Capsule pe baza de otet din cidru de mere

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Capsule pe baza de otet din cidru de mere: (3.3 din 7 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
acular25 Avatarul lui acular25

16 mesaje
Oras: ploiesti

Salut! As vrea sa stiu daca a fosolosit cineva aceste capsule. Ele se numesc Apple Cider Vinegal si costa aproximativ 80 Ron o cura de 100 de tablete. Astept raspunsurile voastre. O zi buna tuturor.

16 mesaje

Imi raspunde si mie cineva???????
Fosta membra Kudika.ro
pai la cat sunt de cunoscute, iti dai seama cat sunt de bune
Fosta membra Kudika.ro
adica capsule cu otet de mere? o fi un supliment pentru curele de slabire. care actioneaza ca otetul de mere? eu sincer nu cred in beneficiile otetului de mere, cred ca otetul in general da aciditate.
healthy999888 Avatarul lui healthy999888

8 mesaje

Eu abia am comandat (pe undeva pe forum am gasit formular de comanda) costa 57 lei (parca...adica pana in 60) si astept sa-mi vina instiintarea de la posta. Vin de undeva de la un centru de slabit din Bucuresti. Va spun eu ce am facut si cu acestea.

16 mesaje

De la: healthy999888, la data 2009-12-15 10:30:57Eu abia am comandat (pe undeva pe forum am gasit formular de comanda) costa 57 lei (parca...adica pana in 60) si astept sa-mi vina instiintarea de la posta. Vin de undeva de la un centru de slabit din Bucuresti. Va spun eu ce am facut si cu acestea.

Sa ne anunti daca functioneaza sau nu. Multumesc pentru raspuns.
healthy010448 Avatarul lui healthy010448

1 mesaj

De la: healthy001260, la data 2009-12-15 11:35:18
De la: healthy999888, la data 2009-12-15 10:30:57Eu abia am comandat (pe undeva pe forum am gasit formular de comanda) costa 57 lei (parca...adica pana in 60) si astept sa-mi vina instiintarea de la posta. Vin de undeva de la un centru de slabit din Bucuresti. Va spun eu ce am facut si cu acestea.

Sa ne anunti daca functioneaza sau nu. Multumesc pentru raspuns.

vreau sa stiu si eu cine a folosit din Romania
Lore80 Avatarul lui Lore80

2 mesaje
Oras: timisoara

Am folosit si sunt foarte bune. Ajuta la detoxifierea organismului; daca se iau cum scrie in prospect nu creaza aciditate. Ajuta la arderea grasimilor si reduc nivelul de colesterol la nivel intestinal.Otetul de mere mai este recunoscut si ca un secret al longevitatii. Din experiență proprie pot să spun, că oțetul de mere nu afecteaza în mod negativ organismul, din contră, Regenerează.
healthy011167 Avatarul lui healthy011167

1 mesaj

as dori sa stiu si eu daca sunt bune capsulele pe baza de otet din cidru de mere...ast ras plzz
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
pai n-ai citit mesajul precedent ca-s bune??
Fosta membra Kudika.ro
din cidru de mere, auzi. de fapt ce ma mai mira, am ajuns sa consumam maceshe americane de 150 ori mai scumpe, dar care se numesc "acerola", deci netradus. daca-i intrebi pe reprezentanti ce e spun: cum ce e? e acerola, cea mai buna sursa de vitamina C din lume!

du-te la plafar si cumpara-ti pastilele alea cu otet, nu costa scump, vreo zece lei. de fapt daca sunt din "CIDRU" de mere s-ar putea sa fie de 3-4 ori mai scumpe, stii. cidrul de otet de mere nu e acelasi lucru cu otetul de mere.

8 mesaje

15 ianuaie....si nu au venit inca pastilele. s-o fi ratacit comanda cu sarbatorile. cine stie? intre timp am mai pus ceva kg.pe mine.
yulicica Avatarul lui yulicica

3 mesaje
Oras: braila

Hello! Eu am inceput azi. Imi poti spune ce efecete exacte ai vazut la cura cu pastile de cidru? Mai exact de la ce firma ai comandat?
healthy011321 Avatarul lui healthy011321

11 mesaje

Daca nu au venit inca pastilele trebuie sa suni la Bucuresti si eu am facut comanda acum 2 saptamani, am sunat si mi s-a zis ca au fost comenzi prea multe, s-a epuizat stocul si asteapta un nou lot din Franta...dureaza intre 10-15 zile
Fosta membra Kudika.ro
si eu as vrea sa iau otet din cidru de mere dar vreau sa stiu si eu cate kg ai slabit si cum functioneaza ca sa stiu sa iau sau nu mersi mult
ene_m_gabriel Avatarul lui ene_m_gabriel

918 mesaje
Oras: pitesti

De la: healthy011407, la data 2010-01-19 14:32:20si eu as vrea sa iau otet din cidru de mere dar vreau sa stiu si eu cate kg ai slabit si cum functioneaza ca sa stiu sa iau sau nu mersi mult
simplu,bei un pahar de otet inainte de masa timp de 10 zile,asta daca mai apuci sa traiesti 10 zile,mult succes.
bianca_grecu Avatarul lui bianca_grecu

8 mesaje
Oras: brasov

Pentru cei care doriti sa cumparati capsulele pe baza de otet din cidru de mere
le puteti achizitiona pe pe tratamente-boli punct com Costa aprox 62 de lei si sunt 120 de capsule. Nu stiu daca am voie sa postez link asa ca cine vrea mai multe detalii astept mesaj
Produse naturiste importate din Canada www.tratamente-boli.com
bianca_grecu Avatarul lui bianca_grecu

8 mesaje
Oras: brasov

am uitat sa precizez ca produsele sunt fabricate in canada si livrarea se face 1-4 zile in functie de firma de curierat
Produse naturiste importate din Canada www.tratamente-boli.com
corystst Avatarul lui corystst

6 mesaje

A venit ceva ??? Ai inceput tratamentul?

11 mesaje

Buna dimineata,

eu am inceput sa iau pastilele ieri si vreau sa va spun ca mie deocamdata imi fac bine, ai o senzatie de energie, de "racoare"in organism.
Eu mi-am comandat de la o firma din bucuresti, capsulele se numesc:"APPLE CIDRE VINEGAR", sunt notificate de Institutul de Bioresurse Alimentare, produse de laboratoarele novaPharm Franta si distribuite prin BIROUL EUROPEAN "Silueta si sanatate"S.R.L

8 mesaje

nu a venit nimic, mai astept sa se deszapezeasca tir urile
Fosta membra Kudika.ro
sa me spui si noua rezultatele
ai luat pentru o luna?

16 mesaje

De la: healthy011321, la data 2010-01-21 06:52:22Buna dimineata,

eu am inceput sa iau pastilele ieri si vreau sa va spun ca mie deocamdata imi fac bine, ai o senzatie de energie, de "racoare"in organism.
Eu mi-am comandat de la o firma din bucuresti, capsulele se numesc:"APPLE CIDRE VINEGAR", sunt notificate de Institutul de Bioresurse Alimentare, produse de laboratoarele novaPharm Franta si distribuite prin BIROUL EUROPEAN "Silueta si sanatate"S.R.L

Buna,

Te rugam sa ne anunti daca pastilele au rezultate. Multumim anticipat.
4Life Avatarul lui 4Life

1991 mesaje
Oras: bucuresti

De la: healthy011321, la data 2010-01-21 06:52:22Buna dimineata,

sigur nu iei nimic, faci doar reclamabiroului european !!!
www.4life-romania.ro

11 mesaje

MESAJ PENTRU 4LIFE!!!!
Mi se pare o nesimitire din partea ta sa scri un astfel de mesaj mai ales la adresa mea!!!!
Daca vroiam sa fac publicitate, fi sigur ca nu mentionam si efevtele pe care acestea le-au avut pana acum!!!
Da-mi voie te rog sa iti spun, cu regret, ca nu ai ce cauta in aceasta discutie, din moment ce tu oricum nu crezi in aceste pastile pe baza de cidru de mere.Sfatul meu (si credema ca imi permit sa ti-l dau fara nici o jena)este sa te dezabonezi de la acest topic:NU AI CE CAUTA AICI!!!!
Aici scriu oameni care au nevoie reale de sfaturi si nu "destepti"ca tine sa rada de ei sau sa faca misto de ei!!!
Asa ca vezi cum faci sa ne ococlesti pe toti!
Al3x_healthy Avatarul lui Al3x_healthy

4 mesaje
Oras: cluj

Salut, e un topic interesant...eu vreau sa slabesc cateva kg dar nu fortat...ci in timp si metoda detoxifiere+slabire mi se foarte buna....nedumerirea mea insa ar fi: de ce sa mai comanzi pastie cand gasesti in comert otetul de mere....pe care poti sa-l consumi cu apa sau sa-l adaugi in supe/ciorbe.
Mentionez ca nu am incercat inca...dar revin cu detalii
Alex
kudika091420 Avatarul lui kudika091420

24 mesaje
Oras: bucuresti

dupa cum vad se tot mareste nr pers din categoria "plinuti"Si eu am facut aceasta comanda si astept .daca a primit-o cineva ,sa ne dea si noua un semn .multumesc si succes la toata lumea
GreenBubbles Avatarul lui GreenBubbles

68 mesaje
Oras: timisoara

nu cred ca sunt bune. a luat o cunostiinta de a mea si a zis ca a slabit putin dar a avut probl mari cu stomacul apoi. creeaza aciditate si nu e ok.
Daca leonberger nu e,atunci nimic nu e ! :D Never try to gain authority before your leonberger! Deserve it.
healthy011710 Avatarul lui healthy011710

3 mesaje

si cat ai slabit cu pastilele astea?
healthy011710 Avatarul lui healthy011710

3 mesaje

eu le-am comandat saptamana trecuta si mi s-a spus ca ajung in zece zile,vreau sa stiu persoanele care le-au folosit daca au avut reactii adverse si cat au slabit.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina: