Setari Cookie-uri

Baie in doi:d

De la: aleahim_aleahim, la data 2008-10-29 16:31:29Draga anamaria_szekely,
La 23 de ani... scuze dar mi se pare o prostie ce spui tu. In loc sa intrebi lucruri serioase... O sa intelegi tu peste cativa ani ce vreau sa zic pentru ca sunt convinsa ca iti va ramane in minte. Ai sa zici "Doamne, ce prostuta eram. Cum, ma... sa intreb eu, o asemenea prostie si mai aveam si poza pe net. Am fost vazuta de o lume intreaga..." In tot cazul nu te juca cu funduletul gol pe langa morcovelul portocaliu ca nu se stie nicodata. Repet: la 23 de ani...



E acuma si tu, numai fi chiar asa de rea!
pussyk
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:36
Mai ce sa zic... multumesc pentru raspunsuri... asa ironice cum au fost... Acuma... nu vad eu care e legatura dintre poza mea si intrebarea adresata dar na, treaca de la mine. Si dupa cum au spus multi pe topicurile deschise de ei... daca ai ceva constructiv si la subiect de spus, spune, daca nu, cele spuse de tine nu prezinta interes.
Si inca ceva, e foarte posibil ca intrebarea mea sa fi fost una de copila naiva, asta e, dar mai bine am intrebat, si m-am lamurit, decat sa raman asa toata viata, nu?
O seara placuta va doresc!
anamaria_szekely
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:44
cred ca intrebarea e pertinenta. fata nu stia asa ca a intrebat decat sa faca o "greseala" si sa se trezeasca cu un bebe. ironiile nu mi se par indreptatite, doar nu a intrebat daca ramane insarcinata daca face baie singura, ci cu iubitul ei si sansele ca "baietii" sa iasa la plimbare sunt destul de mari.
fluturasalb85
Postat pe 29 Octombrie 2008 18:44
De la: fluturasalb85, la data 2008-10-29 18:44:23cred ca intrebarea e pertinenta. fata nu stia asa ca a intrebat decat sa faca o "greseala" si sa se trezeasca cu un bebe. ironiile nu mi se par indreptatite, doar nu a intrebat daca ramane insarcinata daca face baie singura, ci cu iubitul ei si sansele ca "baietii" sa iasa la plimbare sunt destul de mari.



si noi, ce oameni!! am ras in hohote.
baietii mei isi pun costumu' de scufundare si fac niste scubadiving prin pesterile subacvatice. putin din ei se mai intorc. multi se ineca pe drum , ramanand fara aer in butelie. ii vezi cum se sufoca in sucombare, galgaind spuma, de la spumant. parca mi-e si mila de ei !

Postat pe 29 Octombrie 2008 21:50
ce eroi...totul pt o cauza nobila...

Postat pe 29 Octombrie 2008 21:57
De la: ramy_86, la data 2008-07-29 10:21:36Asta chiar e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o. Eu nu ma protejez in nici un fel si uite ca de 3 ani nu am probleme.........
Cum sa ramai din cauza la o baie gravida?

pai daca nu te protejezi in niciun fel,si cand faceti sex,scuza-ma,dar cred ca unul din voi are prb de fertilitate......:(
mary_ct
Postat pe 30 Octombrie 2008 10:58
De la: pussyk, la data 2008-10-29 17:36:45
De la: aleahim_aleahim, la data 2008-10-29 16:31:29Draga anamaria_szekely,
La 23 de ani... scuze dar mi se pare o prostie ce spui tu. In loc sa intrebi lucruri serioase... O sa intelegi tu peste cativa ani ce vreau sa zic pentru ca sunt convinsa ca iti va ramane in minte. Ai sa zici "Doamne, ce prostuta eram. Cum, ma... sa intreb eu, o asemenea prostie si mai aveam si poza pe net. Am fost vazuta de o lume intreaga..." In tot cazul nu te juca cu funduletul gol pe langa morcovelul portocaliu ca nu se stie nicodata. Repet: la 23 de ani...



E acuma si tu, numai fi chiar asa de rea!


Nu sunt rea. Cel putin fata a inteles ce am sugerat.

Postat pe 30 Octombrie 2008 15:27
vai ce m-a amuzat.. in cea mai rea ipoteza el ar ejacula in apa si tu ai fi chiar in perioada de maxima fertilitate.. in apa aia sunt tot felul de substante gen sapun care o fac mai acida..si asta nu le prieste micilor inotatori iar daca se strecoara cativa in vaginul tau mai au oricum o cale lunga pana la ovul si se mai pierd si acolo pe drum .. o gramada de femei se chinuie sa ramana insarcinate si pentru asta sunt capabile sa stea si in cap si reusesc destul de greu, nu cred ca o sa ti se intample tie minunea de la o baie..

Postat pe 31 Octombrie 2008 03:00
DA DE CE RADETI DE EA ...........A CERUT PAREREA UNOR DOAMNE SAU DOMNISOARE MAI EXPERIMENTATE CA EA . DA DRAGA MEA SE POATE SA RAMII INSARCINATA DACA FACI DRAGOSTE IN CADA .EU ZIC MAI BINE VA PUPACITI.....DUPA AIA DA DRUMU LA APA SI FACETI DUS.........
annye22
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:18
De la: vas25, la data 2008-07-29 20:37:32 eehhhhh.....nu vrea sa recunoasca , dar au facut ei si altceva acolo; probabil ia facut baie si lu ala mi si chel, l-a bagat in cadita acolo, unde este cald si bine. parerea mea, evident.



LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL =))))))))))))))))))
andreea121
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:42
De la: Powerpuff, la data 2008-10-31 03:00:40 vai ce m-a amuzat.. in cea mai rea ipoteza el ar ejacula in apa si tu ai fi chiar in perioada de maxima fertilitate.. in apa aia sunt tot felul de substante gen sapun care o fac mai acida..si asta nu le prieste micilor inotatori iar daca se strecoara cativa in vaginul tau mai au oricum o cale lunga pana la ovul si se mai pierd si acolo pe drum .. o gramada de femei se chinuie sa ramana insarcinate si pentru asta sunt capabile sa stea si in cap si reusesc destul de greu, nu cred ca o sa ti se intample tie minunea de la o baie..



Nu prea conteaza ce spui u aici despre apa cu sapun si asa mai departe!
Daca e sa fii "iepuroaica" ramai oricum in orice fel! Uite eu am o prietena care a ramas insarcinata cand era pe ciclu, a facut in prima zi si in a 2a! Asa ceva nu se intampla deloc des si cu atat mai putin multor femei! Nici nu s a asteptat a fost un soc! Asa ca daca esti fertila pana la Dumnezeu sunt sanse sa ramai gravida in orice moment! Iepuroaica e cel mai bine spus!
pussyk
Postat pe 3 Noiembrie 2008 18:29
De la: Powerpuff, la data 2008-10-31 03:00:40 vai ce m-a amuzat.. in cea mai rea ipoteza el ar ejacula in apa si tu ai fi chiar in perioada de maxima fertilitate.. in apa aia sunt tot felul de substante gen sapun care o fac mai acida..si asta nu le prieste micilor inotatori iar daca se strecoara cativa in vaginul tau mai au oricum o cale lunga pana la ovul si se mai pierd si acolo pe drum .. o gramada de femei se chinuie sa ramana insarcinate si pentru asta sunt capabile sa stea si in cap si reusesc destul de greu, nu cred ca o sa ti se intample tie minunea de la o baie..



Greseti! Asa cum sunt femei care se chinuie sa faca copii tot asa sunt si femei care la 3 luni raman gravide sau mai des! Cunosc foarte multe! Asa ca nu generaliza, ca nu toate sunt la fel! Mai bine mai citesti, te mai cultivi ca sa poti sa spui ceva corect!
pussyk
Postat pe 3 Noiembrie 2008 18:34
DA..poti ramane insarcinata clar! la stiri acum 2-3 ani am vazut cum o fetitza de numai 13 ani a ramas insarcinata pt ca a facut baie dupa tatal ei acesta masturbande-se in cada si nu a spalat-o...exista posibilitatea
my_chocolat
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:49
De la: my_chocolat, la data 2008-11-05 11:49:00DA..poti ramane insarcinata clar! la stiri acum 2-3 ani am vazut cum o fetitza de numai 13 ani a ramas insarcinata pt ca a facut baie dupa tatal ei acesta masturbande-se in cada si nu a spalat-o...exista posibilitatea



chestia asta am auzit-o si yo....da nu staim daca e adevarata....naspa situatia....mai bine previi decat sa o patesti....
mary_ct
Postat pe 5 Noiembrie 2008 17:44
De la: my_chocolat, la data 2008-11-05 11:49:00DA..poti ramane insarcinata clar! la stiri acum 2-3 ani am vazut cum o fetitza de numai 13 ani a ramas insarcinata pt ca a facut baie dupa tatal ei acesta masturbande-se in cada si nu a spalat-o...exista posibilitatea



un fel de incest involuntar!
curios cum de tii minte ceva de 2-3 ani. stii cumva si la ce televiziune?

Postat pe 5 Noiembrie 2008 20:54
De la: geo32, la data 2008-09-03 20:22:23si cand ma gandesc, de cate ori am facut baie in mare!!!
te pomeni ca vreo femeie din turcia imi poarta progenitura.



ah!!!
tu erai ala! din cauza ta mi-a zis prietenul ca l-am inselat!!
morticia_adams
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:44
da geo32 la protv
my_chocolat
Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:42
De la: my_chocolat, la data 2008-11-06 16:42:29da geo32 la protv



la stirile de la ora cinci?
sau:
cu ce era imbracata esca!?

Postat pe 6 Noiembrie 2008 17:07
De la: geo32, la data 2008-11-06 17:07:05
De la: my_chocolat, la data 2008-11-06 16:42:29da geo32 la protv



la stirile de la ora cinci?
sau:
cu ce era imbracata esca!?

La ora 5? In chiloti si sutien, Geo! Inca nu-si luase tinuta de ora 19...
Lucia1971
Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:25
De la: geo32, la data 2008-11-06 17:07:05
De la: my_chocolat, la data 2008-11-06 16:42:29da geo32 la protv



la stirile de la ora cinci?
sau:
cu ce era imbracata esca!?



asta e intrebare capcana :))



esca prezinta stirile de la ora 19 :D

Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:28
georgiana...nu cred ca era o intrebare capcana...nu cred ca baietii se uita la stiri decat cele sportive :)
my_chocolat
Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:15
aha, si o prefera pe Simona Patruleasa, pariem?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:40
De la: my_chocolat, la data 2008-11-07 19:15:31georgiana...nu cred ca era o intrebare capcana...nu cred ca baietii se uita la stiri decat cele sportive :)



as face o baie cu raluca arpad!!! sau arvat, sau cum o chemai p-aia de inveseleste stirile sportive cu sanii aia aptisanti!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:47
De la: geo32, la data 2008-11-07 22:47:48
De la: my_chocolat, la data 2008-11-07 19:15:31georgiana...nu cred ca era o intrebare capcana...nu cred ca baietii se uita la stiri decat cele sportive :)



as face o baie cu raluca arpad!!! sau arvat, sau cum o chemai p-aia de inveseleste stirile sportive cu sanii aia aptisanti!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:57
OAMENI BUNI , DE LA O PROBLEMA EXISTENTIALA, ATI AJUNS LA STIRI SPORTIVE ?
LA STIRILE METEO,CAND? CA M-AM SATURAT DE FRIGUL ASTA!
DE CAND A DESCHIS TOPICUL,DOMNISOARA SIGUR A AVUT TIMP SA SE CONVINGA DE FAPTUL CA SPERMATOZOIZII NU IUBESC SPUMANTUL DE BAIE SI NICI GELUL DE DUS

Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:33
De la: ingrid_carla, la data 2008-08-07 21:33:39daca ai nelamuriri legate de sexualitate ar fi mai bine pt tine evident sa auzi parerea unui medic ginecolog, decat sa te expui la tot felul de comentarii, care nici macar nu au baze medicale ci doar ca " asa am auzit eu "......



FI FARA GRIJA DRAGUTA NU SE RAMANE ASA DE REPEDE NICI MACAR CAND O BAGI INAUNTRU DAR IN APA DE BAIE

SA FIM SERIOSI FA BAIE CAT VREI SI N O SA AI NICI O PB
gratuit89
Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:54
bre nea moca, cum adica nu ajunge gravida prea repede daca o baga?

Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:56
De la: gratuit89, la data 2008-11-08 22:54:10
De la: ingrid_carla, la data 2008-08-07 21:33:39daca ai nelamuriri legate de sexualitate ar fi mai bine pt tine evident sa auzi parerea unui medic ginecolog, decat sa te expui la tot felul de comentarii, care nici macar nu au baze medicale ci doar ca " asa am auzit eu "......



FI FARA GRIJA DRAGUTA NU SE RAMANE ASA DE REPEDE NICI MACAR CAND O BAGI INAUNTRU DAR IN APA DE BAIE

SA FIM SERIOSI FA BAIE CAT VREI SI N O SA AI NICI O PB



eee nu ramai...asa le minti tu ? :))

Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:59
mai mult k sigur din moment ce faci doar baie nu ai cum sa ramai gravida..bn daka se intampla mai mult e partea doua dar doar sa faci baie e exclus....parerea mea
crysynutza
Postat pe 9 Noiembrie 2008 19:45
De la: my_chocolat, la data 2008-11-05 11:49:00DA..poti ramane insarcinata clar! la stiri acum 2-3 ani am vazut cum o fetitza de numai 13 ani a ramas insarcinata pt ca a facut baie dupa tatal ei acesta masturbande-se in cada si nu a spalat-o...exista posibilitatea


Stii ce e ciudat, my_chocolat?
Am auzit si eu "stirea" aia. Dar nu la o televiziune, ci la o amica. Si nu acum 2 ani, ci cand eram adolescenta. Adica acum vreo... 20 de ani?
Sa fi fost vorba de aceeasi fetita? Sau, la diferenta de 20 de ani, in Romania, doua fetite fac baie dupa tatii lor si raman gravide? Hm...
Ascultandu-va, mi-a venit o idee. De ce nu deschidem un alt topic? Cele mai idioate legende urbane?
Si ca sa raspund intrebarii initiale. Nu! Nu ramai gravida doar daca faci baie cu omu'. Nici macar daca el ejaculeaza in apa. Pentru simplul motiv ca lichidul seminal (cel in care inoata , de!) pluteste. De unde concluzia logica: daca nu ai aspirator in certa parte a corpului - ain't gonna happen! Pre limba noastra: ce pana mea pazesc profii de educatie sexuala in scoali?
Si uite, ca mi-a scapat, imi propusesem sa nu fiu rautacioasa... Scuze!
(ba baiete, da' ce-am mai ras! )
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2008 08:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
serios acum... 63 De la: rosemery 25 Noiembrie 2008 10:31
am o problema....nu stiu ce sa fac 2 De la: broscoiu 4 Octombrie 2011 22:47
moda fara chiloti 102 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 12:26
intrebare pt baieti ,barbati sau fete 10 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:02
votati cea mai perversa de pe forum...Teodutza84 12 De la: mikela_my 14 Ianuarie 2009 16:11