Setari Cookie-uri

S-a descoperit un nou tip de SEX!!! :))))

tu Q7 si eu un murcielago ...o fi bine ???
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:53
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 11:41:49
De la: geo_sh, la data 2009-04-05 11:29:07
De la: tinna83, la data 2009-04-05 11:28:20Stiti ce mi se pare extrem de penibi? Nu mesajele infantile scrise de tot felul de analfabeti, ci barbatii care desi au tot ce le trebe in "curtea" lor dar alerga dupa alte zeci de iepuri, nu se multumesc cu unul singur.....sunt de-a dreptul penibili,si folosesc in abuz cele doua cuvinte :te iubesc"



ti amo baby!


Ma che... Yo te amo more, cherie...
Auzi, Geo, am zis ca ai glume in program si ti-ai schimbat nick-ul din Geo_sh in Faraonu' Era sa raman holbata pe veci...

. stai linistita Dor a , al tau ramane,
Dolcys
Postat pe 6 Aprilie 2009 08:18
De la: G_Bogdan, la data 2009-04-05 23:58:07Vreau sa ma cert si eu cu cineva..altfel ma intristez..


Pai cearta-te cu mine, ca ti-am mai zis ca ti-ai pus o poza la avatar in care ai o expresie de zici ca te strang pantofii ( Tu stii ca io te iubesc, dar pe cuvant, Bogdane! ... am vazut poze mult mai bune la tine)
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 08:28
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 08:28:02
De la: G_Bogdan, la data 2009-04-05 23:58:07Vreau sa ma cert si eu cu cineva..altfel ma intristez..


Pai cearta-te cu mine, ca ti-am mai zis ca ti-ai pus o poza la avatar in care ai o expresie de zici ca te strang pantofii ( Tu stii ca io te iubesc, dar pe cuvant, Bogdane! ... am vazut poze mult mai bune la tine)


Buna dimineata Dora



Revin la ce ai scris mai sus..Si eu am vazut poze de-ale lui muuult mai reusite...
Dar nici asta nu-i rea(eu nu vreau sa ma cert cu el )
Inca oftez ...ca m-am nascut eu prea devreme
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 08:34
:):):):) IMI VINE SA RAD SI ACUM CAND IMI AMINTESC. CAND M-AM DESPARTIT ACUM UN AN DE PRIETENUL MEU PE CARE IL IUBEAM CA P OCHII DIN CAP, NU MAI STIAM CE SA FAC CA SA NE IMPACAM;ASA CA INTR-O ZI MI-A VENIT IDEEA DE AI SCRIE BILETELE DE DRAGOSTE CU TOT CEEA CE SIMTEAM ATUNCI SI SA I LE PUN LA MASINA PE PARBRIZ IN FIECARE SEARA...NE-AM IMPACAT IN MOMENTUL IN CARE AM INCETAT SA-I MAI SCRIU BILETELE DE DRAGOSTE CARE ERAU MAI MULT SCRISORI:) SI AM INCERCAT SA FIU UN PIC MAI INDIFERENTA. ASTA CHIAR MERGE DACA TE IUBESTE:))
andrieuta
Postat pe 6 Aprilie 2009 08:50
De la: andrieuta, la data 2009-04-06 08:50:29:):):):) IMI VINE SA RAD SI ACUM CAND IMI AMINTESC. CAND M-AM DESPARTIT ACUM UN AN DE PRIETENUL MEU PE CARE IL IUBEAM CA P OCHII DIN CAP, NU MAI STIAM CE SA FAC CA SA NE IMPACAM;ASA CA INTR-O ZI MI-A VENIT IDEEA DE AI SCRIE BILETELE DE DRAGOSTE CU TOT CEEA CE SIMTEAM ATUNCI SI SA I LE PUN LA MASINA PE PARBRIZ IN FIECARE SEARA...NE-AM IMPACAT IN MOMENTUL IN CARE AM INCETAT SA-I MAI SCRIU BILETELE DE DRAGOSTE CARE ERAU MAI MULT SCRISORI:) SI AM INCERCAT SA FIU UN PIC MAI INDIFERENTA. ASTA CHIAR MERGE DACA TE IUBESTE:))


Amuzant mesajul tau..
Si eu le am cu "biletelele"...dar cele scrise ,virtuale ...kilometrice

Tarziu mi-am dat seama ca nu are rost sa le scriu..
Cu indiferenta iar ai dreptate.Merge numai daca te iubeste, daca nu..
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 09:01
...nu ai pierdut nik....decat niste minciuni nevinovate
...si cea mai tare pe care am primit-o eu a fost cv de genul " ador buzele tale ...crepate mai tot timpul...."
hd34dia
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:17
HMMM...sunt multe tare, asa ca voi posta o dedicatie primita azi de la un "no name" :

Doar zilele au nume.Noptile nu ,ele sunt doar acele umbre ce leaga intre ele clipele ratacite ale vietilor noastre
Te vad printre stele, ochii tai sclipesc ca ele, tu esti soarele si luna.
Vreau sa te cunosc ?
Crede-ma ca nu glumesc.
Daca esti dispusa sa vorbim sau nu astept un raspuns ori cum daca nuti rapesc din timpul tau pretios .

SCUZATI GRESELILE GRAMATICALE ( AM DAT COPY-PASTE)


chiar daca ar fi fost DOAR pt mine tot nu m-ar fi impresionat, dar avanD in vedere ca era postata cu CC pt inca 1000 de femei....Stiti vb aia "daca merge merge , daca nu, a fost o gluma"

Pe mine versurile copiate....sau vorbele prea dulci nu ma impresioneaza, imi e suficient TQM ( te quiero mucho) cum spune MB si daca e din suflet.......functioneaza mai bine decat orice alta "luna adusa de pe cer" N-am dreptate?
corina_cernea
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:47
De la: G_Bogdan, la data 2009-04-05 23:58:07Vreau sa ma cert si eu cu cineva..altfel ma intristez..

Hai, Bogdane, cearta-te cu mine.......
Lucia1971
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:56
Mie nu mi se fac declaratii de-astea patetice ..poate pentru ca arat ca o persoana care nu ar apleca urechea la patetisme ...mi s-au spus multe cuvinte frumoase, sincere si de bun gust ...declaratiile alea cu trompeta si saxofon sunt si ele bune ..dar numa dupa o sticla de vin demi-sec :D:D::D
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:15
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:15:50Mie nu mi se fac declaratii de-astea patetice ..poate pentru ca arat ca o persoana care nu ar apleca urechea la patetisme ...mi s-au spus multe cuvinte frumoase, sincere si de bun gust ...declaratiile alea cu trompeta si saxofon sunt si ele bune ..dar numa dupa o sticla de vin demi-sec :D:D::D


LL ai grija..k nu potzi sa stii cand te loveste....o patetisma.
alea-s ale dreaq de bune...cand le auzi venind din gura persoanei iubite ..mai alesr daca e unul care nu-i genul sa faca asa ceva, zic , k te-ar topii pe loc...asa k bafta...la asa ceva
cristi_nne
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:24
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-06 13:24:55
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:15:50Mie nu mi se fac declaratii de-astea patetice ..poate pentru ca arat ca o persoana care nu ar apleca urechea la patetisme ...mi s-au spus multe cuvinte frumoase, sincere si de bun gust ...declaratiile alea cu trompeta si saxofon sunt si ele bune ..dar numa dupa o sticla de vin demi-sec :D:D::D


LL ai grija..k nu potzi sa stii cand te loveste....o patetisma.
alea-s ale dreaq de bune...cand le auzi venind din gura persoanei iubite ..mai alesr daca e unul care nu-i genul sa faca asa ceva, zic , k te-ar topii pe loc...asa k bafta...la asa ceva


Eu imi aleg oamenii dupa ''chipul si asemanarea mea'' ,iar cum eu nu fac declaratzii siropoase nici persoana iubita nu le-ar face ..decat ti-am zis dupa o sticla de ceva ...ne apucam sa''ne dam in stamba ''...
Eu astept sa ma topeasca cu declaratzii de-alea ''ale dracu de bune''...dar el ma topeste cu adevaruri ...de-mi vine sa urlu pe camp de extaz si agonie
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:30
De la: __LL__, la data 2009-04-06 01:53:18tu Q7 si eu un murcielago ...o fi bine ???


Ce-ai Norocel cu liliacu'?
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:39
De la: __LL__, la data 2009-04-05 22:53:24
De la: klaudyaO, la data 2009-04-05 16:18:01
De la: __LL__, la data 2009-03-24 00:03:20Eu nu am primit declaratii de dragoste ..


pai la cat estid e afurisita nici nu ma mir ca nu ai primit declaratii de dragoste!!dar tu ai facut!!stii sa faci??


Si chiar trebuia sa spui de doua ori chestia asa..chiar ma flatezi !Multumesc, ma bucur ca sunt afurisita decat sa fiu o proasta ingramadita
Ziceai intr-un topic ca nu m-ai jignit ..afurisita e un compliment, ce s-a mai schimbat lumea asta ... ...stiu sa fac complimente insa niciodata gratuite.
Ah, si n-am nevoie sa ma apreciezi tu in nici un fel ...serios, chiar potzi sa te abtii ...si nu o sa fiu o fomeie de-ai frustrata sa ma apuc sa ma balacaresc cu tine pe un forum ....nu e frumos, nu e genul meu ...asa ca te rog frumos sa te abtii in a mi te adresa, hai sa o dam la pace ..ca deja se deviaza si nu ne sta frumos .. ..mahalagismele nu's bune nici in opinci ....

pai tu ai inceput!!eu nu te am jignit :))) in ziua de azi e bine sa fii afurisit!!chiar ar trebui sa o iei ca pe un complimetn!!iar te ai atacat egeaba!!=))
klaudyaO
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:40
buna fetele vorbiti de dragoste acilisa
SweetHappyButterfly
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:41
Norocel, degeaba zici tu!
Sunt unele declaratii care te lasa asaaa... visand... Odata o sa-ti dau (copy/paste, adica)una... e frumoasa.... non-siropoasa si foarte inspirata
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:44
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 13:44:09Norocel, degeaba zici tu!
Sunt unele declaratii care te lasa asaaa... visand... Odata o sa-ti dau (copy/paste, adica)una... e frumoasa.... non-siropoasa si foarte inspirata


Pai Dor_a deja aici vorbim despre altceva ...asa da, alea basca jos nenica, toata stima si respectul...eu ma refeream la alea de-ti vine sa-ti bati copii aia pe care nu-i ai ..de penibile ce sunt ... .!!
Ce e cu bun gust sa fie primit !!! Amin !!!
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:48
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:48:50
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 13:44:09Norocel, degeaba zici tu!
Sunt unele declaratii care te lasa asaaa... visand... Odata o sa-ti dau (copy/paste, adica)una... e frumoasa.... non-siropoasa si foarte inspirata


Pai Dor_a deja aici vorbim despre altceva ...asa da, alea basca jos nenica, toata stima si respectul...eu ma refeream la alea de-ti vine sa-ti bati copii aia pe care nu-i ai ..de penibile ce sunt ... .!!
Ce e cu bun gust sa fie primit !!! Amin !!!


Aaaa. scuze! N-am citit de la inceput, atunci...
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:58
De la: klaudyaO, la data 2009-04-06 13:40:11
De la: __LL__, la data 2009-04-05 22:53:24
De la: klaudyaO, la data 2009-04-05 16:18:01
De la: __LL__, la data 2009-03-24 00:03:20Eu nu am primit declaratii de dragoste ..


pai la cat estid e afurisita nici nu ma mir ca nu ai primit declaratii de dragoste!!dar tu ai facut!!stii sa faci??


Si chiar trebuia sa spui de doua ori chestia asa..chiar ma flatezi !Multumesc, ma bucur ca sunt afurisita decat sa fiu o proasta ingramadita
Ziceai intr-un topic ca nu m-ai jignit ..afurisita e un compliment, ce s-a mai schimbat lumea asta ... ...stiu sa fac complimente insa niciodata gratuite.
Ah, si n-am nevoie sa ma apreciezi tu in nici un fel ...serios, chiar potzi sa te abtii ...si nu o sa fiu o fomeie de-ai frustrata sa ma apuc sa ma balacaresc cu tine pe un forum ....nu e frumos, nu e genul meu ...asa ca te rog frumos sa te abtii in a mi te adresa, hai sa o dam la pace ..ca deja se deviaza si nu ne sta frumos .. ..mahalagismele nu's bune nici in opinci ....

pai tu ai inceput!!eu nu te am jignit :))) in ziua de azi e bine sa fii afurisit!!chiar ar trebui sa o iei ca pe un complimetn!!iar te ai atacat egeaba!!=))


Bai fata care parte din nu mai vreau sa te mai vad in fatza ochilor si cu atat mai mult sa ma citezi nu ai inteles-o ca iti mai explic odata daca nu pricepi , ca sa vezi ce fata saritoare si simpatica sunt, sa mi pui si o lumanare la vii sa mi fie de bine ....????

Vede-tzi de caltzii tai si lasa oamenii in pace ..ca nu am chef de galceava cu tine pe forum ...se ataca paranoia din capul tau , fii mai relaxata, ca faci riduri ...
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 13:58:32
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:48:50
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 13:44:09Norocel, degeaba zici tu!
Sunt unele declaratii care te lasa asaaa... visand... Odata o sa-ti dau (copy/paste, adica)una... e frumoasa.... non-siropoasa si foarte inspirata


Pai Dor_a deja aici vorbim despre altceva ...asa da, alea basca jos nenica, toata stima si respectul...eu ma refeream la alea de-ti vine sa-ti bati copii aia pe care nu-i ai ..de penibile ce sunt ... .!!
Ce e cu bun gust sa fie primit !!! Amin !!!


Aaaa. scuze! N-am citit de la inceput, atunci...


stai linistita, ma bucur ca tu ai primit de-alea mumoase , le meriti scumpa mea
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:06
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:30:16
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-06 13:24:55
De la: __LL__, la data 2009-04-06 13:15:50Mie nu mi se fac declaratii de-astea patetice ..poate pentru ca arat ca o persoana care nu ar apleca urechea la patetisme ...mi s-au spus multe cuvinte frumoase, sincere si de bun gust ...declaratiile alea cu trompeta si saxofon sunt si ele bune ..dar numa dupa o sticla de vin demi-sec :D:D::D


LL ai grija..k nu potzi sa stii cand te loveste....o patetisma.
alea-s ale dreaq de bune...cand le auzi venind din gura persoanei iubite ..mai alesr daca e unul care nu-i genul sa faca asa ceva, zic , k te-ar topii pe loc...asa k bafta...la asa ceva


Eu imi aleg oamenii dupa ''chipul si asemanarea mea'' ,iar cum eu nu fac declaratzii siropoase nici persoana iubita nu le-ar face ..decat ti-am zis dupa o sticla de ceva ...ne apucam sa''ne dam in stamba ''...
Eu astept sa ma topeasca cu declaratzii de-alea ''ale dracu de bune''...dar el ma topeste cu adevaruri ...de-mi vine sa urlu pe camp de extaz si agonie


nici eu nu-s genul de siroposesii, cateodata, raaaar mi se intampla..cine stie ce sa patzesc...mai fac cate una din asta, si sochez eu sunt o femeie super tare si nu imi arat sentimentele, numa sa te chinui sa citesti . de asta itzi spun. sa vezi barbat in pozitzia asta..e urs.
cristi_nne
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:14
nici eu nu citisem tot......
cristi_nne
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:15
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-06 14:15:33 nici eu nu citisem tot......


Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:19
pupic dulce oanahabibi si dor_a!!!! eu trebuie sa ies ..ca ma grabesc tare tare ... de-abia astept sa-mi dati la share declaratziile de care mi -ati spus..alea de bun gust ...poate mai invatam cate ceva constructiv
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:32
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 14:19:40
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-06 14:15:33 nici eu nu citisem tot......




cristi_nne
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:37
De la: __LL__, la data 2009-04-06 14:05:53
De la: klaudyaO, la data 2009-04-06 13:40:11
De la: __LL__, la data 2009-04-05 22:53:24
De la: klaudyaO, la data 2009-04-05 16:18:01
De la: __LL__, la data 2009-03-24 00:03:20Eu nu am primit declaratii de dragoste ..


pai la cat estid e afurisita nici nu ma mir ca nu ai primit declaratii de dragoste!!dar tu ai facut!!stii sa faci??


Si chiar trebuia sa spui de doua ori chestia asa..chiar ma flatezi !Multumesc, ma bucur ca sunt afurisita decat sa fiu o proasta ingramadita
Ziceai intr-un topic ca nu m-ai jignit ..afurisita e un compliment, ce s-a mai schimbat lumea asta ... ...stiu sa fac complimente insa niciodata gratuite.
Ah, si n-am nevoie sa ma apreciezi tu in nici un fel ...serios, chiar potzi sa te abtii ...si nu o sa fiu o fomeie de-ai frustrata sa ma apuc sa ma balacaresc cu tine pe un forum ....nu e frumos, nu e genul meu ...asa ca te rog frumos sa te abtii in a mi te adresa, hai sa o dam la pace ..ca deja se deviaza si nu ne sta frumos .. ..mahalagismele nu's bune nici in opinci ....

pai tu ai inceput!!eu nu te am jignit :))) in ziua de azi e bine sa fii afurisit!!chiar ar trebui sa o iei ca pe un complimetn!!iar te ai atacat egeaba!!=))


Bai fata care parte din nu mai vreau sa te mai vad in fatza ochilor si cu atat mai mult sa ma citezi nu ai inteles-o ca iti mai explic odata daca nu pricepi , ca sa vezi ce fata saritoare si simpatica sunt, sa mi pui si o lumanare la vii sa mi fie de bine ....????

Vede-tzi de caltzii tai si lasa oamenii in pace ..ca nu am chef de galceava cu tine pe forum ...se ataca paranoia din capul tau , fii mai relaxata, ca faci riduri ...


MAI LL de vazut in fatza ochilor nu mai vazut si nici nu ma vei vedea vreodata acum ca ti citez la comenturii e treaba mea sunt libera sa fac ce vreau si na acum mi s a pus pata sa ti rasp la astea ale tale ce vrei mi ai cazut tu mai simpatica si uite ma bag si eu in seama cu tine!!!sunt scumpe lumanarile mi bine iti las un chibrit ce zici?
klaudyaO
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:32
in clasa a 10-a mi-a zis un baiat dupa ce ne-am despartit (iesisem de vreo 3 ori): "tu esti si ai sa ramai comoara mea!!!! tu si cu ana... comorile mele! "
ce bine ca nu eram singura, nu?
georgikaaa
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:40
Mesaj haios de dragoste.. (trebuie sa precizez k eu imi cautam un job in acea perioada, si eram trista k nu gaseam nimik klumea) .. "Angajez secretara personala, program 25 de ore din 24, salar toata dragostea si afectiunea din inima mea"Chiar m-am facut sa rad....
A si un alt mesaj haios, chiar daca nu era chiar de dragoste..."Hai sa iesim in seara asta la o cina romantica la cantina..ce zici?" asta pe vremea cand eram studenta: D :D :D
magdonek
Postat pe 6 Aprilie 2009 19:02
mutativa intrun oras mai putin aglomerat si va rezolvati problemele fetelor

Postat pe 6 Aprilie 2009 19:40
buna seara
Mirey_468
Postat pe 6 Aprilie 2009 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La munte in Romania 3 De la: MissMe2 9 Aprilie 2009 16:24
PROGRAM DE CONSILIERE VOCATIONALA 1 De la: aquamarin 6 Iulie 2010 11:14
Ce fel de cursuri cautati vara aceasta? 1 De la: kudika_988367 4 Iunie 2015 16:54
Vand lucrare de dizertiatie "Interactiune si socializare in comunitatile virtuale de joc" 41 De la: franziska_eu 10 Ianuarie 2012 15:52
Cursuri after-work de Hairstyling 3 De la: ARISTOCRATA2012 6 Mai 2014 15:15