Setari Cookie-uri

Avem si noi vedete stilate?

Care este cea mai stilata vedeta de la noi, dupa parerea voastra? Eu incep cu Corina, Andreea Raicu, Mihaela Radulescu si Oana Cuzino.

Postat pe 2 Martie 2008 13:23
de departe mihaela radulescu... ar mai fi si loredana groza. oana cuzino e prea fada pt gustul meu. si nu le-as spune vedete ci persoane publice.

Postat pe 3 Martie 2008 11:16
raicu mi se pare cea mai stilata. nu vreau sa comentez nimic despre moldovence. orice ai pune pe tine si oricum te-ai purta...nu poti ascunde mizeria in care te-ai scaldat pentru a ajunge "vedeta".

Postat pe 3 Martie 2008 13:55
Da, da Raicu e stilata!......Neasteptat, o vad mereu imbracata cu gust pe Gina Pistol; pacat ca e cam complexata si isi lauda mereu fizicul (manie comuna cu Barladeanca!).....La Raduleasca, Barladeanu, Patruleasa constat nu eleganta ci un soi de diperare!....isi pun balnuri, bijuterii de prost gust, doar-doar de va vedea lumea cat de departe au ajuns;))

Postat pe 28 Iunie 2008 09:02
Cele mai stilate cred ca sunt Andreea Berecleanu si Gabriela Vranceanu Firea.

Postat pe 31 Iulie 2008 02:50
De la: pudel_ro, la data 2008-03-02 13:23:11Care este cea mai stilata vedeta de la noi, dupa parerea voastra? Eu incep cu Corina, Andreea Raicu, Mihaela Radulescu si Oana Cuzino.


VEDETE STILATE? CINE ARE? VOI CHIAR NU VEDETI CA LUMEA E PLINA DE LIPSA DE GUST SI DE STIL? CELE DE PE LA NOI SUNT CEVA MAI BINE, DESI..., AMERICANCELE SUNT FARA DE STIL, GUST, CLASA, IAR CELE DE PRIN ALTE PARTI NU PREA CONTEAZA. IN CONCLUZIE, EU AS SUBLINIA LIPSA DE STIL SI CLASA A ASA NUMITELOR "VEDETE".

Postat pe 31 Iulie 2008 04:28
stiti ce ma surprinde ? faptul ca o vedeti pe Raicu stilata !!!ati avut ocazia sa o vedeti nearanjata ? e ORIBILA
multe dintre noi aratam mult mai bine cand ne trezim decat urita aia
cu privire la celelalte persoane publice , pentru ca nu le poti nimi vedete , noi nu avem vedete , va dau dreptate
au venit din cine stie ce amarat de sat din Moldova , unde avea pamant pe jos in casa si acum nu mai sufera decat briliantele
dar stiti ceva , doar femeile urite isi pun briliante , cele frumoase stralucesc si fara
va pup
mitzi_love2006
Postat pe 31 Iulie 2008 08:18
"dar stiti ceva , doar femeile urite isi pun briliante , cele frumoase stralucesc si fara "

c frumos ai spus-o. a fost si mai frumos pt k e si f adevarat
sweet_butterfly
Postat pe 31 Iulie 2008 09:30
daca o femeie isi lauda fizicul inseamna ca e stapana pe ea si nu ii e rusine s-o faca, nu ca e complexata... in fine. iar stilul se refere la cateva aspecte, cum ar fi - vestimentatie (in general) si modul in care apare in public (comportament, vocabular, gesturi, mimica etc.) si cred ca as alege-o pe Mihaela, evident. Ar mai fi cateva: Loredana (mi se pare cea mai buna la capitolul stil vestimentar), Monica Columbeanu (cine a lucrat la ea, a facut treaba buna...)
llewellyn
Postat pe 31 Iulie 2008 12:43
stilul nu tine de cat e de frumoasa ci de vestimentaie, comportament, cum stie sa poarte hainele. o femeie cu stil poate arata stilata si intr-un sac daca stie cum sa-l poarte.de vdetele la noi nu stiu ce sa va zic ca nu prea le urmaresc ca nu ma intereseza .
witcher
Postat pe 31 Iulie 2008 13:30
Intr-adevar Monica Columbeanu a fost lucrata bine si pot afirma ca este stilata. Si Mihaela Radulescu imi pare stilata. Momentan cam atat.
Si nu uitati: "Gusturile nu se discuta!"
alexandra_blonda
Postat pe 31 Iulie 2008 14:01
Vai de capul nostru daca am ajuns s-o dam exemplu pe Monik Columbeanu , jaleeeeeeeeeee!!!!
O femeie stilata, vedeta sau nu, e o doamna, e persoana fina prin atitudine, fel de a vorbi,etc care emana inteligenta si discretie. In nici un caz nu se aincadreaza aici o paparuda care nu stie nici pe ce lumea doarme, (k 5+2 nu mai conteaza demult cat fac adunate) care s-a maritat cu un mos cu bani si care acum e imbracata de nusce casa de moda si coafata de nustiu ce stilist si-si pune poalele in cap si se spala pe dinti in direct.
bastiuta
Postat pe 31 Iulie 2008 14:14
DRAGELOR PERSOANELE MENTIONATE DE VOI NU SUNT VEDETE ELE SUNT DOAR PERSOANE PUBLICE , PE CARE POPORUL ROMAN LE STIE DE LA TELEVIZOR DIN DIFERITE EMISIUNI.
ADEVARATELE VEDETE SUNT ACEI OAMENI CARE SI-AU CASTIGAT ACEST STATUL CU SUDOAREA FRUNTII UN EXEMPLU AR FI STEFAN BANICA JR. CARE ESTE O ADEVARATA VEDETA SI SI-A CASTIGAT ASCEST STATUT MUNCIND SI SUNT FOARTE PUTINI ASTFEL DE OAMENI IN ROMANIA ZILELOR NOASTRE , DE EL MAI POT SPUNE CA ESTE SI O VEDETA STILATA , DACA ATI OBSERVAT ESTE UNUL DINTRE CEI MAI BINE IMBRACATI BARBATI AI ROMANIE , IAR LISTA CU LAUDE POATE CONTINUA....
briky
Postat pe 31 Iulie 2008 14:19
sunt de acord cu voi: si mie mi se pare andreea raicu stilata da' parca nu prea isi alterneaza tinutele:cand o vezi e cu rochii, fuste scurte, tocuri f inalte...si cam asta e!
foarte stilata si fara sa ne dea senzatia ca "sufera" de hainele ei(cum fac multe vedete) e amalia nastase.mie, personal imi place stilul ei.
restul parca nu reusesc sa atraga atentia mai mult prin personalitate decat prin hainele lor.si tin sa precizeze ca sunt missoni, balanciega s.a.m.d
mi se pare noi ar trebui sa FIM PUSE IN VALOARE DE HAINE, nu hainele sa sara primele in evidenta...
andrreya
Postat pe 31 Iulie 2008 14:27
care e treaba cu vedetele moldovence?
pinkoana
Postat pe 31 Iulie 2008 14:29
De la: mitzi_love2006, la data 2008-07-31 08:18:23stiti ce ma surprinde ? faptul ca o vedeti pe Raicu stilata !!!ati avut ocazia sa o vedeti nearanjata ? e ORIBILA
multe dintre noi aratam mult mai bine cand ne trezim decat urita aia
cu privire la celelalte persoane publice , pentru ca nu le poti nimi vedete , noi nu avem vedete , va dau dreptate
au venit din cine stie ce amarat de sat din Moldova , unde avea pamant pe jos in casa si acum nu mai sufera decat briliantele
dar stiti ceva , doar femeile urite isi pun briliante , cele frumoase stralucesc si fara
va pup

pinkoana
Postat pe 31 Iulie 2008 14:32
Avem si noi vedete stilate? Raspunsul meu: Avem mare nevoie !
bastiuta
Postat pe 31 Iulie 2008 15:22
Stiti ce ma mir? K n-a pomenit-o nimeni pe aici pe Oana Zavoranu
bastiuta
Postat pe 31 Iulie 2008 15:24
Andreea Raicu este de departe cea mai studiata aparitie de la noi. Mihaela Radulescu se imbraca f bine, dar nu mi se pare ca are acelasi impact, Amalia Nastase e ff stilata, Corina... Cat despre vedete, acestea sunt persoane publice, vedeta este nu Stefan Banica Jr, ci Ilie Nastase care este cunocut si apreciat aproape oriunde merge( in afara tarii, evident) si Nadia Comaneci. Hagi mai putin...
ZEINAB
Postat pe 31 Iulie 2008 16:59
putin offtopic.. Fara suparare...dar daca esti din Moldova...asta inseamna ca stai la casa si ai pamant in ea?...nu mi se pare normal ca zona asta sa fie tratata asa...apropos...Raicu e din Moldova...asa ca sa stiti si voi.
Persoane publice stilate ar fi Mihaela Radulescu, Daniela Nane, Dna Tariceanu....cum ati uitat-o pe Andreea Marin?
teonaxp
Postat pe 31 Iulie 2008 23:49
dupa parerea mea nu sunt vedete stilate la noi in tara...incearca sa fie stilate...dar nu reusesc...uitativa bine si o sa vedeti ca toate `vedetele`de la noi din tara incearca sa copieze pe cineva din afara.
yohana_maria
Postat pe 1 August 2008 11:56
De la: teonaxp, la data 2008-07-31 23:49:39 putin offtopic.. Fara suparare...dar daca esti din Moldova...asta inseamna ca stai la casa si ai pamant in ea?...nu mi se pare normal ca zona asta sa fie tratata asa...apropos...Raicu e din Moldova...asa ca sa stiti si voi.
Persoane publice stilate ar fi Mihaela Radulescu, Daniela Nane, Dna Tariceanu....cum ati uitat-o pe Andreea Marin?

Totally agree
pinkoana
Postat pe 1 August 2008 16:12
thx...desi la Andreea Marin am glumit putin...adica na...ea se imbraca bine...dar are ceva ce nu imi place si nu stiu ce...
teonaxp
Postat pe 1 August 2008 22:48
De la: teonaxp, la data 2008-08-01 22:48:27thx...desi la Andreea Marin am glumit putin...adica na...ea se imbraca bine...dar are ceva ce nu imi place si nu stiu ce...

zambetul ala fals
pinkoana
Postat pe 2 August 2008 17:04
Bai, daca le dati exemplu pe a cincea sotie a lu tariceanu, care e vai-mama ei, sau Corna, mai iau cu mainile de cap!!! Corina e o... copie de prost gust, nici macar ea nu stie exact pe cine copiaza, dar o face oricum. Andreea Raicu se imbraca bine, Mihaela Radulescu se mai imbraca bine, dar de cand cu emisiunea ei cu mesajele in direct si premiile aderente, lumea a inceput s-o pupe cam mult in fund si nu-i mai ajunge nimeni la nas, ea chiar se crede femeia perfecta. Are niste calitati, dar mai are de lucrat. Monica Columbeanu, oricat s-ar stradui, si desi nu pare o fata rea, e TZATZA TZATZA TZATZA. Se vede dupa ea. Dar si barba-su este, cu toti banii lui, tot un neam prost, asa ca pana la urma s-au potrivit. Unde mai pui ca am vazut-o afisandu-se cu Romanitza aia care impusca barbati in casa si dup-aia scoate o colectie de tzoale pe aceasta tema. Makes you sick! Macar putea dracu sa stea la fund o perioada, dar, cum zicea cineva, tzarancile pana nu se vad la TV nu se simt bine!

si cand zic asta nu ma refer neaparat la oamenii din provincie, ci la aia de neam prost, care cred ca pot suplini cu banii lipsa de educatie, de gust, de orice.

Postat pe 2 August 2008 23:01
De la: Malvine, la data 2008-08-02 23:01:08 Bai, daca le dati exemplu pe a cincea sotie a lu tariceanu, care e vai-mama ei, sau Corna, mai iau cu mainile de cap!!! Corina e o... copie de prost gust, nici macar ea nu stie exact pe cine copiaza, dar o face oricum. Andreea Raicu se imbraca bine, Mihaela Radulescu se mai imbraca bine, dar de cand cu emisiunea ei cu mesajele in direct si premiile aderente, lumea a inceput s-o pupe cam mult in fund si nu-i mai ajunge nimeni la nas, ea chiar se crede femeia perfecta. Are niste calitati, dar mai are de lucrat. Monica Columbeanu, oricat s-ar stradui, si desi nu pare o fata rea, e TZATZA TZATZA TZATZA. Se vede dupa ea. Dar si barba-su este, cu toti banii lui, tot un neam prost, asa ca pana la urma s-au potrivit. Unde mai pui ca am vazut-o afisandu-se cu Romanitza aia care impusca barbati in casa si dup-aia scoate o colectie de tzoale pe aceasta tema. Makes you sick! Macar putea dracu sa stea la fund o perioada, dar, cum zicea cineva, tzarancile pana nu se vad la TV nu se simt bine!

si cand zic asta nu ma refer neaparat la oamenii din provincie, ci la aia de neam prost, care cred ca pot suplini cu banii lipsa de educatie, de gust, de orice.

mai bine nu puteam spune:P toate is niste copi....si niste oameni cat se poate de falsi
creatzapufa
Postat pe 4 August 2008 13:19
draga , bastiuta ai mare dreptate
o doamna este o doamna din nastere , nu cumva sa credem ca o doamna devine prin casatoria cu un mos bogat
care isi permite s-o arate la teve
, si pentru celelalte dragalase , Monica Columbeanu este un nimeni
ce a facut ea la viata ei , nici macar nu stie sa vb , sa nu mai vorbim ca sunt multe fete de la tara care au un corp mai frumos ca al ei , spre ex.lESKO ARE UN CORP SUPERB STIE SA FIE SEDUCATOARE
si macar canta ,
deci TEMA zilei , e foarte bine pusa , Avem si noi ? Nu nu avem
sau poate ca da avem DAR DIN VECHEA generatie , STELA POPESCU o dama cu adevarat , nu pupezele pe care le-a facut o emisiune de la POVESTIRI ADEVARATE vedete , gen Nichita , sau altele
mitzi_love2006
Postat pe 5 August 2008 08:56
MALVINE , TE FELICIT , in sfarsit un comentariu de bun gust
dupa ce s-au atacat cele din moldova ca ,cica nu au pamant pe jos
e adevarat nu toate au , si ne legam de aceea zona pentru ca , e foarte saraca asta o stie toata lumea , si apoi e chiar curios cum au ajuns la tv toate moldovencele
MA REPET > a fi doamna nu insemana a avea bani si a te etala la tele , sau a-ti face viata un reality show sa vada si lumea ce mananci tu
cu atatia oameni saraci in tara asta .......noi vedem la teve pe unde se plimba columbenii ....de parca ne si intereseaza
aveti dreptate cu Mihaela Radulescu , am vazut o emisiune unde isi lauda copilul si sotul , cei mai minunati
pai si noi avem acasa soti minunati , ca de asta-i tinem si copii poate si mai frumosi ca al ei
pana la urma ea nu e o frumusete , da-o incolo de treaba
am ajuns sa vedem la tv doar rahaturi
mitzi_love2006
Postat pe 5 August 2008 09:03
si apoi e chiar curios cum au ajuns la tv toate moldovencele
Ce ty se pare asa curios?:-?
se stye ca moldovencele arata bn si chiar au ceva in cap
mitzi_love2006 ce varsta ai draga?
pinkoana
Postat pe 5 August 2008 16:08
deci...concluzie...nu avem vedete stilate ...mai...da.. Andra...a lui Maruta...mie fata mi se pare ok...si vad ca nimeni nu a pomenit-o...+ cred parerile sunt impartite cu privire la vedete stilate sau nu...
cu privire la zona Moldovei...uff...se stie ca sunt unele zone in care daca spui ca esti de aici se uita altfel la tine...dar asta e...fiecare zona cu riscurile ei...noi sa fim fericiti
si fara suparare eu nu am atacat pe nime:)) doar m-am simtit ofensata...+ oare o casa cu pamant p jos n-ar fi mai racoroasa eu zic ca da...(glumesc...)
teonaxp
Postat pe 5 August 2008 17:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avem si noi vedete stilate? 61 De la: cinderella 27 August 2009 17:28
DEZAMAGIRE 13 De la: kentfarafiltru 14 Noiembrie 2009 15:50
love strikes again 19 De la: lumimari 24 Iulie 2009 20:49
TOP 5: Comportamente umane inexplicabile 9 De la: kudika059150 31 Martie 2012 08:24
apropo de noua tehnica de scriere a teribilistilor 13 De la: copacelul 2 Mai 2009 17:17