MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent MATRIMONIALE 2-CONTINUARE: (3.7 din 3 voturi)

Pagini: << 18 19 20 21 22 Sari la pagina:
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ce baba,fata,de-abia acu' intri si tu in randul FOMEILOR ADEVARATE!!!!.....ce ai,ai inebunit????......se vede ce face lipsa de aspirina.......ce draq facusi la mare????....statusi doar cu cloaca la soare si o lasasi neracorita????.......
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

acus vei deveni coapta si adevarata, cum zise gainusa...
Fosta membra Kudika.ro
etta mami peerveeersoooooo unde esti mai maimi mai ca uite ce gasii de citit: www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/16745/a-folosit-cineva... " mama mama ce se mai distreaza fetele mai dar e super "subectu'" hai sa te vad cum iti dai cu parerea....
you can kiss my kitty ass

1 mesaj

draga mea Ema....subectu'asta l-am "citit" demult.....dar pe atunci eram doar "o bunicuta sfatoasa", cum ma categorisisera unele,nu profa de perversiunui,ca acum....si nu mi-am permis sa le raspund fetelor alea tinerele ca si eu am folosit dusu'!!!!!.....ca dadeau cu pietre in mine!!!!....dar acu' pot ca sa ma exprim si sa afirm acest lucru....ca de fata cu voi nu mai am "retineri".....si ce pot sa spun e ca a fost super!!!!!.....bine,nu am facut o practica din asta ,a fost doar o curiozitate....ca mintea mea de geamana trebuie sa "zboare" si sa experimenteze totul....... ..... ..... ...... ....... ...... .....te satisface raspunsul meu "pe fata"?????.....sau trebuie si "pe spate"????....sau deja te-a dat "pe spate"?????.......
popesc_florin Avatarul lui popesc_florin

1 mesaj

buna sunt florin ce zici punem de o relatie
Fosta membra Kudika.ro
De la: popesc_florin, la data 2011-01-03 14:59:14buna sunt florin ce zici punem de o relatie

Te-ai trezit si tu dupa 2 ani sa-i raspunzi?
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.
Pagini: << 18 19 20 21 22 Sari la pagina: