Setari Cookie-uri

ce e de facut

salut la toata lumea am si eu o mica problema e vb despre o fata cu care am fost foarte bun amic cu ceva timp in urma si in timpu acestei amicitii ea mi-a spus ca e posibil sa vada mai mult decat un amic in mine insa pt ca era cu altcineva am ajuns amadoi la concluzia ca e mai bine sa ramanem amici dar din partea ei exista mereu mici apropouri dupa o vreme nu am mai pastrat legatura o perioada de cateva luni dar in aceste cateva luni eu m-am gandit numai la ea ca si in momentu de fata si am reluat legatura numai ca acum cand iam spus eu ca as vrea mai mult decat o relatie de amicitie ea sa distantat si ma evita cu toate ca atunci cand o intreb ea spune ca suntem amiciti in continuare ca nu ma evita si niciodata nu imi spune un nu hotarat lasa o portita foarte mica deschisa eu cred ca daca ar trebui sa ma iau dupa semnalele pe care le obs ar trebui sa merg mai departe si sa trec peste numai ca obs acea portita si imi vine greu sa nu o bag in seama

VOI CE PARERE AVETI?
kudika353058
Postat pe 15 Ianuarie 2011 03:09
'ea sa distantat si ma evita "
Oare face asta ca te vrea? Vroia mai mult atunci si daca nu ati pastrat legatura indragosteala trece foarte repede.S-a reprofilat tipa,vroiai sa te astepte pe tine?Gandeste-te la ce poti sa faci nu la ce n-ai reusit pana acum,lasa trecutul acolo unde ii este locul si anume in "cufarul" prafuit pe care e bine sa-l deschidem doar din cand in cand.
Barbie30_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 03:23
De la: kudika353058, la data 2011-01-15 03:09:49salut la toata lumea am si eu o mica problema e vb despre o fata cu care am fost foarte bun amic cu ceva timp in urma si in timpu acestei amicitii ea mi-a spus ca e posibil sa vada mai mult decat un amic in mine insa pt ca era cu altcineva am ajuns amadoi la concluzia ca e mai bine sa ramanem amici dar din partea ei exista mereu mici apropouri dupa o vreme nu am mai pastrat legatura o perioada de cateva luni dar in aceste cateva luni eu m-am gandit numai la ea ca si in momentu de fata si am reluat legatura numai ca acum cand iam spus eu ca as vrea mai mult decat o relatie de amicitie ea sa distantat si ma evita cu toate ca atunci cand o intreb ea spune ca suntem amiciti in continuare ca nu ma evita si niciodata nu imi spune un nu hotarat lasa o portita foarte mica deschisa eu cred ca daca ar trebui sa ma iau dupa semnalele pe care le obs ar trebui sa merg mai departe si sa trec peste numai ca obs acea portita si imi vine greu sa nu o bag in seama

VOI CE PARERE AVETI?

Parerea mea e ca trebuie sa folosesti semne de punctuatie. Cat priveste fata respectiva, eu cred ca ai postat doar asa, de dragul de-a scrie ceva. Pai de unde vrei sa stim noi cum te priveste, ce vorbiti, cat vorbiti, de cate ori pe saptamana va intalniti? Discuta si tu cu ea, e singura care te poate lamuri.
kitty_na
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:47
Hello..nu are rost sa-ti mai bati capul cu acea fata, e clar ca-i nedecisa sau nehotarata... nu prea stie ce vrea nu o face intentionat..doar ca nu se merita sa-ti faci singur rau, incearca sa te indepartezi de ea de tot daca-i posibil, oricum, tu esti singurul care stie cu adevarat daca are rost sa mai insisti. Bafta.
gabrielita26
Postat pe 1 Iulie 2011 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BETIVUL CARE SCRIE SI NUMI DA PACE 42 De la: touch_me 2 Iunie 2010 20:20
Intrebare...Astept raspunsuri.... 7 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:14
Ce tare ! petreceri pentru singles :) 5 De la: Titanika 2 Februarie 2012 19:52
Cred ca-mi place de medicul meu....! 265 De la: geo_x 27 Iulie 2009 21:22
Intalniri in Bucuresti 1 De la: kudika_14868 24 August 2012 16:07