Setari Cookie-uri

Vara...arida , Vacanta sub o stinca-calatorii cu cortul in RO:

sA INCEPEM ,cu unele sugestii si comentarii pe teme turistice; pai ce sa zic , sint un pasionat calator cu cortul pe timpul veri, in diverse statiuni (mai apropiate de mine ) unde caut locuri de campare, si incep sa ma distrez sanatos, la un strand termal ,drumetii prin oras, plimbari pe malul unui riu ( exep: olt ), sa fac gratare, sa filmez orice lucru frumos care mi se pare interesant,foc de tabara etc,etc. Toate acestea sint lucruri obisnuite de circa 40 ani pe frumoasele meleaguri Romanesti,deci sint FAN numai Romania. IN aceast vara voi merge la caciulata -cozia in perioada 20 iunie-05 -iulie, dupa care revin la RM.VILCEA la strandul -Ostroveni 10,15 zile unde e nemaipomenit de bine si frumos. Pentru amatori pasionati, le stau la dispozitie cu amintiri ,sugestii,comentarii ,in organizarea de un grup restrins de persoane (max 3 familii,ori singuri ) dar ATENTIE; FIECARE PE CONT PROPIU. Oricum , eu voi fi acolo la caciulata, in perioada sus amintita. Pentru cei carora le plac asemenea calatorii,ii invit sa petrecem o vacanta de neuitat. Voi reveni cu alte amanunte pe parcurs,probabil voi face un mini-serial de amintiri si povesti traite, si nu citite. Va multumesc tuturor celor ce mi-ati dat atentie, si astept sugestiisi comentarii pe aceasta tema............TURISMUL PE CONT PROPIU. tflorian. ps. ma gasiti pe facebook ,forumul plimbarici si yahoo.com pentru mesaje.

Postat pe 4 Aprilie 2011 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A FOST CINEVA SA VADA MARELE ZID CHINEZESC? 23 De la: Imperator_lazy 14 Februarie 2014 21:20
VINE IARNA 17 De la: adventurecampstabere 6 Ianuarie 2010 15:30
Ultimele locuri in Tabara de schi si snowboard!!! 1 De la: adventurecamps 19 Ianuarie 2011 10:55
Castiga un sejur de 7 zile la Nisipurile de Aur 1 De la: eley 18 Iulie 2011 16:03
A inceput sezonul de tabere de aventura cu Adventure Adventure CAMPS 1 De la: adventurecamps 28 Iunie 2009 23:19