Setari Cookie-uri

anyFish_in_ur_coffee?

e de bine ?
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 19:13
pai...........depinde..........din ce unghi privesti......
1.poti sa te sperii de voce, sa consideri ca e grav si sa aju8ngi internata p la nebuni..........sau.......
2. daca o auzi poti sa nu te simti singura niciodata si mai ales sa nu te plictisesti niciodata.........


tu decizi daca e de bine sau de rau daca nu o auzi
dienuta_nou
Postat pe 29 Septembrie 2008 19:59
mi-a soptit si mie o pasarica azi ceva.....

da nu spun ce ca ma rusinez....
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:43
are legatura cu moartea lui romeo (de ciuda)?????
dienuta_nou
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:54
daaaaaa......
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 21:00
era mai- mai pasarica ta?

Postat pe 29 Septembrie 2008 22:09
Ce puneti voi în cafea în afara de lapte de auziti pasarele si pestisori vorbind?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Septembrie 2008 23:08
alcoale dracusorule...alcoale.....

ca altfel nu stiu cum se face sa auzi voci....
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 23:09
ema.........eu aud voci fara alcooale..........ca daca mai si beau, apoi nu mai am vreme sa le ascult pe ele ca vorbesc eu prea muuuuult........
dienuta_nou
Postat pe 29 Septembrie 2008 23:20
la mine nu functioneaza cand baga alcoale ca pe urma aud prea tare ce imi spune vocea aia ...interioara care cred ca se numeste constiinta.... care daca e prea imaculata inseamna ca am inceput sa sufar de amnezie....
apropo de citatul de la avatar....

eeee cand nu le beau.... nu prea se aude and mai si beau.... se aude mai cu foc asa ca....
alege tu varianta ca eu m-am pierdut in explicatii
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 23:48
dar nu-mi place alcoolul
Altceva nu stiti
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:20
pai sa vedem... yoga ai incercat????
la mine mai functioneaza si autocritica ...in perioadele depresive...
mai am si d-alea....

aaa si mai functioneaza conteplatul cerului pe fereastra budei cu cafeaua in mana .... cam rar se intampla dar functioneaza si metoda asta......
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:23
pai daca tot nu imi vb nime din cafea sau lapte..dc sa nu-mi vb singura.........???????.........adica ce ma opreste?...si chestia cu buda crede-ma ca am incercat-o..so la mine nu a mers..dar eu in loc de cafea am un evantai sau o revista....
butterly
Postat pe 30 Septembrie 2008 17:44
De la: agoldfish, la data 2008-08-21 18:48:06Salutari,

..... Cu totzii am fost candva in cautarea dragostei ...
Dar CUM sa o gasim; este chiar asa de usor ???

Am avut un VIS ?
Se facea in aceasta dimineatza ca pe cand imi savuram cafeaua, un "glas" se itzi de o data din ceasca mea (aah, din stacana mea de lapte cu cafea).

Crezusem ca-i de vina radioul, asa ca am ascultat mai atenta. Dar, nici vorba! Vocea se auzi iarasi, din cafeaua mea!

Si ghici, ce mi-a prevestit?

Cum ca in curand, EU (!) voi realiza 3 (trei) vise frumoase ... cuiva (?), chiar asa!

Eeei?
Atzi patzit vre o data asta, vi sa intamplat (sau presimtzitzi c-ar putea sa vi se intample)?

goldfish


Eh, da ... realizeaza TU 3 vise frumoase cuiva (?) ...
Asa au mai realizat si altele, si apoi, pestisorul le-a raspuns la telefon stand pe buda cica, cu intarziere, si cu un program ulterior foarte incarcat caci deh, nu-si terminase inca treaba pe la buda vecinicai ...



Lasati visele, oameni buni!
Simply_i
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:35
pana in final....cine vb din cafea..lapte&co?...ca mie nu mi-a vb nimeni:((:((:((
butterly
Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:36
Nici mie nu imi vorbea nimeni
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:40
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:56
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-08 22:56:34


Sa inteleg ca nici tie nu tia vorbit nimic din cescuta?
Poate intrati toate in cafenaua lui cassey si va mai spune ea despre fortele energizante din pahare ce si cum se face:-)si ce inseamna
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:04
De la: butterly, la data 2008-11-08 22:36:08pana in final....cine vb din cafea..lapte&co?...ca mie nu mi-a vb nimeni:((:((:((


ca-ti vb cafea cu lapte&co asta nu am mai auzit. De spirite am auzit si chiar imi plac emisiunile cu clarvazatori. Chiar si cind se inseala. Adica o clarvazatoare, odata, zicea ca in nu stiu ce burlan ( sau ma rog ce era) de la o casa se afla un spirit. Au chemat chiar si un preot sa faca slujba, pomeni etc. Pina la urma s-a descoperit ca, de fapt, pe acoperis era cineva care facea niste farse locatarului.
lonely_soul
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:05
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-08 23:04:16
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-08 22:56:34


Sa inteleg ca nici tie nu tia vorbit nimic din cescuta?
Poate intrati toate in cafenaua lui cassey si va mai spune ea despre fortele energizante din pahare ce si cum se face:-)si ce inseamna

aha...incep sa inteleg care este taina pe aici! sint si spirite?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:31
Da, sunt si spirite pe aici. Iar cand strigi tare vin si alea rele. Inchide repede usa de la cafenea
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:43
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:58
De la: irina_teodora, la data 2008-11-08 23:05:36
De la: butterly, la data 2008-11-08 22:36:08pana in final....cine vb din cafea..lapte&co?...ca mie nu mi-a vb nimeni:((:((:((


ca-ti vb cafea cu lapte&co asta nu am mai auzit. De spirite am auzit si chiar imi plac emisiunile cu clarvazatori. Chiar si cind se inseala. Adica o clarvazatoare, odata, zicea ca in nu stiu ce burlan ( sau ma rog ce era) de la o casa se afla un spirit. Au chemat chiar si un preot sa faca slujba, pomeni etc. Pina la urma s-a descoperit ca, de fapt, pe acoperis era cineva care facea niste farse locatarului.
nici io nu am auzit din cafea cu lapte... ......defapt nu am auzit ca-mi vb cineva din vreo ceasca...numa cand merg acolo unde si regele merge singur vb singura si imi aud ecoul.. ..in rest..nik ciudat..
butterly
Postat pe 9 Noiembrie 2008 17:34

Postat pe 8 Ianuarie 2009 16:16
Lapticu-i laptic N-ai ce-i face, oricata cafea i-ai pune de dimineata.

Insa HORMONII, bata-i vina ... Ce sa le faci

Apoi numa' seara merge un Baileys in cafeluta - si-i tare bunaaaaa

Hm, pestisorul asta-i cam pe uscat pe-aicea ... singurel ca si voi.

agoldfish
Postat pe 25 Ianuarie 2009 13:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre destinaþii sigure de vacanþã ºi date sigure 8 De la: azalis 4 Iunie 2009 09:34
Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. 1 De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50
ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P 14 De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45
M-a contactat Mos Craciun pe forum 22 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 11:02
set cadou 3 produse clarins 1 De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31