Setari Cookie-uri

cine are amant si dc?

iti multumesc pentru incurajare.sper ca pana la urma sa se rezolve lucrurile de la sine pt ca nu stiu daca acum as putea sa iau o hotarare pe care sa nu o regret mai tarziu.bafta si tie.te pup!
1587
Postat pe 2 Octombrie 2008 00:08
mersi si sper ca amandoua sa luam deciziile care trebuie;si noi si toate care sunt in situatia asta.viata e frumoasa si merita traita din plin.pupici

Postat pe 2 Octombrie 2008 00:13
cine are amant si de ce? Din cate stiu amant inseamna iubit mai pe scurt. De ce sotul/sotia isi pierd acest satut?...sunt convinsa ca 98% din cei care isi inseala partenerul de viata au diverse motive mai mult sau mai putin justificate.Depinde de fiecare in parte.De ce atunci cand se rupe ceva in relatiile noastre nu avem curajul sa punem cartile pe fata, sa discutam si sa rezolvam problemele aparute? Pentru ca ruptura s-a produs deja. Pentru ca numai poti sa ii spui ce te doare, ce nu merge.. cum ti-ar placea sa fie...Si chiar daca faci asta nu prea are cine sa te asculte...jumatatea ta nu te intelege...jumatatea ta nu simte ce simti tu, ea are cu totul si cu totul alte probleme.. Concluzie: Atunci cand iti lipseste ceva cauti in alta parte. Nu sunt de acord sa ii punem la zid pe cei care ajung in astfel de situatii poate doar sa ii sfatuim sa isi schimbe viata.. sa "rupa pisica in doua", sa faca ceva cu viata lor... sa aleaga.. viata este destul de complicata iar noi ar trebui sa o simplificam, sa avem grija de sufletele noastre si de trupul nostru.Cam pompos:) dar cred eu adevarat. Va pup
gabriela_slf
Postat pe 2 Octombrie 2008 11:02
De la: heaven_gate, la data 2008-09-16 02:30:52amant poate e mult spus asta din faptul ca nu sunt casatorita..........dar recunosc ,ca am..........dc?..........pt ca a fost dragoste la 1 vedere din partea mea..........l-am placut din prima clipa...........sunt indragostita de el si il iubesc ........ma satisface in toate privintele............pana la el nu am stiut ce e aia satisfacere in pat.............nu ca as fi avut multe rel bazate pe sex ci doar una inaintea lui.......poate credeti ca sunt rea si ma joc ,cu sentimentele prietenului meu cu care am o rel de aproape 8 ani ..........dar intre noi nu mai e iubire ci stabilitate,probl e ca e acel barbat romantic pe care mi l-am dorit ,il iubesc ca pe un bun prieten si atat a disparut iubirea ,sau acele vibratii care erau inainte..............offffff..........e bn sa ai amant dar si nu....mai suferi.............dar ce sa ii faci la dragoste..........astept opinii....impresiile voastre



eu nu am...de nici un fel.....nici d-ala nici d-ala.... deci in ca categorie ma incadrez????

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 14:58
tu esti o dandana norocoasa, nici nu iubesti nici nu suferi dar iti va veni si tie randul
cristal253
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:15
daaaaa de unde norocoasa....

mai bine sa iubesti si sa suferi decat sa nu iubesti...
mi-am luat si eu portia ...dar acu stau pe tusa si ma uit la altii cum ...se dau in spectacol
chiar azi am vazut o pereche de indragostit..... tare dragutei ...

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:18
De la: geo32, la data 2008-10-01 21:40:45topicu' asta devin un fel de "clubu' femeilor disperate"!

-----------------------------------------------------------------------
de unde pana unde frate, femei disperate..... eu bag seama ca fetele se distreaza si-si traiesc viata ....par intr-adevar, unele, putin neimpacate cu situatia si indecise, dar cred ca le si place
cred ca a avea amant e ca atunci cand faci bunjy jumping.
schmarc
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:51
ce- aia??? bungee jumping????
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:58
pai e rau cand te plictisesti.. e rau sa nu ai de niciunele, sa stai pe tusa cum zice danadanaua asa ca fetele preferera''bungee jumping''
cristal253
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:01
aaaaaa
am inteles ....

si e corect....altele prefera calaria... sportul hipic nu.... altceva
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-02 17:58:32ce- aia??? bungee jumping????

-------------------------------------------------------------------
da mai dandana mica, am scris aiurea, dar ai inteles perfect .......cand ma grabesc, scriu aiurea......, ai rabdare cu mine, ca o sa ma mai produc cu idiotenii de astea pe aici
schmarc
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:39
mai eu am inteles repede la ce te referi... doar ca... nu intelegeam treba cu bungee jumping...in sensul de "metafora sexuala" dar mi-a venit o idee si apoi am aplicat-o ...in mintea mea si ...

eeeee las ca intelegi tu nu-i asa??? am imaginatie bogata si de aia am zis pe urma ca altora le plac alte tipuri de sporturi extreme.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:46
De fapt, fetele isi dau seama ca le cam place sexul.Si asa incep sa imparta MERE la toata lumea pentru ca au fost gadilite in ureche.

Postat pe 4 Octombrie 2008 12:26
la toata lumea in afara de tine, evident, ca altfel nu ti-ai mai etala frustrarili p-aici
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 13:22
De la: Larisa82, la data 2008-09-18 22:16:50sa va dau exemplu cat poate dura o relatie intre 2 amanti:
mama unei cunostinte de-a mea e impreuna cu amantul de 24 de ani!nici unul dintre ei nu a divortat,ambii au familii si copii mari dar se iubesc ca doi tineri de 20 de ani :))
culmea e ca fiica-sa o si duce la intalnire si o acopera in fata tatalui ei...
eu in principiu nu am nimic cu chestia asta,dar totusi sa o duci pe mama la f***t e naspa,nu stiu cum de ea poate...
in fine ,vroiam sa va dau exemplu cat poate dura o relatie intre 2 amanti..


si ficamea stie de mine ,il si cunoaste se inteleg bine,imi cunoaste si motivele pt care am recurs la asa ceva,asta denota doar faptul ca suntem prietene mama si fica si nu avem secrete una fata de cealalta.
adistefi1970
Postat pe 4 Octombrie 2008 19:27
De la: andreea_new, la data 2008-09-29 09:43:33Ca sa rezum: esti cu cineva de 8 ani, il iubesti ca pe un bun prieten, dar nu te satisface sexual si emotional. Esti cu el pentru ca e siguranta si obisnuinta dar relatia nu te mai satisface demult.
Amantul -il iubesti, intre ei este ceea ce ai vrea de la un barbat dar el, desi te iubeste si pe tine, nu poate sa isi paraseasca consoarta.

Intrebare: se pare ca tu esti gata sa lasi orice pentru domnul amant dar el este "impartit". Nu crezi ca pasiunea asta dintre voi nu este strict legata de faptul ca sunteti amanti? Nu crezi ca, fiind impreuna, ati ajunge tot acolo unde sunteti acum -fiecare in bratele altcuiva?

Ideea este ca once a cheater, always a cheater. Cum ai putea sa ai incredere in amantul tau la urma urmei, daca intrati intr-o relatie?
Eu asta nu inteleg. Amantul, relatia extraconjugala -sa zic asa- e pasionala si extraordinara tocmai ca nu implica nici un pic de commitment si alte lucruri de genul din partea barbatului. In momentul in care ar fi cu tine, ar cauta acelasi sentiment in bratele alteia.

Lucrurile nu sunt complicate. Sunt simple in final. Unde e iubirea, acolo ar trebui sa mergi. Ceea ce e este complicat este ca el nu te vrea atat de mult pe cat il vrei tu -de amant vorbesc- din moment ce el nu poate sa lase totul ca sa fie cu tine.

Nu ti se pare ca lucrurile sunt deja rezolvate? El nu te vrea -sau nu suficient de mult. Ce mai astepti? Sa mai treaca niste ani si el sa fie in aceeasi pozitie?




din punctul lui de vedere am fi fost impreuna de mult,problema este ca eu ma complac in situatie si nu vreau sa o iau din nou de la capat,el nu mai poate renunta la mine si nici eu,sunt multe cauze pt care nu am facut acel pas si nu se stie ce intorsatura ar lua relatia daca am fi zilnic impreuna,adica am locui amandoi ca de vazut ne vedem aproape zilnic.
adistefi1970
Postat pe 4 Octombrie 2008 19:35
Si eu m o relatie cu un barbat insurat si in cele din urma am ajuns la concluzia ca nu ma iubeste . Genul acesta de barbati care au o nevasta acasa si isi cauta si amanta ,sunt niste neseriosi.Sincer nu cred ca stiu sa iubeasca , mai bine zis nu sunt capabili .sunt egoisti si foarte frustrati , dau vina pe femei ptr neimplinirile lor personale .intr-un final am ajuns la concluzia ca nu merita sa iti pierzi vremea cu ei ptr ca mai devreme sau mai tarziu cand se satura isi iau jucariile si se muta in alta parte!
cenusareasa29
Postat pe 5 Octombrie 2008 19:38
ai dreptate cenusareasa29............bn mai sunt si exceptii........dar de obicei asa se intampla..........

Postat pe 6 Octombrie 2008 12:21
okkkk fetelor am stat si am citit toate povestile voastre care mai de care....m-au facut sa zambesc,am ramas si pe ganduri si pana la urma m-am gandit sa va scriu si eu POVESTEA MEA SUNA CAM ASA:am o relatie de 7 ani,m-am casatorit anul asta in vara si am si un amant.de ce am un amant??pt ca sotul meu 6 luni a fost plecat din tara iar eu am intaln un alt barbat cu totul si cu totul diferit de sotul meu cu care am incep o relatie datorita atractiei care era intre noi. e si el insurat are un copil dar la mine nu a vrut sa renunte...nu mi-a zis ca ma iubeste dar in schimb e inneb dupa mine pana sa ma marit am zis ca o sa continui cu el relatia dupa care o sa renunt la el.pe naiba m-am maritat si am facut greseala sa ma intaln iar cu el pt mine nu e doar un simplu amant ci are un loc special in inima mea...sunt constienta ca nu fac bine dar elmereu ma suna si ma ispiteste...nici elnu poate sta fara sa ne vedem e deajuns sa ma gand un pic la el ..ca ma trec toti fiorii stiu ca nu o sa-si lase sotia..eu nici atat sotul pt ca nu v-am spus dar chiar nu am ce sa-i reprosez sotului meu.....ce nu-mi da pace e gandul ca nu stiu ce-o sa fac pana la urma....cat am s-o mai duc asa??o sa am toata viata sot si amant??deci chiar nu pot renunta la amant..imi place tot la el si cel mai mult imi place ca face sex diferit de sotul meu..ma face sa ma simt femeie..drept dovada ca e mai mare cu 7 ani decat mine...oare o sa am copii si tot o sa-l mai vreau??doamneee si eu care ziceam ca niciod nu o sa-mi insel sotul...va rog fetelor nu fiti prea rele cu mine.... un sfat..o parere...va multumesc!!
treysy
Postat pe 6 Octombrie 2008 21:27
aaaa si inca cevaa ....am sa citesc si eu cartea "cele cinci limbaje ale iubirii"ca m-ati fac curioasa.acu sa o gasesc
treysy
Postat pe 6 Octombrie 2008 21:32
Hmmm...Imi place ..Daca apare cineva pe forum si zice..Da,eu am amant,nu este nicidecum blamata de catre ceilaltzi..Dar daca apare o fata si spune: Sunt amanta! Atunci ...se lasa cu beep-uri..Ei,ce spuneti de asta?
Barby_girl_023
Postat pe 7 Octombrie 2008 16:00
amanta..clar nu!sa-mi spuna "bye-bye baby"si sa plece la nevasta?si sotul meu a fost plecat,destul de mult..exista sex shopuri!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 7 Octombrie 2008 16:25
Cum am spus mereu, nu condamn pe nimeni, face fiecare ce vrea, dar stau si ma intreb, cand nu ai ce sa-i reprosezi sotului/ sotiei, cand spui ca il iubesti/ o iubesti, cat de cinic trebuie sa fii sa-l poti/ sa o poti, privi in ochi, mangaia, face sex, etc...., si ma mai gandesc, chiar merita, pentru cateva clipe de placere, in cazul in care se afla, sa distrugi un om caruia, candva i-ai jurat credinta.
O fi chiar atat de incitant sa traiesti in minciuna? Nu ma intelegeti gresit, chiar n-am nimic cu nimeni, si cum am mai spus nu bag mana in foc nici pentru mine, ca nu se stie ce-mi rezerva viitorul, dar sunt curioasa, ce simte, cum traieste, ce-si spune, cel care inseala
Eu o singura data am fost banuita ca l-as insela pe barbatul meu, cu un coleg de servici, cu care ma imprietenisem, si cu toate ca barbatul meu iese si acum cu tot felul de cunostiinte sau colege, a adus in discutie posibilitatea ca eu l-as insela cu respectivul. Evident reactia mea a fost: ma banuiesti pentru ca faci acelasi lucru cu presupusele prietene cu care mai iesi, si ca sa raspund- nu, nu te insel. M-am intrebat deseori cum as fi reactionat daca as fi facut-o. Poate asa cum il stiu, as fi pierdut intr-o clipa tot.
schmarc
Postat pe 7 Octombrie 2008 18:04
da stiu ca exista sex shopuri dar crede-ma ca nu din lipsa de sex am facut pasul de al insela pe sotul meu ci pur si simplu a fost acel ceva despre care se tot spune ca treb sa fie intre 2 persoane...era ceva ce n-am mai simtit de mult ...de fiecare data cand il vedeam pe amant tresaream sau de fiec data cand vedeam ca suna tel si era el imi tremura vocea.....pt mine a fost ceva mai mult decat un amant..ca am incep sa tin la el si sa ma intreb dupa un timp daca e bine sa fac pasul...sa ma marit sau nu....stiu ca sotul meu nu merita ce-i fac si de aceea am incercat sa incerc sa fiu fericita langa el daca tot m-am maritat si sa incerc sa-l uit pe amant...numai ca e fff greu nu stiu ce mi-a facut dar mie ff greu sa-l uit....sa nu crezi ca nu ma mustra constiinta.numai eu stiu cum ma abtin dar sper ca o sa-mi vina mintea la cap ...deja am fac primul pas..nu-l mai caut pe amant de vreo sapt
treysy
Postat pe 7 Octombrie 2008 21:32
ce am omis sa spun e ca observasem atunci cand sotul meu s-a intors in tara ca era fff distant si rece cu mine si a continuat sa fie asa si dupa ce ne-am casatorit....asta o perioada ca acum nu mai e asa...si ma gand ca poate si din cauza asta am cautat alinare in alta parte...aveam nevoie sa simt ca sunt iubita si apreciata....poate ca daca nu era asa rece cu mine nu mai greseam dupa casatorie dar n-a fost asa!! eu sunt o persoana care vrea sa fie tot timpul alintata si iubita.da daca ma gandesc bine cred asta ar fi singurul lucru pe care i l-as reprosa sotului meu..faptul ca nu stie sa-si arate dragostea fata de mine,tine totul pt el si nu se exteriorizeaza si normal cand am vaz cum se poarta altul cu mine mi s-au aprins calcaiele am discutat cu sotul meu sa fie si el altfel sa-mi arate ca ma iubeste nu sa tina pt el dar degeaba...in fine ..poate si asta sa fie un motiv pt momentul meu de ratacire nu??? dar de acu ce sa mai fac faptul e consumat
treysy
Postat pe 7 Octombrie 2008 21:52
nu cred ca trebuie sa ne para rau daca am avut un amant la un moment dat...sau avem.....nimeni nu cred ca si-a propus sa insele ..asa a fost sa fie....inselam ca ne simtim singure....ca nu suntem poate apreciate asa cum am vrea......ca nu mai exista iubire in rel respectiva...ca ...cv nu e asa cum trebuie.....si ceea ce gasim la celalalt e ceea ce ne trebuie.......mie nu imi pare rau.....nu am vrut, s-a intamplat.....nimeni nu poate sa ma condamne .......am facut ceea ce am simtit.......poate ca doar noi stim dc anume avem nevoie ..nu altcv....totusi e bn sa facem diferenta dintr-un amant si iubit........sa nu ne aruncam fara sa gandim.....poate cu amantu nu ramai o viata.....cu iubitul da........poti sa ii pe amandoi.....atata timp cand sti cum sa mergi in paralel cu ambele relatii.........si mai ales sa stii ce vrei de fapt ......va mai astept cu povestile voastre........si cei care critica ......ignoratii........asa imi spune si mie cineva .....si acum nu ma intereseaza pers care ma critica.........

Postat pe 8 Octombrie 2008 15:41
De la: treysy, la data 2008-10-07 21:32:14da stiu ca exista sex shopuri dar crede-ma ca nu din lipsa de sex am facut pasul de al insela pe sotul meu ci pur si simplu a fost acel ceva despre care se tot spune ca treb sa fie intre 2 persoane...era ceva ce n-am mai simtit de mult ...de fiecare data cand il vedeam pe amant tresaream sau de fiec data cand vedeam ca suna tel si era el imi tremura vocea.....pt mine a fost ceva mai mult decat un amant..ca am incep sa tin la el si sa ma intreb dupa un timp daca e bine sa fac pasul...sa ma marit sau nu....stiu ca sotul meu nu merita ce-i fac si de aceea am incercat sa incerc sa fiu fericita langa el daca tot m-am maritat si sa incerc sa-l uit pe amant...numai ca e fff greu nu stiu ce mi-a facut dar mie ff greu sa-l uit....sa nu crezi ca nu ma mustra constiinta.numai eu stiu cum ma abtin dar sper ca o sa-mi vina mintea la cap ...deja am fac primul pas..nu-l mai caut pe amant de vreo sapt

nu am intentia sa te judec si sa-ti dau sfaturi pt ca nu am acest drept!eu personal nu inteleg de ce doi oameni,care nu sint fericiti impreuna,nu spun stop!pur si simplu nu as putea sa joc un rol dublu,sa ma ascund,sa ma prefac ca il mai doresc pe cel de acasa...mai mult,nu as suporta sa fiu pe locul doi in viata unui barbat!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:54
stiu ca nu ai vrut sa ma judeci roberta bruni....ideea e ca eu nu joc dublu rol...de iubit imi iubesc sotul iar cu amantul nu stiu ce sa zic..e altceva.crede-ma ca nu mie usor si cum a spus si heaven gate nu mi-am propus sa insel ci asa a fost sa fie...pe de alta parte stiu ca daca o sa continui asa nu o sa duca la nimic bun dar tot ce stiu e ca daca nu stiu cateva zile nim de amant cum e in momentul de fata parca imi lipseste ceva...chiar daca ac stiu ca am pe cineva cu care ma inteleg si pe care il iubesc...nu stiu cateodata nici eu nu ma inteleg... amantul e ceva ce-mi lipseste,el complecteaza acel gol si e genul de barbat cu care nu crede-am ca am sa ies vreodata...adica eu am 26 de ani si el are 33 si e mult mai matur si mai intelept...sotul e mai copilaros na e altfel si nici nu pot fi comparati...da cine naiba sa ne mai inteleaga daca nici noi nu ne intelegem....nu stiu pana unde am sa merg cu asta,nu stiu cat o sa mai dureze stiu doar ca nu vreau sa fiu pusa in situatia de a alege si nici nu vreau sa mi se destrame casnicia.de aceea incerc sa fiu cat mai prudenta mssss mult pentru incurajari heaven gate
treysy
Postat pe 8 Octombrie 2008 21:50
Ori am eu o parere diferita despre iubire si atunci gresesc al dracu de tare in privinta asta ori treysy nu stie cu ce se mananca iubirea.

Cum poti sustine ca iti iubesti sotul dar te completeaza altcineva ?
De ce te-ai casatorit cu el daca nu stie sa te alinte si sa te iubeasca asa cum iti doresti tu ?

Tin minte ca pe vremea cand credeam ca iubesc un baiat timp de un an jumate nu am mai avut alt partener sexual , baiatul respectiv imi era arhisuficient din toate punctele de vedere.

Dupa ce a disparut dragostea....am inceput sa descopar si alti parteneri sexuali in afara de EL.

Asta nu pot intelege eu : cum pana mea sustii ca-ti iubesti sotul dar ti-o trage mai bine amantul ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:16
nu am intentia sa te judec si sa-ti dau sfaturi pt ca nu am acest drept!eu personal nu inteleg de ce doi oameni,care nu sint fericiti impreuna,nu spun stop!pur si simplu nu as putea sa joc un rol dublu,sa ma ascund,sa ma prefac ca il mai doresc pe cel de acasa...mai mult,nu as suporta sa fiu pe locul doi in viata unui barbat!


Nici eu nu pricepeam de ce 2 oameni nefericiti isi strica viata continuand o relatie care nu aduce nici o raza de soare... mai mult, ma bateam cu pumnul in piept ca prima infidelitate a sotului se va termina cu un divort spectaculos, eu nefiind pusa in discutie, pentru ca eram foarte convinsa de mine ca nu-s capabila de compromisuri si inselaciuni..
Viata insa mi-a rezervat alte finaluri... prima infidelitate am iertat-o, desi aflasem dupa multa vreme si numai dupa ce m-am pomenit infestata cu oarece ciupercute pe care nu le puteam capata decat pe cale sexuala... de ce? ptr ca el a motivat ca din cauza mea a recurs la alta, eu fiind rece, distanta si prea increzatoare..
Desigur ca nu s-a potolit si dupa alti ani mi-a adus cadou o boala venerica si mai si... iar l-am iertat ba l-am si tratat, eu ia-m facut injectiile cu moldamin sa nu care cumva sa afle lumea si sa-l arate cu degetul... sotie grijulie, ce sa mai "incolo si-ncoace":D
Dar cand s-a mai si indragostit de o individa pe care el insusi o caracteriza ca fiind recipientul de adunat sperma al tuturor, m-am infuriat....rau...hotarata sa divortez, dar asteptand sa fie de acord cu asta...pana si copilul major stia de aventurile tatalui, numai eu nu...deh, asa se intampla de obicei.
Ca sa nu mai lungesc povestea, nu am divortat nici de data asta, initial m-am tavalit de frustare si durere... orgoliul si mandria mea au fost tavalite in cel mai josnic mod posibil, pentru ca din nou eu eram vinovata pentru toate aventurile si ghinioanele sale...
Apoi am cunoscut un barbat, un foarte bun ascultator si prieten, de care m-am atasat mental foarte mult, era "prietena mea cea mai buna"...si am sfarsit prin a ne indragosti reciproc de mintile noastre mai intai, apoi cu totul si pana peste cap...
Nu-mi pare rau de nimic, nu ma simt vinovata deloc, dimpotriva, abia acum ma simt femeie, implinita, iubita, dorita,am scapat de inhibitii si complexe, am devenit EU, asa cum sunt de fapt si cum mi s-a interzis sa fiu toata viata.
Deci sotul a ramas sot, cu obligatiile strict pecuniare ce le datoreaza familiei, iar iubirea vietii mele este bine ascunsa si pazita de ochii si rautatile intrusilor si ma bucur de ea ori de cate ori pot..
De ce am ales compromisul pana la urma?
1. este cumplit sa iei decizii drastice cand sunt copii la mijloc, chiar daca majori
2. am ajuns la concluzia ca toate (sau aproape toate) mariajele ajung mai devreme sau mai tarziu sa devina rutina si calvar... si ca savoarea unei iubiri ascunse sta tocmai in faptul ca nu te leaga nimic, nu ajungi sa te certi ca nu ajung banii sau ca nu si-a adunat sosetele sau mai stiu eu ce ... fiecare este independent si este liber sa plece daca si cand vrea..
Sper ca am fost coerenta , e tare tarziu ...
bebeliv
Postat pe 9 Octombrie 2008 01:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac daca mam indragostit de cel mai bun prieten si el e logodit? 53 De la: banalulanonim 13 Iulie 2010 17:40
Suplimente nutritive 6 De la: kudika_925934 27 Iunie 2013 12:05
dilema mare ... 27 De la: cocoyonela 26 Februarie 2009 18:08
Relatie greu de dus.. 25 De la: MusicIsMyLife 2 Aprilie 2013 14:41
si-a dat seama ca o iubeste? 25 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 18:18