Setari Cookie-uri

petrecere cu streaptease masculin

Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?
scump
Postat pe 25 Octombrie 2014 14:55
O iubire adevarata e bazata pe incredere in primul rand. Deci , cum a reactionat iubitu`tau.....
Rotty_
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:03
De la: scump, la data 2014-10-25 14:55:14Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?


Hmmmmmmm,neplacuta situatie,dar daca totul s-ar fi petrecut invers,care ar fi fost reactia iubitului tau,sau pentru domnia sa totul ar fi fost firesc?????

Draga mea,daca iubitul tau nu are incredere in tine si daca nu a perceput totul,ca pe o surpriza insipida de-a gazdei,care nu a luat in calcul reactiile celorlalti invitati ,si nidecum ca pe o corupere a iubitei sale,nu prea sunt multe de facut!!!Daca nu ati comunicat de-a lungul relatiei voastre,iata si urmarile!!!Inca nu te cunoaste iubitul tau!!!!

Nu ai nimic de facut,lasa-l sa isi sedimenteze reactia nepotrivita si sa nu mai faca pe sfantul sfintilor,caci nu este cazul!!Invata sa cunosti barbatii,din simplele lor reactii!!!
kudika_15804
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:06
De la: kudika_15804, la data 2014-10-25 15:06:18
De la: scump, la data 2014-10-25 14:55:14Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?


Hmmmmmmm,neplacuta situatie,dar daca totul s-ar fi petrecut invers,care ar fi fost reactia iubitului tau,sau pentru domnia sa totul ar fi fost firesc?????

Draga mea,daca iubitul tau nu are incredere in tine si daca nu a perceput totul,ca pe o surpriza insipida de-a gazdei,care nu a luat in calcul reactiile celorlalti invitati ,si nidecum ca pe o corupere a iubitei sale,nu prea sunt multe de facut!!!Daca nu ati comunicat de-a lungul relatiei voastre,iata si urmarile!!!Inca nu te cunoaste iubitul tau!!!!

Nu ai nimic de facut,lasa-l sa isi sedimenteze reactia nepotrivita si sa nu mai faca pe sfantul sfintilor,caci nu este cazul!!Invata sa cunosti barbatii,din simplele lor reactii!!!


din nou tendinte de misandrism nimic nou,,pai din pacate reactiile tale sunt total neobiective asta inseamna sa i zic eu unuia sa cunoasca femeile dp simple lor reactii?tine ti reactiile acasa si nu mai zice de altii sa nu faca pe sfintii atata timp cat habar n ai nimic despre ei,,,vz de iubirea ta de care vb fara sa sti ce inseamna
kudika_950728
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:20
De la: scump, la data 2014-10-25 14:55:14Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?
....de ce s-a terminat ,relatia voastra .............e gelos????..........
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:22
El sustine ca nu e gelos...
scump
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:31
De la: scump, la data 2014-10-25 15:31:10El sustine ca nu e gelos...
...asta inseamna gelozie....si eu am suferit de boala asta.........dar in timp trece.......................
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:50
De la: kudika_956391, la data 2014-10-25 15:50:08
De la: scump, la data 2014-10-25 15:31:10El sustine ca nu e gelos...
...asta inseamna gelozie....si eu am suferit de boala asta.........dar in timp trece.......................


Roxy , e tratabil deci
kudykkka
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:52
mmm deci daca sustii ca nu esti gelos inseamna ca esti alta care vb de oameni pe care nu i cunoaste
kudika_950728
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:53
De la: scump, la data 2014-10-25 15:31:10El sustine ca nu e gelos...



Poate fi o manifestare de gelozie,dar este generata tot de lipsa de incredere in tine!!!Lasa-l as se linisteasca judecand asupra celor intamplate!!!

Pe de alta parte,daca dintr-un asemenea nimic,caci ce s-a intamplat este astfel,transforma totul intr-o tragedie,cred ca ar trebui sa te uiti mai atent la cel,pe care il ai langa tine!!!
kudika_15804
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:53
Eu nu vad lucrurile atat de simple....
scump
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:54
El sustine ....nu eu...
scump
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:57
De la: kudika_15804, la data 2014-10-25 15:53:42
De la: scump, la data 2014-10-25 15:31:10El sustine ca nu e gelos...



Poate fi o manifestare de gelozie,dar este generata tot de lipsa de incredere in tine!!!Lasa-l as se linisteasca judecand asupra celor intamplate!!!

Pe de alta parte,daca dintr-un asemenea nimic,caci ce s-a intamplat este astfel,transforma totul intr-o tragedie,cred ca ar trebui sa te uiti mai atent la cel,pe care il ai langa tine!!!


si tu la tn,,,nu sti tu ce sa intamplat sau nu,,si daca crezi ca nu inseamna nimic ca femeile sa asiste la striptis ia ti parerea si culca te cu ea sub perna vz de treaba ta cu ideile tale si nu le mai etala pe aici
kudika_950728
Postat pe 25 Octombrie 2014 16:00
De la: Carmen_13, la data 2014-10-25 15:52:34
De la: kudika_956391, la data 2014-10-25 15:50:08
De la: scump, la data 2014-10-25 15:31:10El sustine ca nu e gelos...
...asta inseamna gelozie....si eu am suferit de boala asta.........dar in timp trece.......................


Roxy , e tratabil deci
...de cand sunteti prieteni????............poate se razgandeste,,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Octombrie 2014 16:08
De la: scump, la data 2014-10-25 15:54:49Eu nu vad lucrurile atat de simple....



Cu cine vorbesti acum???
kudika_15804
Postat pe 25 Octombrie 2014 16:32
De la: kudika_15804, la data 2014-10-25 16:32:49
De la: scump, la data 2014-10-25 15:54:49Eu nu vad lucrurile atat de simple....



Cu cine vorbesti acum???



cu cn altcineva decat cu tn,,te considera o mare psiholoaga doar acum esti tu
kudika_950728
Postat pe 25 Octombrie 2014 17:17
De la: scump, la data 2014-10-25 14:55:14Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?


incearca sa mai participi la o serata cu streaptease masculin. daca te uzi, inseamna ca ti-a placut si prietnul tau este un prost.
daca nu te uzi, inseamna ca esti frigida. sau nesimtita.
placinta_cu_mere
Postat pe 25 Octombrie 2014 21:03
De la: scump, la data 2014-10-25 14:55:14Fetelor, buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?


Dac este atat de incuiat si primitiv sa il lasi sa se duca tare!!!!!
Arno_28
Postat pe 2 Noiembrie 2014 10:51
De la: scump, la data 2014-10-25 15:54:49Eu nu vad lucrurile atat de simple....


Nimic nu e simplu in viata, dar dupa relatare amicul tau dovedeste egoism, lipsa de respect si neincredere.e gelos in mod absurd si nu cred ca ar trebui sa treci usor peste astfel de reactie!
Probabil il iubesti si tinzi sa il ierti!
Eu nu as face asta atat de usor daca nu se schimba, ceea ce mi se pare greu de realizat!
Arno_28
Postat pe 2 Noiembrie 2014 10:55
Nu trebuia sa-ti iei prietenul la petrecere.Celelalte fete tot cu prieteni au venit? Daca el iti zice ca s-a terminat numai dintr-atat, mi se pare un handicapat, asa ca fugi departe.
alisa_lacatus
Postat pe 9 Noiembrie 2014 06:35
prietenul nu merita sa-ti fie alaturi...e un idiot incuiat capul sus
Mirkonnen_Tom_1
Postat pe 23 August 2015 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi impartaseste careva sentimentele?si ma intelege si imi da un sfat? 31 De la: greierash_is_back 8 Ianuarie 2010 20:06
am nevoie de sfaturi...ca nu mai pot 96 De la: 2 Septembrie 2014 15:19
o mint pentru ca e prea geloasa,e normal? 47 De la: gabriela2008 20 Octombrie 2013 18:17
Singur dar intr-o relatie 8 De la: Mike_Dex 17 August 2014 13:54
Oare se va schimba, stiti cazuri? 36 De la: ana_camyy 31 Martie 2014 12:15