Setari Cookie-uri

cine are amant si dc?

dorinta e mare .................vointa ne trebuie..............

Postat pe 17 Septembrie 2008 11:49
nu am amant...de ce? nu simt nevoia...mai ales ca ar trebui sa fie o persoana net superioara sotului meu...

Postat pe 17 Septembrie 2008 12:03
bv tie inocica ,ca nu ai amant si ai un sot extraordinr .dar nu toate avem parte de asa cv

Postat pe 17 Septembrie 2008 12:11
De la: aditza70, la data 2008-09-17 11:23:29asa moare o prietenie sau casnicie de lunga durata,in loc sa faci dragoste incepi sa faci sex.
Ce faci atunci cand ai sot de 11 ani si amant de 8 ani?
...............ar fi super.......sa vezi ce bn ar fi s te imparti cand la unu cand la altul.............hmmmm.........imi vin idei....

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:06
De la: aditza70, la data 2008-09-17 11:23:29asa moare o prietenie sau casnicie de lunga durata,in loc sa faci dragoste incepi sa faci sex.
Ce faci atunci cand ai sot de 11 ani si amant de 8 ani?
...............ar fi super.......sa vezi ce bn ar fi s te imparti cand la unu cand la altul.............hmmmm.........imi vin idei....

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:06
sa va dau exemplu cat poate dura o relatie intre 2 amanti:
mama unei cunostinte de-a mea e impreuna cu amantul de 24 de ani!nici unul dintre ei nu a divortat,ambii au familii si copii mari dar se iubesc ca doi tineri de 20 de ani :))
culmea e ca fiica-sa o si duce la intalnire si o acopera in fata tatalui ei...
eu in principiu nu am nimic cu chestia asta,dar totusi sa o duci pe mama la f***t e naspa,nu stiu cum de ea poate...
in fine ,vroiam sa va dau exemplu cat poate dura o relatie intre 2 amanti..

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:16
si copii sunt ai amantului sau ai sotului?........hmmmmm.........se poate .....eu stiu un caz ....un var de a lui taica-meu a stat cu amanta 12 ani dupa 12 a divortat si a luat amanta de nevasta,nunta etc........si acum e fericit.........asa spune el........fosta sotie a aflat dupa 6 ani si nu a putut sa il desparta de ea.........unchiu are un baiat de 25 ani........

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:25
astepti nunta de argint si lunile de fiere
googoodoll
Postat pe 18 Septembrie 2008 22:26
sau de aur dc nu?.............mare e dragostea asta cand apare...........ufff

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:41
ai sotului sunt copii,si amantul are copii,deci fiecare a avut viata lui familiala atat ca de 24 de ani si-o pun

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:43
si mai pot sa si-o puna?..........

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:49
da,stai linistita ca pot,ei au undeva la 48-50 de ani,sper ca la varsta aia mai poti face sex ca daca nu....
dar tu iti dai seama ce iubire?24 de ani?
altii casatoriti nu stau atat de mult impreuna :))

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:55
si eu am fost uneori cel cu care se inseala si mi-am dat seama ce statut fericit poti sa ai... hehe
zorba
Postat pe 19 Septembrie 2008 13:48
Dragute exemple, chiar daca in general nu sunt de acord cu inselatul si prin urmare nici cu amantii/amantele.
Eu una, m-as desparti de prietenul stabil, chiar daca e greu, pentru k, cred eu, acea relatie va chinuie pe amandoi, sau cel putin pe tine. si cred k asta e un motiv destul de bun sa te desparti: nu mai iubesti persoana respectiva, mai ales k nu sunteti casatoriti, copii, complicatii. In ceea ce priveste partea cu amantul, dupa ce ai fi libera, ai putea sa-i acorzi un timp de gandire, ea sau tu. k ma gandesc k din moment ce e cu tine, nici relatia lui nu merge foarte bine, mai ales k zici k te iubeste.
O relatie mai lunga nu inseamna mereu fericire sau implinire... iar daca nu mai merge, asta este, life goes on, move to the next level/ person. Doar nu o sa stai nu stiu cati ani langa o persoana care nu te face fericita. orice zi ar trebui traita ca si cum ar fi ultima....so, you should be happy
Andreea_B2
Postat pe 19 Septembrie 2008 13:51
ai dreptate andreea ..........esti o scumpik..............larisa sa stii ca dragostea lor e de romane...........rar auzi asa cv.,.....pacat ca nu s-au casat.........

Postat pe 19 Septembrie 2008 15:22
sunt deaccord cu andreea b2, cel mai bine ar fi sa te desparti de cel cu care esti de 8 ani ca oricum nu mai are rost sa stai cu el si te incurci si pe tine si pe el.cat despre celalat poti sa ai o discutie cu el si sa vezi exact el ce ar vrea practic din toata relatia asta , sa ramana cu tine sau cu ea .oricare ar fi raspunsu eu zic ca meriti sa sti la ce sa te astepti si sa nu iti faci sperante aiurea.
witcher
Postat pe 19 Septembrie 2008 17:08
nu stiu ce sa iti zic.eu gasesc in barbatul de langa mine si iubit si amant si prieten.este perfect si il iubesc foarte mult, nu l-as putea insela vreodata.nici nu am de ce ...
alexutzab
Postat pe 20 Septembrie 2008 02:22
ma bucur ca ai gasit partenerul ideal....................poate o sa il gasesc si eu...........who knows...................mai caut

Postat pe 20 Septembrie 2008 14:53
De la: Larisa82, la data 2008-09-18 22:55:33 da,stai linistita ca pot,ei au undeva la 48-50 de ani,sper ca la varsta aia mai poti face sex ca daca nu....
dar tu iti dai seama ce iubire?24 de ani?
altii casatoriti nu stau atat de mult impreuna :))


eu ma gandesc ca tocmai asta e farmecul .. :)
eu nu vreau sa insel...nu am inselat , sper sa ma pot "abtine" in caz de forta majora :))
morticia_adams
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:03
ai dreptate e mare iubirew intre ei ....................era frumos daca ramaneau impreun adar poate ca asta e si farmecul asa cum ai spus tu

Postat pe 21 Septembrie 2008 09:54
sal all................vreau sa spun si eu ceva,si eu trec prin ceea ce treci tu,iubesc un barbat care e casatorit,faza e ca spune ca ma iubeste dar de fapt sunt doar vorbe,niciodata nu mi-a demonstrat,nu ii stiu numarul de telefon,suna doar el,cand are nevoie de mine,ne vedem o data la 2 sapt sau la 3 saptamani,o data ne-am intalnit o data pe luna,facem dragoste si atat,sa ma despart de el sincer m-am gandit dar nu am facut-o ,nu pot sau cred ca mai bine zis ma simt bine cu el cand facem sex.Problema e ca ii stiu doar mess-ul,acolo vorbim dar rar cand poate el,imi stie doar el numarul de tel,mie nu mi s-a dat voie sa ii cunosc numarul,ca sa mai spun ca la inceput ma mintea cu numele lui,bine ca pana la urma mi-a spus cum il cheama de fapt,nu stiu ce sa faca .....as dori sa cer o parere de la cineva care a trecut prin asa ceva sau macar un sfat,am uitat sa mentionez ca sunt mai mare ca el cu 4 ani,asta daca si varsta lui e corecta ,sincer nimic nu stiu de el decat ca ma simt bine in pat,sa fie obsesie pentru el sau iubire ,sau el doar se joaca cu mine chiar daca sustine ca ma iubeste?

Postat pe 21 Septembrie 2008 10:20
e dureros..........dar cum naiba sa crezi ca te iubi cand el e de fapt numai dupa interes .......cred ca nu are acasa parte de senzatii tari si vine la tine.............hmmmmm...........urata situatie........eu in locul tau las lasa dracu ala nu e barbat ci un idiot............si sincer asta nu e relatie,oricum ma bucur ca ai postat asa mai deschidem si noi ochii cand mai citim ce li se intampla altora............ scoate-l ,uita-l cauta pe altcv care te merita......sincer si in plus daca e mai mare ca tine ...........o fi din ala mai fustangiu care ii place pasarik .............cate o avea pe langa tine.............eu una nu am incredere in mine dar in amant sau prieten............deci........fa ce iti dicteza capul nu mintea.........o parere

Postat pe 21 Septembrie 2008 10:40
stie cineva pe unde amantul meu azi.............................. ....................

Postat pe 21 Septembrie 2008 17:53
De la: papusica_u, la data 2008-09-21 10:20:31sal all................vreau sa spun si eu ceva,si eu trec prin ceea ce treci tu,iubesc un barbat care e casatorit,faza e ca spune ca ma iubeste dar de fapt sunt doar vorbe,niciodata nu mi-a demonstrat,nu ii stiu numarul de telefon,suna doar el,cand are nevoie de mine,ne vedem o data la 2 sapt sau la 3 saptamani,o data ne-am intalnit o data pe luna,facem dragoste si atat,sa ma despart de el sincer m-am gandit dar nu am facut-o ,nu pot sau cred ca mai bine zis ma simt bine cu el cand facem sex.Problema e ca ii stiu doar mess-ul,acolo vorbim dar rar cand poate el,imi stie doar el numarul de tel,mie nu mi s-a dat voie sa ii cunosc numarul,ca sa mai spun ca la inceput ma mintea cu numele lui,bine ca pana la urma mi-a spus cum il cheama de fapt,nu stiu ce sa faca .....as dori sa cer o parere de la cineva care a trecut prin asa ceva sau macar un sfat,am uitat sa mentionez ca sunt mai mare ca el cu 4 ani,asta daca si varsta lui e corecta ,sincer nimic nu stiu de el decat ca ma simt bine in pat,sa fie obsesie pentru el sau iubire ,sau el doar se joaca cu mine chiar daca sustine ca ma iubeste?


te cheama Fac Badi?
googoodoll
Postat pe 21 Septembrie 2008 17:58
nu cred heaven..........tot cred ca ma iubeste si ca nu poate sta fara mine asa de ce m-ar cauta,ar putea gasi pe alta,oricum asa sunt eu mai naiva,chiar daca am o varsta dar il iubesc foarte mult

Postat pe 21 Septembrie 2008 18:51
cine este fac badi..goooooo?

Postat pe 21 Septembrie 2008 18:52
nu te supara dar eu cred ca nu te iubeste absolut deloc...de ce te cauta??! pt sex! in caz ca nu ti-ai dat seama...iti lasa impresia ca nu poate fara tine dar nu cred ca e deloc asa.si la intrebarea de ce nu isi gaseste alta raspunsul e:pt ca alta nu ar accepta ce accepti tu! adica sa nu te caute numai la luna sau in timp ce nevasta e la coafor sa se gandeasca hai mai sa o sun pe aia ca am chef de sex si nu ma refuza.imi pare rau daca am fost putin dura dar asta e realitatea,dar tu fiind orbita de iubire nu o vezi :((

Postat pe 21 Septembrie 2008 18:57
mai am vazut ca ai o varsta............ma rog dragostea nu are varsta gandeste si tu cu capul nu cu inima sau.............hai ca mai gasesti barb sincer............eu as accepta situatia ta numai daca m-as folosi si eu de el...........adik material ,sexual............dar asa ........niciodata............fii mai echilibrata ,gandestete ca te vrea doar in pat si sunt de acord cu larisa

Postat pe 21 Septembrie 2008 19:01
daca te iubeste atat de mult cum iti explici ca tu nu ai nr lui de telefon? eu cred ca e un disperat caruia ii e frica de nevasta ,si cand e putin singurel isi face de cap
cum poti fi atat de credula?? offf!!

Postat pe 21 Septembrie 2008 19:02
papushe...iti garantez eu k nu te iubeste.Si eu am un amant de 1 an si un prieten de 3.Problema la noi este k nu ne potrivim in pat, el e mereu obosit si nu mai are chef sa facem dragoste cu toate k are doar 21 de ani.O facem dfoarte rar, la 2 -3 saptamani cu toate k ne vdm zilnic si in week-end dormim impreuna.Asta e, am gasit p altcineva kre sa il inlocuiasca in materie de sex, doar in materie de sex.Comportamentul nu l-am schimbat fata de el, ne iubim, doar k nu ne potrivim in pat si atunci a trebuit sa ma descurc.Si la mn e la fel...Doar eu il sun knd am chef si knd pot, nu stie nr de tel nimic. si crede-ma...E DOAR SEX, e fosrte bun la pat si atat si knd am timp profit.Asadar sa tragem concluziile: NU TE IUBESTE!!! te cauta doar knd are chef de sex.imi pare rau k iti zic asta, dar asta este adevarul si pun pariu k u il stiai deja, doar k te minti singura, deschide ochii si incepe sa te gandesti si la tn. Te pup
missy_ingerash
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste de dragoste cu un condamnat 353 De la: serdan 4 Aprilie 2011 18:15
un sfat 19 De la: miss_darine 9 Septembrie 2010 21:05
Ati renuntat vreodata la o persoana care va aduce toata fericirea dar nu este inteleasa si privita cu ochi nu prea buni de restul lumii..? 51 De la: Eva32 31 Iulie 2011 01:36
Nu reusesc sa il inteleg 9 De la: Madamadalina69 22 Decembrie 2009 18:07
Circumcizie! La Femei?! 65 De la: everything_for_you 30 Martie 2009 14:38