wc-ul de la locul de munca

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent wc-ul de la locul de munca: (3.3 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
mgoneata Avatarul lui mgoneata

5 mesaje
Oras: bucuresti

am nevoie urgenta de o lista din acelea pe care uneori le gasim in toaletele publice. lista cu reguli de utilizare a acestora. am avut azi cea mai penibila vizita in acel loc.am fost socata sa vad in toaleta unisex de la birou un tampon de vata folosit zacand pe suportul de hartie igienica. incerc sa gasesc o scuza autoarei insa imi este imposibil
Fosta membra Kudika.ro
Mai foloseste cineva vata?
Raporteaza abuz de limbaj
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: Kathara, la data 2008-10-28 17:22:43Mai foloseste cineva vata?

femeia de servici

acum pe bune fato,crezi ca era necesar sa impartasesti cu noi experienta asta de prost gust?
aimee31 Avatarul lui aimee31

802 mesaje

Iubirea este cea mai limpede oglind„-n care-l vezi pe Dumnezeu. - Eugen Ovidiu Chirovici
aimee31 Avatarul lui aimee31

802 mesaje

poate pur si simplu a uitat femeia!
Iubirea este cea mai limpede oglind„-n care-l vezi pe Dumnezeu. - Eugen Ovidiu Chirovici

1 mesaj

tine de proasta crestere. Mi s-a intamplat si mie de multe ori, mai ales in cluburi, unde toate tarancile care se dau foarte stilate isi arunca tampoanele la vedere.
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Nu are WCul ladita de gunoi si pungulite speciale pentru obiecte de igiena ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: bestdevilinside, la data 2008-10-28 17:54:09
Nu are WCul ladita de gunoi si pungulite speciale pentru obiecte de igiena ?

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

1 mesaj

pai are WC-ul cosuri de gunoi, dar nu este suficient pt unii !

In Brasov, la kfc, in fata usii din interiorul wc-ului este scris : ,,Nu mai aruncati tampoanele in wc sau pe langa wc, pt acestea exista cosul de gunoi ! ''

1 mesaj

De la: Georgia99, la data 2008-10-28 18:00:15pai are WC-ul cosuri de gunoi, dar nu este suficient pt unii !

In Brasov, la kfc, in fata usii din interiorul wc-ului este scris : ,,Nu mai aruncati tampoanele in wc sau pe langa wc, pt acestea exista cosul de gunoi ! ''

hahahaaha eu am vazut si in ungaria si in austria scris asta IN LB ROMANA!!! jenant de-a dreptul
Fosta membra Kudika.ro
Eu am vazut in Grecia hartia igienica si tampoanele aruncate langa WC deoarece nu exista niciun fel de cos. Deci se poate si mai rau!

1 mesaj

da mai kathara dar sa scrie intr-o tara straina la wc asa ceva??? adica numai romancele pot face asa ceva!! de aceea ziceam ca e jenant...

3550 mesaje

De la: Larisa82, la data 2008-10-28 18:02:20
De la: Georgia99, la data 2008-10-28 18:00:15pai are WC-ul cosuri de gunoi, dar nu este suficient pt unii !

hahahaaha eu am vazut si in ungaria si in austria scris asta IN LB ROMANA!!! jenant de-a dreptul

Sa Ónteleaga toate
Dar reguli din astea in mai multe limbi exista si la telefon public sau automat de bilete pentru metrou.

Defapt acuma are initiatoarea exemple ce sa scrie la usa WCului unisex.
StrangerInAStrangeLand Avatarul lui StrangerInAStrangeLand

172 mesaje

non solo gli uomini fano schiffo... pure le donne!?!
your looks and your feelings are just the remains of your past...

3550 mesaje

De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-28 22:11:08non solo gli uomini fano schiffo... pure le donne!?!

Imi este jena sa povestesc mai departe ce am vazut cu ochii mei la sala de sport la donsoare la dus, si sa redau ce mia povestit cheful despre dus, wc, sauna si CM

5 mesaje

imi pare rau ca a trebuit sa va vac martore ale experientei mele dar am fost extrem de dezamagita de ceea ce am vazut.in acea toaleta intra si barbati. ce impresie credeti ca lasam?

5 mesaje

nu exista nici o scuza pentru astfel de neglijente
ramo_88 Avatarul lui ramo_88

270 mesaje

Yo una cred ca l-a uitat acolo, s-o fi grabit femeia! Cel putin, nu pot percepe atata nesimtire incat sa-l lase acolo cu buna stiinta.Eu una, daca as fi fost in locul tau m-as fi intors la birou si as fi zis:"care v-ati lasat fratilor tamponu' la vedere in baie?" Evident ca nu ar fi recunoscut, dar macar isi amintea si poate se si inrosea...zic si eu...
Exista iubiri care nu mor niciodata!Pacat ca nu intre oameni...
ina_cf Avatarul lui ina_cf

1 mesaj

Buna mgoneata,

am vazut ca ai o problema cu folosirea WC-ului de la birou, si ca esti in cautarea unei liste cu reguli de utilizare a WC-ului.
Din pacate am si eu aceasta problema, insa in cazul meu e mai nasol ... daca ai reusit cumva sa priemsti sau chiar ai reusit sa faci o astfel de lista, crezi ca ai putea sa mi-o trimiti si mie.

Mersi mult!!!!!

Ina
Alissima Avatarul lui Alissima

6 mesaje
Oras: cluj

Am avut si eu o problema de genul la locul de munca.La noi in firma suntem doar fete cele care stam la birou, iar baietii sunt pe traseu.Deci, logic ca noi facem curat si la baie.In prima faza am scris pe usa "Doar pt personal", dar nu a tinut.Saturandu-ne sa tot spalam si dupa altii am afisat in toaleta urmatoarele: "VA RUGAM, DUPA FOLOSIREA TOALETEI (WC) VERIFICATI DACA NU ATI LASAT CEVA IN URMA DVS. IN CAZUL IN CARE ESTE NEVOIE, PERIA SE AFLA IN SPATELE WC-ULUI. FOLOSITI-O CU INCREDERE! semnat CEI CE SPALA "BUDA" +stampila firmei. S-a vazut si rezultatele mai tarziu.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Alissima, la data 2009-01-22 17:07:38Am avut si eu o problema de genul la locul de munca.La noi in firma suntem doar fete cele care stam la birou, iar baietii sunt pe traseu.Deci, logic ca noi facem curat si la baie.In prima faza am scris pe usa "Doar pt personal", dar nu a tinut.Saturandu-ne sa tot spalam si dupa altii am afisat in toaleta urmatoarele: "VA RUGAM, DUPA FOLOSIREA TOALETEI (WC) VERIFICATI DACA NU ATI LASAT CEVA IN URMA DVS. IN CAZUL IN CARE ESTE NEVOIE, PERIA SE AFLA IN SPATELE WC-ULUI. FOLOSITI-O CU INCREDERE! semnat CEI CE SPALA "BUDA" +stampila firmei. S-a vazut si rezultatele mai tarziu.

La mine nu a avut efect nici un fel de afis....tot raman urme pe colaaac , in veceeeeu , pe laaanga veceu, nu se trage aapaaa....so.....romanii sunt niste nesimtiti ...da pana il pandesc eu pe ala care face asta si i-o zic in fata....
artemi Avatarul lui artemi

16 mesaje

in tara in care locuiesc eu ,nu se deschide usa pana nu tragi apa si nu lasi in urma ta curat asa ca esti nevoit sa faci .asa ceva ar trebui si la romani ,dar e greu cu modernizarea asta.nu toata lumea e dispusa sa plateasca pt un astfel de sistem...pt.ca ar fi cea mai buna solutie!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Sweet Little Devil
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Sweet Little Devil
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

no ce staaaas,aici e povestea tamponului cumva????
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: just_laura, la data 2009-04-01 13:36:11no ce staaaas,aici e povestea tamponului cumva????

nu ....a curului!!!
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-01 14:24:08
De la: just_laura, la data 2009-04-01 13:36:11no ce staaaas,aici e povestea tamponului cumva????

nu ....a curului!!!

nu cred,pt ca se flutura tamponul,nu curul
cristinaval20 Avatarul lui cristinaval20

69 mesaje

Fosta membra Kudika.ro
hop si io in toaleta
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje