A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? : (5 din 1 vot)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
De la: r_girl, la data 2009-05-13 11:55:15haide-ti fetelor nu am probleme cu neuronii.doar am intrebat sa vad adac exista cineva care ar apela la asa ceva

ai dreptate draga mea tu nu ai probleme cu neuronii...ca aia sunt oricum putini...
ai probleme cu limba romana...care oricum nu se pune,nu?
Raporteaza abuz de limbaj
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

536 mesaje

De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:33:58
De la: r_girl, la data 2009-05-13 11:55:15haide-ti fetelor nu am probleme cu neuronii.doar am intrebat sa vad adac exista cineva care ar apela la asa ceva

ai dreptate draga mea tu nu ai probleme cu neuronii...ca aia sunt oricum putini...

eu zic sa nu te bagi in seama
Fosta membra Kudika.ro
De la: r_girl, la data 2009-05-14 10:11:59
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 13:33:58

eu zic sa nu te bagi in seama

vezi ca patzesti coffy daca nu dai raspunsul care trebuie
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
Test de fidelitate si tradati in dragoste sunt toate regizate , cel putin la test de fidelitate si scrie la sfarsit ca personajele sunt fictive ce om normal la cap s-ar face de tot rasul?
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: