Setari Cookie-uri

Cred ca-mi place de medicul meu....!

parerea mea e ca ar trebui sa te intalnesti cu el.. daca nu e insurat numai bine te poti bucura de o frumoasa relatie
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 23:36
De la: thadoog, la data 2009-05-03 22:05:54diavolitooooooooo da accept sa vad daca esti mistoooooo,,,,si lasa vrajealaaaa


Nu ca mi'e frica ca ai sa te sperii si nu ai sa ma mai iubesti
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 23:37
chiar numai meschinarie si misogini sunt pe lumea asta?
nu poate avea si un doctor aceleasi trairi si sentimente , ca orice barbat?
sti ce, tu esti singura care stie ce simte, daca faci statistici, ajungi sa nu sti cum ti-a trecut viata!!
sa nu regreti ! oricum avem destule regrete !
mult noroc, sa ai caldura in suflet, lumina pe calea ce vei alege si multa iubire!
marinapopescu
Postat pe 4 Mai 2009 01:06
Nu toate iubirile au un inceput?
Daca asta este inceputul unei mari iubiri?
Asa a fost sa fie! Tu un om deosebit, intr-un moment deosebit, poate langa un om deosebit!
Esti singura care poti sa judeci situatia! Ofera-ti, ofera-i o prima sansa, o prima intalnire!
Iti convine bine, NU iar bine! In afara cabinetului te intalnesti cu omul nu cu doctorul!
Iti doresc numai bine! Astept vesti!
Arancka
Postat pe 4 Mai 2009 08:39
Pentru ayda! Chiar imi place cum ai facut fata situatiei! Iti doresc mult succes cu dl doctor! Sper sa fie pe placul tau si sa nu fii dezamagita! Fara sa vreau m-a captat povestea ta , pacat ca nu poti sa ne spui si concluziile...eram curioasa! Multa bafta! Oricum esti o fata inteligenta, eu cred ca ai sa-i faci mintea zeama doctorului...ai si cu ce...complimente!!!!!!!! Ignora postarile bolnavicioase!!!!!!! Imi pare rau ca nu putem comunica numai noi doua. Pupici! O zi frumoasa!
cotyca
Postat pe 4 Mai 2009 09:46
nu am mai avut rabdare sa citesc totul dar pt voi ultimile trebuia sa o luati de la inceput sa vedeti k fumeia asta a zis k e indragostita apoi a dat un link cu un doctor de a violat o pacienta etc....asa k ea e prima care a facut postari bolnavicioase
bruneagra25
Postat pe 4 Mai 2009 09:50
eu zic sa te duci si sa vezi ce ii poate capu,,, nu ai nimik de pierdut daca vzi ca iese cu tine doar pt sex si distractie platestei si tu cu aceeasi moneda;)
_uR_B_By
Postat pe 4 Mai 2009 10:32
Eu zic sa incerci cu dl Doctor.......nu ai absolut nimic de pierdut!Poate numai de castigat si cand spun numai de castigat nu ma refer la orgasm multiplu sau la o partida de sex senzational!Poate doctorul mai are si altceva de oferit........de fapt sunt sigura ca mai are si altceva de oferit!Poate vei descoperi in el o persoana extraordinara,amuzanta cu care sa-ti faca placere sa-ti petreci timpul!Asa ca......bafta multa!
r_2hot4u
Postat pe 4 Mai 2009 10:47
Draga mea, e mai bine sa accepti o intalnire, altfel, te vei intreba toata viata cum ar fi fost daca...
Eu zic ca trebuie incercat, mai ales daca ti-a placut de el.
Succes!!!!
Sa ne spui cum a fost.
Artemise
Postat pe 4 Mai 2009 11:52
nu este proasta este SUPER PROASTA. Cand te duci la medicul ginecolog nu doar ca MORI DE JENA dar iti si ese teama de ce poti avea. CUm sa ai orgasm?... Doar o TARFA poate care asta cauta!! Am ramas muta la ce pot scrie copilele astea. Sunteti VARZA
lylyana22
Postat pe 4 Mai 2009 12:35
mergi sa te vezi cu el. nu ai nimic de pierdut. bucura-te ca ai aceasta posibilitate . bucura-te de viata si nu trece pe langa o ocazie fara sa profiti de ea . iti spun din experienta mea , pentru ca eu nu pot iesi ... sau orice altceva cu barbatul pe care il iubesc eu.

Postat pe 4 Mai 2009 13:10

Fetelor, eu cred ca dra Ayda nu va mai posta curand vreun comentariu/raspuns.. uitati-va in jur sa vedeti cat "tam-tam" s-a facut pe tema inceputa de dansa...si mai mult de 70% din replici sunt usturatoare, dupa parerea mea
... haideti sa invatam sa comunicam decent, fara jigniri si alte "magarii" - asta e valabil si pentru Ayda..

Postat pe 4 Mai 2009 15:38
De la: alexa_pumuki, la data 2009-05-03 20:56:51Sper ca asta e una din fanteziile tale...ca daca nu... chiar esti proasta...imi cer scuze...dar eu una nu as permite medicului meu sa imi faca asa ceva...nu e etic...si poate fi sanctionat pentru treaba asta...parerea mea e sa-ti vezi de viata ta si sa nu mai scrii aberatii pe forum...

frateeee, suntem in 2009... ce etica vrei? hai ca asta a fost funny rau.. du'te la manastire daca vrei calugarie...daca iti satisfaci o placere sau o curiozitate inseamna ca esti proasta? oricum poate sa o rupa oricand cu omu, nu e coleg de munca, vecin de bloc, sau alt gen de barfitor care ar putea sa o afecteze... totusi!

think about it


Ma mir ca mai sunt si altele care se satisfac la ginecolog...intr-adevar daca nu esti in stare sa iti gasesti pe unul care sa te mangaie acolo unde trebuie te duci la medicul ginecolog ca ala stie unde sa puna mana ...Hai mai lasa-ma...Decat sa am de a face cu medici ginecologi perversi "mai bine ma duc la manastire" sa stii(sau poate am pe cineva care stie sa ma faca sa" zbor")...Iar daca nu stii ce e etica...imi pare rau pentru tine...In viata ca sa treci peste toate cu capul sus trebuie sa ai anumite principii care la unele lipsesc cu desavarsire....
camelusha83
Postat pe 4 Mai 2009 16:21
si eu zic sa te vezi cu el,nu ai nimic de pierdut daca incerci,poate nu e chiar cum crezi u ca e afemeiat si vrea doar sex.bafta!
athy
Postat pe 4 Mai 2009 18:17
mai relatia poateavea succes eu asa zic...poate el e barbatul pe care il asteptai... dai omului o sansa si numai pierde timpul
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 22:15
GLUMESTI NU? CE DUMNEZEULUI MAI STAI PE GANDURI ! TIE ITI PLACE LUI II PLACI CE AR PUTEA FI MAI FRUMOS!
vyvyane
Postat pe 5 Mai 2009 09:30
Poate ca el este atras de tine...
andreea_ciobanu2003
Postat pe 5 Mai 2009 10:40
So where's Snow White with the end of the fairytale?... Gone with the wind?
Vampitza
Postat pe 5 Mai 2009 21:14
incercarea moarte nu are
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 23:17
PACALEALA cu { violul pe masa de operatie } e o gluma a" MONDENILOR", insa asta intelege cine vrea. Eu personal nu cred " O IOTA " din toata povestioara asta ,dar am ras cu lacrimi...........unii chiar au imaginatie. ciao , va pup
ferero
Postat pe 6 Mai 2009 03:13
O pacaleala de 1 APRILIE..... a , "MONDENII" sunt un grup de oameni care ne fac pe noi ....uni.... sa radem.
ferero
Postat pe 6 Mai 2009 03:17
e la mine-n cartier...ma duc la adresa si ma conving...si-i zic la sfirsit domnului doctor ca sunt o multime de doritoare de orgasm care viseaza deja la el. si daca nu ma crede ii dau sa citeasca. asa o sa stie si el pe cine a pus ochii. va pup....abia astept sa vad despre ce e vorba... cit de profesional se poarta domnu doctor
kica
Postat pe 6 Mai 2009 23:05
cum nici acuma nu si'a puso cu doctoru?????
pey grabestete fetito ca se gaseste alta dornica de orgasm
scorpyoW
Postat pe 6 Mai 2009 23:11
De la: scorpyow10, la data 2009-05-06 23:11:22cum nici acuma nu si'a puso cu doctoru?????
pey grabestete fetito ca se gaseste alta dornica de orgasm
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 23:12
De la: scorpyow10, la data 2009-05-06 23:11:22cum nici acuma nu si'a puso cu doctoru?????
pey grabestete fetito ca se gaseste alta dornica de orgasm

pana acum cred a gasit vreo 10
yumy
Postat pe 7 Mai 2009 08:32
De la: yumalai, la data 2009-05-07 08:32:34
De la: scorpyow10, la data 2009-05-06 23:11:22cum nici acuma nu si'a puso cu doctoru?????
pey grabestete fetito ca se gaseste alta dornica de orgasm

pana acum cred a gasit vreo 10


cred ca mai bn de 10
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:25
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:05
De la: Cassey, la data 2009-05-13 14:05:51Buna!


Pa si pu.laRevedere...
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 14:13
Daca as fi in locul tau as merge Ce ai de pierdut???
butterfly_sound_of_love
Postat pe 14 Mai 2009 19:44
De la: sarutama, la data 2009-03-31 18:04:12
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 18:00:17
De la: sarutama, la data 2009-03-31 17:58:28
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 17:50:28Scuze Sarutama!
Se scrie SARUTA-MA!!!!

in primul rand nu sunt moldovean ,,,sunt roman ,,si nu imi place s-a fac diferenta dintre uni si alti ,,,daca nu scriu corect ,,,s-a ma corectezi tu si eu am s-a invat romana ,,,ca de cand sunt plecat din tara aia a voastra chiar am uitat s-a si vrb ,,,,dar nu tre s-a iti dau tie axplicatii ,,,si cuvantul SARUTA-MA ,,,,da ai dreptate asa s-e scrie dar asa l-am pus eu ,,ca s-a ma sarute lumea drept in ,,,,,,,,cand nu scriu gramatical,,,
bafta cu doctorul draga




Ce sa zic! Unii uita de unde au plecat... si limba materna!
Se vede ca ai uitat-o!
Reiese in mod evident!

esti chiar din cale afara ,,,sunt chiar bucurestean si eu ,,si sincer nu imi place limba materna ,,,,dar poate tu esti contra celor care nu vor s-a vrb limba materna,,ha ha ha ha ha ha ha m-a dai pe spate deja ,,,romancuta lui tata ,,ca sunt mai batran ca tine
anaraoul
Postat pe 18 Mai 2009 09:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartita ieri 17 De la: love_is_precious 23 Mai 2010 14:37
M-aº însura...dar...n-are cine mã lua.... 91 De la: yumalai 29 Martie 2010 10:20
M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!! 452 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:43
ANGAJEZ MASEUZA! 33 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:13
Cum se fac cuplãrile în high life? 28 De la: darksukkubus69 2 Iulie 2009 23:15