Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

De la: wolfy, la data 2008-10-29 23:20:17
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:15:32care-i baiul defapt ?
de ce nu poti raspunde aici mesajelor oanei si sa lasi cafeneua in pace ?

Se poate cita si de pe alt topic si sa raspunzi aici dar nu tre sa-ti mai spun asta pentru ca stii deja acest lucru .



Ti-am zis eu ca nu stai bine cu inteligenta. Eu ii raspund oanei acolo unde scrie, fiindca altfel o sa se inteleaga ca nu i-am raspuns. Comentariile oanei sunt cauza, ale mele efectul. Si ca sa dispara efectul, trebuie sa actionezi asupra cauzei. Deci ai putea sa incerci sa-i spui mitomanei sa nu mai posteze pe celalalt topic. Ti-a trecut vreoadata prin minte chestia asta?In fine, nu o sa mai continuu sa vorbesc cu tine fiindca mi se pare inutil si sincer plictisitor!
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:18:37[nu se revolta nimeni...ca si oana si altii pot ataca aici de azi inainte...dar de..cum spunea wolfy despre o anume cutie...


Fa pasi! Really!



Ma faci sa rad sincer , acum incerci sa ne explici ca defapt prostia nu doare si ca tu esti bine merci.
Ai dreptate , daca ar durea nu ai mai avea timp sa te joci cu ,cuvintele cum o faci acum .

Stii la fel de bine ca si mine ca oriunde ai posta ceva legat de ea ai avea parte de reply-ul pe care il astepti cu atata ardoare asa ca lasa-ne cu explicatii din astea ca suntem satui ok ?

E simplu ca buna ziua, ai fost rugata sa faci ceva si nu ti-a pasat , nu ca ar trebui sa-ti pese dar tine de bunul simt care-ti lipseste cu desavarsire se pare.
iris_4_ever
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:32
De la: wolfy, la data 2008-10-29 22:38:14
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 19:40:32Datorita unor utilizatori carora le place si le face deosebita placere sa jigneasca si sa injure , am deschis acest topic special pentru ei. Aici puteti sa va desfasurati liber fara a mai " murdari " alt topic de pe Kudika..

Asa ca dragelor va invit aici sa va exprimati liber....


Dragutule, nu esti de o inteligenta stralucita! Eu nu injur, iar de jignit nu jignesc decat daca la randul meu am fost jignota. Invit-o pe oana! Sau nu, mai bine deschide u topic separat - PENTRU CEI CARE VOR SA AMENINTE CU BATAIA!


le vezi pe "invers"..????????

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:35
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 22:13:14
De la: stef80, la data 2008-10-29 21:52:27MAFIA....esi NEBUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA de NEBUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,de NEBUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA................................................................................





asa din senin..ma provoci..la o partida..de table..


tontoroiu ,ai jucat vreoodata..???
eu am un joc cu SCROAFELE..,se numeste BILIBOANCA ettai70

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:37
De la: wolfy, la data 2008-10-29 23:20:17
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:15:32care-i baiul defapt ?
de ce nu poti raspunde aici mesajelor oanei si sa lasi cafeneua in pace ?

Se poate cita si de pe alt topic si sa raspunzi aici dar nu tre sa-ti mai spun asta pentru ca stii deja acest lucru .



Ti-am zis eu ca nu stai bine cu inteligenta. Eu ii raspund oanei acolo unde scrie, fiindca altfel o sa se inteleaga ca nu i-am raspuns. Comentariile oanei sunt cauza, ale mele efectul. Si ca sa dispara efectul, trebuie sa actionezi asupra cauzei. Deci ai putea sa incerci sa-i spui mitomanei sa nu mai posteze pe celalalt topic. Ti-a trecut vreoadata prin minte chestia asta?In fine, nu o sa mai continuu sa vorbesc cu tine fiindca mi se pare inutil si sincer plictisitor!
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:18:37[nu se revolta nimeni...ca si oana si altii pot ataca aici de azi inainte...dar de..cum spunea wolfy despre o anume cutie...


Fa pasi! Really!


mai bine plimba ursul....ca dai dovada de nesimtire si nu-ti sta bine ca doar esti inteligenta la cutia ta....
mafia_nrr1
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:38
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana


Era destul de clar la cine se refera oana - si evident ca a degenerata tunci cand cineva a raspuns, doar nu te poti certa cu una singura. E usor cand arunci cu noroi si o cafenea intreaga nu face altceva decat sa te aprobe si sa te mangaie cu duioasa compatimire. Daca voiati liniste trebuie sa-i atrageti atentia ca subiectul nu are ce cauta acolo, nu era normal sa va revoltati ca niste oameni au raspuns atunci cand au fost atacati.
Kathara
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:40
De la: wolfy, la data 2008-10-29 23:08:12
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:04:35eiii..uite ca nu am sa deschid pt oana nimic...si am fost finuta si nu am pus nume cand am deschis acest topic..am vorbit la general...dar cred ca tu ai o problema cu penetrarea...sau cutia..caci creier mai putin...scuze dar asta este adevarul.....


Oi avea si eu problema dar cu siguranta ca tu nu le cunosti. Cat despre inteligenta mea, ma intereseaza parerea lui Manolescu, nu a ta. Sunt oameni ale caror pareri nu merita luate in considerare, tu esti unul dintre ei.


scz..,dar Manolescu ramane Manolescu
iar noi suntem noi
si nici parerile tale despre oana sau altii, nu sunt ascultate,chiar daca vei sta in cap..

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:42
Cat despre Oana - fii linistita, eu una am sunat un prieten avocat ca sa-mi confirme cat de proasta esti. Am ras de-a binelea pe seama ta, pe urma a inceput sa-mi povesteasca ce stie de la procurori in materie de prosti care vor sa mamance timpul oamenilor ocupati - era unul cu un cric care m-a amuzat teribil. Mult noroc in aflarea Ip-ului meu, ba chiar ma rog sa-ti reuseasca, chiar am nevoie urgenta de niste bani, ai priceput mitomana frustrata?
Kathara
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:44
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:40:09
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana


Era destul de clar la cine se refera oana - si evident ca a degenerata tunci cand cineva a raspuns, doar nu te poti certa cu una singura. E usor cand arunci cu noroi si o cafenea intreaga nu face altceva decat sa te aprobe si sa te mangaie cu duioasa compatimire. Daca voiati liniste trebuie sa-i atrageti atentia ca subiectul nu are ce cauta acolo, nu era normal sa va revoltati ca niste oameni au raspuns atunci cand au fost atacati.


Tocmai am facut acest lucru !
iris_4_ever
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:44
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:40:09
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana


Era destul de clar la cine se refera oana - si evident ca a degenerata tunci cand cineva a raspuns, doar nu te poti certa cu una singura. E usor cand arunci cu noroi si o cafenea intreaga nu face altceva decat sa te aprobe si sa te mangaie cu duioasa compatimire. Daca voiati liniste trebuie sa-i atrageti atentia ca subiectul nu are ce cauta acolo, nu era normal sa va revoltati ca niste oameni au raspuns atunci cand au fost atacati.


kathara... ,lumea va percepe asa cum sunteti !!
sau cum suntem
nu ai sa reusesti sa te ascunzi ,in spatele umbrei tale nicicum,asa cum nici noi, n-o putem face..
diferenta ..,o fac ceilalti !!
noi ne-am expus ..,pe cand ceilalti sunt cameleoni forumisti !!
ca tot este de injuraturi..

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:48
O rog frumos pe oana ca tot ce are de spus vis a vis de ,,ele'' si demersurile ce urmeaza a fi facute in privinta asta sa posteze aici .

Asta ca sa nu mai fim banuiti ca am mangaia pe cineva pe cap in timp ce da cu piatra
iris_4_ever
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:52
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:44:24Cat despre Oana - fii linistita, eu una am sunat un prieten avocat ca sa-mi confirme cat de proasta esti. Am ras de-a binelea pe seama ta, pe urma a inceput sa-mi povesteasca ce stie de la procurori in materie de prosti care vor sa mamance timpul oamenilor ocupati - era unul cu un cric care m-a amuzat teribil. Mult noroc in aflarea Ip-ului meu, ba chiar ma rog sa-ti reuseasca, chiar am nevoie urgenta de niste bani, ai priceput mitomana frustrata?


ai sunat un avocat.., sa-ti spuna cat de proasta este oana?????????

iti curge inteliginta prin urechi, precum cleiu' pe rasinoase

poi..,de la procurori vrei sa afli despre prosti
elodia....,sa ne traiesti multi ani !!

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:54
De la: Zoana_IP, la data 2008-10-29 23:51:32
De la: oanna_81, la data 2008-10-29 23:39:27 gata.. promit..
nu le mai raspund mafiot mic.. le las sa fiarba in suc propriu, ca se distreaza mai bine asa..
eu mi-am facut treaba si acum se ocupa altii de detalii.. cei care sunt in masura ( ele se simt cu musca pe caciula si de aceea deja au luat legatura cu avocati.. f bine, pt ca daca continua in ritmul asta vor avea nevoie)

am vrut doar sa-i spun lui zoana care va fi soarta ei.. sa se strofoace bine cat mai poate ca de maine dispare si ea de pe-aici..

multi pupici





mi se rupe de contul asta proasto,strofoaca-te tu cu amantii tai poate iti mai dau banii sa iti iei si tu niste margele poate o sa reusesti sa le asortezi,ca vad ca pana acum nici cum nu ti-a iesit

iti repet mi se rupe de contul asta o sa imi fac cate va fi nevoie dar de mine nu o sa scapi cat tu vei mai exista pe forumul asta o sa exist si eu asa ca scuteste-ma!
iris_4_ever
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:55
oana ce a avut de spus a spus..nu cred ca le va mai raspunde..sa moara una lume de necaz si sa nu poata dormi noaptea ca nu le raspunde oana....
mafia_nrr1
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:55
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:52:25O rog frumos pe oana ca tot ce are de spus vis a vis de ,,ele'' si demersurile ce urmeaza a fi facute in privinta asta sa posteze aici .

Asta ca sa nu mai fim banuiti ca am mangaia pe cineva pe cap in timp ce da cu piatra



ca bine le zici ,iris..

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:55
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:55:43oana ce a avut de spus a spus..nu cred ca le va mai raspunde..sa moara una lume de necaz si sa nu poata dormi noaptea ca nu le raspunde oana....


Nu ma intereseaza daca mai apare sau nu , atata timp cat are ceva de spus legat de orice vrea sa faca in privinta asta sa o faca pe acest topic.
PUNCT!
iris_4_ever
Postat pe 29 Octombrie 2008 23:58
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:58:31
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:55:43oana ce a avut de spus a spus..nu cred ca le va mai raspunde..sa moara una lume de necaz si sa nu poata dormi noaptea ca nu le raspunde oana....


Nu ma intereseaza daca mai apare sau nu , atata timp cat are ceva de spus legat de orice vrea sa faca in privinta asta sa o faca pe acest topic.
PUNCT!


pot sa pun VIRGULA,,,,,

iris...corect...
mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:01
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 00:01:00
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:58:31
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 23:55:43oana ce a avut de spus a spus..nu cred ca le va mai raspunde..sa moara una lume de necaz si sa nu poata dormi noaptea ca nu le raspunde oana....


Nu ma intereseaza daca mai apare sau nu , atata timp cat are ceva de spus legat de orice vrea sa faca in privinta asta sa o faca pe acest topic.
PUNCT!


pot sa pun VIRGULA,,,,,

iris...corect...


Pune virgula draga mea , poti pune orice vrei tu

iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:02
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:54:25
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:44:24Cat despre Oana - fii linistita, eu una am sunat un prieten avocat ca sa-mi confirme cat de proasta esti. Am ras de-a binelea pe seama ta, pe urma a inceput sa-mi povesteasca ce stie de la procurori in materie de prosti care vor sa mamance timpul oamenilor ocupati - era unul cu un cric care m-a amuzat teribil. Mult noroc in aflarea Ip-ului meu, ba chiar ma rog sa-ti reuseasca, chiar am nevoie urgenta de niste bani, ai priceput mitomana frustrata?


ai sunat un avocat.., sa-ti spuna cat de proasta este oana?????????

iti curge inteliginta prin urechi, precum cleiu' pe rasinoase

poi..,de la procurori vrei sa afli despre prosti
elodia....,sa ne traiesti multi ani !!


Da ... pai le zicea asa cu foc pe forum ca am zis ca poate ma inseala pe mine cunostintele de drept .. ghici ce? Nu ma inselau!

In fine, eu n-am nicio chestiune cu tine daca tu simti nevoia asa sa injuri din senin .. problema ta si a familiei tale!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:03
sa vb despre famili..
ca tot ai inceput..
de acord..?????
sincer iti spun,cred ca ai tai au avut ceva probleme..
poi..,telgento,e frumos sa pomenim de ele !!
sau era doar o provocare...

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:06
What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:10
am scapat vreo virgula..????
si daca da..,de la tuica m-i se trage..
sunt un tuicar..,jegos,stirb, sarac, prost si afemeiat
dar unde dreaq -i zoana..
poate sa-mi spuna kathara sau wolfy,ca sunt literate doar,cum se traduce cuvantul zoana..?????????

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:11
Habar n-am de restul caracterizarilor dar mi se pare cel putin patologica nevoia ta de a te inconjura de tinere femei.
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:13
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


iti cam tremura corpul cand scrii.... offf..inca te mai crezi tinerica... bravo tie.....

la stef este vorba de tineretea interioara..si cu suflet tanar si curat...

iar daca tu la o anumita varsta te crezi batrana este treaba'n tine..nu'n altii
mafia_nrr1
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:15
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


de s u p t iti place..????????
ca tot nu te-am jignit pana acum si nici nu vreau sa o fac..
desi bag sama ..
si lumea nu ma crede ca eu STIU cine a fost m(u)ia bel i ta..

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:19
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


libidinoasa esti tu ...,ca semeni cu oalta libidinoasa..!!

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:21
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 00:15:32
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


iti cam tremura corpul cand scrii.... offf..inca te mai crezi tinerica... bravo tie.....

la stef este vorba de tineretea interioara..si cu suflet tanar si curat...

iar daca tu la o anumita varsta te crezi batrana este treaba'n tine..nu'n altii


Asta-i blah blah de Oprah si de 3 ori femeie. Suflet tanar, sa veziunde era si-l ratasem eu! Aici e patologica treaba, mi se pare clar - v-am zis, daca voi va blegiti precum gainile cand trece un cocos, chit ca nu mai are nicio pana si motul rau de tot pleostit e ghinionul vostru! Deocamdata eu nu l-am bagat in seama pe mosulica si daca mi-ar returna favoarea ar fi super.

Si da, imi tremura corpul cand scriu, ma enerveaza libidinismul, mai ales cand e tolerat, mai ales cand e incurajat.
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:23
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:21:07
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


libidinoasa esti tu ...,ca semeni cu oalta libidinoasa..!!


Frumoasa replica mosulica, tocmai pe nivelul tau!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:24
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:19:25
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


de s u p t iti place..????????
ca tot nu te-am jignit pana acum si nici nu vreau sa o fac..
desi bag sama ..
si lumea nu ma crede ca eu STIU cine a fost m(u)ia bel i ta..


Mai nene, mi se rupe in cincispe mii de ce stii tu si ce nu stii. Eu ti-am zis ca nu ma intereseaza persoana ta, nu ma da pe spate si in general ma cam desgusta. Daca tie ti se pare normal ca un nene la cinzeci plus sa-i spuna unei femei pe jumatate cat varsta lui de practici sexuale despre care o fi citit pe usa unui WC public, problema ta. Deocamdata mie-mi plac aia de le miroase gura a micsunele chit ca n-au bani de pasta de dinti, nu aia de put a pasta de fixat proteza sau cum i-a zice.
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:28
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:23:15stii ceva de m_ui_ia


Bine ca ai aflat si tu ca lucrurile s-au mai schimbat din tineretea ta, cand ii dadeai in cap femeii si-o tarai in pestera daca voiai sa ai parte de ceva!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:31
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:23:36
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 00:15:32
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


iti cam tremura corpul cand scrii.... offf..inca te mai crezi tinerica... bravo tie.....

la stef este vorba de tineretea interioara..si cu suflet tanar si curat...

iar daca tu la o anumita varsta te crezi batrana este treaba'n tine..nu'n altii


Asta-i blah blah de Oprah si de 3 ori femeie. Suflet tanar, sa veziunde era si-l ratasem eu! Aici e patologica treaba, mi se pare clar - v-am zis, daca voi va blegiti precum gainile cand trece un cocos, chit ca nu mai are nicio pana si motul rau de tot pleostit e ghinionul vostru! Deocamdata eu nu l-am bagat in seama pe mosulica si daca mi-ar returna favoarea ar fi super.

Si da, imi tremura corpul cand scriu, ma enerveaza libidinismul, mai ales cand e tolerat, mai ales cand e incurajat.


tuta esti ...
poi eu ma luai de tine mia..
citeste PRIMA SCROAFA ,ce scrie mai sus..
apropos..,ce stii de mia bela..???????

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alien People 25 De la: Alien_People 4 Septembrie 2013 14:53
a fost vina mea???heeelpp 10 De la: mona18deea 27 Iulie 2009 23:38
cum facem??:(( 200 De la: Yharr 11 Iulie 2011 17:55
cina ma ajuta cu ceva? 5 De la: kudika024631 21 Martie 2010 16:52
Bluetooth pt PC (in Constanta) 2 De la: etta70 13 August 2008 13:38