cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:(

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
kudika029034 Avatarul lui kudika029034

1 mesaj

cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:(
Raporteaza abuz de limbaj
Dalya Avatarul lui Dalya

90 mesaje

Din cate stiu eu nu se poate scumpa mea..daca asa te-a lasat Domnu asa ramai..singura solutie sunt operatiile dar eu nu iti recomand.Mai bine stai pe fundul tau ca nu cred ca nu ai succes la baieti din cauza asta.
cernushka Avatarul lui cernushka

17 mesaje

trebuie sa exersezi mult flotarile si unele exercitii fizice ka :
impreunezi palmele, care sint orientate cu degetele in sus, indrepti spatele di desfaci si indepartezi coatele cit este de posibil de la cop fara a desprinde palmele. Astfel stai vreo 10-15 sec depinde cit rezishti.... repeti procedura de 3 ori pe zi.In timpul acestui exercitiu veri observa incordarea muskilor de prin regiunea sub umarului.. mai pe scurt aproape de piept ceea ce demonstreaza k circula o cantitate mai mare de singe spre piept si se dezvolta muskii pieptorali. Deci succes
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika029034, la data 2009-08-30 17:58:07cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:(

leaga-i.....cu o sfoara si apoi pune pe cineva sa traga............garantat 1--%
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemănarea dintre două persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika029034, la data 2009-08-30 17:58:07cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:(

pune-i sub lupa...
Fosta membra Kudika.ro
prinde-ti sfarcurile in ceva stabil si alearga repede si cu putere cu spatele ...
glumeam, daca faci asta o sa iti maresti cel mult sfarcurile .
ce vreau defapt sa iti spun e, ca exista anumite pompe (asemanatoare celor pt alaptat) care iti maresc sanii (nu stiu cat de mult, dar trebuie sa fie o schimbare). am impresia ca o sa gasesti astfel de pompe la unele saloane de frumusete.

p.s.: pt cernushka, am impresia ca sunt pectorali nu pietorali (..sau te gandeai la ceva legat de piept ..si ceva oral.. dar in cazu asta, nu te aflai in locul potrivit )
1dana2 Avatarul lui 1dana2

90 mesaje
Oras: timisoara

poti avea sanii mai mari si fara operatii trebuie doar sa te duci la un medic cinecolog si sa iti prescrie niste anti conceptionale pe baza de hormoni care iti maresc sanii!!mult succes
bb
Fosta membra Kudika.ro
De la: 1dana2, la data 2009-09-05 20:45:14poti avea sanii mai mari si fara operatii trebuie doar sa te duci la un medic cinecolog si sa iti prescrie niste anti conceptionale pe baza de hormoni care iti maresc sanii!!mult succes

Bine, de fapt te maresc pe tine toata.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
marinaruxandra Avatarul lui marinaruxandra

179 mesaje
Oras: constanta

diavolitzo,nu mai folosii cuvinte ce au conotatii sexuale raspun on topic:sanii cresc doar in perioada pubertatii si in cea a alaptarii.contraceptivele ingrasa,nu maresc expres sanii.tot ce este lotiune,tinctura,crema etc pt cresterea sanilor contine o doza de hormoni feminini care duce la inflamarea minora a sanilor.daca se intrerupe administrarea lor,sanii revin la dimensiunea initiala
Lacra___ Avatarul lui Lacra___

205 mesaje
Oras: sibiu

De la: Lucia38, la data 2009-09-05 13:46:40

pune-i sub lupa...

Doamne, rad de 5 min. nu ma mai pot opri!!!! Culmea ca nici nu sunt in toane faine azi, deci mi-ai adus zambetul pe buze cu comentariul tau!!!!
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

iti sugerez sa iti maresti stima de sine
kudika nu google, google kudika :->
Lacra___ Avatarul lui Lacra___

205 mesaje
Oras: sibiu

De la: felixcat, la data 2009-09-06 20:40:55iti sugerez sa iti maresti stima de sine

Asta asa este......... bravo !!!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Simplu: ingrasa-te 15 kg ca mine si o sa ai sani maricei.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro

Esti frumoasa asa cum esti, un pic mai multa incredere in tine nu ti-ar strica insa. :)
Fiecare zi e minunata!
byannca Avatarul lui byannca

148 mesaje

AI grija ce iti doresti...eu cand eram mai plinuta avea sanii prea mari. Am vrut sa imi fac operiatie de micsorare caci aveam probleme serioase cu spatele din cauza lor, plus ca nu puteam fugi. La sport la scoala era tragic. Insa aveam doar 14 ani atunci si mi-a zis mama sa incerc sa slabesc ca voi slabi si din sani. Si acuma sunt ok. Eu as fi regretat amarnic daca ma operam atunci. Eu zic sa incerci sa fi fericit asa cum esti
1dana2 Avatarul lui 1dana2

90 mesaje
Oras: timisoara

De la: Kathara, la data 2009-09-05 20:49:08
De la: 1dana2, la data 2009-09-05 20:45:14poti avea sanii mai mari si fara operatii trebuie doar sa te duci la un medic cinecolog si sa iti prescrie niste anti conceptionale pe baza de hormoni care iti maresc sanii!!mult succes

nu,sunt anumite pastile bazate pe hormanii care cresc sanii poti sa intrebi medicul
bb
Fosta membra Kudika.ro

scriei lui mos craciun!
Frankie_Zuzu Avatarul lui Frankie_Zuzu

127 mesaje
Oras: bucuresti

Dar nu mai bine iti faci o marire de creier ?
Egoismul extrem este primul pas catre altruism.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 12:14:20

Dar nu mai bine iti faci o marire de creier ?

ca sa faci marire de creier trebuie sa ai macar baza pe care sa construiesti! in cazul ei..nu exista aceasta baza!
yumy Avatarul lui yumy

26428 mesaje

daca nu ai bani sa iti iei sutien cu push-up de la jolidon te duci in piata alegi 2 portocale mari si le bagi in sutien rezultatul este uimitor
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Dalya Avatarul lui Dalya

90 mesaje

De la: yumalai, la data 2009-09-09 12:32:55daca nu ai bani sa iti iei sutien cu push-up de la jolidon te duci in piata alegi 2 portocale mari si le bagi in sutien rezultatul este uimitor

no si asta e una buna
sm0keAlot Avatarul lui sm0keAlot

39 mesaje

tii dau pe a mei dk ii vrei..k eu nui mai suport
Fosta membra Kudika.ro
Aaaa, am eu solutia.... O tipa se uita in oglinda goala, dupa ce iese de la dus si il intreaba pe sot:"Dragule, nu crezi ca am sanii cam mici? Poate ar trebui sa fie totusi mai mari ..." "Nu, draga mea..dar daca tot vrei, ai putea sa iei o bucata de hartie igienica si sa freci cu ea partea dintre sani de cateva ori pe zi" zice el. "Serios? Si crezi ca o sa mearga?". "Nu stiu. Dar daca cu fundul a functionat........." E gluma, nu va suparati. Nu exista nici o solutie in afara de implant...sincer.
dana paula
Fosta membra Kudika.ro
Pai exista o rezolvare la problema ta,trebuie sa ramai gravida,si garantez k o sa iti creasca sanii,knd dau semne ca scad in volum ramai gravida iarasi.
bulimbista Avatarul lui bulimbista

9 mesaje

fato ai o problema usor de rezolvat. io zic sa ti cumperi o pompa de vid si sa o folosesti excesiv. have one on the house!
Fosta membra Kudika.ro
De la: 1dana2, la data 2009-09-08 21:14:53
De la: Kathara, la data 2009-09-05 20:49:08

nu,sunt anumite pastile bazate pe hormanii care cresc sanii poti sa intrebi medicul

prima data cand aud de asa ceva intr-adevar cand iei antinconceptionale iti cresc sanii, chiar si pana la 2 numere, si nu o spun numai din experienta proprie, pt ca sunt hormoni feminini artificiali, dar pe langa asta iti vor creste si "aripioarele", iti va aparea celulita, chiar daca sunt unele femeie/ fete ce nu se ingrasa ci slabesc, celulita tot apare pt ca este specifica femeilor si daca mai iei si anticonceptionale...poti sa tot faci tu sport si sa te dai cu creme anticelulitice pt ca nu vor face mare lucru...Am vazut si un documentar pe Discovery Channel care explica tot ce se intampla in corpul unei femei cand ia anticonceptionale, unde spunea si despre aspectul acesta, aparitia celulitei...si pe langa asta, dupa ce vei inceta administrarea de anticonceptionale sanii iti vor reveni la dimensiunile initiale mai repede decat au crescut :)
Nici tincturile, cremele sau pastilele "minune" nu ajuta :) singura optiune iti ramane operatia estetica, dar nu te sfatuiesc sa apelezi la asa ceva...

Take care
secreth_P Avatarul lui secreth_P

1 mesaj

eu cred ca baietilor le plac fetele cu silicoane
Fosta membra Kudika.ro
De la: secreth_P, la data 2010-09-07 09:48:10eu cred ca baietilor le plac fetele cu silicoane

si colagen
Fosta membra Kudika.ro
sunt o multime de reclame pe google...
mie mi-au crecut sani pentru ca am un bebe...si ce au crescut
Fosta membra Kudika.ro
mie mi-au crescut in ultimii 3 ani...
probabil ca o compensatie, sa nu sufar pre tare ca imbatranesc...
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: