Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

De la: stef80, la data 2008-10-31 13:59:00
De la: stef80, la data 2008-10-31 13:58:29
De la: stef80, la data 2008-10-31 13:58:05
De la: stef80, la data 2008-10-31 13:57:41
De la: Kathara, la data 2008-10-31 13:16:04
De la: stef80, la data 2008-10-31 13:14:25nu eu am jignit primul..
iar raspunsurile mele ,au fost la fel de mizerabile ca postarile tale..

nu eu am vb primul de ,defecte fizice si nici de familie

obisnuiesc sa platesc cu aceeasi moneda !!

dar crede-ma ca o fac cu zambetul pe buze si nu raman dator nimanui..
desi stiu ca sunt convis ca nu ar trebui sa procedez asa..


La revedere Stef! Injura pe la alte porti! Ti-am spus sa ma lasi in pace!

Postat pe 31 Octombrie 2008 13:59
Nu vorbesc cu ofticosii

Postat pe 31 Octombrie 2008 14:02
De la: crista_galli, la data 2008-10-31 14:02:15Nu vorbesc cu ofticosii




mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:03
De la: oanna_81, la data 2008-10-30 22:38:14wolfy, mai ai si tupeul sa ma faci pe mine mitomana!!


Esti mitomana. Ai de gand sa ne explici cum ai facut tu sase ani de facultate - in Spania chiar, cum esti arhitecta si te ocupi de design interior si cu toate astea te multumesti sa ai o viata de casnica?

De la: oanna_81, la data 2008-10-30 22:38:14unde am scris eu fata mea ca mi-a dat administratia kudika ip-ul cuiva??? tu delirezi sau citesti ceva si interpretezi cum te duce pe tine capul? >


Ai spus ca cei de la kudika iti vor da date personale despre utilizatorii care ti-au facut probleme. Pai ce date persoanale sa-ti dea kudika? Tu crezi ca ei sunt politia romana? Ceea ce ar putea kudika sa-ti dea este ip-ul, iar de aici pana la afla identitatea unei persoane este cale lunga. Sa ne intelegem, un forum nu are voie sa dea niciun fel de informatie despre utilizatori.

De la: oanna_81, la data 2008-10-30 22:38:14citeste clar mai fata daca tot asta ti-e meseria.. am scris clar ca luni mi se vor da detalii despre conturi( si nu neaparat personale).. datele personale le voi primi numai daca voi hotari sa merg in instanta.. in acel moment si cealalta persoana va primi toate datele mele.. >


Kudika nu poate sa dea date persoanle, deoarece nu detine. Un utilizator poate sa-si faca o adresa speciala pentru kudika, adica o adresa cu un nume fictiv. Deci repet, ce ar putea sa-ti dea kudika in afara de ip? Si chiar daca ar detine date personale - idee ridicola de altfel - nu ar avea voie sa ti le dea tie.

Oricum cred ca iti sunt inutile deoarece tu ai aflat ca ip-ul miei e de Baia Mare si oricum o sa te duci sa-i rupi picioarele.

De la: oanna_81, la data 2008-10-30 22:38:14dar, toate userele care isi vor face cont numai pt a scrie despre mine vor fi sterse .. sa nu aveti indoiala ( si asta daca le raportez). >


Asta se va intampla numai daca esti injurata. Daca utilizatoarele vor vorbi normal, nu le va sterge nimeni, nu te mai flata!

De la: oanna_81, la data 2008-10-30 22:38:14ca sa va fie clar si sa va lasati de speculatii si idiotenii


Uita-te in oglinda. Idioteniile iti apartin intotdeauan tie! Nici macar nu esti capabila sa pui cap la cap afirmatiile pe care le faci!

beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:06
De la: Kathara, la data 2008-10-31 13:56:29Bun, Iris, deci e clar ca m-a facut proasta in timp ce eu i-am spus sa ma lase in pace si ca nu o sa ii tolerez comportamentul, nefiind parte a familiei lui. Sper ca e destul de clar!


Se pare ca am uitat amandoua de ce am inceput discutia asta , cand am postat aici era vorba strict de faptul ca faci referire la fetele din harem , acum am ajuns la cine pe cine a facut prost prima data.
Mea culpa , pentru ca am dorit sa vad de unde ati inceput voi doi sa va injurati ocazie cu care am descoperit ca initial fusesem gaini ....

Discutia asta ma depaseste , nu sunt avocatul tau si nici al lui stef asa ca e mai bine sa o lasam balta , daca voi doi aveti ceva de impartit faceti-o dar fara sa va legati de alte persoane.

iris_4_ever
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:07
felicitari kathara...

mi-ai inchis contul,dar nu si gura..!!

ti-am spus de multe ori ,ca-s un fenomen...

intrebare...:

eu am fost stef80, Stefan...!!
cunoscut virtual si real de cei de aici..
tu cine esti si cum faci de apesi pe buton,de inchizi conturi la minut..??????????
cate conturi ai inchis pana acum si ale cui...???????

Postat pe 31 Octombrie 2008 14:08
MashaAllah ce e aici....Fetelor,calmati-va.....va invit la cafea

Postat pe 31 Octombrie 2008 14:08
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 13:57:04ma tu ma omori pe mine cu un Manolescu....cat despre salbaticime..vezi ca parca te-am zarit prin jungla....si despre apreciere ...scuze nici pe wc..nu am sa apreciez......aberatiile tale...


Deoarece eu stiu cine e, i-am citit cartile. Nu am ajuns inca in jungla deoarece nu am facut pe nimeni de aici "panarama" si nici n-am amenintat cu bataia.

Nu e suficient sa sustii ca cineva spune aberatii, trebuie sa demonstrezi asta. Mersi ca nu ma apreciezi, m-as ingrijora daca cineva cu limbajul tau m-ar aprecia.
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:10
De la: crista_galli, la data 2008-10-31 14:02:15Nu vorbesc cu ofticosii


Wow, ce replica ieftine! Eu ti-am cerut sa-mi arati unde am injurat si unde am amenintat cu bataia daca tot spui ca sunt ca oana!
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:11
De la: stef80, la data 2008-10-31 14:08:57felicitari kathara...

mi-ai inchis contul,dar nu si gura..!!

ti-am spus de multe ori ,ca-s un fenomen...

intrebare...:

eu am fost stef80, Stefan...!!
cunoscut virtual si real de cei de aici..
tu cine esti si cum faci de apesi pe buton,de inchizi conturi la minut..??????????
cate conturi ai inchis pana acum si ale cui...???????


Ce, ti-e frica? Nu sunt Dumnezeu, sunt doar o persoana normala care nu suporta sa i se vorbeasca in halul in care o faci tu. Cat despre posibilitatea ta de a mai posta .. enjoy it while it lasts!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:11
reciteste primele pagini...
si vezi cine a fost mizerabila !!

tu ai atacat murdar si ai raspuns provocarii mele gerneralizate..
am demonstrat ,mai ales acum cu ultimul tau gest...,ce caracter infect poti sa ai..
tu sa ataci ,sa jignesti profund,dar fara ca altul sa-ti raspunda in acelasi fel..
ramai cu tine ...

Postat pe 31 Octombrie 2008 14:21
.........
etta
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:21
mda.....deoarece nu se vad toti smiley-i........altul era mesajul meu !!!.....dar e pe-aproape ........
etta
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:23
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 13:36:06
De la: wolfy, la data 2008-10-31 13:27:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 12:55:49
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:25Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!


cred ca citasei postul asta.....


Nu, nu citasem postul asta. Mafia a facut-o panarama, iar ea a dat dovada de sarcasm spunand ca e intr-adevar o panarama. Posturile pe care le citasem sunt ale mafiei. Te invit din nou sa te uiti cu mare atentie la pagina 5. Tanti, tu chiar ai probleme cu cititul. Esti ca elevii mei de la meditatii care nu sunt in stare sa priceapa ideea principala dintr-un text. Dar s-a mai intamplat de cateva ori: eu am spus intr-un mod ironic ca am facut matematica, tu ai inteles ca am facut matematica pe bune. Eu am reactionat la un post al oanei fiindca spunea ca am vorbit de casnicia ei, si tu ai inteles ca m-a deranjat referirea la "tamptite", cand eu citasem exact postul care ma interesa.




Un post care iti arata impotenta! Te-ai facut de ras din nou! Deci cine a facut panarama pe cine? Aud??? Cui ii partineau posturile pe care le-am citat???? Ia spune, erau ale mafiei sau ale Khatarei?

Esti demna de mila! Data viitoare cand atingi tastura gandeste-te de zece ori inainte sa scrii!
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:25
De la: stef80, la data 2008-10-31 14:21:19reciteste primele pagini...
si vezi cine a fost mizerabila !!

tu ai atacat murdar si ai raspuns provocarii mele gerneralizate..
am demonstrat ,mai ales acum cu ultimul tau gest...,ce caracter infect poti sa ai..
tu sa ataci ,sa jignesti profund,dar fara ca altul sa-ti raspunda in acelasi fel..
ramai cu tine ...


Ultimul meu gest fiind care? Sa fac o lacrimatie impotriva unei persoane vulgare? In fine, am terminat cu tine.
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:26
kathara..,esti ultima persoana de pe forumul asta ,care ar trebui sa foloseasca termenul de vulgaritati si insulte..
a mai fost una ..,dar a disparut !!

reclamatie...tu..???

tu ai butonul in mana si stii bine la ce ma refer..
nu este pentru prima data ,cand stergi un cont si nici un topic..
era chiar topicul dedicat de prietenii mei virtuali tot mie,Sultanului..

Postat pe 31 Octombrie 2008 14:34
De la: stef80, la data 2008-10-31 14:34:39kathara..,esti ultima persoana de pe forumul asta ,care ar trebui sa foloseasca termenul de vulgaritati si insulte..
a mai fost una ..,dar a disparut !!

reclamatie...tu..???

tu ai butonul in mana si stii bine la ce ma refer..
nu este pentru prima data ,cand stergi un cont si nici un topic..
era chiar topicul dedicat de prietenii mei virtuali tot mie,Sultanului..


Nu e draga ultima persoana care ar trebui sa foloseasca termenii "vulgaritati" si "insulte". Mai e si oana pe aici. Mai esti si tu. Mai e si mafia. Mai sunt mukti altii.

Ah khatara, nu stiam ca ai butonul in mana! M-am facut prietena cu una acare conduce! Bravo mie dom'le! Si avand in vedere ca eu si cu tine suntem una si aceeasi persoana, inseamna ca si eu conduc?
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:43
De la: stef80, la data 2008-10-31 14:34:39kathara..,esti ultima persoana de pe forumul asta ,care ar trebui sa foloseasca termenul de vulgaritati si insulte..
a mai fost una ..,dar a disparut !!

reclamatie...tu..???

tu ai butonul in mana si stii bine la ce ma refer..
nu este pentru prima data ,cand stergi un cont si nici un topic..
era chiar topicul dedicat de prietenii mei virtuali tot mie,Sultanului..


Asa e, m-am sters pe mine insami daca eu eram Mia! Felicitari, ai o logica imbatabila! Tot nu te potolesti? Am obosit tot spunandu-ti sa ma lasi in pace@

De la: wolfy, la data 2008-10-31 14:43:39
Ah khatara, nu stiam ca ai butonul in mana! M-am facut prietena cu una acare conduce! Bravo mie dom'le! Si avand in vedere ca eu si cu tine suntem una si aceeasi persoana, inseamna ca si eu conduc?


Te-ai prins, de fapt tu ai fost la putere all along!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:44
De la: crista_galli, la data 2008-10-31 13:42:06Ptiu si am zis ca nu mai rapsund....

Ce te-ai ambalat asa wolfy? De ce tipi la mine? Vezi ca acum incep sa plang

Si...multumesc de complimente..cred ca se vede ca si tu injuri doar ca pe altele poate nu le duce mintea sa o faca asa subtil ca tine. Vrei dovada? Dovada este tocmai ce mi-ai adresat. Mai vrei o dovada? stii singura ce ai postat si stii singura ca ai dat chiar tu linkuri. Eu de-asta nu ti-am raspuns, pentru ca intr-un post dai linkuri in urma carora eu am zis ce am zis si aopi imi zici mie sa-ti arat unde ai injurat. Esti ca mata care-si baga botul in borcanul cu smantana, aopi face pe inocenta, desi i-a ramas smantana pe bot.

Si te rog frumos nu mai tipa.


Cred ca tu nu faci diferenta intre a insulta si a injura. Just a thought
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:45
vezi ca astia de la kudika ,au umplut forumul de Sultani..
se pare ca sunt tare iubit..
asa s-a intamplat si cu disparitia ta ciudato..
wolfy..,tot nu te te opresti..????
asteptam raspuns la intrebarea :
ce are wolfy cu stef80..
va las acum,plec in vizita la cadana mea dulce ,ema iordanescu..!!

Postat pe 31 Octombrie 2008 15:04
De la: wolfy, la data 2008-10-31 14:43:39
De la: stef80, la data 2008-10-31 14:34:39kathara..,esti ultima persoana de pe forumul asta ,care ar trebui sa foloseasca termenul de vulgaritati si insulte..
a mai fost una ..,dar a disparut !!

reclamatie...tu..???

tu ai butonul in mana si stii bine la ce ma refer..
nu este pentru prima data ,cand stergi un cont si nici un topic..
era chiar topicul dedicat de prietenii mei virtuali tot mie,Sultanului..


Nu e draga ultima persoana care ar trebui sa foloseasca termenii "vulgaritati" si "insulte". Mai e si oana pe aici. Mai esti si tu. Mai e si mafia. Mai sunt mukti altii.

Ah khatara, nu stiam ca ai butonul in mana! M-am facut prietena cu una acare conduce! Bravo mie dom'le! Si avand in vedere ca eu si cu tine suntem una si aceeasi persoana, inseamna ca si eu conduc?



sssttt.....mai..nu-mi pronunta numele..ca ma visezi noaptea si ai cosmar...
mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:05
De la: stef80, la data 2008-10-31 15:04:35vezi ca astia de la kudika ,au umplut forumul de Sultani..
se pare ca sunt tare iubit..
asa s-a intamplat si cu disparitia ta ciudato..
wolfy..,tot nu te te opresti..????
asteptam raspuns la intrebarea :
ce are wolfy cu stef80..
va las acum,plec in vizita la cadana mea dulce ,ema iordanescu..!!


Ei, norocul meu ca am butonul, nu?
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:06
Devine plictisitoare discutia asta asa ca va las , poate cand revin imi faceti o surpriza si va impacati
iris_4_ever
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:08
De la: wolfy, la data 2008-10-31 14:25:44
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 13:36:06
De la: wolfy, la data 2008-10-31 13:27:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 12:55:49
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:25Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!


cred ca citasei postul asta.....


Nu, nu citasem postul asta. Mafia a facut-o panarama, iar ea a dat dovada de sarcasm spunand ca e intr-adevar o panarama. Posturile pe care le citasem sunt ale mafiei. Te invit din nou sa te uiti cu mare atentie la pagina 5. Tanti, tu chiar ai probleme cu cititul. Esti ca elevii mei de la meditatii care nu sunt in stare sa priceapa ideea principala dintr-un text. Dar s-a mai intamplat de cateva ori: eu am spus intr-un mod ironic ca am facut matematica, tu ai inteles ca am facut matematica pe bune. Eu am reactionat la un post al oanei fiindca spunea ca am vorbit de casnicia ei, si tu ai inteles ca m-a deranjat referirea la "tamptite", cand eu citasem exact postul care ma interesa.




Un post care iti arata impotenta! Te-ai facut de ras din nou! Deci cine a facut panarama pe cine? Aud??? Cui ii partineau posturile pe care le-am citat???? Ia spune, erau ale mafiei sau ale Khatarei?

Esti demna de mila! Data viitoare cand atingi tastura gandeste-te de zece ori inainte sa scrii!



ai dreptate.... m-am gandit de vreo 9 ori si totusi uite ca nu mi-a iesit si a 10-a oara....

la dracu tuh!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:08
apropo asta era topic pt injuraturi...



pe muteste....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:10
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 15:08:40ai dreptate.... m-am gandit de vreo 9 ori si totusi uite ca nu mi-a iesit si a 10-a oara....

la dracu tuh!!!!



Stiu ca nu-ti iese niciodata, stai linistita! Chiar in ultimul tau comentariu e o greseala de exprimare si cum te cunosc de ceva vreme, imi dau seama ca nu esti ironica. It's just your usual self. Si ia spune, pana la urma cine a facut panarama pe cine si cui apartineau posturile pe care le-am citat?
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:34
De la: wolfy, la data 2008-10-31 15:34:41
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 15:08:40ai dreptate.... m-am gandit de vreo 9 ori si totusi uite ca nu mi-a iesit si a 10-a oara....

la dracu tuh!!!!



Stiu ca nu-ti iese niciodata, stai linistita! Chiar in ultimul tau comentariu e o greseala de exprimare si cum te cunosc de ceva vreme, imi dau seama ca nu esti ironica. It's just your usual self. Si ia spune, pana la urma cine a facut panarama pe cine si cui apartineau posturile pe care le-am citat?



de data asta am ajuns numai la 3 sau 4 cu numaratoarea... dar continua sa speri....poate, poate ...cine stie ,iese ceva.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:02
PAAAUZAAAA !!!!!!

Mi-am gasot jucaria

Vreau sa il injur pe coman ca s-a luat de steaua

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:22
da, kathara, am gresit, dar a tipat wolfy la mine si m-am intimidat


Postat pe 31 Octombrie 2008 18:05
Si daca tot e topic de injuraturi:
Baga-mi-as ce-am mai scump in soferii jegului de tigani! Bai, eu inteleg ca nu sunt locuri de parcare - desi sunt in sectorul 3 si a facut primarul o gramada - si chiar si asa inteleg ca vrei sa-ti tragi masina sub geam...... dar de ce dracu' trebuie s-o parchezi taman pe tot trotuarul??? Nu poti sa-mi mai lasi si mie un pic acolo sa ma strecor? Ca nu-mi place sa ma calce masinile, zau

Postat pe 31 Octombrie 2008 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum iti alegi unde sa mananci? 7 De la: gigel_curiosu 24 Aprilie 2010 22:45
Cine m-a facut sa zambesc astazi... 25 De la: yumalai 11 Aprilie 2010 20:25
anulare amenda ratb 1 De la: kudika377479 19 Martie 2011 16:18
nu stiu ce sa fac 29 De la: clau19 20 Februarie 2010 19:13
povestea evolutiei bazata pe credinta 2 De la: kudika_950728 17 Octombrie 2014 23:00