Setari Cookie-uri

Nu vreau sa ma judecati, vreau sa ma ajutati...

De la: sarutama, la data 2009-04-11 13:24:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:17:07No-no-no!
Asta nu e "adio", ci "la revedere"!!
Te asteptam cu noutati in august...
Si... toata lumea stie ca se divorteaza din motive complexe, asa ca pietrele n-au ce cauta aici...
Oricum, avem un half-happy-end!

dor_a mama tu esti ceea care cred ca dai cel mai bine raspunsuri pe aceste topicuri,,,te poop


Besame! Que tal, hombre?
Vino sa te pupicesc, ca nu te-am mai vazut de-un secol
Dor_a
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:44
De la: sarutama, la data 2009-04-11 13:24:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:17:07No-no-no!
Asta nu e "adio", ci "la revedere"!!
Te asteptam cu noutati in august...
Si... toata lumea stie ca se divorteaza din motive complexe, asa ca pietrele n-au ce cauta aici...
Oricum, avem un half-happy-end!

dor_a mama tu esti ceea care cred ca dai cel mai bine raspunsuri pe aceste topicuri,,,te poop


Besame, que tal, hombre?
Vino sa te pupicesc, ca nu te-am mai vazut de-un secol
Dor_a
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:49
Diavolyta_
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:49:09
De la: sarutama, la data 2009-04-11 13:24:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:17:07No-no-no!
Asta nu e "adio", ci "la revedere"!!
Te asteptam cu noutati in august...
Si... toata lumea stie ca se divorteaza din motive complexe, asa ca pietrele n-au ce cauta aici...
Oricum, avem un half-happy-end!

dor_a mama tu esti ceea care cred ca dai cel mai bine raspunsuri pe aceste topicuri,,,te poop


Besame, que tal, hombre?
Vino sa te pupicesc, ca nu te-am mai vazut de-un secol


doraaaaa
matracucu
Postat pe 11 Aprilie 2009 14:06
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:49:09
De la: sarutama, la data 2009-04-11 13:24:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-11 13:17:07No-no-no!
Asta nu e "adio", ci "la revedere"!!
Te asteptam cu noutati in august...
Si... toata lumea stie ca se divorteaza din motive complexe, asa ca pietrele n-au ce cauta aici...
Oricum, avem un half-happy-end!

dor_a mama tu esti ceea care cred ca dai cel mai bine raspunsuri pe aceste topicuri,,,te poop


Besame, que tal, hombre?
Vino sa te pupicesc, ca nu te-am mai vazut de-un secol

dora mama ,,,am fost de fiesta cat a fost pastele aici ,,si mai am si azi si miine si gata cu distractia ,,,la munci ,,offffff,cand va veni si ziua in care s-a nu mai muncim si s-a stam s-a ne vina totul dea gata???????? te poop si eu
sarutama
Postat pe 11 Aprilie 2009 14:14

de abıa astept luna august.sa ne tıı la curent.bafta.
roscatika23
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:51
De la: roscatika23, la data 2009-04-11 16:51:46
de abıa astept luna august.sa ne tıı la curent.bafta.


Ce se intampla in august?
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 08:08
'Neata Dora!

ella_c
Postat pe 13 Aprilie 2009 08:14
De la: ella_c, la data 2009-04-13 08:14:38'Neata Dora!



'Neatza, Ella!
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 08:21
Rain,

Uneori in viata e bine sa ai curajul sa faci ceva. Chiar daca primul gand este ca "lasi cioara din mana pt vabria de pe gard" trebuie sa iti iei inima in dinti.

Sti...nu cred ca e bine sa ramai cu regrete... Si in plus...in relatia pe care o ai, unde ajungeai?

Sa ti spun ce sunt eu. Amanta. Sau am fost. Barbatul care ma tine noapte de noapte in brate este un barbat casatorit care s a luptat cateva luni cu parinti, prieteni, sotie isterica pentru a fi langa mine. I a fost teama, a avut momente de slabiciune...dar a luptat. Si acum e lnga mine, suntem fericiti, el la un pas de divort, noi la un pas de un copil.

Asa ar trebui sa faci si tu. Sa lupti. Pt tine. Nu pt o cauza pierduta (sotul adica) ci pt tine. Si crede ma ca nu ai ce sa repari....Ceva spart spart ramane(e vb de relatia ta cu sotul)
kudika023018
Postat pe 8 Mai 2009 14:43
Pur si simplu:du-te la omul care teface fericita!Ce te leaga de sotul tau?serile in care astepti park implorand cateva minute de atentie intre reprizle de fotbal sau poate vrei sa vina iarna sa te tina in brate sa va incalziti,ca deh vara e prea cald?AIUREA!!!! daca nu te duci ,ai sa regreti ca ai avut ocazia sa fii fericita si nu ai facut-o.mai bine sa regreti ca nu a mers decat sa te chinuie gd ca ai dat cu piciorul.....parerea mea!
gllossy
Postat pe 8 Mai 2009 22:44
Nu mai pierde timpul ... Viata e frumoasa daca stii sa o traiesti ... Nu cred ca ideea cu americanul e prea buna . Insa nici sa te complaci in situatia in care te afli nu se merita . Ce e stricat chiar daca se repara nu mai este cum a fost . Poate e greu de crezut dar te inteleg ... Trei ani am incercat sa repar ceva ce se stricase ...Si nu am rezolvat nimic . Insa intr o zi am zis gata si gata a fost . Deschide ochii si priveste in jur . O cafea iti poate schimba viata . Si nu trebuie sa te duci pana in America . La mine cel putin asa a fost . Toti facem greseli care ne costa . Important e ce inveti din greselile pe care le faci .
atlantyk
Postat pe 10 Mai 2009 15:30
Cred ca sunt prea mica sa dau sfaturi, dar inainte de a face pasul..., poate incercati sa va intilniti macar o data cu "iubirea din America" fiindca realitatea poate sa nu fie la fel de roz, iar ce tine de sotul tau, da-l naibii, mai ales ca nu aveti copii, daca nu se va primini nimic cu americanul, se va gasi alt "fat frumos" care sa-ti cucereasca inima, nu trebuie sa te consumi alaturi de cineva care nu merita
oly___
Postat pe 11 Mai 2009 11:08
parerea mea este ca tu nu mai ai ce sa cati in relatia asta, chiar daca esti casatorita... nu poti sa te chinui toata viata langa un om pe care nu-l iubesti si langa care nu te mai simti bine. iar faza ca parintii nu ar suporta sa stie ca fata lor s-a despartit, ar trebui sa te intereseze mai putin, tinand cont de sentimentele tale, si de suferinta ta. ei se vor obijnui cu ideea, iar daca hotarasti ca vrei sa te desparti de sot, ar trebui sa stai de vorba cu ei si sa le explici cat suferi, stand langa un om pe care nu-l mai iubesti, si langa care nu te simti fericita. ei vor intelege(cel putin asa cred) pentru ca nici un parinte nu si-ar dori ca copilul lor sa nu aiba o viata fericita... iar despre american... chiar este vorba despre o iubire interzisa... desi nu poate fi vorba de iubire aici... chiar daca stiu ce simti, fiorii din stomac, atunci cand citesti un mesaj de la el sau cand iti spune vorbe frumoase... nu este vorba de iubire aici... pur si simplu tie nu iti este bine in relatia in care esti si te-ai agatat sau atasat de american... doar pt ca tie nu iti este bine unde esti acum... sfatul meu este ca tu sa te desparti de sot si sa incerci sa fii fericita, libera si cu timpul, o sa gasesti si pe cineva care sa te faca sa te simti cu adevarat implinita... Succes
adina_m11
Postat pe 14 Mai 2009 16:37
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 08:08:59
De la: roscatika23, la data 2009-04-11 16:51:46
de abıa astept luna august.sa ne tıı la curent.bafta.


Ce se intampla in august?


pai nu a spus ea ca in august s-ar putea sa vina americanul?
roscatika23
Postat pe 15 Mai 2009 08:46
nu ca s-ar putea !!!!! Sigur vine !!!!
Trebuia sa intru si sa va spun .... pe 08 August 2009 faimosul meu american va fi in Bucuresti
Cred ca sunt razna rau de tot !!!
Anyway... am vazut ca vreti sa mai stiti cate ceva si din acest motiv am intrat sa va dau si voua vesta de ultima ora :)
Hehe... astept recomandari de hoteluri
rain
Postat pe 16 Mai 2009 14:02
io astept amanunte din hotel!
geo_x
Postat pe 16 Mai 2009 15:08
lasa-l pe omul asta cu care esti casatorita si incearca sa iti cladesti fericirea cu cel p care pretinzi k il iubesti...nu te mai gandi la ce va spune lumea k nu traiesti cu ea..nici sa te kinui o viata k poate nu ai sa poti trai cu regretul k nu ai incercat sa fii fericita cu acel barbat...ce dak e in america??poti fii fericita in orice loc
roxy55
Postat pe 29 Mai 2009 21:27
Imi pare rau sincer pt tine ca ai nimerit un asemenea porc.Si ce ma intriga e faptul ca ai stat atatia ani cu el, iti mananca viata si tu te chinui .In primul rand nu aveti un copil...deci nu te retine nimik.In al doilea rand....traim in secolul asta si tu te mai gandesti la ce zic ai tai?Dar faptul ca nu te vad fericita....nu crezi ca i doare mai mult?Ei isi doresc ca tu sa fii fericita cu adevarat.Asteapta sa vina americanul in Romania, vezi cum se comporta, incearca sa-l cunosti in carne si oase deoarece poate fi diferit fata de ce ti scrie.De vei fi compatibila cu el...apoi gandeste-te daca veti avea un viitor.Cat despre casnicia ta....te rog,..ia taurul de coarne si cere divortul.Este prea tarziu ca sa mai poti face ceva.El e o bruta care nu apreciaza nimik. Merita sa stea cu meciurile lui.
Te rog sa ai grija, bucura te de fluturii din stomac....fiindca nu i vei simti de multe ori in viata.
ravenik_swwet
Postat pe 19 Iunie 2009 15:50
Uffff.... Luna August...
Poate ca multi dintre voi au si uitat de mine si povestea mea " telenovelistca" ( daca asta o fi cuvant ) dar dupa tot ce am trait in ultima saptamana simt nevoia de a povesti, de a spune ce si cum ...
A venit!
Am avut cea mai frumosa saptamana din viata mea! A fost mai mult de cat ma asteptam sa fie...
Trebuie sa recunosc ca in momentul in care am plecat de acasa aveam inima cat un purice si ma simteam atat de vinovata de ceea ce urma sa fac incat imi era frica sa ma uit la oamenii din jurul meu ... imi era frica sa nu cumva sa-mi citeasca gandurile si sa ma judece gresit sau corect...
Am ajuns in Bucuresti, la hotel ... va rog sa ma credeti ca imi era si frica sa ma gandesc la cum va fi , ce am sa spun cum am sa reactionez, ce va spune el.... imi era frica ca nu am sa-l recunosc L-am asteptat la aeroprt cu o frica imensa ca nu va veni chiar daca inainte ca el sa se urce in avion mi-a trimis un mesaj " See you soon my love ! ... for real " ... A venit si in secunda in care l-am vazut am avut senzatia ca il stiu de o viata! Era el, exact asa cum l-am vazut de atatea ori prin webcam, in poze in filmuletele cu el si famila lui... era el . Nici nu va pot descrie ce am simtit in momentul in care l-am luat in brate ... parca pana atunci nici nu am respirat si in secunda aceea am inceput sa traiesc. Nu ma astept sa intelegeti, nu ma astept sa primesc aplauze... Dar tot ce am trait in saptamana trecuta a fost ca un vis! Au fost cele mai frumoase zile din viata mea ! Stiu ca nu aveti cum sa va imaginati asa ceva trebuie sa traiesti ca sa intelegi cu adevarat. Probabil Geo va veni acum si va spune ceva legat de "cat de bun a fost ".... Ma credeti sau nu, asta e ultimul lucru la care ma gandesc . Nu atractia sexuala , nu cum am facut dragoste ... nu ma gandesc la asta... ceea ce ma face sa visez este felul in care se uita la mine, felul in care ma strangea in brate, in care imi vorbea, cum parca imi citea gandurile, cum ma tinea de mana, cum imi mangaia parul inainte ca eu sa adorm , cum ma trezeam si el era acolo parca incercand sa-mi citeasca visele, sarutul de " buna dimineata" Nu am mai simtit asa ceva ... Iar acum a plecat... a fost cel mai greu moment sa-l conduc la aeroport, sa-l vad cum pleaca. A plecat cu jumatate din mine , am ramas aici fara inima, fara suflet...
Nu, contrar asteptarilor nu ma simt vinovata! Ba chiar dupa tot ce am trait ma intreb cum de am reusit sa supravietuiesc fara sa stiu ce inseamna sa te stii iubita doar printr-o strangere de mana.

Ma felicit pentru cea mai buna decizie luata, aceea de a-l intalni... acum, pasul urmator va fi cand eu voi fi cea asteptata la aeroport sau poate nu... nu stiu ce urmeaza acum. Chiar daca el mi-a spus ca vrea sa fim impreuna, sa vin la el... astept acum ca el sa ajunga acasa si sa luam o decizie finala. Pot doar spune ca daca decizia va fi aceeasi, si daca inca imi va spune aceleasi cuvinte ca la aerort ... nu voi mai sta o secunda aici...
Pot spune cu inima deschisa ca il iubesc
Acum voi puteti sa radeti, sa ma condamnati, sa spuneti ce vreti voi... eu va doresc ca macar pentru o secunda sa simtiti iubirea asa cum am simtit eu si va doresc ca toata viata voastra sa fie macar pe jumate asa de fericita cum a fost saptamana trecuta pentru mine.
Tot binele din lume !
rain
Postat pe 15 August 2009 11:08
Ce ai realizat pana acuma a fost doar sa-ti inseli sotul.
Si acum, ce urmeaza?
northstar
Postat pe 15 August 2009 19:06
De la: northstar, la data 2009-08-15 19:06:56Ce ai realizat pana acuma a fost doar sa-ti inseli sotul.
Si acum, ce urmeaza?


daca o prinde ala urmeaza cateva zile de spitalizare si stirile de la ora 6
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 August 2009 19:08
De la: rain, la data 2009-08-15 11:08:37Uffff.... Luna August...
Poate ca multi dintre voi au si uitat de mine si povestea mea " telenovelistca" ( daca asta o fi cuvant ) dar dupa tot ce am trait in ultima saptamana simt nevoia de a povesti, de a spune ce si cum ...
A venit!
Am avut cea mai frumosa saptamana din viata mea! A fost mai mult de cat ma asteptam sa fie...
Trebuie sa recunosc ca in momentul in care am plecat de acasa aveam inima cat un purice si ma simteam atat de vinovata de ceea ce urma sa fac incat imi era frica sa ma uit la oamenii din jurul meu ... imi era frica sa nu cumva sa-mi citeasca gandurile si sa ma judece gresit sau corect...
Am ajuns in Bucuresti, la hotel ... va rog sa ma credeti ca imi era si frica sa ma gandesc la cum va fi , ce am sa spun cum am sa reactionez, ce va spune el.... imi era frica ca nu am sa-l recunosc L-am asteptat la aeroprt cu o frica imensa ca nu va veni chiar daca inainte ca el sa se urce in avion mi-a trimis un mesaj " See you soon my love ! ... for real " ... A venit si in secunda in care l-am vazut am avut senzatia ca il stiu de o viata! Era el, exact asa cum l-am vazut de atatea ori prin webcam, in poze in filmuletele cu el si famila lui... era el . Nici nu va pot descrie ce am simtit in momentul in care l-am luat in brate ... parca pana atunci nici nu am respirat si in secunda aceea am inceput sa traiesc. Nu ma astept sa intelegeti, nu ma astept sa primesc aplauze... Dar tot ce am trait in saptamana trecuta a fost ca un vis! Au fost cele mai frumoase zile din viata mea ! Stiu ca nu aveti cum sa va imaginati asa ceva trebuie sa traiesti ca sa intelegi cu adevarat. Probabil Geo va veni acum si va spune ceva legat de "cat de bun a fost ".... Ma credeti sau nu, asta e ultimul lucru la care ma gandesc . Nu atractia sexuala , nu cum am facut dragoste ... nu ma gandesc la asta... ceea ce ma face sa visez este felul in care se uita la mine, felul in care ma strangea in brate, in care imi vorbea, cum parca imi citea gandurile, cum ma tinea de mana, cum imi mangaia parul inainte ca eu sa adorm , cum ma trezeam si el era acolo parca incercand sa-mi citeasca visele, sarutul de " buna dimineata" Nu am mai simtit asa ceva ... Iar acum a plecat... a fost cel mai greu moment sa-l conduc la aeroport, sa-l vad cum pleaca. A plecat cu jumatate din mine , am ramas aici fara inima, fara suflet...
Nu, contrar asteptarilor nu ma simt vinovata! Ba chiar dupa tot ce am trait ma intreb cum de am reusit sa supravietuiesc fara sa stiu ce inseamna sa te stii iubita doar printr-o strangere de mana.

Ma felicit pentru cea mai buna decizie luata, aceea de a-l intalni... acum, pasul urmator va fi cand eu voi fi cea asteptata la aeroport sau poate nu... nu stiu ce urmeaza acum. Chiar daca el mi-a spus ca vrea sa fim impreuna, sa vin la el... astept acum ca el sa ajunga acasa si sa luam o decizie finala. Pot doar spune ca daca decizia va fi aceeasi, si daca inca imi va spune aceleasi cuvinte ca la aerort ... nu voi mai sta o secunda aici...
Pot spune cu inima deschisa ca il iubesc
Acum voi puteti sa radeti, sa ma condamnati, sa spuneti ce vreti voi... eu va doresc ca macar pentru o secunda sa simtiti iubirea asa cum am simtit eu si va doresc ca toata viata voastra sa fie macar pe jumate asa de fericita cum a fost saptamana trecuta pentru mine.
Tot binele din lume !



mdea.

cum ar spune un bun prieten al meu..."cand un barbat inseala,aduce in casa poate o cearta,farfurii sparte,panarama,sau mai stiu io ce.

cand femeia insala,aduce divortul"

daca io insel,ma duc exact ca la toaleta....(cer scuze pentru duritate) ,ma intorc acasa,spalat,schimb camasa daca e plina de ruj,aduc o floare,apreciez chiar mai bine femeiea de langa mine.

cand se duce o femeie, se alege praful.pierde capul,nu mai suporta barbatul de langa ea,i se pare ca nu a fost iubita niciodata,o ia razna,tranteste omleta dimineata,ibricu cu cafea....ar da cu bombe atomice ca ea e nefericita ca nu poate sa fuga cu ala care a spart stomacul in ea.

si atunci cand am fost io cel cu care o femeie a inselat,am simtit ca nu poate ramane detasata...in lift,coborand din bloul unde am fost, a venit sa ma sarute si sa ma tina in brate...acele 7 etaje parca nu se mai terminau drecu o data.
specific faptul ca,de la primul mesaj pe net pana in dormitorul unde a inselat sotul,a durat numai o oara jumate!!!!!!!!!!!! cum drecu sa ma ti in brate in lift dupa asta?

asta e dovada clara ca femeile,si atunci cand jura iesind pe usa ca e vba numai de o aventura,se insala. nu pot face diferenta intre aventura si cas,ultimul e cel mai bun mereu.

cu siguranta voi primi ceva genti in cap dupa asemenea postare,dar daca va uitati adanc in inimile voastre,veti intelege si de ce plangeti mereu cand dupa sex,se da o mu jos ,face dus si nci nu realizati cand e imbracat.
va doare pentru ca, automat va implicati oriunde e vorba de atingere. sunteti deja implicate inainte de atingere. e o chestie fantastica. dupa o noapte,dupa cateva ore,spuneti "te iubesc".

io acum nu generalizez neaparat ,dar e povestea multora dintre voi. noi inselam ca suntem martalogi,tantalai,slabi,prosti si ,personal chiar daca nu am inselat mai mult de 3 ori in viata mea,mereu am apreciat mai mult ce aveam acasa....din pacate dupa ce am gresit.

dar voi fetelor,inselati ca asa vreti,ca va ia dumnezeu mintea.

faptul ca nu puteti fi asa rele si crude ca noi,va face sa va chinuiti mai rau in asemenea situatii.

cer scuze pentru generalizari inca o data dar aceasta femeie ne arata ca in mare parte am dreptate.

si ,in final vreau sa spun autoarei ca daca nu divorteaza,va trai mizerabil de trista si neamplinita toata viata ei.

fac pariu ca nu mai simte nimic atunci cand merge spre casa,atingerle sotului o irita,o enerveaza,chiar o scarbesc dupa asa o saptamana. nu o condamn,dar viata ei ,fericirea ei ,sunt compromise.o enerveaza orice la el,vocea,hainele,prezenta,cum se stramba atunci cand mannanca,
nimic nu o mai poate face sa-si schimbe parerea fata de sot la ora asta. nimic nu va mai fi ca inainte.

ramane sau nu cu asta nou....sa divorteze ca va manca ficatii tuturor in acea casa a ei.

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 August 2009 19:29
Mi se pare mie..sau impresiile,trairile astea,inºirate aici...sunt/au fost ale tale?Prea-s fidele cu situatia!
Hai..recunoaste ca..macar o data..ti s-o fi pus si tie pata pe vreuna si ai inceput,subit,sa arunci cu "of" si "ah"..un sms..ceva..eh?Ai apreciat..after..mai mult ce aveai acasa!? ...da..si ce bine mirosea ciorba!

si acuma ptr..rain...nu se desparte ala for you..taitzi in spatii diferite.Las' ca trece!
locked
Postat pe 15 August 2009 19:42
De la: Mai_Mai, la data 2009-08-15 19:42:45Mi se pare mie..sau impresiile,trairile astea,inºirate aici...sunt/au fost ale tale?Prea-s fidele cu situatia!
Hai..recunoaste ca..macar o data..ti s-o fi pus si tie pata pe vreuna si ai inceput,subit,sa arunci cu "of" si "ah"..un sms..ceva..eh?Ai apreciat..after..mai mult ce aveai acasa!? ...da..si ce bine mirosea ciorba!

si acuma ptr..rain...nu se desparte tipul for you..traitzi in spatii diferite.Las' ca trece!
locked
Postat pe 15 August 2009 19:46
De la: Mai_Mai, la data 2009-08-15 19:42:45Mi se pare mie..sau impresiile,trairile astea,inºirate aici...sunt/au fost ale tale?Prea-s fidele cu situatia!
Hai..recunoaste ca..macar o data..ti s-o fi pus si tie pata pe vreuna si ai inceput,subit,sa arunci cu "of" si "ah"..un sms..ceva..eh?Ai apreciat..after..mai mult ce aveai acasa!? ...da..si ce bine mirosea ciorba!

si acuma ptr..rain...nu se desparte ala for you..taitzi in spatii diferite.Las' ca trece!


sunt traite de mine asa e. io sunt cel cu care, o femeie maritat ainsela sotu. io cand am inselat, nu am pierdut capul. nu a stiut nici dracu ce am facut

atata te framanta pe tine?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 August 2009 21:39
De la: Mai_Mai, la data 2009-08-15 19:42:45Mi se pare mie..sau impresiile,trairile astea,inºirate aici...sunt/au fost ale tale?Prea-s fidele cu situatia!
Hai..recunoaste ca..macar o data..ti s-o fi pus si tie pata pe vreuna si ai inceput,subit,sa arunci cu "of" si "ah"..un sms..ceva..eh?Ai apreciat..after..mai mult ce aveai acasa!? ...da..si ce bine mirosea ciorba!

si acuma ptr..rain...nu se desparte ala for you..taitzi in spatii diferite.Las' ca trece!


angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 August 2009 21:42
Da, n-a stiut nici dracu,dar stie acu toata comunitatea...si nu ma framanta aspectul asta,nici nu ma mira,dar ma solidarizez si eu cu femeile,doar n-ai vrea sa arunc cu pietre,stii tu,nici Isus nu era adeptul!Vorbeam si noi,nu-mi zice ca te-ai ofensat..si-mi declari war intergalactic,ca daca e asa,trebuie sa-mi caut arsenalul.Fa la fel!Dar..inteligent,nu cu tampenii de 2 bani!
locked
Postat pe 15 August 2009 22:08
De la: Mai_Mai, la data 2009-08-15 22:08:19Da, n-a stiut nici dracu,dar stie acu toata comunitatea...si nu ma framanta aspectul asta,nici nu ma mira,dar ma solidarizez si eu cu femeile,doar n-ai vrea sa arunc cu pietre,stii tu,nici Isus nu era adeptul!Vorbeam si noi,nu-mi zice ca te-ai ofensat..si-mi declari war intergalactic,ca daca e asa,trebuie sa-mi caut arsenalul.Fa la fel!Dar..inteligent,nu cu tampenii de 2 bani!


mai mai mai
scuze nu ma puteam abtine.

io nu ma ofensez si nici nu caut sa ascund ceva anume. am ceva timp pe forumul asta. de la micnegru si urat pana la micnegrusiurat 4 am mancat ceva franzele si multa lume stie cea ce am spus io aici si multe altele.
io nu am de ce sa ma ascund sau sa dau explicatii. sunt viata mea si "inima" mea si dau cu ele de toti peretii cand,cum si cu cine vreau.

se discuta intradevar si nu e cazul sa dam cu pietre. multa lume stie ca nu judec...nu am io dreptul.
nimeni nu are. tot ce am facut a fost sa spun lucrurilor pe nume.
femeie traieste un adevarat vis.chiar daca e pentru o ora,e mare lucru.multi nu simt in felul asta o viata intreaga.
dar trebuie facut diferenta intre vis si realitate. ajutorul de care are nevoie,asta e. sa o ajutam saraca sa se trezeasca.in orice caz,nu va mai putea trai langa cel de casa. iar pana nu vede ca acel domn a divortat,nu ar trebui sa se impacienteze prea tare.

ea traieste undeva la juma de metru ridicata de pe planeta acum.iubeste mai rau ca la 16 ani. cat de tantalai eram la 16 ani? io am fost.si nu-mi pot permite sa mai fiu la anii astia.

pana la urma sa speram ca ne inselam cu totii,ca ala va divorta,ca ea va divorta si ca vor trai fericiti pana la adanci batraneti.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 August 2009 22:30
Asa daaa,ne intelegem,cat despre vechimea ta "in munca",viata lunga iti urez!Ca e indragostita,visatoare,e o stare frumoasa si normala,la toate fiintele,nu stii desenele animate cu Bambi..cate animale nu se indragosteau acolo,primavara.E dulce fericirea asta,izvorata numai si numai din iubire!Divortul-nu cunosc asa de bine psihologia celor implicati in asa ceva ca sa-mi pot da cu parere 100%,dar cred..deci doar cred,ca o relatie poate lua nastere numai si numai cand sunt sentimente adevarate si very strong!Altfel..abia astepti a treaca liftul prin cele 7 etaje!(asta-i cu dedicatie!)
locked
Postat pe 15 August 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire imposibila??? 10 De la: fff35 8 Octombrie 2009 10:55
nelutescu@yahoo.com 6 De la: ella_c 24 Aprilie 2010 18:56
Violenta parintilor asupra copiilor 9 De la: Barbie30_ 1 Aprilie 2011 12:01
PRIETEN SAU IUBIT? 4 De la: kudika011757 24 Iunie 2009 15:44
varsator--gemeni 5 De la: pesah 30 Aprilie 2009 14:00