Setari Cookie-uri

un sfat..

Buna la toti..Un sfat:D..dk se poate..am avut un prieten foarte bun si am fost impreuna inainte sa plece la mare sa munceasca ,ca ospatar si ia fost frica,sa nu ma faca sa sufar,dar nu mia putut rezista sh am fost impreuna o luna acuma e plecat vorrbim la telefon mult.|.nu ma uitat dar neam desp inainte sa plece acolo eu am zis si cand vine sa luam de la capat :..ce sa fac mai are de stat 2 lunii si ceva ???
Andreea_X_
Postat pe 22 Iunie 2009 22:06
De la: Andreea_X_, la data 2009-06-22 22:06:36Buna la toti..Un sfat:D..dk se poate..am avut un prieten foarte bun si am fost impreuna inainte sa plece la mare sa munceasca ,ca ospatar si ia fost frica,sa nu ma faca sa sufar,dar nu mia putut rezista sh am fost impreuna o luna acuma e plecat vorrbim la telefon mult.|.nu ma uitat dar neam desp inainte sa plece acolo eu am zis si cand vine sa luam de la capat :..ce sa fac mai are de stat 2 lunii si ceva ???


Pai incearca sa-ti gasesti o ocupatie ceva.. cam asa snt si eu la fel.. eu sunt din targoviste si el din bucuresti si trebuie sa astept pana in octombrie cand ajung la facultate.. si itzi dai seama ca nu ne-am vzt dekt de cateva ori.. asa ca deci sfatul meu asta e.. vorbesti la telefon..dar intre timp iti gasesti si tu o ocupatie..cat timp e acolo..eu cel putin sunt ocupata pana peste cap cu antrenamentele..si mai uit asa de dorul lui..dar nah.. tre sa supravietuim:D.. good luck
pappy
Postat pe 10 Iulie 2009 13:04

Da da, gaseste-ti alta ocupatie, spre exemplu invata sa scrii romaneste
_fantoma_
Postat pe 10 Iulie 2009 13:42
De la: vas25, la data 2009-07-10 13:42:52
Da da, gaseste-ti alta ocupatie, spre exemplu invata sa scrii romaneste


despre cine vorbeai de mine sau de ea?? ca nu vad unde am gresit.. ma rog am scris..cu prescurtari ca deh m-am obisnuit de la messengeru asta...
pappy
Postat pe 10 Iulie 2009 15:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me urgent, maine am interviu, cum ma imbrac?? 9 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 21:16
deci pur si simplu mama saturat 0 De la: 1 Octombrie 2009 18:10
Castig suplimentar! 1 De la: moni2duck 14 Martie 2009 00:36
Cum salvezi o afacere de la faliment? 2 De la: Achillesluv 26 Aprilie 2014 16:14
sfaturi va rog 8 De la: elenarthemiss 11 Decembrie 2013 10:19