Setari Cookie-uri

femeia varsator si barbatul balanta!!!

buna seara!!!!sunt impreuna cu un barbat balanta de 1 an jumatate si inca nu imi pot da seama cand vorbeste serios si cand nu ...e atat de misterios...il iubesc stiu ca ma iubeste dar simt ca are unele lucruri pe care nu indrazneste sa mi le spuna...oare ce o sa iese pana la urma ?eu sunt o persoana comunicativa ,sociabila...si foarte directa...el este tacut si cam atat....eu ma acomodez oriunde as merge si orice as face el nu sau nu vrea sa faca asta...e o persoana comoda...dar cand suntem am2 totul este perfect....este tandru iubaret...plin de idei ...dar cand suntem in grup este foarte retras...eu sunt mai rebela...si mai distractiva...
kudika108415
Postat pe 6 Martie 2013 23:55
Pai si ce vrei?Sa fie tandru si iubotor cu toata lumea?era mai rau daca nu era asa cu tine,iar cu ceilalti era atent.Apreciaza-l,pentru ca balantele cand iubesc,o fac cu tot sufletul,nu inseala si nu mint,se implica si se dedica.Dar ai grija...nu-l dezamagi....nu va putea uita si ii va pieri orice urma de iubire....
A scris o balanta!
balanta65
Postat pe 24 Martie 2013 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUNA seara. 2 De la: lupul_alb 2 Mai 2010 00:24
eu taur el scorpion ,ce sanse sint? 49 De la: kudika321284 3 Ianuarie 2011 12:24
mersi! 11 De la: ETE_EU 13 Martie 2009 18:35
Eu Sagetator si El Scorpion - interesanta combinatie 13 De la: naty19 14 Ianuarie 2011 11:24
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATUL TAUR ? DAR RELATIA DINTRE O "CAPRICOARNA" SI UN TAUR ? 31 De la: BRAILA 4 Iulie 2013 19:53