Setari Cookie-uri

Sa ma mai intalnesc sau nu cu el? Doar pt Sex?

De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:47:14Nu mi-o lua in nume de rau, dar ai dat niste informati si ai cerut o parere. Toata lumea si-a format parerea, in mod normal, pe baza informatiilor oferite. Asadar daca tot numai tu stii toata povestea, ori o tii pentru tine si ne lasi pe noi sa ne destrabalam cu dana, ori spui tot. Nu vreau sa fiu rautacios, dar asa cum putin te intereseaza pe tine povestea mea, asa si eu ma duc acusi sa fac o baie, ma intalnesc cu o fata si sa fii sigura ca numai la subiectul asta nu o sa ma gandesc:)


Sa stii ca nici eu nu ma gandesc la ceea ce vb cu voi,decat cand intru pe site,in timpul liber,fac orice,numai la asta nu ma gandesc,,, eu te las sa te destrabalezi cum vrei! ;)
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:49
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:48:13Consider ca atata timp cat spui ca nu te intereseaza o persoana absolut deloc,nu suni cu nr ascuns sa vezi daca e acasa,daca se aude muzica,daca e plecata sau daca raspunde altcineva la tel,in timp ce tu suni si astepti ceva pozitiv,nu faci scene de gelozie,nu reprosezi nimik,de ce nu esti acasa,de ce esti unde esti,nu te inetereseaza cand ajunge acasa si alte faze din astea.El asta face si mi-a spus acum cateva zile ca nu poate sa creada ca l-am inselat,ca nu ii vine sa creada ca i-am lasat pe altii sa ma f... etc.dar asta s-a intamplat acum 7 luni,cand l-am inselat prima oara si a aflat,si in astea 7 luni a stat cu mine,la fel ca la inceput.E un barbat pervers,si vrea sa ma scoata pe mine vinovata....


L-ai inselat de mai multe ori?...Unde sunt alea care dadeau cu pietre in el pe la inceput?!?!?...Deci eu ma tem de femei. Ea ma inseala si eu sunt perversul ce vrea sa o scoata pe ea vinovata.:)
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:51
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!



si pe mineeeeeeeeeeeeeee
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:53
am gresit ?? nu-mi pare rau de nimik! Sufar o data,nu toata viatza Nu toate femeile sunt ca mine,sa te temi,sunt altele.... am exemplu pe prietena mea,care a injurat-o de morti,si a inselat-o de cate ori a avut ocazia si ea tot s-a impacat cu el Nu vreau sa patzesc la fel
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:55
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:53:13
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!



si pe mineeeeeeeeeeeeeee



Si pe mine ma mananca,dar nu cred ca ne referim la acelasi lucru :))))
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:56
sex... sex si iar sex
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:56
ce te mananca pe tine?
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:56
sa inteleg ca cineva care iubeste p cineva..poate trece peste o aventura care o are unul dintre ei??????????asta nu se poate,..si chiar adca ar trece daca ar avea o putere prea mare de iubire...ramane un nod,doar minte trece peste intamplare nu si sufletul...niciodata nu va fi iubire clara si pura ca inainte fara scoateri de ochi..cel putin asa cred io,..dar nu s-a terminat lumea cauta unul care sa te iubeasca la fel sau poate si mai mult si incearca sa nu il mai inseli..
Adelaine
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:57
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:56:52ce te mananca pe tine?




pasa?
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:57
Iradiatul se duce sa faca un dush iar eu ma duc sa ma joc cu cateii in gradina
Off viata mea
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:58
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-28 17:56:45sex... sex si iar sex

Stai linistita..nici un sex nimic..doar vorbaraie:)))
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:58
mä mänâncä, mä mänâncä... palmaaaa stângä
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:58
pasa te papa?
nu ai gasit smingher sa te scarpini
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:59
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-28 17:58:35Iradiatul se duce sa faca un dush iar eu ma duc sa ma joc cu cateii in gradina
Off viata mea


Pai si tu acu' ti-ai gasit sa te joci cu cainii?...
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:59
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-28 17:58:35Iradiatul se duce sa faca un dush iar eu ma duc sa ma joc cu cateii in gradina
Off viata mea



off.....irisule
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:59
Offf..
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 18:15
De la: Adelaine, la data 2009-04-28 17:57:21sa inteleg ca cineva care iubeste p cineva..poate trece peste o aventura care o are unul dintre ei??????????asta nu se poate,..si chiar adca ar trece daca ar avea o putere prea mare de iubire...ramane un nod,doar minte trece peste intamplare nu si sufletul...niciodata nu va fi iubire clara si pura ca inainte fara scoateri de ochi..cel putin asa cred io,..dar nu s-a terminat lumea cauta unul care sa te iubeasca la fel sau poate si mai mult si incearca sa nu il mai inseli..


Ai dreptate! :*
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 18:22
alegerea ta daca vrei sa faci sex te intalnesti cu el daca nu ..dai cu flit si controleaza-ti inima mai bine sa vezi daca intr-adevar il mai iubesti
nebuna94
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:10
De la: nebuna94, la data 2009-04-28 19:10:49alegerea ta daca vrei sa faci sex te intalnesti cu el daca nu ..dai cu flit si controleaza-ti inima mai bine sa vezi daca intr-adevar il mai iubesti



Ne intalnim doar pt sex si atat...nu mai vreau sentimente,nu mai vreau sa sufar.Sunt multumita sa il am doar pt sex,pana imi gasesc pe altcineva
just_me_and_you
Postat pe 29 Aprilie 2009 09:41
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-29 09:41:54
De la: nebuna94, la data 2009-04-28 19:10:49alegerea ta daca vrei sa faci sex te intalnesti cu el daca nu ..dai cu flit si controleaza-ti inima mai bine sa vezi daca intr-adevar il mai iubesti



Ne intalnim doar pt sex si atat...nu mai vreau sentimente,nu mai vreau sa sufar.Sunt multumita sa il am doar pt sex,pana imi gasesc pe altcineva

prelungesti o boala si n-o sa-ti gasesti asa usor pt k o sa faci comparatii dak tu tot te culci cu el.
lacrasar
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:58
eu nu as putea sa ma culc cu unu' fara sa simt ceva pentru el... chiar daca intre noi a fost ceva....
odata ce nu mai sunt sentimente nu mai poate fi nimic...
nu stiu cum de accepti asa ceva.... daca as fi in locul tau mi'as vedea in continuare de viata mea....
n'as accepta asa ceva never
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:18
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-29 15:18:11eu nu as putea sa ma culc cu unu' fara sa simt ceva pentru el... chiar daca intre noi a fost ceva....
odata ce nu mai sunt sentimente nu mai poate fi nimic...
nu stiu cum de accepti asa ceva.... daca as fi in locul tau mi'as vedea in continuare de viata mea....
n'as accepta asa ceva never


De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-29 15:18:11eu nu as putea sa ma culc cu unu' fara sa simt ceva pentru el... chiar daca intre noi a fost ceva....
odata ce nu mai sunt sentimente nu mai poate fi nimic... Nu am spus ca nu mai e nimik,exista o relatie de amicitzie si sex,si nu am spus nici ca nu mai simt nimik pt el,tocmai asta e problema,ca inca il iubesc,si mi-e greu fara el.Stiu ca imi voi gasi pana la urma pe cineva si nu vor mai fii nici sentimente,dar pana atunci,atata timp cat facem doar sex,mi-e mult mai usor! ;) :*


just_me_and_you
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:59
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 22:33
Eu zic ca ai 2 alternative insa depinde doar de tine !!!
1. Sa-l ignori si sa iti gasesti un barbat, prieten, amic, sa incepi o noua relatie dar de data asta sa imbratisezi reciproc sentimente alaturi de el, si pe cel din prezent sa-l dai uitarii ( faza ca te iubeste enorm e o abureala ieftine sa te tina in sah, la el este doar sex si atat, e dependent de chimia dintre voi, practic acest aspect se poate confunda deseori cu dragostea, poate este valabil si la tine si tu nu iti dai seama )
2. Sa te vezi cu el, comportandu-te sportiv, va regulati si atat ! nu mai pune suflet nimic, cacisincer nu este vorba de dragsote aici ci de sex si nimic mai mult

Eu zic ca si la tine este la fel insa nu iti dai seama, va intelegeti bine sexual, ati ajuns la performanta de a comunica bine din pct asta de vedere
Daca ma intrebi pe mine, intalneste-te cu el si comporta-te brutal, reguleaza-te si pleaca de langa el fara explicatii, p[oate el are nevoie de genul asta de femeie, putina adrenalina comportamentala, e drept si ferm ca el depinde de tine ! altfel nu te-ar mai fi sunat, isi da seama ca fara tine viata lui este liniara fara pic de efervescenta, asadar profita un pic
Sunt inca multe de spus sincer insa tuy trebuie sa stii mai bine felul vostru de a comunica in acesti 2 ani de "relatie"
bushido
Postat pe 3 Mai 2009 14:06
Da-i viteza , sa faca sex cu noua prietena ...De ce sa fie aia prietena si tu ...amanta
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 14:09
De la: ionia, la data 2009-05-03 14:09:14 Da-i viteza , sa faca sex cu noua prietena ...De ce sa fie aia prietena si tu ...amanta


si daca o mananca si n-are cine!!?

Postat pe 3 Mai 2009 14:11
De la: geo_sh, la data 2009-05-03 14:11:20
De la: ionia, la data 2009-05-03 14:09:14 Da-i viteza , sa faca sex cu noua prietena ...De ce sa fie aia prietena si tu ...amanta


si daca o mananca si n-are cine!!?


Pai asta e ....o mananca cam devreme .Sa dea cu apa rece ...poate trece ...ce zici ?
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 14:12
un dus crezi ca rezolva problema!!?
oricat de rece ar fi dusu', nu rezolva decat pentru putin timp !

Postat pe 3 Mai 2009 14:15
De cat sa fie doar mantaua de vreme rea, mai bine dus sau schimba partenerul (daca dupa cum intrebai tu nu se poate abtine ).
Ala n-o iubeste ,iar ptr seeex daca e dispusa ,cred ca gaseste.
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 14:18
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 09:54:40Am stat 2 ani si jumatate cu un tip.De un an de zile,faceam aproape fiecare ce vrea.Stiu sigur ca nu m-a inselat cu nimeni,nu s-a culcat cu nimeni cat am fost impreuna,chiar si atunci cand faceam ce vroiam.De 2 saptamani ne-am despartit,eu am pus punct,Ne vedeam de 2 ori pe saptamana,faceam sex si atat,eu plecam la Bucuresti si el ramanea la el acasa,la vreo 45 de km de Buc.Am hotarat ca nu se poate sa ne chinuim asa,si sa ne despartim,sa ramana intre noi doar o relatie de sex.Ne-am mai intalnit de 2 ori de atunci,doar pt sex.De o saptamana imi spunea ca nu vrea sa ma mai vada,si ca are pe altcineva,si nici macar pt sex nu vrea sa ne mai vedem,mi-a vorbit foarte urat,si ieri m-a sunat sa ma intrebe cand ne mai intalni si daca sunt de acord sa mai facem sex.S-a jurat ca inca ma iubeste si cum m-a iubit pe mine,nu o sa mai iubeasca pe nici una,dar ca totusi nu vrea mai mult,decat sex. Ce sa fac? Inca il iubesc,dar stiu ca nu mai poate fi nimik intre noi.Sa ma mai intalnesc cu el sau nu? Ajutoooor! :*



pai tu stii raspunsul....stii ca nu mai poate fı nımıc ıntre voı..asa ca nu vad de ce maı ezıtı..
roscatika23
Postat pe 3 Mai 2009 15:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac o noapte romantica iubitului meu ajutati-ma 11 De la: kentfarafiltru 14 Decembrie 2009 22:42
femai mature doresc tineri 3 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 15:09
Buna ! 6 De la: irelevant 4 Noiembrie 2014 20:11
deci...oare e posibil? 45 De la: issa12 26 August 2009 23:06
Buna.Am asa o intrebare...eu am prieten cu care ma intilnesc de 1an jumate si deacu avem relatii sexuale.Odata cind faceam dragoste nu ne-am protejat si prietenul a simtit ca dea drumul la spermatozoizi si deodata sa retras,dar eu nu am simtit nimic.Ma fr 30 De la: eu_ovidiu 14 Martie 2011 12:39