Tu ai inchiria un bucatar ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

djcioko Avatarul lui djcioko

25 mesaje
Oras: bucuresti

Cum vedeti posibilitatea ca pentru diferite momente speciale in viata voastra , sa apelati,sa inchiriati un bucatar profesionist?
Raporteaza abuz de limbaj
viata e frumoasa
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

De la: flory_florin, la data 2011-12-14 12:23:04Cum vedeti posibilitatea ca pentru diferite momente speciale in viata voastra , sa apelati,sa inchiriati un bucatar profesionist?

...ioaiiii? pt ce ? s te arda?
am glumit
Fosta membra Kudika.ro
De la: flory_florin, la data 2011-12-14 12:23:04Cum vedeti posibilitatea ca pentru diferite momente speciale in viata voastra , sa apelati,sa inchiriati un bucatar profesionist?

Eu o vad ca pe o posibilitate imposibila! Nu-mi place sa-mi pregateasca altcineva bucatele!Da,cand petrec in alta locatie,este altceva,dar in cazul sarbatoririi in familie,nu las pe nimeni sa se ocupe de partea gastronomica!
Now it's me.Who's next?
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

hmm..poate la o petrecere mare..cu multi prieteni..ft multi prieteni....
irina_v2011 Avatarul lui irina_v2011

23 mesaje

as inchiria de Craciun (sau in ajun) bucatarul de la restaurantul La Piciorul Porcului. nu pt ca se potriveste ca tematica , ci pentru ca intr-adevar gateste divin.(si nu numai meniuri porcesti) . mmm
Fosta membra Kudika.ro
De la: irina_v2011, la data 2011-12-20 01:51:28as inchiria de Craciun (sau in ajun) bucatarul de la restaurantul La Piciorul Porcului. nu pt ca se potriveste ca tematica , ci pentru ca intr-adevar gateste divin.(si nu numai meniuri porcesti) . mmm

am un castron liber de craciun. ce zici!!?
nu deschideti usa in timpul mersului.
Fosta membra Kudika.ro
nu am nevoie,pot sa/mi pregatesc singura
ma mai gandesc