Setari Cookie-uri

Despre bagatorii in seama pe site-urile de socializare.

Mereu trebuie sa apara cate un carcotas sau cate o carcotasa care moare de grija voastra oriunde ati posta si voi un biet mesaj.
De exemplu,nu inteleg de ce cineva pe care nu-l cunosc isi cheltuie energia sa-mi scrie ca sunt "o persoana plictisita grav si ca se vede de pe luna ca duc o viata singuratica".Ce o intereseaza pe duduie persoana si viata mea?
Basca,imi mai publica si ip-ul sa-l vada tot mapamondul si aia din Coreea ca sa ma faca de cacao.Dupa ce l-a descoperit prin mijloace nesimtite,ca altfel nu le pot cataloga,il mai si publica naroada.
Nu te apuca GREATA de asemenea oameni?Beah!
nicolagrozava
Postat pe 10 Mai 2015 12:44
De la: nicolagrozava, la data 2015-05-10 12:44:40Mereu trebuie sa apara cate un carcotas sau cate o carcotasa care moare de grija voastra oriunde ati posta si voi un biet mesaj.
De exemplu,nu inteleg de ce cineva pe care nu-l cunosc isi cheltuie energia sa-mi scrie ca sunt "o persoana plictisita grav si ca se vede de pe luna ca duc o viata singuratica".Ce o intereseaza pe duduie persoana si viata mea?
Basca,imi mai publica si ip-ul sa-l vada tot mapamondul si aia din Coreea ca sa ma faca de cacao.Dupa ce l-a descoperit prin mijloace nesimtite,ca altfel nu le pot cataloga,il mai si publica naroada.
Nu te apuca GREATA de asemenea oameni?Beah!


Hm, asa merita astea ca tine care nu alta satisfactie decat sa enerveze si sa jigneasca pe altii.ai vrut atentie ai capatat ce meriti, mamaie!
Arno_28
Postat pe 24 Mai 2015 07:13
Si noi cu ce sa te ajutam? Daca dai comentarii acide sau rautacioase, asteapta-te sa ti se raspunda pe masura. Plus..ai mereu optiunea sa te dezabonezi de oriunde, chestia cu "nu existi daca n-ai FB" sa stii ca nu e adevarata
Allexys
Postat pe 1 Iunie 2015 14:48
De la: Arno_28, la data 2015-05-24 07:13:18
De la: nicolagrozava, la data 2015-05-10 12:44:40Mereu trebuie sa apara cate un carcotas sau cate o carcotasa care moare de grija voastra oriunde ati posta si voi un biet mesaj.
De exemplu,nu inteleg de ce cineva pe care nu-l cunosc isi cheltuie energia sa-mi scrie ca sunt "o persoana plictisita grav si ca se vede de pe luna ca duc o viata singuratica".Ce o intereseaza pe duduie persoana si viata mea?
Basca,imi mai publica si ip-ul sa-l vada tot mapamondul si aia din Coreea ca sa ma faca de cacao.Dupa ce l-a descoperit prin mijloace nesimtite,ca altfel nu le pot cataloga,il mai si publica naroada.
Nu te apuca GREATA de asemenea oameni?Beah!


Hm, asa merita astea ca tine care nu alta satisfactie decat sa enerveze si sa jigneasca pe altii.ai vrut atentie ai capatat ce meriti, mamaie!



Nu te supara pe ea, ca tocmai a declarat ca a dat pe gat 6 pahare de vin rosu...el vorbeste in locul ei...
kudika226898
Postat pe 1 Iunie 2015 15:35
De la: Allexys, la data 2015-06-01 14:48:07Si noi cu ce sa te ajutam? Daca dai comentarii acide sau rautacioase, asteapta-te sa ti se raspunda pe masura. Plus..ai mereu optiunea sa te dezabonezi de oriunde, chestia cu "nu existi daca n-ai FB" sa stii ca nu e adevarata



kudika226898
Postat pe 1 Iunie 2015 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PSIHOLOG BUN 2 De la: delia_ro2000 3 Februarie 2011 15:29
O recomandare pt fetele care isi fac cunostinte pe internet! 11 De la: Brunette_25 13 Mai 2011 21:35
Melodii lente 26 De la: Valy90 9 Martie 2011 22:44
:) 12 De la: battleofwits 15 Decembrie 2010 08:36
este posibil sa am vraji facute 57 De la: hera2009 23 Ianuarie 2014 16:56