Setari Cookie-uri

a iubi o persoana casatorita

Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 09:28
nu cred ca e vb aici nici de nevasta, de amanta, etc.e vb de CINSTE, DREPTATE, onestitate......unde se mai gasesc astea????iubirea justifica orice, dupa unii......
mkdisk
Postat pe 11 Mai 2009 09:29
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta
bruneagra25
Postat pe 11 Mai 2009 09:32
De la: crisss31, la data 2009-05-10 23:04:20ia nu o mai blamati atat, ca nu stiti cand vi se poate intampla. probabil ati fost deja inselate, de aceea o condamnati atat. nu stiu de ce nu va cautati si voi un tip in loc sa o bateti la cap

nu ai dreptate, eu doar sunt socata de lipsa totala a unui sistem de valori in randul unor persoane.....de irosirea vietii lor in zadar si de respectul ffffffff scazut pe care aceste persoane il au fata de propria lor persoana. si nu condamn pe nimeni, dar cred cu tarie ca in majoritatea cazurilor e vb de oameni care isi lasa prea mult intunecata ratiunea....
mkdisk
Postat pe 11 Mai 2009 09:38
sa fii fericita, macar pt 5 min????????oau, ce gandire profunda.......
mkdisk
Postat pe 11 Mai 2009 09:40
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:32:21
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta

Poate am stat nopti intregi si m-am gandit unde am gresit si ce l-a determinat sa mearga la alta. Ce are ea mai bun decat mine?ce a gasit la ea si la mine nu?oare de ce cu ea se putea intelege si noi ne certam tot timpul?etc etc . La majoritatea nu am gasit raspuns dar stiam ca in mare parte eu si el suntem devina. Nu ea
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 09:49
De la: SIDONIA69, la data 2009-05-10 06:48:34Draga mea , infiferent de suferinta din noi, exista principii de viata, PE CARE TREBUIE SA LE RESPECTAM!!!
Femeia , este intotdeauna mai vinovata decat barbatul, in orice situatie, cand EA ESTE AMANTA , SI EL ESTE CASATORIT!!
SI , DACA , ACEL BARBAT , MAI ARE SI COPIII..IAR RELATIA AVANSEAZA, ATUNCI DUPA PAREREA MEA , SE INCADREAZA LA CAPITOLUL: CURVE!!

Imi pare rau , ca trebuie sa spun asta, este o parere personala, generala, SI UN PRINCIPIU DE VIATA!!

DAR, tot un principiu de viata al meu , este si ca FIECARE ARE DREPTUL SA FACE CEEA CE DORESTE, SI CEEA CE CONSIDERA NECESAR , CU VIATA LUI!! Atata timp , cat nu calca pe cadavre, si nu PRODUCE RANI , IN JURUL LUI!!


Sunt de acord...dar cand stiu ca calca si pe cadavre!!! niciunu nu e mai bun decat celalalt...am vazut un caz...sotia si-a a taiat venele...a renuntat sa lupte...a ramas un copil...
lizzy74
Postat pe 11 Mai 2009 09:52
De la: mkdisk, la data 2009-05-08 12:26:26
De la: sguby, la data 2009-05-03 17:07:36Dragelor casatorite un singur sfat am sa va dau:Nu credeti ca barbatii cei aveti langa voi vor fi toata viata numai ai vostri!Nu au fost, si nu vor fi niciodata ai unei singuri femei!Cat despre femeile ce umbla cu barbati casatoriti,nu spun ca sunt de acord cu asa ceva, dar cred ca gandesc mai mult decat cele cu care sunt ei casatoriti, sunt mai independente si stapane pe situatii!
Sunt singura ca unele dintre voi poate va veti simti lezate de comentul meu dar am trecut prin asa ceva...relatie cu barbat insurat ce a divortat...dar asta e problema lui..nu am avut nicio contributie...a zis de prima data ca nevasta i-au mancat sanatatea si banii.....si ca ea n-a vrut decat sa se marite...a vrut certificatul de casatorie atata tot.....asa ca ma intreb oare cate dintre voi inainte de a condamna pe femeile ce umbla cu sotii vostri va puneti intrebarea "Oare ce-am vrut eu de la el?" dar sa va raspundeti sincer.....multe veti spune ca ii iubiti, adorati........dar am eu alta intrebare "Ati fi in stare sa va dati inima pt sotul vostru daca ar fi intr-o situatie grava de sanatate?" reflectati la asa ceva.....poate amanta si-ar da-o.....si am cunostinta de asa ceva...nu e cazul meu (stati linistite, desi as face-o daca ar fi iubitul meu intr-o astfel de situatie).....la greu se va vedea totdeauna dragostea adevarata!
Sa fiti iubite....si imi cer scuze daca v-am jignit pe vreuna dintre voi.....nu am facut-o intentionat!

sunt situatii si situatii in viata.dar eu ma intreb, acel barbat, daca a vazut ca nu e fericit cu sotia, de ce nu a divortat intai de ea si dupa aia sa isi caute pe alta....asta nu inteleg eu deloc.


Povestea standard...avea pistol la tampla la starea civila??cine si a atras atentia ca nevasta ii mananca banii? oare nu amanta???sau cineva din anturaj....mai sunt si cazuri de astea..

lizzy74
Postat pe 11 Mai 2009 10:24
De la: lizzy74, la data 2009-05-11 10:24:20
De la: mkdisk, la data 2009-05-08 12:26:26
De la: sguby, la data 2009-05-03 17:07:36Dragelor casatorite un singur sfat am sa va dau:Nu credeti ca barbatii cei aveti langa voi vor fi toata viata numai ai vostri!Nu au fost, si nu vor fi niciodata ai unei singuri femei!Cat despre femeile ce umbla cu barbati casatoriti,nu spun ca sunt de acord cu asa ceva, dar cred ca gandesc mai mult decat cele cu care sunt ei casatoriti, sunt mai independente si stapane pe situatii!
Sunt singura ca unele dintre voi poate va veti simti lezate de comentul meu dar am trecut prin asa ceva...relatie cu barbat insurat ce a divortat...dar asta e problema lui..nu am avut nicio contributie...a zis de prima data ca nevasta i-au mancat sanatatea si banii.....si ca ea n-a vrut decat sa se marite...a vrut certificatul de casatorie atata tot.....asa ca ma intreb oare cate dintre voi inainte de a condamna pe femeile ce umbla cu sotii vostri va puneti intrebarea "Oare ce-am vrut eu de la el?" dar sa va raspundeti sincer.....multe veti spune ca ii iubiti, adorati........dar am eu alta intrebare "Ati fi in stare sa va dati inima pt sotul vostru daca ar fi intr-o situatie grava de sanatate?" reflectati la asa ceva.....poate amanta si-ar da-o.....si am cunostinta de asa ceva...nu e cazul meu (stati linistite, desi as face-o daca ar fi iubitul meu intr-o astfel de situatie).....la greu se va vedea totdeauna dragostea adevarata!
Sa fiti iubite....si imi cer scuze daca v-am jignit pe vreuna dintre voi.....nu am facut-o intentionat!

sunt situatii si situatii in viata.dar eu ma intreb, acel barbat, daca a vazut ca nu e fericit cu sotia, de ce nu a divortat intai de ea si dupa aia sa isi caute pe alta....asta nu inteleg eu deloc.


Povestea standard...avea pistol la tampla la starea civila??cine si a atras atentia ca nevasta ii mananca banii? oare nu amanta???sau cineva din anturaj....mai sunt si cazuri de astea..


Iubita,intelege si tu ca unele femei stiu cum sa tina un barbat langa ele toata viata.Alea care sunt proaste isi merita soarta intr-un fel dar asta nu da nici o scuza ca barbatii sa isi ia amante.Comunicarea deschisa rezolva totul!!!
deea_20
Postat pe 11 Mai 2009 10:28
De la: mkdisk, la data 2009-05-11 09:40:30sa fii fericita, macar pt 5 min????????oau, ce gandire profunda.......


Pai daca ea se multumeste cu resturi,ce treaba avem noi?E vina ei ca nu e in stare sa-si gaseasca un barbat fara obligatii!!!!!!!
deea_20
Postat pe 11 Mai 2009 10:30
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:49:33
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:32:21
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta

Poate am stat nopti intregi si m-am gandit unde am gresit si ce l-a determinat sa mearga la alta. Ce are ea mai bun decat mine?ce a gasit la ea si la mine nu?oare de ce cu ea se putea intelege si noi ne certam tot timpul?etc etc . La majoritatea nu am gasit raspuns dar stiam ca in mare parte eu si el suntem devina. Nu ea


Nu incerca sa scoti amanta basma curata.O femeie care se respecta in momentul in care ar afla ca barbatul de langa ea este insurat ar trebui sa-l trimita de unde a venit.Cine o pune sa accepte astfel de situatie?Amantelor le va scadea sigur din tupeu daca se vor afla si ele in postura de sotie inselata.Si merita asta din plin!
deea_20
Postat pe 11 Mai 2009 10:33
Nu zau?!Cu ce drept imi spui tu mie ca trebuie sa "ma trezesc"?
deea_20
Postat pe 11 Mai 2009 11:10
Eu ti-am dat o sugestie... nu trebuie sa o urmezi acum..., o poti lasa si pe mai tarziu...
Unii nu se trezesc deloc...

Postat pe 11 Mai 2009 11:17
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:49:33
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:32:21
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta

Poate am stat nopti intregi si m-am gandit unde am gresit si ce l-a determinat sa mearga la alta. Ce are ea mai bun decat mine?ce a gasit la ea si la mine nu?oare de ce cu ea se putea intelege si noi ne certam tot timpul?etc etc . La majoritatea nu am gasit raspuns dar stiam ca in mare parte eu si el suntem devina. Nu ea

dak ai fi stat ti-ai fi dat seama de mai multe lucruri...ti-am zis posteaza aici cand esti casatorita si aflii k ai fost tradata, cand tu nu ai facut decat sa incerci sa-ti multumesti barbatu de langa tine si el tot sa dus la alta etc...sau cand ai si un copil si el merge la alta aia afla si-l accepta iar tu acas iti iei suturile in fund si sa vedem atunci dak mai gandesti la fel....sau esti cumva in aceasta postura de le tot iei apararea?? pt k sincer altfel nu pot sa-mi explic....
bruneagra25
Postat pe 11 Mai 2009 11:24
De la: Roco, la data 2009-05-11 11:17:56Eu ti-am dat o sugestie... nu trebuie sa o urmezi acum..., o poti lasa si pe mai tarziu...
Unii nu se trezesc deloc...

Sa inteleg ca tu tii partea barbatiilor care inseala si a amantelor?
deea_20
Postat pe 11 Mai 2009 11:41
De la: deea_20, la data 2009-05-11 11:41:18
De la: Roco, la data 2009-05-11 11:17:56Eu ti-am dat o sugestie... nu trebuie sa o urmezi acum..., o poti lasa si pe mai tarziu...
Unii nu se trezesc deloc...

Sa inteleg ca tu tii partea barbatiilor care inseala si a amantelor?

deea nu-ti bate capu k nu prea ai cu cine....
bruneagra25
Postat pe 11 Mai 2009 11:43
De la: deea_20, la data 2009-05-11 11:41:18
De la: Roco, la data 2009-05-11 11:17:56Eu ti-am dat o sugestie... nu trebuie sa o urmezi acum..., o poti lasa si pe mai tarziu...
Unii nu se trezesc deloc...

Sa inteleg ca tu tii partea barbatiilor care inseala si a amantelor?

Aha !

Postat pe 11 Mai 2009 11:50
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 11:24:22
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:49:33
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:32:21
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta

Poate am stat nopti intregi si m-am gandit unde am gresit si ce l-a determinat sa mearga la alta. Ce are ea mai bun decat mine?ce a gasit la ea si la mine nu?oare de ce cu ea se putea intelege si noi ne certam tot timpul?etc etc . La majoritatea nu am gasit raspuns dar stiam ca in mare parte eu si el suntem devina. Nu ea

dak ai fi stat ti-ai fi dat seama de mai multe lucruri...ti-am zis posteaza aici cand esti casatorita si aflii k ai fost tradata, cand tu nu ai facut decat sa incerci sa-ti multumesti barbatu de langa tine si el tot sa dus la alta etc...sau cand ai si un copil si el merge la alta aia afla si-l accepta iar tu acas iti iei suturile in fund si sa vedem atunci dak mai gandesti la fel....sau esti cumva in aceasta postura de le tot iei apararea?? pt k sincer altfel nu pot sa-mi explic....


nu sunt nici amanta , nici sotie.Sunt doar un simplu om care a reusit sa vada si in stanga si in dreapta tot felul de situatii. Iar cand aceste situatii au legatura cu persoanele dragi, e cam greu sa nu le analizezi .Si nu le iau apararea, m-ai inteles gresit, poate chiar as fi in masura sa le "condamn".Nu am sustinut sus si tare ca ce fac ele e corect,sau bine, sau mora, sau cum vreti voi sa-i spuneti, dar inainte sa vedem paiul din ochiul altuia mai bine vedem barna dintr'al nostru. Asa e firea omului, din orice ipostaza, nu doar a sotiilor si a amantelor. Tot timpu ne-am uitat in curtea vecinului si nu am mai avut timp sa ne ocupam de a noastra.
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 17:29
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:29:16
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 11:24:22
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:49:33
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:32:21
De la: dobyca, la data 2009-05-11 09:28:09Ma uimeste cate jigniri si critici se aduc la adresa acestei femei. Pun pariu ca tzatzele cu gura mare sunt cele car au fost inselate de sot si nu vor sa recunoasca greselile lor. E mult mai usor sa dai vina pe altcineva (alta) de parca alta femei a mers la voi in acasa sa va violeze barbatul. Voi l-ati izgonit. Un barbat , cat si femeie, daca are ce ii trebuie nu cauta in alta parte. Invatati cum functioneaza o viata-n doi si nu mai invinuiti pe altcineva din cauza "handicapului" voastra.

sper k o sa mai postezi aci si peste vreo 10 ani cand sper sa fi maritata sa vezi cum e cand apare cealalta...cand nu o sa sti unde ai gresit de el te-a inselat, cand o sa vezi k de multe ori iti vine tie sa cedezi tentatiei etc...bafta

Poate am stat nopti intregi si m-am gandit unde am gresit si ce l-a determinat sa mearga la alta. Ce are ea mai bun decat mine?ce a gasit la ea si la mine nu?oare de ce cu ea se putea intelege si noi ne certam tot timpul?etc etc . La majoritatea nu am gasit raspuns dar stiam ca in mare parte eu si el suntem devina. Nu ea

dak ai fi stat ti-ai fi dat seama de mai multe lucruri...ti-am zis posteaza aici cand esti casatorita si aflii k ai fost tradata, cand tu nu ai facut decat sa incerci sa-ti multumesti barbatu de langa tine si el tot sa dus la alta etc...sau cand ai si un copil si el merge la alta aia afla si-l accepta iar tu acas iti iei suturile in fund si sa vedem atunci dak mai gandesti la fel....sau esti cumva in aceasta postura de le tot iei apararea?? pt k sincer altfel nu pot sa-mi explic....


nu sunt nici amanta , nici sotie.Sunt doar un simplu om care a reusit sa vada si in stanga si in dreapta tot felul de situatii. Iar cand aceste situatii au legatura cu persoanele dragi, e cam greu sa nu le analizezi .Si nu le iau apararea, m-ai inteles gresit, poate chiar as fi in masura sa le "condamn".Nu am sustinut sus si tare ca ce fac ele e corect,sau bine, sau mora, sau cum vreti voi sa-i spuneti, dar inainte sa vedem paiul din ochiul altuia mai bine vedem barna dintr'al nostru. Asa e firea omului, din orice ipostaza, nu doar a sotiilor si a amantelor. Tot timpu ne-am uitat in curtea vecinului si nu am mai avut timp sa ne ocupam de a noastra.
vrei sa ne combinammmmmmmmmmmmmmm
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 17:36


la comentarii si critici se inghesuie lumea....cat de rautacioasa poate fi.....
k_mitza83
Postat pe 11 Mai 2009 17:36
De la: k_mitza83, la data 2009-05-11 17:36:46

la comentarii si critici se inghesuie lumea....cat de rautacioasa poate fi.....
da tu cine estiiiiiiii vrei sa ne cunoastemmmmmmmmmm
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 17:40
thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 17:43
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 17:45
in 1 rand iubirea asta care o simti tu si trairile cu el , nu vor dura atat cat iti doresti.Si va fi greu pt tine mai tarziu caci iti vei dori din ce in ce mai mult sa ii iei locul sotiei....Parerea mea e ca exista atatia baieti singuri, si potriviti pt tine.De ce nu incerci sa gasesti unul solo?

Postat pe 11 Mai 2009 17:46
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:45:14
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa

de unde ai dedus tu asta??am zis doar ca nu sunt nici amanta, din cate stiu eu ....sper sa stiu bine....si nici sotie (pt asta bag mana in foc).
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 17:47
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:47:30
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:45:14
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa

de unde ai dedus tu asta??am zis doar ca nu sunt nici amanta, din cate stiu eu ....sper sa stiu bine....si nici sotie (pt asta bag mana in foc).
ce sa deducccc fetitoooooo,,,,zi vrei sa ne combinammmmmm ori nuuu
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 17:49
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:49:32
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:47:30
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:45:14
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa

de unde ai dedus tu asta??am zis doar ca nu sunt nici amanta, din cate stiu eu ....sper sa stiu bine....si nici sotie (pt asta bag mana in foc).
ce sa deducccc fetitoooooo,,,,zi vrei sa ne combinammmmmm ori nuuu


m-ai intimidat asa tare m-ai luat ....pai....ar fi draguta o relatie virtuala...ne putem pune si pirostiile online?
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 17:54
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:54:57
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:49:32
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:47:30
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:45:14
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa

de unde ai dedus tu asta??am zis doar ca nu sunt nici amanta, din cate stiu eu ....sper sa stiu bine....si nici sotie (pt asta bag mana in foc).
ce sa deducccc fetitoooooo,,,,zi vrei sa ne combinammmmmm ori nuuu


m-ai intimidat asa tare m-ai luat ....pai....ar fi draguta o relatie virtuala...ne putem pune si pirostiile online?
pai nu virtuallll,,,,,,reallll,,,zi ce facemmm ca yo sunt serios,,,,si sincerrrr
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 17:56
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:56:46
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:54:57
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:49:32
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:47:30
De la: thadoog, la data 2009-05-11 17:45:14
De la: dobyca, la data 2009-05-11 17:43:31thedoog....tu ce cauti acuma???amanta sau sotie?
caut tovarasaa de viataaaa ,,,tu estiii liberaaaaaaa

de unde ai dedus tu asta??am zis doar ca nu sunt nici amanta, din cate stiu eu ....sper sa stiu bine....si nici sotie (pt asta bag mana in foc).
ce sa deducccc fetitoooooo,,,,zi vrei sa ne combinammmmmm ori nuuu


m-ai intimidat asa tare m-ai luat ....pai....ar fi draguta o relatie virtuala...ne putem pune si pirostiile online?
pai nu virtuallll,,,,,,reallll,,,zi ce facemmm ca yo sunt serios,,,,si sincerrrr

real de virtual
dobyca
Postat pe 11 Mai 2009 17:58
dobycooooooooo zi ne yubim ori nu
thadoog
Postat pe 11 Mai 2009 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Yahoo Messenger 8 De la: yumy 8 Iulie 2011 12:14
Sa afli sau nu...? 33 De la: arahne 10 August 2014 12:56
dragoste sau cinste,as dori un sfat 42 De la: thadoogback 25 Februarie 2011 11:48
CE ATI INVATAT DIN ANUL CARE TOCMAI SE SCURGE? 61 De la: erikahd2008 11 Ianuarie 2010 10:53
Am nevoie de un sfat.... 31 De la: franziska_eu 30 Ianuarie 2012 12:03