Setari Cookie-uri

umflatura deasupra fundului de pe urma unei cazaturi pe scari

Buna. acum 10 ani am cazut pe scari, in fund, si m-am ales cu o vanataie urata, durere si o umflatura pe care inca o mai am. Pana acum nu am fost prea interesata de partea estetica a corpului meu (nici de sanatate sincer...), dar acum as vrea sa stiu daca pot scapa in vreun fel de aceasta umflatura - presupun ca e vreo bucata de muschi/grasime mutata de la locul ei putin mai sus. Se poate merge la medic cu problema asta? A mai patit cineva asa? Mentionez ca si copil fiind am avut o lovitura asemanatoare cu aceleasi urmari singurul lucru schimbat dupa a 2-a lovitura, a fost ca umflatura s-a mutat de pe partea dreapta, pe partea stanga... help pls...
corinn
Postat pe 2 Iulie 2015 22:34
De la: corinn, la data 2015-07-02 22:34:52Buna. acum 10 ani am cazut pe scari, in fund, si m-am ales cu o vanataie urata, durere si o umflatura pe care inca o mai am. Pana acum nu am fost prea interesata de partea estetica a corpului meu (nici de sanatate sincer...), dar acum as vrea sa stiu daca pot scapa in vreun fel de aceasta umflatura - presupun ca e vreo bucata de muschi/grasime mutata de la locul ei putin mai sus. Se poate merge la medic cu problema asta? A mai patit cineva asa? Mentionez ca si copil fiind am avut o lovitura asemanatoare cu aceleasi urmari singurul lucru schimbat dupa a 2-a lovitura, a fost ca umflatura s-a mutat de pe partea dreapta, pe partea stanga... help pls...



In zona respectiva s-a format un hematom,care nu s-a tratat corespunzator!!!Prezinta-te la medic,pentru o vizualizare a locului respectiv!!!!Sa nu fie necesara o interventie chirurgicala!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Iulie 2015 07:16
In 10 ani nu te-ai gandit sa verifici? Mergi neparat la doctor.
kudika_988973
Postat pe 28 Septembrie 2015 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va plac emisiunile pentru femei? 1 De la: kiss_my_ass 27 Iulie 2012 10:53
Chestionar 2 De la: ambraburica_dementa 5 Martie 2012 15:07
relax and tone. 28 De la: kudika_alinutza 20 Decembrie 2011 15:23
cine e cu mine??!:D 6 De la: pinguina 3 Februarie 2011 01:06
Vine anotimpul cald si trebuie sa slabim 18 De la: camiflorea 23 Iunie 2010 15:11