A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? : (2.3 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
necunoscut Avatarul lui necunoscut

536 mesaje

Ei ce spune-te?Fetelor daca va tine bugetul si suspectati persoana iubita de inselat a-ti apela la test de fidelitate?Sau poate la firmele acelea tradati in dragoste?Eu am vazut odata in ziar ca scria despre aceste servicii, dar in particular, nu la t.v., si asa e mai bine in particular.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: r_girl, la data 2009-05-13 10:39:28Ei ce spune-te?Fetelor daca va tine bugetul si suspectati persoana iubita de inselat a-ti apela la test de fidelitate?Sau poate la firmele acelea tradati in dragoste?Eu am vazut odata in ziar ca scria despre aceste servicii, dar in particular, nu la t.v., si asa e mai bine in particular.

no vezi iar dai cu limba romana de pereti....mai bine ai invata limba romana..in loc sa ai probleme d'astea existentiale
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:36:31
De la: r_girl, la data 2009-05-13 10:39:28Ei ce spune-te?Fetelor daca va tine bugetul si suspectati persoana iubita de inselat a-ti apela la test de fidelitate?Sau poate la firmele acelea tradati in dragoste?Eu am vazut odata in ziar ca scria despre aceste servicii, dar in particular, nu la t.v., si asa e mai bine in particular.

no vezi iar dai cu limba romana de pereti....mai bine ai invata limba romana..in loc sa ai probleme d'astea existentiale

tu-i crucea mamii ei de limba,parca nu-i destul sa lingi cu ea,mai trebuie sa o si invetzi
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-05-13 13:38:20

tu-i crucea mamii ei de limba,parca nu-i destul sa lingi cu ea,mai trebuie sa o si invetzi

io zic s-o inghita si gata problema rezolvata
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: donttouch, la data 2009-05-13 13:45:36

nuuu ca asta a incercat...dar io dat cu virgula
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:47:23
De la: donttouch, la data 2009-05-13 13:45:36

nuuu ca asta a incercat...dar io dat cu virgula

si asa a bagat mana dupa ea ca daca era punct se ineca si poate iesea ceva
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
ionia Avatarul lui ionia

283 mesaje

Adica sa-i bagi o femeie in viata si dupa aceea sa o faci pe suparata. Mi se pare cam mult ,il poti testa si altfel
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Da.... Eu am apelat deja.. Luni e emisiunea cu mine

Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
eu nu ma bag eu am incredere in pers iubita...poate el v apela
Deeea
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-22 18:10:58Da.... Eu am apelat deja.. Luni e emisiunea cu mine

cu mn e lunea viitoare
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: andreeaaa88, la data 2009-05-22 20:51:45eu nu ma bag eu am incredere in pers iubita...poate el v apela

hai ca stiu ca si pe tn te dau luni la tv
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
nu
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-05-22 20:52:50
De la: andreeaaa88, la data 2009-05-22 20:51:45eu nu ma bag eu am incredere in pers iubita...poate el v apela

hai ca stiu ca si pe tn te dau luni la tv

Da cu ce ocazia ma dai la tv luni Yumalai?/v-ati pus de acord??u k izbitu meu de toti peretii?
Deeea
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

acum serios nu as apela la o asemenea emisiune
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-05-22 20:59:55acum serios nu as apela la o asemenea emisiune

Nici eu
Deeea
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: andreeaaa88, la data 2009-05-22 21:00:46
De la: yumalai, la data 2009-05-22 20:59:55acum serios nu as apela la o asemenea emisiune

Nici eu
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: yumalai, la data 2009-05-22 20:52:09
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-22 18:10:58Da.... Eu am apelat deja.. Luni e emisiunea cu mine

cu mn e lunea viitoare

iupiiii o sa fim vedete
Sweet Little Devil
anya016 Avatarul lui anya016

360 mesaje

sincer nu as apela la asa ceva..cat despre chestia ca m-ar insela in primul rand stiu ca ma iubeste si nu ar fi in stare de asa ceva,apoi am incredere in el..si in al doilea rand daca ar fi in stare s-ar da de gol fiindca nu stie sa minta..sau cel putin mie imi spune tot
Asa ca nu am nevoie de emisiuni ca sa-l prind...apoi nu are decat ,dar si dupa sa se fereasca :
1. o termina cu mine
2. ajunge "fardat" acasa
Fosta membra Kudika.ro
how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!
roxy55 Avatarul lui roxy55

10 mesaje

in nici un caz nu m-as face de ras in public...dar poate as apela la servicii din acestea particulare..
samyra
Fosta membra Kudika.ro
Daca incredere nu e,nimic nu e...
Consider ca nu este nevoie de asa ceva,cel mai urat lucru "sa-ti speli rufele murdare" in public,asta una la mana,a doua ii servesti pe tava o (un) tip(a) traznet,care culmea ii mai face si avansuri,si mai ai pretentia sa stea "de lemn Tanase... ", pt ca apoi sa apara postat ceva de genul : "Ce ma fac,este ipotent (frigida),a avut o sansa super si nu a fost in stare ?"
"Comportamentul oglinda Este o n grija Fiecare isi arata imaginea" Goethe
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-23 14:10:03
De la: yumalai, la data 2009-05-22 20:52:09

cu mn e lunea viitoare

iupiiii o sa fim vedete

yupiiii acum ma cunoaste tot cartierul

1 mesaj

NU AS APELA PTR CA E LOGIC CA EL ISI VA DA SEAMA VINE UNA TAM NESAM SI SE DA LA EL
Fosta membra Kudika.ro
De la: amaliamy, la data 2009-06-05 12:37:16NU AS APELA PTR CA E LOGIC CA EL ISI VA DA SEAMA VINE UNA TAM NESAM SI SE DA LA EL

nu vrei tu sa apesi asa cu un degetzel usor pe caps lock?

7892 mesaje

mie mi-ar placea o emisiune gen"vreau".
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-06-05 12:50:48mie mi-ar placea o emisiune gen"vreau".

episodul pilot si apoi sa continue cu :...............mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuu

7892 mesaje

De la: donttouch, la data 2009-06-05 13:07:32
De la: just_laura, la data 2009-06-05 12:50:48mie mi-ar placea o emisiune gen"vreau".

episodul pilot si apoi sa continue cu :...............mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuu

si sa vina gutza sa imi cante fara numaaaar
aalesutzza Avatarul lui aalesutzza

22 mesaje

in primul rand 'test de fidelitate' emisiunea de la tv este regizata,la fel si 'tradati in dragoste',in al doilea rand care barbat ar rezista unei tentatii asa mare.tam-nesam vine una si i se ofera pe tava...normal ca cedeaza.si culmea k daca nu i-ai fi facut asa ceva poate saracul chiar nu avea nici un gand sa te insele...eu una nu as apela.plus ca lucrurile astea se aud imediat deci dak e sa te insele sigur afli....

536 mesaje

De la: aalesutzza, la data 2009-06-08 20:25:00in primul rand 'test de fidelitate' emisiunea de la tv este regizata,la fel si 'tradati in dragoste',in al doilea rand care barbat ar rezista unei tentatii asa mare.tam-nesam vine una si i se ofera pe tava...normal ca cedeaza.si culmea k daca nu i-ai fi facut asa ceva poate saracul chiar nu avea nici un gand sa te insele...eu una nu as apela.plus ca lucrurile astea se aud imediat deci dak e sa te insele sigur afli....

Bine, dar cum sa zic ? asa cum o femeie poate sa nu cedeze in fata avansurilor unui barbat chipes , la fel si un barbat poate.nu exista nu pot.ci, nu vreau...Eu una as apela la ceva care sa fie particular, dar urmarire generala
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: