Setari Cookie-uri

Ceai:Moroznik rusesc.Super miracol,slabesti +te dezintoxifici.

Cine nu stie de unde sa-l ia sa ma contacteze pe mine.Va ajut cu procurarea acestuia.
În doze mici, preparatul Moroznik, administrat strict dupa prospect, sunt curative datorita principiilor cardiotonice, laxative, ocitocice si analeptice. Actiunea antitumorala este controversata. Se foloseste în afectiuni cardiace sau cardiorenale având efect tonic asupra miocardului, cu cresterea diurezei si prevenirea formarea cheagurilor de sânge. Moroznikul stimuleaza sistemul imunitar determinând reactii alergice si crescând temperatura corpului. Aceasta proprietate poate fi valorificata în bolile cu reactivitate imuna scazuta.
S-a demonstrat actiunea benefica a extractelor de Moroznik în unele afectiuni neuromusculare.
Ca revulsiv si analgetic, extern, produsul este utilizat în bolile articulare (artropatiile) dureroase.
Dezintoxica organismul,are efecte in procesele de slabire fara a mai lua dupa in greutate,datorita echilibrarii sistemului de schimburi a substantelor nutritive.
Se prezinta in forma de pulbere in pachetele de 10 gr.Un tratament complet se necesita 6-12 pachetele de ceai .
nikalay_healthy
Postat pe 15 Februarie 2010 14:32
De la: nikalay, la data 2010-02-15 14:32:32Cine nu stie de unde sa-l ia sa ma contacteze pe mine.Va ajut cu procurarea acestuia.
În doze mici, preparatul Moroznik, administrat strict dupa prospect, sunt curative datorita principiilor cardiotonice, laxative, ocitocice si analeptice. Actiunea antitumorala este controversata. Se foloseste în afectiuni cardiace sau cardiorenale având efect tonic asupra miocardului, cu cresterea diurezei si prevenirea formarea cheagurilor de sânge. Moroznikul stimuleaza sistemul imunitar determinând reactii alergice si crescând temperatura corpului. Aceasta proprietate poate fi valorificata în bolile cu reactivitate imuna scazuta.
S-a demonstrat actiunea benefica a extractelor de Moroznik în unele afectiuni neuromusculare.
Ca revulsiv si analgetic, extern, produsul este utilizat în bolile articulare (artropatiile) dureroase.
Dezintoxica organismul,are efecte in procesele de slabire fara a mai lua dupa in greutate,datorita echilibrarii sistemului de schimburi a substantelor nutritive.
Se prezinta in forma de pulbere in pachetele de 10 gr.Un tratament complet se necesita 6-12 pachetele de ceai .


Poti sa-mi dai mai multe detalii, te rog? Si ce contraindicatii are? Scrie-mi pe laopersonal@yahoo.com
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 19 Februarie 2010 13:42
De la: nikalay, la data 2010-02-15 14:32:32Cine nu stie de unde sa-l ia sa ma contacteze pe mine.Va ajut cu procurarea acestuia.
În doze mici, preparatul Moroznik, administrat strict dupa prospect, sunt curative datorita principiilor cardiotonice, laxative, ocitocice si analeptice. Actiunea antitumorala este controversata. Se foloseste în afectiuni cardiace sau cardiorenale având efect tonic asupra miocardului, cu cresterea diurezei si prevenirea formarea cheagurilor de sânge. Moroznikul stimuleaza sistemul imunitar determinând reactii alergice si crescând temperatura corpului. Aceasta proprietate poate fi valorificata în bolile cu reactivitate imuna scazuta.
S-a demonstrat actiunea benefica a extractelor de Moroznik în unele afectiuni neuromusculare.
Ca revulsiv si analgetic, extern, produsul este utilizat în bolile articulare (artropatiile) dureroase.
Dezintoxica organismul,are efecte in procesele de slabire fara a mai lua dupa in greutate,datorita echilibrarii sistemului de schimburi a substantelor nutritive.
Se prezinta in forma de pulbere in pachetele de 10 gr.Un tratament complet se necesita 6-12 pachetele de ceai .
prietene, pune aici la vedere lista cu ingrediente, sa vedem si noi ce contine minunea asta....
4Life
Postat pe 22 Februarie 2010 22:05
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:31
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:31:40Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
aoleuuuu....mai sunteti multi din astia ??? 15 kg pe minut, pe ora, pe zi, sau pe luna ????? dar pe ppamant cam cate kg ai putea sa slabesti ???

!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 21:36
Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
comandelia
Postat pe 26 Februarie 2010 22:25
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:08
M-ar interesa, te rog, detalii (eu am discopatie) cum si la ce pret se poate achizitiona?
healthy009819
Postat pe 28 Februarie 2010 19:48
De la: comandelia, la data 2010-02-26 22:25:21Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
cam ce produs ai incercat tu de la 4 Life????

....
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 18:25
4 life,de ce stai pe forumuri cu poza la avatar de la firma 4life si siteul lor?Ca sa faci reclama ,sa iti vinzi produsele? Tzepar mic...
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:19
De la: manole, la data 2010-03-01 21:19:564 life,de ce stai pe forumuri cu poza la avatar de la firma 4life si siteul lor?Ca sa faci reclama ,sa iti vinzi produsele? Tzepar mic...
mestere manole, imi intaresti convingerea ca esti prosta rau....!!! mai documenteaza-te si mai stam de vorba, esti in totata inferioritate si nu se cade sa te faci de ras de fiecare data cand deschizi gura !!!!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 21:23
Nu poti da un raspuns pentru ca stii ca am dreptate.
Te supara adevarul.Eu zic sa procedezi in continuare asa ,sa cauti raspunsurile oamenilor pe google,sa te dai bine pe langa ei si dupa sa le recomanzi produsele tale.
Ce motiv ai avea sa stai cu poza aia la avatar si cu siteul ala? Doar pt a-ti face produsele cunoscute si sa vii pe toate forumurile de slabire sa le zici oamenilor sa nu cumpere alte produse,ca sunt tzepe,desi unele produse sunt produse de firme cunoscute cu o istorie in spate.Nu ca 4 life da care lumea aude prin intermediul tau!.Asa iti indepartezi concurenta si iti mai vinzi si tu un produs!
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:28
De la: manole, la data 2010-03-01 21:28:46Nu poti da un raspuns pentru ca stii ca am dreptate.
Te supara adevarul.Eu zic sa procedezi in continuare asa ,sa cauti raspunsurile oamenilor pe google,sa te dai bine pe langa ei si dupa sa le recomanzi produsele tale.
Ce motiv ai avea sa stai cu poza aia la avatar si cu siteul ala? Doar pt a-ti face produsele cunoscute si sa vii pe toate forumurile de slabire sa le zici oamenilor sa nu cumpere alte produse,ca sunt tzepe,desi unele produse sunt produse de firme cunoscute cu o istorie in spate.Nu ca 4 life da care lumea aude prin intermediul tau!.Asa iti indepartezi concurenta si iti mai vinzi si tu un produs!
omule, esti cretin ??? nu ai capacitatea de a intelege ca eu nu promovez niciun fel de produse de slabit ??? chiat imi intaresti convingerea ca esti cretin omule !!!eu iti pot da raspunsuri foarte multe, dar tu nu ai capacitatea de a le procesa...asta numai este vina mea...tu de ce promovezi ecofitul ???ai cumva procent din vanzarea klui ???cam cati aomeni ai prostit pana acuma ???
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 21:30
Atunci de ce stai cu poza aia la avatar si siteul lor?Si vii pe toate forumurile sa spui de toate produsele din lume ca sunt tzepe .Cum poti sa spui asa ceva,fara o dovada?Ca un anumit produs e tzeapa?Daca ajungi sa stai pe net atat ca barbat sa te certi cu toate cucoanele si sa le faci grase si in toate felurile inseamna ca ai ceva la cap omule.
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:34
De la: manole, la data 2010-03-01 21:34:30Atunci de ce stai cu poza aia la avatar si siteul lor?Si vii pe toate forumurile sa spui de toate produsele din lume ca sunt tzepe .Cum poti sa spui asa ceva,fara o dovada?Ca un anumit produs e tzeapa?Daca ajungi sa stai pe net atat ca barbat sa te certi cu toate cucoanele si sa le faci grase si in toate felurile inseamna ca ai ceva la cap omule.
pardon, nu eu le fac grase, grase le-au facut mancarurile si sucurile cu care s-au imbuibat dealungul timpului, lenea pe care o poarta pe umeri si nu fac pic de miscare....asta le-a ingrasat !!!

tu cumpoti spune ca ecofit este exceptional ???? ce dovezi ai in sensul asta ????
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 21:40
Promovez toate firmele de pe piata romaneasca(dacia plant,labormed,sintofarm...firme cu istorie si cunoscute,nu ca firma 4 life care se face cunoscuta prin intermediul tau pe un forum)o firma fantoma.
Te crezi inteligent?Crezi ca nu sunt suficient de inteleapta sa inteleg ce faci tu? Iti indepartezi concurenta!
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:40
De la: manole, la data 2010-03-01 21:40:53Promovez toate firmele de pe piata romaneasca(dacia plant,labormed,sintofarm...firme cu istorie si cunoscute,nu ca firma 4 life care se face cunoscuta prin intermediul tau pe un forum)o firma fantoma.
Te crezi inteligent?Crezi ca nu sunt suficient de inteleapta sa inteleg ce faci tu? Iti indepartezi concurenta!
daca imi spui clar ce fel de concurenta si la ce anume, esti cea ma tare si imi cer scuze. ca te-am facut proasta !!! dar clar si concis, la obiect !!!!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 21:42
Uite cum ai facut-o pe o doamna pe un topic: ,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...'' Consideri ca un om normal ,poate spune lucrurile astea unei femei?
La tot ce exista pe piata,nu ai un anumit produs,tu vrei sa-ti scoti produsele in evidenta si apelezi la tot felul de marsavii.
Raspunde tu acum la intrebare: Daca spui ca nu vinzi produse,de ce stai cu poza aia la avatar? si cu siteul lor?
Nu sa ii promovezi?
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:48
De la: manole, la data 2010-03-01 21:48:34Uite cum ai facut-o pe o doamna pe un topic: ,,pe cat de grasa, pe atat de cretina esti...dovedesti cu varf si indesat ca esti blonda autentica...'' Consideri ca un om normal ,poate spune lucrurile astea unei femei?
La tot ce exista pe piata,nu ai un anumit produs,tu vrei sa-ti scoti produsele in evidenta si apelezi la tot felul de marsavii.
Raspunde tu acum la intrebare: Daca spui ca nu vinzi produse,de ce stai cu poza aia la avatar? si cu siteul lor?
Nu sa ii promovezi?
pai daca era grasa si urata, cum vroiai sa-i spun??? printesa ???

si poza aia ce are??? cam ce promoveaza ??? un tip premiat cu 10.000 $ deoarece a facut mult bine unor copii nevoiasi din Kenia ??? tu ai facut ceva in acest sens in viata ta????ma indoiesc !!!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 21:53
Mincinosule si de ca ai produse la profilul tau? Nu suntem chiar atat de prosti...Lasa-ne, lasa-ne...Si vrei sa te promovezi pe tine ca om nu?Hahaha Esti piticu din poza?
E clar ca vrei sa-ti vinzi produsele
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 21:56
De la: manole, la data 2010-03-01 21:56:45Mincinosule si de ca ai produse la profilul tau? Nu suntem chiar atat de prosti...Lasa-ne, lasa-ne...Si vrei sa te promovezi pe tine ca om nu?Hahaha Esti piticu din poza?
E clar ca vrei sa-ti vinzi produsele
e clar ca nici singurul neuron pe care-l ai nu functioneaza !!!! ai cumva raspunsuri la intrebarile de mai sus ???

p.s. oricum ecofitul este un produs de tot rahatul !!!!
fara nicio istorie in spate, fara cercetari de specialitate !!!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 22:10
De la: manole, la data 2010-03-01 21:40:53Promovez toate firmele de pe piata romaneasca(dacia plant,labormed,sintofarm...firme cu istorie si cunoscute,nu ca firma 4 life care se face cunoscuta prin intermediul tau pe un forum)o firma fantoma.
Te crezi inteligent?Crezi ca nu sunt suficient de inteleapta sa inteleg ce faci tu? Iti indepartezi concurenta!
si acum ca sa iti intaresc convingerea ca esti proasta, cauta prin topicurile despre slabit, sa vezi ca la un mement dat vorbesc despre SILUETH, un produs de la DACIA PLANT care costa 13-14 lei !!!!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 22:15
Nu.. toate produsele sunt de rahat,numai ale tale de la 4life sunt bune!Orice produs are cercetari in spate,pt ca nu avizeaza ministerul sanatatii orice,cum ar fi medicamentele de la 4life.Sunt multe firme in Romania cu istorie in spate de cate 20 de ani! Hai lasa-ne cu 4life-ul tau!

DE ce stai cu poza aia la avatar de la firma 4life? si cu siteul lor?
Nu sa ii promovezi?
Sa vinzi si tu cateva produse...sa tragi tzeapa!

manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 22:19
De la: manole, la data 2010-03-01 22:19:01Nu.. toate produsele sunt de rahat,numai ale tale de la 4life sunt bune!Orice produs are cercetari in spate,pt ca nu avizeaza ministerul sanatatii orice,cum ar fi medicamentele de la 4life.Sunt multe firme in Romania cu istorie in spate de cate 20 de ani! Hai lasa-ne cu 4life-ul tau!

DE ce stai cu poza aia la avatar de la firma 4life? si cu siteul lor?
Nu sa ii promovezi?
Sa vinzi si tu cateva produse...sa tragi tzeapa!

arata-mi tu daca ecofitul pe care-l ridici in slavi are studii in spate si istoric...si arata-mi si ce avize are de la ministrerul sanataii!!!!! ia sa te vad acuma ?!?!?!?!?!?!?!?!
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 22:21
Cum poti jigni o femeie in halul ala?Dar fiecare e responsabil de ce alege in viata,si de cum arata,nu trebuie sa vii tu sa o faci de ras,ca pun pariu ca esti pitic cu burta,ca doar toata ziua te cert pe aici cu doamnele care nu-ti aleg produsele,le faci grase,fara neuroni.
Ti-ai pus produsele de la firma 4 life la profil sa ti le vinzi...hahaha Si tu zici ca nu vinzi,bai da tu crezi ca lumea asta e asa de proasta?
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 22:22
De la: 4Life, la data 2010-03-01 22:21:14
De la: manole, la data 2010-03-01 22:19:01Nu.. toate produsele sunt de rahat,numai ale tale de la 4life sunt bune!Orice produs are cercetari in spate,pt ca nu avizeaza ministerul sanatatii orice,cum ar fi medicamentele de la 4life.Sunt multe firme in Romania cu istorie in spate de cate 20 de ani! Hai lasa-ne cu 4life-ul tau!

DE ce stai cu poza aia la avatar de la firma 4life? si cu siteul lor?
Nu sa ii promovezi?
Sa vinzi si tu cateva produse...sa tragi tzeapa!

arata-mi tu daca ecofitul pe care-l ridici in slavi are studii in spate si istoric...si arata-mi si ce avize are de la ministrerul sanataii!!!!! ia sa te vad acuma ?!?!?!?!?!?!?!?!


p. s. PRODUSELE 4 Life sunt de supercalitate !!!! adica FOARTE EFICIENTE !!!! daca nu ar fi fost asa, nu s-ar fi raspandit in peste 50 tari din lume in 11 ani !!! firmele din Romania de ce nu pot avea astfel de expansiune ????

sau de ce crezi ca au avut in primiii 5 ani o crestere de peste 6100% ?!?!?!?! si asta fara niciun minut de publicitate ?!?!?!?!?

http://www.youtube.com/results?search_query=4life+research&search_type=&aq=f
4Life
Postat pe 1 Martie 2010 22:22
Bai din cate am citit pe siteul lor ,este un supliment alimentar,cum de fapt sunt multe produse pe piata,si suplimentele alimentare sunt avizate de Bioresurse,tot din Stat fac parte!Chestiile astea le stii si tu,dar incerci sa schimbi subiectul sa nu raspunzi la intrebari...De ce stai cu produsele la profil?nu sa ti le vinzi? Vrei sa-ti indepartezi concurenta!
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 22:25
Hhaha deci recunosti ca asta faci,incerci sa-ti indepartezi concurenta.
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 22:26
Unele firme din Romania au istorie,si sunt cunoscute de oameni,nu ca firma 4 life care se face cunoscuta prin intermediul tau!
manole_healthy
Postat pe 1 Martie 2010 22:27
De la: manole, la data 2010-03-01 22:25:44Bai din cate am citit pe siteul lor ,este un supliment alimentar,cum de fapt sunt multe produse pe piata,si suplimentele alimentare sunt avizate de Bioresurse,tot din Stat fac parte!Chestiile astea le stii si tu,dar incerci sa schimbi subiectul sa nu raspunzi la intrebari...De ce stai cu produsele la profil?nu sa ti le vinzi? Vrei sa-ti indepartezi concurenta!
concurenta la ce anume ???? daca m-as apuca sa vand, nu as avea concurenta , deoarece numai exista pe piata produse similare !!!! asta in primul rand, iar in al doi-lea rand, daca tu ai impresia ca oamenii cumpara produse la recomandarea netului, te inseli amarnic !!!!

4Life
Postat pe 1 Martie 2010 22:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
disperare.... 5 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 30 Iulie 2010 19:25
medic de familie 5 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:36
varice 1 De la: kudika318846 2 Septembrie 2010 01:03
Am nevoie de Ajutor,va rog mult!!!! 10 De la: RalucaRalu 16 Iulie 2010 12:46
Ceai ZEIN pentru SLABIT 219 De la: Ramonadragan 6 Iulie 2013 14:56