Setari Cookie-uri

gramatica - pt cei care nu au nimic bun de spus

mai prietene te privesc si ma minunez cum blana ta sclipeste de inteligenta........."fiecare tine sa se puna in evidenta prin inferioritatea aproapelui sau"reflecteaza ca ai nevoie.

Postat pe 26 Mai 2008 16:30
dar si amicele tale alaturi de care faceti aici "claca" pt subiecte puerile... luati aminte de la fetele astea, care de bine, de rau, mai vorbesc cate ceva serios...

Postat pe 26 Mai 2008 16:31
auzi inteligenta ........nu degeaba zise stef ca esti patruped dar eu nu sint de acord sa jigneasca rasa canina.deci plimba lantul ............spre literati nu te lua de doamne pe forum ca vine etta cu,carambulul!

Postat pe 26 Mai 2008 16:33
france, nu mai da citate copiate de pe net... nu impresionezi! crede-ma! totusi, daca stau bine sa ma gandesc, poate te ajuta sa mai inveti una alta... dar nu exagera cu copy-paste... asa ai terminat si facultatea? copy-paste de la colegi? sau cu plicul?

Postat pe 26 Mai 2008 16:34
mda... cum va luati voi cei din clan apararea in mod copilaresc de tipul: "ma duc sa te spun mamei":))))))

Postat pe 26 Mai 2008 16:37
bai ce plicul meu ti-e necaz?????????cu "copy-paste" nu le am scumpete ca avusei secretara .dar invat si asta ce puii mei sa fac literatii fericiti.oricum se vede desteptaciunea prin blana la tine si toate posturile tale sint pline de inteligenta.tot inainte prietene ........esti pe drumul cel bun.

Postat pe 26 Mai 2008 16:39
e problema ta ce crezi domnul alex! chiar nu ma intereseaza.

Postat pe 26 Mai 2008 16:42
sa nu pleci ca revin nu de altceva dar am nevoie de terapie.toata ziulica te-am asteptat si tu nimic...........vii acum cind sint eu ocupata!

Postat pe 26 Mai 2008 16:43
:)))) imi place cum te "ataci" si in ce mod te aperi, chiar nu vezi ca esti ridicola, serios!!!

Postat pe 26 Mai 2008 16:43
baietas intre noi e o mare diferenta:eu ma distrez si tu te ataci.asa ca dai bataie la comentarii si uimeste intreaga suflare cu inteligenta ta.asa ridicola cum ma cataloghezi nu ma apar deoarece nu mi-e frica de patrupezi.

Postat pe 26 Mai 2008 16:54
sper ca nu vorbeai cu mine france draga... eu chiar trebuie sa plec, am mai multe de facut in viata, decat sa stau cu orele pe kudika :)) mai vorbim data viitoare!

Postat pe 26 Mai 2008 16:54
apropo de patrupezi... crede-ma, ai vrea tu sa fii cainele ala!!!! este un campion si super destept! iti este mult superior, clar!

Postat pe 26 Mai 2008 16:56
vezi prietene????????eu stau pe kudica pe bani......pe cind tu ai multe de facut.asa este cind esti bun la gramatica.se invata in clasele primare dar scoala vietii nu se invata papagalicind.

Postat pe 26 Mai 2008 16:58
mai alex mama..si eu care te invitam la matrimoniale..crezui ca esti baiat "valabil"...Uite cum sta treaba...la fete ..ca si cu haita..:))) ca trebuie sa fi informat...:))) Eu sunt doar nostima ..nu jignesc..Si mie imi place cand se "ataca" ca sa te citez...cineva asha ..sa zicem ..oricine..mai ..dar eu ...parerea mea ..vin cu argumente tatica..Tot o tii cu copy paste astea ca m-ai innebunit de cap ...si cu gramatica asta..bat-o soarta s-o bata... pai inbatranesti de tanar dragule...cand ataci ..fa-o cu cap ..ca din gura ..vazui ca stim sa dam toate...Si lasa deoparte ostilitatea asta..ca nu-ti ajuta...mai ales cu femeile..
mia_mia
Postat pe 26 Mai 2008 17:00
mai fetelor,io trag o concluzie d'aia de-a mea.....alex asta latra intr-una,doar,doar pica fr'una in pozitia patrupedului!!!....mai alex,tata,noua nu ne place decat toate la un loc, in harem.....si nu in orice pozitie,ci in aia de-i zice "femeia in top"!!!....asa ca,ia aminte ca daca te bagi la toate odata,in viitor s-ar putea sa-ti iasa spume pe gura ,nu gramatica!!!.....

Postat pe 26 Mai 2008 17:13
Poate mi-a scapat mie ceva, dar nu inteleg ce v-a facut alex de reactionati asa. Oricum ar fi, eu nu am vazut jigniri din partea lui.Si inlegatura cu gramatica, nu cred ca se ataca cei care o stiu.
beyonce_indragostita
Postat pe 26 Mai 2008 17:19
pentru caine tot respectul...........stapinul lasa de dorit......dar scuza-ma si tu esti campion la palavre prostesti.

Postat pe 26 Mai 2008 17:20
ba se mai ataca wolfy si cei care "stie " gramatica,ca suntem satui(ce tare sunt la cacofonii!!...nu scriu o fraza si ma cacofonez!!...da' daca asa-mi place!!!) de d'astia care se cred buricul pamantului si vin sa faca educatie....da,de ,excesul de sobrietate si personalitate dauneaza grav umorului....

Postat pe 26 Mai 2008 17:38
Da Etta, nu stiu ce sa spun, banuiesc ca ai dreptate.
beyonce_indragostita
Postat pe 26 Mai 2008 17:40
Nevoia permanenta de dreptate ii caracterizeaza pe cei slabi.

Postat pe 26 Mai 2008 17:52
bravo MOIRA.ai dreptate!dar gluma gluma mai baiete am si eu o intrebare:asa este ca inca locuiesti cu mamica??????????esti baiat mare si sfatul meu este sa fugi.si ca o paranteza sint convinsa ca nu ai auzit de BALZAC nici macar in trecere si daca sustii altceva demonstreaza .cite carti de balzac ai citit?????? s-au alti scriitori?........recomand pentru tine FEMEIA LA 30 DE ANI!poate o sa-ti fie de folos.daca esti tare cult cum te crezi desi eu nu am citit un mesaj cu substanta de la tine vino sa ne razboim in autori alesi de tine.........fratie o sa ramai ca la dentist. asa anagramata cum zici ca sint.

Postat pe 26 Mai 2008 18:06
fetelor!parol!mi se ridica parul in cap si odata cu el si inteligenta............

Postat pe 26 Mai 2008 18:10
france??? cum te-a invatat ema????? cu aceeasi moneda draga lu mama dar mai stilat,dai draga copy paste pana s-o satura omul...pan' la urma poate ii vine mintea aia cu care se tot lauda la cap...sa speram ca urca nu ca va cobora....france...ma repet...cu stil.
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 18:38
france...asta ce mai vrea mai mama?sau e frate cu cei doi?...detergentul si ala care scrie "misto" pe privat....fetelor lasati-i in plata domnului...nu ii putem schimba noi...m-i s-a facut lehamite de ei..astia fac cu schimbul...ca obosesc baietii...
ginetta
Postat pe 26 Mai 2008 18:42
aaaa nici pe departe ginetta... li s-au "sters" conturile...cum spuneam :"cum venira se facura toti o apa si-un pamant"....dar alex.....hmmmm alex se pare ca persevereaza...chiar si cand nu are timp tot gaseste el putina iluminare de imprasitat......mmmmm ai grija draguta ca se scumpeste energia electrica ,nu care cumva sa te incarce astia la factura daca stai cu beculetele aprinse prea mult timp....!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 20:34
dar ce spun eu acolo....ia-ta literatii revin in forta pe mesaje private::::Mesaj:
Buna seara! Te anunt ca nu am disparut. Am ales sa va urmarim din cand in cand ca simplii spectatori. Nu vrem sa devenim fatalai...le spui tu fetelor, da?
asta este un mesaj de la Ariel. si continua pe acelasi stil.....cu un alt mesaj...
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 23:04
Mesaj:
Inca ceva : numele nu vine de la detergent. Vine de la Ariell din Mica Sirena.
fetele sunteti supraveghate....atentie la neatentie!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 23:05
ariel draga fiii barbat sau barbata si nu imi trimite mesaje pe privat .cu ocazia asta fetele va anunt ca imi setez ....sa primesc mesaje numai de la prieteni ca de "culturalizati sunt satula pana peste cap.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 23:07
hai ma ema nu te supara,ca domnu' cred ca e ori travestit,ori transsexual!!!...altfel de ce sa-si puna un barbat nume de femeie??....si poate are si domnu'-doamna nevoie de "privata",ca nu poate sa faca pipilica, ca-i vedem sexu'....deci fii blanda cu el si ofera-i si lui un "spatiu" unde se simte protejat....desi cu "privatele" astea ecologice,unde intra altul peste tine,sa-r putea sa descopere cineva,pana la urma ce sex are....

Postat pe 26 Mai 2008 23:22
etta cred ca m-am mai exprimat odata in legatura cu mesajele pe privat,m-am invatat minte si acu mi-am setat de la cine sa primesc mesaje si gata buna.
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 23:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce intrebare sa pun sa nu mai supar mironositeºe de pe aici? 81 De la: Don_Quijote 29 Iunie 2013 11:10
Asigura implanturile mamare biletul spre fericire sau drumul sigur spre suferinta? Tu ce crezi? Ti-ai asuma riscurile unei astfel de operatii estetice? Merita? Chiar nu exista Paradis fara sani siliconati ? 9 De la: FAT___FRUMOS 1 Februarie 2015 14:52
Despre viata... 6 De la: liza24_84 16 Ianuarie 2009 21:55
PLANETA MOLDOVA 230 De la: kudika141011 18 Ianuarie 2011 09:40
Lily,pisicuta gri petrol cu portocaliu, deosebita 1 De la: ralsera 2 Iunie 2010 22:48