Setari Cookie-uri

doar o partida, sa vezi cum e ...

De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?

Nu...
camelusha83
Postat pe 12 Iulie 2009 10:14
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?


nu cat timp am o relatie deja
_oktober_
Postat pe 12 Iulie 2009 10:14
De la: Dor_a, la data 2009-07-12 10:11:41
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-12 10:10:11
De la: Dor_a, la data 2009-07-11 19:01:30De ce?


pur si simplu
nu are voie omul sa intrebe? ce atatea discutii inafara subiectului?
voi chiar nu aveti ce face?


Ba cum sa nu: facem haz pe seama tampitilor! (vrei mai multe "hint"-uri sau te ajuta "iluminarea"? )

mai bine lasa
orice_e_posibil
Postat pe 12 Iulie 2009 10:16
Eu zic ca e imposibil sa nu faci una de incercare ! Nu are cum !!! Daca iei un Robocap, si nu stii, ca poate are furtunas de suflat in varza, in loc de ditamai.... semaforul ? Eh, se risca vreo femeie la asta ?

Sau daca un domn simandicos, gaseste pe una care e, ca sa zic asa, facuta cu materiale mai ieftine, care s-au dilatat peste masura de mult, sau, din contra, s-au latit la extrema , sau si mai din contra, sau adancit la nemurire ? Nu mai vorbesc de noul efect 3 D in 1...va dati seama...!!! Eh, eh, eh ?

Pai, daca nu merge sub niciun aspect? Eh, acum sa va vad !

Postat pe 12 Iulie 2009 11:02
De la: Roco, la data 2009-07-12 11:02:05Eu zic ca e imposibil sa nu faci una de incercare ! Nu are cum !!! Daca iei un Robocap, si nu stii, ca poate are furtunas de suflat in varza, in loc de ditamai.... semaforul ? Eh, se risca vreo femeie la asta ?

Sau daca un domn simandicos, gaseste pe una care e, ca sa zic asa, facuta cu materiale mai ieftine, care s-au dilatat peste masura de mult, sau, din contra, s-au latit la extrema , sau si mai din contra, sau adancit la nemurire ? Nu mai vorbesc de noul efect 3 D in 1...va dati seama...!!! Eh, eh, eh ?

Pai, daca nu merge sub niciun aspect? Eh, acum sa va vad !


nu te pui sa-ti iei un Robocap.....si la ce ti-ai folosi un ditamai
_oktober_
Postat pe 12 Iulie 2009 11:28
De la: _oktober_, la data 2009-07-12 11:28:26
De la: Roco, la data 2009-07-12 11:02:05Eu zic ca e imposibil sa nu faci una de incercare ! Nu are cum !!! Daca iei un Robocap, si nu stii, ca poate are furtunas de suflat in varza, in loc de ditamai.... semaforul ? Eh, se risca vreo femeie la asta ?

Sau daca un domn simandicos, gaseste pe una care e, ca sa zic asa, facuta cu materiale mai ieftine, care s-au dilatat peste masura de mult, sau, din contra, s-au latit la extrema , sau si mai din contra, sau adancit la nemurire ? Nu mai vorbesc de noul efect 3 D in 1...va dati seama...!!! Eh, eh, eh ?

Pai, daca nu merge sub niciun aspect? Eh, acum sa va vad !


nu te pui sa-ti iei un Robocap.....si la ce ti-ai folosi un ditamai

Ti-ar folosi sa faci un far din ditamaiu'... care sa ilumineze pe cei din bezna...

Postat pe 12 Iulie 2009 18:40
problema a fost pusa ft simplu,ai o relatie si vezi o bunaciune cu care te-ai tavali odata...o faci sau nu doar de DRAGUL CURIOZITATII....
_oktober_
Postat pe 12 Iulie 2009 19:22
Tu te referi la... semafor adica ?

Postat pe 12 Iulie 2009 19:31
daca ai asa dorinte nu are rost relatia .
maya66
Postat pe 12 Iulie 2009 19:48
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?

Mi-as pune un saculetz cu cuburi de gheatza in crestetul capului, as sta stramb si-as judeca (sper) drept si mi-as aminti cat de repede trec (la mine) aceste "pasiuni".
emaemanuella11
Postat pe 13 Iulie 2009 12:44
culca-te cu amandoi
FuckBine
Postat pe 13 Iulie 2009 14:48
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?

poate ca da..poate ca nu...da oricum nu deschid subiecte tampite cu dilemele mele!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 15:05
De la: redline, la data 2009-07-13 15:05:26
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?

poate ca da..poate ca nu...da oricum nu deschid subiecte tampite cu dilemele mele!


Ehhhhh,de-ar fi toti ca tine........n-as mai intra pe forum






mitura
Postat pe 13 Iulie 2009 21:04
Nu se face.asa:D
Dar daca chiar vrei, nimeni nu te poate impiedica.
Faci ce vrei, dar iti asumi un risc. :
zizilik01
Postat pe 22 Iulie 2009 11:59
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?


depinde.........m-as mai gandii
heaven_2906
Postat pe 22 Iulie 2009 12:07
nu cred ca e asa o mare scofala. Dar e posibil sa te obsedeze si atunci mai bine fa-o. Nu-ti va arata decat ca relatia stabila pe care o ai e preferabila .
Daca o faci, e cea mai sigura metoda sa ti-o scoti din cap.
E insa riscant....cred ca intelegi, daca nu, intreaba-ma
nefer
Postat pe 22 Iulie 2009 12:24
sincer ma doare capul de citi nebuni exista pe ascest forum.....fratilor dar nu aveti ce face pe cuvint
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 13:05
toata lumea se da "cuminte"...nu ar faCE ASA CEVA ...CE SA SPUN....iubirea si respectul fata de cel de langa tine??????? pai este langa tine cand te culci cu altul?(alta)iubirea este iubire si sexul este sex(nu au nici o treaba)
kudika039595
Postat pe 22 Iulie 2009 13:38
ce draga tu te simti.....atita timp cit acasa barbatul ne ofera tot ce vrem...dc?sa ma duc cu altul?..... ..chiar nu te inteleg....sunt satisfacuta bine sa caut in alta parte draga mea......
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 14:17
eu as incerca!
lizutza_girl
Postat pe 22 Iulie 2009 15:33
PLACERE GRATUITA CONSIDERI TU? DACA TE DUCI CU ALTUL?....BAI NU ARE ROST SA MAI COMENTEZ....
....SI DUPA SA MAI ZICETI DE CE VA INSEALA SI PE VOI BARBATII........SI MAI CRED CA DACA VRETI PLACERE GRATUITA E CLAR CA ACASA NU AVETI CE VA TREBUIE
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 15:40
De la: Kathara, la data 2009-07-10 21:29:44
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?


Nu. daca pasiunea e asa de mare, ma despart de actualul si incerc o relatie cu cealalta persoana.

Dragalasa asta a exprimat intocmai ce gandesc si eu.

Postat pe 22 Iulie 2009 17:30
De la: kudika039595, la data 2009-07-22 13:38:16toata lumea se da "cuminte"...nu ar faCE ASA CEVA ...CE SA SPUN....iubirea si respectul fata de cel de langa tine??????? pai este langa tine cand te culci cu altul?(alta)iubirea este iubire si sexul este sex(nu au nici o treaba)


Si ce-ai vrea sa spunem ca ne-am craci cu primul dupa care ni se aprinde inaripata.Da poate nu ne latra atatia caini cati crezi tu.Ca pasiunile astea nu se fac la orice colt de strada.

Postat pe 22 Iulie 2009 17:34
De la: lizutza_girl, la data 2009-07-22 15:33:04eu as incerca!


Da-i bataie ce ne spui noua!

Postat pe 22 Iulie 2009 17:48
daca as ajunge sa pun sub semnul intrebarii relatia actuala din cauza asta, as incerca.
dar acuma depinde si ce fel de persoana e 'noua' achizitie. sa nu creezi probleme inutil numai ptr o curiozitate de a ta.

dar daca ai de gand sa o faci doar o data, si stii deja ca nu vei renuntza la actuala relatie, nu are sens...e doar o placere trecatoare...lasa un gust amar si raneste cel putin una din tipe. asta daca nu afla si te ranesc ele pe tine
DayC
Postat pe 22 Iulie 2009 20:06
De la: felixcat, la data 2009-07-11 19:36:57
De la: diana_franch, la data 2009-07-11 00:57:56aceasta persoana noua pentru care ai o pasiune stie ca ai iubita? daca da inseamna ca e usuratica si ca nu se merita sa-ti inseli iubita cu ea iar daca o faci foloseste prezervativul ca nu se stie ce surprize iti poate transmite, daca nu stie ca ai iubita ai 2 variante: prima te desparti de iubita ta si "incerci" sa-ti satisfaci pasiunea, a doua o inseli si esti un nesimtit, insa iubita poate te va ierta odata candva ca ai inselat-o.

oferi doua variante din aceeasi perspectiva, cum ajuti de fapt prin acest raspuns, eu mai mult il vad ca fiind moralizator.
se omit multe aspecte ale situatiei pana si initiatorul discutiei le omite;
nu stim daca el este fericit cu iubita lui, nu stim daca ea e nefericita cu el si el simte ca e cazul sa mearga mai departe, dar mai e si vorba aia "nu dau cioara din pana pt pasarea de pe gard" orada ce tie pasarea in mana poate se decide, dar daca e un esec?! toata treaba asta e mai incurcata sau poate devenii mai incurcata.
eu iti sugerez sa analizezi foarte bine care e situatia, ce ai de castigat si daca nu merge totul bine, ce ai de pierdut si daca merita efortul.


prin raspunsul asta i-am zis consecintele faptelor comise, de exemplu atunci cand educi un copil cel mai bine il educi daca ii explici "daca faci aia ca se intampla asa", bine acum metaforic vorbind. el oricum din cate am vazut nu a deschis forumul cu un caz concret, ci doar a vrut sa vada mai multe opinii despre aceasta tema.
diana3289
Postat pe 22 Iulie 2009 22:42
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 15:40:23PLACERE GRATUITA CONSIDERI TU? DACA TE DUCI CU ALTUL?....BAI NU ARE ROST SA MAI COMENTEZ....
....SI DUPA SA MAI ZICETI DE CE VA INSEALA SI PE VOI BARBATII........SI MAI CRED CA DACA VRETI PLACERE GRATUITA E CLAR CA ACASA NU AVETI CE VA TREBUIE


sunt de acord cu tine dar sunt femei si femei.eu nici cand fosta mea relatie nu mai mergea nu l-am inselat pentru ca il iubeam.m-am despartit de el,dar nu m-am aruncat in bratele primului venit ci am ales cu grija adica ce coicidea cu nevoile mele..
roscatika23
Postat pe 22 Iulie 2009 23:11
Când doi oameni recunosc cã
sunt atrasi unul fatã de celãlalt...
Nu se mai pot controla.
Si relaþia trebuie sã se consume.
Chiar dacã e bine sau rãu.


Asta zic unii... si au dreptate... eu insa nu am inselat... si nici nu cred ca o voi face vreodata... Probabil pentru ca nu mi-a iesit in cale o persoana de care sa ma simt chair atat de atrasa... sau poate constiinta... cine stie? Dar parerea mea este... asculta si de ratiune...de constiinta si gandeste-te bine daca sentimentul de vinovatie te va coplesi dupa aceea. Daca te va coplesi greu iti vei gasi linistea.

Nu cred ca ar trebui sa o judecati pe fata, deoarece niciuna dintre noi nu seamana cu cealalta... Si barabtii nu ne inseala pentru ca ii inselam noi sau nu... ca si noi... unii pot sa o faca altii nu... nu depinde de faptul daca l-ai inselat tu sau nu.
Jjade
Postat pe 23 Iulie 2009 06:19
De la: orice_e_posibil, la data 2009-07-10 20:53:17Daca ai deja o relatie, dar cunosti o alta persoana iar pasiunea te face sa o doresti, ce faci? Te culci macar odata cu acea persoana?


as sugera un lucru manual in baie
Rock_this
Postat pe 23 Iulie 2009 11:25
roskatico mereu zic bine
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:-?? 10 De la: _oktober_ 4 Martie 2011 22:02
Porcusori de Guineea! 13 De la: pickard 25 Noiembrie 2010 22:57
il vreau pe el si altceva..:) 79 De la: _fantoma_ 17 Iulie 2010 13:52
Simt ca ma vrea doar pentru sex 10 De la: YullyNar3 29 Aprilie 2010 17:43
!!!...ash avea o intrebare...!!! 29 De la: scorpio67 20 Iulie 2009 14:01