Setari Cookie-uri

cine are amant si dc?

VEI FI A MEA TE ASIGUR
NU IMI PASA DACA AI IUBIT SAU NU
NU MA LAS PANA NU TE CUCERESC



VOI FI PRINTUL PE CARE ORICE FATA SI IL DORESTE
VOI FI BARBATUL ROMANTIC
VOI FI TOTUL PENTRU TINE
SPER CA AI INTELES SAU VEI INTELEGE
DE CE FAC TOATE ASTEA

Postat pe 14 Octombrie 2008 14:55

Postat pe 14 Octombrie 2008 15:22
MA INNEBUNESTI FATA SCUMPA
MA FACI SA VISEZ CU OCHII DESCHISI PRINTESA MEA
MA FACI SA UIT CA SUNT INSURAT
NICI MACAR NU TE-AM ATINS DAR TE VREAU
TE VREAU INGRUL MEU IN VIATA MEA
TE VREAU PE TINE
IUBITA MEA SCUMPA CU OCHII CA CERUL SENIN
PARUL TAU SUPERB CA SPICLE DE GRAU
SANII TAI CA DOUA PERE TARI SI NEATINSE
TE VREAU PE TINE

UNDE ESTI?
DE CE NU SPUI NIMIC?
VREAU SA IMI RASPUNZI
VREAUUUUUUU!!!!!!!!!

Postat pe 14 Octombrie 2008 15:25
bai omule tu chiar suferi rau de tot
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:27
De la: number_one, la data 2008-10-14 15:25:49MA INNEBUNESTI FATA SCUMPA
MA FACI SA VISEZ CU OCHII DESCHISI PRINTESA MEA
MA FACI SA UIT CA SUNT INSURAT
NICI MACAR NU TE-AM ATINS DAR TE VREAU
TE VREAU INGRUL MEU IN VIATA MEA
TE VREAU PE TINE
IUBITA MEA SCUMPA CU OCHII CA CERUL SENIN
PARUL TAU SUPERB CA SPICLE DE GRAU
SANII TAI CA DOUA PERE TARI SI NEATINSE
TE VREAU PE TINE

UNDE ESTI?
DE CE NU SPUI NIMIC?
VREAU SA IMI RASPUNZI
VREAUUUUUUU!!!!!!!!!


mai baiete.... facutu-ti-ai L A B A ??? asa cum ti-am sugerat?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:29
o face concomitent [sper ca asa ze zice]

trage l a b a si tasteaza

Pai omule ruinezi calculatorul!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:38
De la: bestdevilinside, la data 2008-10-14 15:38:15o face concomitent [sper ca asa ze zice]

trage l a b a si tasteaza

Pai omule ruinezi calculatorul!


eu cred ca da cu "mutu" in tastatura la ce idiotenii scoate...

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:55
ba ai innebunit?...........ma lasi dracu in pace?............obsedatule.....cauta pasarik live nu vitual...............animal x am iubit ............poate pt tine nu inseamna nimik dar pt mine e cv sacru.................lasa-ma ...........esti prea prost pt zilele astea..............

Postat pe 14 Octombrie 2008 15:56
AI APARUT PRINTESA?
UNDE AI FOST?
MI-A FOST DOR DE TINE
ITI PLAC DEDICATIILE?
FRUMOASA MEA SI EU BESTIA TA

Postat pe 14 Octombrie 2008 15:59
sa te ia ala cu coarne sa te duca................unde a dus mutu iapa.............adios......bye bye

Postat pe 14 Octombrie 2008 16:05
baiatu' baga si tu o poza cu tine sa vedem daca te potrivesti cu fata poate punem o vb buna la heaven si se razgandeste
iris_4_ever
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:09
De la: Iris4ever, la data 2008-10-14 17:09:59baiatu' baga si tu o poza cu tine sa vedem daca te potrivesti cu fata poate punem o vb buna la heaven si se razgandeste


chiar asa! deschidem un topic si votam pentru tine si aici esti! of, doamne!

Postat pe 14 Octombrie 2008 17:47
relelor.......... ..........pe mine nu ma intrebati daca il vreau

Postat pe 14 Octombrie 2008 17:50
TU MA VREI STIU ASTA ,O SIMT
TE INCAPATANEZI ,NU INTELEGI CA NOI SUNTEM SORTITI UNUL ALTUIA?
TE VREAU PRINTESA MEA DOAR PENTRU MINE
VREAU SA ITI LASI SI AMANT SI IUBIT
EU ORICUM NU TE LAS
INGERAS SCUMP CE ESTI

Postat pe 14 Octombrie 2008 19:11
FRUMOASA MEA SI EU BESTIA TA

Ai dreptate.Ea e frumoasa si tu bestie.
Dar nu a ei. Ai destule omule. Are si ea.
Nu are nevoie de tine.Nici de iubirea ta. O dezguste.Ii faci frica.
Asta este felul de a cuceri marea iubire

Starea ta grava accelereaza repede.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Octombrie 2008 03:51
De la: gabriela_slf, la data 2008-10-02 11:02:12cine are amant si de ce? Din cate stiu amant inseamna iubit mai pe scurt. De ce sotul/sotia isi pierd acest satut?...sunt convinsa ca 98% din cei care isi inseala partenerul de viata au diverse motive mai mult sau mai putin justificate.Depinde de fiecare in parte.De ce atunci cand se rupe ceva in relatiile noastre nu avem curajul sa punem cartile pe fata, sa discutam si sa rezolvam problemele aparute? Pentru ca ruptura s-a produs deja. Pentru ca numai poti sa ii spui ce te doare, ce nu merge.. cum ti-ar placea sa fie...Si chiar daca faci asta nu prea are cine sa te asculte...jumatatea ta nu te intelege...jumatatea ta nu simte ce simti tu, ea are cu totul si cu totul alte probleme.. Concluzie: Atunci cand iti lipseste ceva cauti in alta parte. Nu sunt de acord sa ii punem la zid pe cei care ajung in astfel de situatii poate doar sa ii sfatuim sa isi schimbe viata.. sa "rupa pisica in doua", sa faca ceva cu viata lor... sa aleaga.. viata este destul de complicata iar noi ar trebui sa o simplificam, sa avem grija de sufletele noastre si de trupul nostru.Cam pompos:) dar cred eu adevarat. Va pup


cred k in 98% din cupluri exista o a treia persoana, insa unii chiar stiu sa o ascunda
blackswan_23
Postat pe 17 Octombrie 2008 02:09
De la: blackswan_23, la data 2008-10-17 02:09:38
De la: gabriela_slf, la data 2008-10-02 11:02:12cine are amant si de ce? Din cate stiu amant inseamna iubit mai pe scurt. De ce sotul/sotia isi pierd acest satut?...sunt convinsa ca 98% din cei care isi inseala partenerul de viata au diverse motive mai mult sau mai putin justificate.Depinde de fiecare in parte.De ce atunci cand se rupe ceva in relatiile noastre nu avem curajul sa punem cartile pe fata, sa discutam si sa rezolvam problemele aparute? Pentru ca ruptura s-a produs deja. Pentru ca numai poti sa ii spui ce te doare, ce nu merge.. cum ti-ar placea sa fie...Si chiar daca faci asta nu prea are cine sa te asculte...jumatatea ta nu te intelege...jumatatea ta nu simte ce simti tu, ea are cu totul si cu totul alte probleme.. Concluzie: Atunci cand iti lipseste ceva cauti in alta parte. Nu sunt de acord sa ii punem la zid pe cei care ajung in astfel de situatii poate doar sa ii sfatuim sa isi schimbe viata.. sa "rupa pisica in doua", sa faca ceva cu viata lor... sa aleaga.. viata este destul de complicata iar noi ar trebui sa o simplificam, sa avem grija de sufletele noastre si de trupul nostru.Cam pompos:) dar cred eu adevarat. Va pup


cred k in 98% din cupluri exista o a treia persoana, insa unii chiar stiu sa o ascunda
gabriela_slf
Postat pe 20 Octombrie 2008 11:08
Bai number 1 stai naibi pe planeta ta ca ne faci rasa de ras. Esti varza bai ROMEO si JULITA ta da da JULITA, nu e aici unde cauti tu.
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:26
...goodfather

Postat pe 20 Octombrie 2008 17:29
...Haven_gate
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:15
De la: heaven_gate, la data 2008-10-20 17:29:30 ...goodfather

-----------------------------------------------------------------------
Fi fara grija, ar fi bine sa mai aiva intrebari ca eu mai am raspunsuri.
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:18
Sunt impreuna cu prientenul meu d aproape 5 ani.In general n intelegem f bine(cu mici certuri kre d obicei incep d la mine).Problema e k vara asta am vrut o schimbare.Si nu am gasit altceva decat un "amant" cu vreo 3 ani mai mic k mine.Nu m-am simtit vinovata k l-am inselat, dar acuma am indoieli in legatura cu c simt pt "amant" . Kre are mai multa experienta in asa cva?Multumesc!
ozanne27
Postat pe 24 Octombrie 2008 10:35
hmmm am si eu o problema...deci eu nu insel pe nimeni momentan :D dar in schimb sunt "amanta"...este un tip pe care il stiu de vreo 7 ani...atunci nu am avut nici unul curajul sa spunem ceva cu toate ca ne placeam foarte mult unul pe altul dar de eram si noi mici...bun...acum suntem mari...de o luna de zile ne-am revazut..ne-am replacut si binenteles ne doream mai mult...el din pacate are o relatie de 3 ani dar "se vad doar in weekend" (cum naiba vine asta??) noi ne vedem in cursul saptamanii aproape zilnic,dorm la el,mai mergem impreuna la munca...vinerea iesim in cluburi si stam pana dimineata...bun..ce naiba fac eu ca deja am inceput sa-mi doresc mai mult de la el....am avut o discutie cu el pe tema asta si mi-a dat un raspuns foarte enervant "ce vrei sa o las pe aia dupa 3 ani pt tine dupa 3 saptamani..mai ai rabdare" a si faza e ca nici nu vea ca eu sa-mi gasesc pe altcineva...ce naiba sa fac eu in situatia asta??
lostbutterfly
Postat pe 24 Octombrie 2008 13:40
fa ce am facut eu...m-am eliberat si sincer ma simt super ..........

Postat pe 24 Octombrie 2008 17:16
number_one

52 mesaje
Membru din: 28/08/2008
Oras: Slatina
Postat pe: 13 Octombrie 2008, ora 17:21 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

pt heaven:mi-am dat seama cine e tipul din ce a scris pe forum,pe tine te stiu din vedere,si m-am interesat de tine,stiu unde stai,aproximativ,stiu cum arati,nu vreau sa crezi ca sunt un obsedat,imi placi,cel mai mult imi place c ascunzi sub haine si buzele tale alea superbe ,senzuale,ma fascinezi,mi-ar placea sa isim la un suc impreuna,fara ceva implicatii,o simpla intalnire,fata in fata,sa nu uit sunt prieten de familie cu o cunostiinta de a ta,sau a familiei tale,am vazut c m-ai sters din lista de prieteni,te rog sa ma bagi inapoi,scumpa mea draga
iti transmit un pupic,si iti las id meu,si daca se poate un numar d telefon,daca esti draguta


bai nene ,daka ti-ai dat seama cine este amantul ei ,ce draku incerci sa faci,sa-ti demonstrezi calitatile de opsedat,sfatul meu este sa stai in banca ta linistit si sa iti vezi de familia ta,pt ca nu merita ceea ce faci,ea nu merita sa fie hartuita de un opsedat....apropo, ca are amant asta nu inseamna ca este dispusa sa mai jongleze si cu alti barbati.....are amant pt ca asa a fost sa fie...tine la el..la iubitul ei......si atata ...nu incerca marea cu degetu sau inposibilul pt ca nu are rost.... FATA PE CARE O HARTUIESTI U PE NET ESTE O FATA DESTEAPA SI MULT PREA INTELIGENTA PENTRU UN OPSEDAT CA TINE! CRED CA AI CAPACITATEA DE A INTELEGE !



cyyb_jupanu
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:40
mersi...cyyb......pt ca mi-ai luat apararea......dar nu trebuie bagati in seama toti obsedatii........oricum sunt sigura ca s-a lasat pagubas si nu mai intra....si bn face.....obsedatii nu sunt bn primiti pe site....inca o data mersi..te tzuculesc......

Postat pe 30 Octombrie 2008 21:50
De la: cyyb_jupanu, la data 2008-10-30 21:40:46number_one

52 mesaje
Membru din: 28/08/2008
Oras: Slatina
Postat pe: 13 Octombrie 2008, ora 17:21 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

pt heaven:mi-am dat seama cine e tipul din ce a scris pe forum,pe tine te stiu din vedere,si m-am interesat de tine,stiu unde stai,aproximativ,stiu cum arati,nu vreau sa crezi ca sunt un obsedat,imi placi,cel mai mult imi place c ascunzi sub haine si buzele tale alea superbe ,senzuale,ma fascinezi,mi-ar placea sa isim la un suc impreuna,fara ceva implicatii,o simpla intalnire,fata in fata,sa nu uit sunt prieten de familie cu o cunostiinta de a ta,sau a familiei tale,am vazut c m-ai sters din lista de prieteni,te rog sa ma bagi inapoi,scumpa mea draga
iti transmit un pupic,si iti las id meu,si daca se poate un numar d telefon,daca esti draguta


bai nene ,daka ti-ai dat seama cine este amantul ei ,ce draku incerci sa faci,sa-ti demonstrezi calitatile de opsedat,sfatul meu este sa stai in banca ta linistit si sa iti vezi de familia ta,pt ca nu merita ceea ce faci,ea nu merita sa fie hartuita de un opsedat....apropo, ca are amant asta nu inseamna ca este dispusa sa mai jongleze si cu alti barbati.....are amant pt ca asa a fost sa fie...tine la el..la iubitul ei......si atata ...nu incerca marea cu degetu sau inposibilul pt ca nu are rost.... FATA PE CARE O HARTUIESTI U PE NET ESTE O FATA DESTEAPA SI MULT PREA INTELIGENTA PENTRU UN OPSEDAT CA TINE! CRED CA AI CAPACITATEA DE A INTELEGE !

invata sa scrii romaneste si mai vorbim,pana atunci veziti de proasta ta de acasa,hai pa

Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:57
ma bag si eu in seama...mai tarziu, dar asta e...acum am citit, imi place la nebunie fraza citata.
Ioana_preda22
Postat pe 5 Noiembrie 2008 22:02
am. de ce? am fost determinata, dar e super asta e... m-a facut sa vad viata cu alti ochi, m-a adus cu picioarele pe pamant.
ovia
Postat pe 6 Noiembrie 2008 14:42
e bun si amantul la ceva...doar la ceva ca apoi devine plictisitor....

Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt mult mai inalt fata de prietena mea 9 De la: kudika_29124 26 Mai 2014 07:36
ciudat? 31 De la: steffy91 28 Noiembrie 2011 13:49
Barbat Rac si femeie Scorpion 1 De la: kudika_1041029 30 August 2020 23:57
Nu mai stiu cum sa ma comport cu el 24 De la: rox81 24 Mai 2010 08:50
Cum știi cu adevãrat dacã un bãrbat se "schimba" 10 De la: kudika_1000952 7 Septembrie 2016 19:21