Setari Cookie-uri

am facut un copil cu un barbat insurat

BESTDEVILINSIDE......multumesc pt ca ai fost atenta......si sincer ma bucur ca s-a mai scris o pagina la subiectul asta.Am observat ca iti place arta...asta inseamna ca ai finete si intelect,calitati din ce in ce mai rare in ultimul timp.Chiar nu ma culc cu toti care-mi ies in cale,sincer am si uitat sa privesc in jur.....Sper ca nu m-ai inteles gresit...nu am vrut sa fiu ironica in nici un fel(dupa ce replici am primit trebuie sa justific exprimarea:):).....),sa auzim de bine...

Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:47
sau cam incins spiritele pe aici...waw
GINY87
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:51
Auzi, Lynx, nu stiu cum iti permiti TU sa judeci, sa dai lectii de moralitate si sa jignesti in halul asta pe cineva pe care nici nu-l cunosti. Resping ideea ca o femeie sa traiasca impreuna cu un barbat casatorit, dar asta nu inseamna ca sunt intoleranta sau ca am dreptul sa vorbesc asa cum ai vorbit tu la adresa Valentinei ! Nu te mai da asa mare ! La 37 ani esti somer si in loc sa muncesti stai toata ziua pe forumuri, locuiesti cu mama ta intr-o casa saraca la tara, ai un copil din flori, esti ridat, chel, urat si badaran. Daca erai asa moral, mama copilului tau avea un sot si copilul un tata legitim ! Desigur, tu ai justificari pt asta.
Daca tu asa vorbesti pe un site cu o necunoscuta cu care nu ai de impartit nimic, nici nu vreau sa ma gandesc ce ii faceai femeii cu care ai fost. Cred ca, la cate frustrari si ura ai in tine, esti genul de barbat care ar si lovi o femeie, nu mai zic de injuraturi ca la usa cortului. In locul tau m-as duce la un psiholog sa ma tratez de agresivitate.
In fond Valentina a cerut pe forum puncte de vedere fata de situatia ei. ATAT! Nu are nimeni dreptul sa puna la zid pe nimeni, fiecare isi traieste viata asa cum considera. E oare vreunul dintre noi care sa nu se fi abatut niciodata, in viata lui, de la reguli si etica? Oare? Ia ganditi-va bine inainte sa aruncati cu pietre.
Vad ca de tipul insurat cu care e Valentina nu zice nimeni nimic. Care dintre ei doi e mai imoral, ea care nu este infidela nimanui sau el care e insurat ?!
Valentina draga, acest “domn” Lynx care iti bate tie obrazul A TRAIT LA VIATA LUI CU FEMEI CASATORITE, dar e atat de ipocrit incat te condamna ca ai facut ceva identic.
Iar tu Lynx vezi-ti de viata ta si acopera-ti lipsurile pe care evident le ai pe toate planurile si apoi, dupa ce-ti rezolvi problemele profesionale, financiare si sentimentale, poti sa ne impartasesti din “valoroasele” tale principii de viata !
ioana_cristina
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:17
ioana......daca ar fi meritat as fi putut vb frumos,dar asta a cautat,asta am dat.Si subiectul acestui forum l-am atras asupra mea,pt un fel de "derutare a inamicului"pt ca 90 procente din ce era scris pe forum...erau critici la adresa acelei femei de la inceput care nu ca o scuz dar a avut un moment de slabiciune,si a ramas cu un copil,pe cand eu nu am zis ca ma culc cu respectivul sau chestii de genu ci doar ca il cunosc de ceva vreme si am ajuns mai apropiati.....fiecare a interpretat in felul sau,dar functie de ce mesaje am primit am si lamurit persoanele in cauza si nu vad de ce ar fi trebuit sa tac...dupa parerea unor"doamne"de pe aici...Nu trebuia sa-l faci urat pe asta cum il cheama(astrix si obelix)pt ca are poze langa un BMW si se crede vandamme....:)pana mai apare ceva nou operez niste extrase de cont de la brd ca am un teanc:)

Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:41
scuze...ioana...la multi ani

Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:47
Auzi stii ceva nu am intrat pe forum sa-mi bat capu cu toate tampeniile. Mama am doar una si nu-ti permit tie sa-mi spui asa "Simona mama".De cand am scris prima data tinand cont ca nici nu te cunosc am spus doar parerea mea si doar am mentionat ca nu am chef sama bag in seama cu tine si nici cu nimeni altcineva.Si ce spui tu aici ca ai doua facultati si nu stiu ce cifra de afaceri ai la firma. Crezi tu ca intereseaza pe cineva? Poti sa ai si o suta de facultati. In ziua de azi toti prostii au facultate.Important este cu ce ramai dupa. Si referitor la ce loc de munca imi oferi tu mie sa-ti fie rusine. Nu te-am jignit nu te lua de mine. Nu vrei sa ma cunosti asa cum nici eu nu vreau sa am de-a face cu oameni ca tine. SCURT!!!! Am intrat pe forum sa-mi fac prieteni, si nu ca sa-i judec sau sa-i injur. Macar la varsta mea ma duce capu la mai mult. NESIMTIT-O!!!!
docasimona
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:51
FATO eu nu am treaba cu tine asa ca nu fi afectata.......si nu ti-am oferit ceva nasol de munca ci a fost o gluma pe care nu ai placut-o dar nu e vina mea...si era vis-a-vis de a-ti ocupa timpul util,nu am urmarit sa te jignesc.....si stii cu ce am ramas in urma facultatilor?o firma de transporturi pe traseu extern,un laborator de analize medicale,si un cabinet de expertiza contabila,impreuna cu o colega de aceeasi varsta conducem 40 de angajati.....nu ti-am spus asta sa ma laud ci sa intelegi ca nu toti "prostii"cum ai numit tu,reusesc sa faca ceva cu facultatea.ATAT....si daca te-ai simtit ofensata nu e vina mea

Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:09
si inca ceva simona...nu am copil.si nu ma culc cu cine-mi iese in cale pt ca aia utila sexului nu o am in palma...si la ce vorbe mi-ai dat cum dracu sa te fi asteptat la o replica buna??

Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:14
De la: valentinabrenda, la data 2009-01-07 20:14:49si inca ceva simona...nu am copil.si nu ma culc cu cine-mi iese in cale pt ca aia utila sexului nu o am in palma...si la ce vorbe mi-ai dat cum dracu sa te fi asteptat la o replica buna??
ca la usa targului

Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:17
HAI CHIAR NU VREI SA INCETEZI???? NU TE LAUDA SINGURA LASA-I PE ALTII SA O FACA. NU MA INTERESEAZA CE AI SI CE FACI. a FOST DOAR O PARERE....NU VREAU NICI REPLICI DE LA TINE NICI NIMIC. VIATA E PREA FRUMOASA SI TIMPUL CHIAR E MULT PREA PRETIOS
docasimona
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:20
INCETEAZA!!! CREDEAM CA MOLDOVENII ERAU MAI CU CAPU PE UMERI!! CE AI ACU? DA AM FOST PRIN ZONA SI NU CHIAR CANDVA..........!!!!nU AI CE MAI FRUMOS DE FACUT?? AM TREABA, STII TU CU ATATEA FIRME BALANTE SI ALTE PROSTII ............. BE HAPYY SI NU-MI MAI SCRIE CHIAR NIK. FA SI TU CEVA UTILI NUMAILASA-MA IN PACE CA N-AM CHEF....S-AU POATE MAI BINE NU TE BAG INSEAMA SI GATA.............
docasimona
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:39
De la: valentinabrenda, la data 2009-01-06 16:49:06DRAGA IULIA,de ce te chinui tu sa ma intelegi,in agresivitatea mea???cine ti-a spus ca ma intereseaza parerea cuiva?sau ca as tine cont?forumul asta are cu totul alt subiect...nu valentinabrenda,iar daca un personaj ca lynx...ma face proasta si aeriana fara sa-l fi intrebat cineva cat e ora...tu ce ai vrea sa permit ca toti abandonatii de femei sa se traga de elasticul de la chiloti cu mine??fiecare sa-si vada de oala lui de mancare sau de noapte si gata.


Mi-am spus doar parerea .Daca cineva doreste sa ia in seama aceasta parere ok daca nu iar ok.Nu este cu suparare.Nu judec pe nimeni pentru ca nu sunt perfecta.
iulia75
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:18
De la: cleopatra86, la data 2008-07-13 14:14:28mi-ar fi fost rusine sa deschid asa un subiect.....e de-a dreptul ingrozitor....a trebuit sa te gandesti innainte de a distruge o familie,la repercursiuni....sa-i spui adevarul copilului,ca sa nu faca aceeiasi greseala ca si mama....asa e,platesc cu lacrimi si dezamagire,acei ce incearca sa-si construiasca fericirea pe nenorocirea altora...


Nu ea a distrus familia respectiva, ci sotul care nu s-a gandit inainte sa-si ia o amanta. Nu vad de ce trebuie sa se gandeasca la sotie o persoana care nu are nicio legatura cu ea(amanta), pe cand cel care i-a jurat fidelitate(sotul), nu. Vina barbatului - cea mai mare in situatii de genul asta - este scoasa complet din ecuatie. De ce sa aruncam cu pietre intr-un barbat cand putem sa aruncam cu pietre intr-o femeie? Doar stim ca barbatii sunt altfel, au alte nevoi... daca li se ofera de ce sa nu ia? Si evident, ei nu sunt niciodata vinovati de nimic, comportamentul lor nu are niciun fel de urmare nici in familie si nici in viata lor sociala. Astia sunt barbatii: niste semi-zei al caror statut e ridicat pe prostia femeilor.
beyonce_indragostita
Postat pe 7 Ianuarie 2009 22:29
Heeeeeei!
N-am mai fost de multicel pe forum;
La Multi Ani !
Sa vedem ce s-a ( sau "sa" :-)) cum scriu cate unii/unele pe aici) mai intamplat...
A fost parasit topicul mai de tot ( saracu` topic- pana si asta a fost parasit ) in detrimentul unei lupte intre 2 tabere ( asa cum am mai afirmat si pe alte posturi: imediat se formeaza 2 tabere care usor-usor o iau razna- se trece la invective, badaranii si grosolanii care nu au nimic comun- nici cu limbajul urban, nici cu topicul) iar cei care mai posteaza isi platesc polite ( sau pur si simplu simt nevoia de a se simti superiori prin injurii si limbaje de gheto)

Asa cum intreba cineva pe forum, intreb si eu:
Stimata domnisoara ( cu copil) - ce ai mai facut? ( in afara de sarbatorit Craciunul si Revelionul)?
Mai existi pe acest forum?
Vrei sa vezi unde a ajuns dezbaterea? ( Pentru ca oricum nu o sa capeti solitii- ci numai pareri pro si contra)
Acum- sincer: ce-i facut e bun facut! Nu-ti ramane decat sa cauti sa oferi puiului tau tot ce poti pentru a-i face viata mai usoara ( in primul rand educatie- si cand ma refer la asta- spun: scoala ( evident- gradi...e.t.c.)- nu "asa da- asa nu " si "educatia bunicilor")
Ma tem ca- din pacate- aceasta "cursa" in care ai fost implicata este datorata in primul rand educatiei precare ( no ofense- unii au /altii nu- posibilitatea de a se "scolariza" mai mult)- pentru ca , in rest, metode de evitarea unei sarcini sunt- slava Domnului- destule ( si chiar daca B O R - nu este "pentru" anticonceptionale- trebui sa spun ca totusi se evita multe tragedii din astea)
Deci?
( asta insemana ca- ori se ajunge la o concluzie- ori initiatoarea topicului mai povesteste cate ceva......)
G_I_JOE
Postat pe 8 Ianuarie 2009 11:52
De la: lorelorry, la data 2008-07-08 22:54:14 Sa judecam si sa ne dam cu parerea e foarte usor ... De ce nu am incerca sa o intelegem, fiecare dintre noi face greseli mai mici sau mai mari, insa ceea ce a facut ea a fost alegerea ei, asa a considerat ea ca e mai bine.A ales sa aduca pe lume un copil, nu a spulberat o viata din frica, ca nu o va mai vrea daca va pastra copilul.A pastrat copilul iar relatia ei s-a destramat.Acum are o minunatie de copil pentru care se merita sa faca orice pentru ai oferi o viata decenta acestui copil.Chiar daca iti e greu,lupta, viata insasi inseamna lupta, nu te lasa, ai pentru cine sa lupti.Ai sa vezi ca mai devreme sau mai tarziu iti va fi si tie bine, chiar daca acum nu vezi nici o raza de soare, chiar daca esti dezamagita de "sexul tare".Iti spun ceva, nu e ultimul barbat de pe pamant.Se spune ca fieare are pus de o parte ce e al sau, probabil ca asa e si in cazul tau.Cauta sa iti vezi incontinuare de viata ta si a copilasului tau.Mult succes in viata!
liliariana
Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:54
Oare de ce mereu fiecare critica greseala altuia dar nu se vad pe ei insasi,sunt de acord cu lorelorry,asculta acest sfat,ia viata asa cum este,acum este trista si dureroasa dar cand ai sa privesti in ochii copilului tau ai sa vezi ca totul se va schimba si nu o sa-ti mai pese atata de mult de aceste clipe dureroase,invata sa lupti pt copilul tau, sa-i oferi dragostea de care are nevoie,sa-i oferi caldura ta de mama si uita-l pe acel om de nimik,candva va plati pt acest copil,fiecare plateste intr-un fel sau altul,iar cei care te critica ar fi bine sa gandeasca inaite de a face critici,multe sunt femeii si fiecare dintre ele pot sa treaca printr-o asemenea experienta sau greseala(cum vreti sa o numiti).Fiecare ar trebui sa invatam din greselile altuia nu sa criticam!...Mult noroc pe mai departe si multa putere!
liliariana
Postat pe 8 Ianuarie 2009 13:23
cred ca ai probleme grave...unora le da dumnezeu copii,desi nu ar merita...cum ?!sa faci un copil cu scopul de a tine fortat langa tine un barbat?/!doamne,ce vina o avea puisorul ala de om?!care a venit pe lume nedorit de tata si folosit de mama doar pt interesele ei?...nu te descurci financiar?!mai grav!!!acum il privezi si de bunurile materiale...ca de iubire...mititelul asa s-a nascut...ce oameni...
stravaro
Postat pe 13 Ianuarie 2009 20:12
De la: silver_rose, la data 2008-06-28 17:01:49Draga mea,
am creat contul special ca sa iti raspund. De ce? Pentru ca stiu ce inseamna. Eram tanara, naiva si am crezut in vorbele lui de iubire. Ma asigura ca din clipa in clipa isi va parasi nevasta si vom trai fericiti pana la adanci batraneti. Era si mult mai mare decat mine, mult mai versat, fireste. Cand am ramas insarcinata si l-am anuntat, s-au spulberat toate iluziile in care traiam pana atunci.A disparut. De tot. Eu...chiar nu am putut sa fac intrerupere de sarcina...am luat decizia impotriva tuturor, constienta ca va urma calvarul. Si a urmat calvarul. Eram singura, nu aveam seviciu, si facultatea a trebuit sa o abandonez, din lipsa de bani.Lumea ma dezaproba, nici macar un loc de munca nu gaseam la vremea aceea. M-am angajat vanzatoare, cu un salariu din care abia putem cumparam lapte pentru copil...El, copilul, a fost cel ce mi-a dat forta sa merg mai departe, sa nu ma dau batuta. Sa lupt, si crede-ma, in primii ani, fiecare clipa era o lupta pentru mine. Incepand cu toate explicatiile ce trebuia sa le dau cunoscutilor si terminand cu grijile pentru ziua de maine..." O lupta-i viata, deci te lupta"...
Au trecut 8 ani de atunci. Am un copil extraodinar, care da, a pus intrebari, i-am raspuns simplu, atat cat sa inteleaga la varsta lui...m-au durut intrebarile lui, dar stiam ca vor veni. Intre timp am reluat si terminat facultatea. Am un loc de munca foarte bine platit, intr-o companie internationala , si...am un prieten pe care il iubesc si care ma iubeste, la randul lui. A inteles povestea mea, ma ajuta foarte mult cu cel mic. Este primul barbat pe care il iubesc de atunci. N-am crezut niciodata ca toti barbatii sunt porci, n-am incetat niciodata sa ma ridic si sa merg mai departe. Am platit. Am platit in durere, in singuratate, in izolare,umilinte, in lupta cu prejudecati, in neincredere... uneori ura, alteori disperare...Am platit pentru ca trebuia sa platesc vina de a aduce pe lume un copil. Nu l-am cautat niciodata pe tatal lui, nu i-am cerut absolut nimic, desi mi-as fi dorit ca si copilul meu sa spuna "tata". A venit el singur, cand copilul avea un an si juamtate, doar ca sa-l vada. A fost singura data. DA, am sperat undeva, in adancul sufletului, ca va reveni, ca-si va vedea copilul des, dar asta a fost doar la inceput, cand inca imi venea greu sa cred ca totul fusese o minciuna.
Deci, draga mea, vei avea mult de tras, iti doresc mult curaj, multa putere. Vei fi singura! Cel putin la inceput. Lupta, munceste, spera, plangi, plateste, iar lupta...
Si mai ales, ai curajul sa privesti adevarul in fata, oricat de urat ar fi el.


Nu sunt in masura sa judec pe nimeni. Iti spun doar atat: fi la fel de puternica si de acum incolo. In rest... toate cele bune iti doresc!
SPP
Postat pe 15 Ianuarie 2009 00:15
De la: amanta_03, la data 2008-06-24 15:04:33il iubeam... am ramas gravida... am facut copilul pt ca speram sa ma ia de nevasta dar si pentru ca il iubeam si voiam ceva al lui care sa fie al meu. dar el este in cont insurat si nu stiu ce ii voi explica fiului meu cand va fi mare. plus ca nu ma descurc financiar


Nu sunt in masura sa exprim pareri. Dar iti doresc doar atat: sa fii puternica. Solutii vei gasi la momentul potrivit. Numai bine iti doresc!
SPP
Postat pe 15 Ianuarie 2009 00:17
Gaby211081
Postat pe 15 Ianuarie 2009 10:38
Cred ca ai gandit gresit.Ai sperat ca -si va parasi sotia pt tine? Ai fost cam naiva. Barbatii sunt la fel .Niste .....

Postat pe 15 Ianuarie 2009 11:17
Ma refeream la comportamentul tau. Daca esti atenta o sa observi ca adjectivul \"urata\" e in ghilimele.
Stau ff bine cu punctele negre....sunt multumita ...
Eu zic ...asa....in primul rand sa te impaci cu tine....si apoi sa incerci sa te impaci cu cei din jurul tau...admira soarele si cerul...du-te la biserica...fa ce crezi ca ti-ar umple sufletul de liniste.
VIATA NU E numai FULGERE SI TRAZNETE!!! Ce te asteptai?? Sa te compatimeasca lumea??...bine nu ai facut..ai gresit...dar asta e...cine nu greseste??...Observa reactia celor de pe forum,....si incearca sa eviti reactiile celor de langa tine!! Nu-i manca pe bietii oameni!! ...Singura nu se poate trai!!...

Numai bine!!



zvb81
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:51
Sint barbat si am o relatie extraconjugala de peste douazeci de ani.Acum ne vedem foarte rar si regretam,amindoi,ca nu am facut un copil impreuna.Amindoi sintem casatoriti si avem copiii nostrii.Voi ce ziceti ???
corineata
Postat pe 19 Ianuarie 2009 10:16
OMG!!!
coco4raluk
Postat pe 19 Ianuarie 2009 10:21
Draga mea eu nu am trecut prin asa ceva dar iti spun sa mergi mai departe sa iti cresti copilul sa te bucuri de el.Sora mea are un copil cu un dobitoc care vine doar sambata el sta cu parintii in Buc. si ea cu parintii la tara,este la fel ca si tine singura si fara bani dar este fericita ca are copilul si pentru el merge mai departe.NU MERITA SA PLANGI DUPA NIMENI ,IAR CEI CARE MERITA NU TE VOR FACE SA PLANGI!
micutadaria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 08:00
alo, doamnele moraliste, cele cu vezi ca te va pedepsi dumnezeu, dumnezeu nu pedepseºte pe nimeni cã aduce pe lume un copil, binecuvânteazã acest lucru. Aºa, spre informare, cam cîte avorturi aþi fãcut?
Lucrurile astea se întâmplã pur ºi simplu, felicitãri cã ai ales sã sã aduci pe lume un copil singurã fiind, fii tare ºi vei vedea cã Dumnezeu va avea grijã de tine ºi de puiul tãu!
anamihai
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:21
ma bag si eu in seama , ca musca-n lapte! ce pot sa zic atat timp cat ea nu a stiut ca e insurat, nimik de obiectat, dar im momentul in care ai aflat... imi pare rau trebuia sa-l alungi din viata ta, implicit ti-ai asumat rolul de amanta, de distrugatoare de casnicii..etcc etc! eu acum vb frumos in comparatie cu ce parere am eu despre amante... sunt sigura ca prin aceasta metoda dea ramane insarcinata ai crezut ca gata... va ramane cu tine isi va lasa nevasta... multi nu dau niciodata divort dar nu mai locuiesc cu nevasta.. deci trebuia sa deschizi ochii si sa privesti mult mai departe... acum ce te faci? cu un copil pe care l-ai dorit si nu.. adevarat el nu are nici o vina " vinovata"esti tu( am ps in ghilimele vinovata) porcul ala insensibil si fara suflet ar trebui linsat! daca as fi in locul tau l-as da in judecata , pensie alimentara, paternitate,, si tot ce e posiblil. si mi-ar parea rau ca as distruge-o pe biata nevasta sa , dar pe el l-ar afla o lume intreaga, poate asa nu i-ar mai trebui a doua oara! cat despre bebitza.. de acum e al tau si va aveti unul pe altul, sanatate multa va doresc
anutza2005
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:13
eu stiu un barbat care are o sotie cu un copil si o amanta cu un copil (facut tot ca sa-l pastreze pe barbar- se pare ca functionat). Are practic 2 vieti pararele, se imparte inte ele. si are prieteni care cunosc si sotia si amanta, care au fost la ambele botezuri ale copiilor. amanta stie de sotie si accepta. sotia nu stie sau cel putin pastreaza aparenta ca nu stie, ca mi se pare cam ciudat sa nu fi aflat. asa ca se mai intampla !
emmannuela
Postat pe 26 Ianuarie 2009 14:52
asa le trebuie daca le place sa se" impulareasca" cu barbatii altora, sa-si asume responsabilitatea;
un mare filosof zicea: "barbatii nu pacatuiesc NICIODATA CU FEMEI CUMINTI", as ale trebuie, sunt niste petarde!
inuca
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:43
Exista mai multe programe de asistenta sociala(fundatii in colaborare cu primariile) si mai cred ca exista si o gramada de alte posibilitati pentru a primi un ajutor. Hai sa vedem cum te putem ajuta daca vrei cu adevarat un sprijin. Cu piatra e usor sa arunci mai greu e sa sustii cu adevarat pe cineva sa iasa la liman. Copilul merita tot ce e mai bun pe lume, e o bucatica din tine asa ca iubeste-l mult si nu regreta nicio clipa ca l-ai adus pe lume. Nu am prieteni plini de bani dar la nevoie tot s-ar gasi cateva lucrusoare, jucarii si alte obiecte necesare unui copil. Asa ca daca iti pot fi de folos cumva si chiar vrei nu ezita sa lasi mai multe detalii . Curaj, fruntea sus, da-i inainte cu tupeu !!!!
camycamy
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia capricorn - barbatul varsator? 2 De la: andra_ale 15 Aprilie 2009 08:45
I AM SUCIT MINTILE UNUI BARBAT INSURAT.... 73 De la: scorpio67 20 August 2009 10:28
sa il astept sau sa imi vad de viata mea??? 2 De la: doi_ochi_caprui 5 August 2011 18:29
toate avem cate un fost..si toti avem cate o fosta 137 De la: kudika029282 30 Septembrie 2010 21:43
sa raman sau nu? 10 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 01:03