Setari Cookie-uri

Buna!As vrea sa aful si parerea voastra

da chiar asa...ce sari k si arsa?
ce crezi k acum vrea sa te faca geloasa te pomenesti?
k ink mai are sentimente pure si minunate pt tine si fluturasi
mai lasa-ma ...
altceva decat un dobitoc nu poate fi
si aceea nu e prietena ta, nu poate fi
asa ceva nu se face
sa pierzi o prietenie frumoasa pt unul care arata bine
mai bine lasa-i in pace, cum ziceai k ai fc si vezi-ti de viata ta
...si nu mai saliva dupa el
nu stii k unde ai scuipat nu trebuie sa lingi?
petaloudita
Postat pe 20 Iulie 2009 18:25
De la: felixcat, la data 2009-07-20 17:07:02
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:32:14da dragutzule ma dezbraca din priviri Vreo problema?daca nu iti dai seama ti'am adresat o intrebare tu imi raspunzi tot cu o intrebare? o simpla parere atat ti'am cerut

Vazand halul in care te'ai atacat la o simpla intrebare eu consider ca ar fi prost sa te mai placa.

Nu ma atac draga
si nici baiatul nu ma dezbraca din priviri doar ca se uita insistent la mine si imi zambea
AndrEEA515
Postat pe 22 Iulie 2009 18:17
Da de unde! Nu-ti zambea deloc, iti ranjea...
si ranjetul nu e de bine... de cele mai multe ori inseamna "Ce bine-mi pare ca ai luat teapa!"
rashela
Postat pe 22 Iulie 2009 18:42
De la: rashela, la data 2009-07-22 18:42:24Da de unde! Nu-ti zambea deloc, iti ranjea...
si ranjetul nu e de bine... de cele mai multe ori inseamna "Ce bine-mi pare ca ai luat teapa!"

Nu imi ranjea
era un zambet
AndrEEA515
Postat pe 22 Iulie 2009 23:41
vise, taica, vise !
googoodoll
Postat pe 23 Iulie 2009 00:03
Eu cred ca nu aceea nu iti e prietena asa de buna daca iti era prietena trebuia sa stie ca. inca il placi asteapta si ai sa vezi ce are de gand sa faca
hapciucalipta
Postat pe 26 Iulie 2009 06:30
N-ai spus ca in acel an in care nu v-ati mai vazut,ti-au disparut sentimentele pentru el..ce rost mai are sa te agiti pentru simplu fapt ca el iti mai zambeste cand te intalneste..acel zambet poate avea mai multe intelesuri..cum ar fi..iti zambeste cordial,iti zambeste ca ar mai vrea ceva de la tine..si acel ceva poate fi sex cum bine a spus un utilizator de pe acest forum,si asteapta sa vada ce parere ai si tu despre asta..iti zambeste in fata..adik..se simte invingator si tu o mica tontutza..acum nu stiu ce sa zic exact...raspunsul il stii numai tu pentru ca tu il cunosti mai bine ca noi..dar parerea mea este ca trebuie sa le spui "pas"(lui si prietenei tale)si sa cauti fericirea in alta parte.
Eu personal iti doresc mult succes.
issa12
Postat pe 26 Iulie 2009 12:59
De la: issa12, la data 2009-07-26 12:59:45N-ai spus ca in acel an in care nu v-ati mai vazut,ti-au disparut sentimentele pentru el..ce rost mai are sa te agiti pentru simplu fapt ca el iti mai zambeste cand te intalneste..acel zambet poate avea mai multe intelesuri..cum ar fi..iti zambeste cordial,iti zambeste ca ar mai vrea ceva de la tine..si acel ceva poate fi sex cum bine a spus un utilizator de pe acest forum,si asteapta sa vada ce parere ai si tu despre asta..iti zambeste in fata..adik..se simte invingator si tu o mica tontutza..acum nu stiu ce sa zic exact...raspunsul il stii numai tu pentru ca tu il cunosti mai bine ca noi..dar parerea mea este ca trebuie sa le spui "pas"(lui si prietenei tale)si sa cauti fericirea in alta parte.
Eu personal iti doresc mult succes.

multumesc
AndrEEA515
Postat pe 27 Iulie 2009 15:51
Trezirea.....daca chiar vrei sa sti de ce te privea asa...dute si intreabal...lamureste o data ptr totdeauna situatia!
Ai ceva de pierdut?>...nu...tocmai castigi....te lamuresti si sti ce ai de facut...sa stai cu o intrebare in gand te va macina si peste alti doi ani dupa ce-l vei vedea!
Succes!
ely_lyzy
Postat pe 28 Iulie 2009 17:04
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:16:53Buna dragi cititori Am si eu nevoie de parerile voastre
In urma cu 2 ani am cunoscut un baiat,si am fost cu el ceva timp...
Ne'am despartit si nu am mai auzit nimic despre el timp de 1 an
IN acest timp in care nu l'am vazut mi'a disparut sentimentele fata de el
Dar intamplarea a facut sa'l revad din nou
Cand am dat ochii cu el nici macar nu m'a bagat in seama in schimb ma privea foarte insistent
Prietena mea vazandu'l mi'a spus ca il place si ca ar vrea sa fie cu el si m'a intrebat daca ma supar daca ea ar fi cu el bineinteles ca eu i'am spus ca nu,nu vroiam sa dau semne ca as fi geloasa si asa am si facut.Totusi el stia ca's geloasa si nu mi'ar placea ca el sa fie cu prietena mea Insa dupa ceva timp cei 2 sa'au combinat cu toate ca el era cu ea...in timp ce prietena mea nu era ma privea asa de insistent si incerca sa se bage q mine in seama cu toate ca eo am decis sa nu mai vorbesc nici cu el nici cu prietena mea si i'am lasat in pace.Dar nu pot uita felul in care ma privea si incerca sa se bage cu mine in seama de parca el nici nu era cu prietena mea

CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE?



draga mea..lasand toata rautatea la o parte...prietena ta e cam ne-prietena..nu se face asa ceva intr-o prietenie ....iubitul ei sau fostul tau...e doar barbat..iar tu..esti prea nedumerita....dak zici k nu iti pasa de el atunci de ce iti pasa daca te mai place ??si daca tot tii intens sa afli de ce nu il intrebi ??
lilutza09
Postat pe 28 Iulie 2009 17:22
De la: lilutza09, la data 2009-07-28 17:22:28
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:16:53Buna dragi cititori Am si eu nevoie de parerile voastre
In urma cu 2 ani am cunoscut un baiat,si am fost cu el ceva timp...
Ne'am despartit si nu am mai auzit nimic despre el timp de 1 an
IN acest timp in care nu l'am vazut mi'a disparut sentimentele fata de el
Dar intamplarea a facut sa'l revad din nou
Cand am dat ochii cu el nici macar nu m'a bagat in seama in schimb ma privea foarte insistent
Prietena mea vazandu'l mi'a spus ca il place si ca ar vrea sa fie cu el si m'a intrebat daca ma supar daca ea ar fi cu el bineinteles ca eu i'am spus ca nu,nu vroiam sa dau semne ca as fi geloasa si asa am si facut.Totusi el stia ca's geloasa si nu mi'ar placea ca el sa fie cu prietena mea Insa dupa ceva timp cei 2 sa'au combinat cu toate ca el era cu ea...in timp ce prietena mea nu era ma privea asa de insistent si incerca sa se bage q mine in seama cu toate ca eo am decis sa nu mai vorbesc nici cu el nici cu prietena mea si i'am lasat in pace.Dar nu pot uita felul in care ma privea si incerca sa se bage cu mine in seama de parca el nici nu era cu prietena mea

CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE?



draga mea..lasand toata rautatea la o parte...prietena ta e cam ne-prietena..nu se face asa ceva intr-o prietenie ....iubitul ei sau fostul tau...e doar barbat..iar tu..esti prea nedumerita....dak zici k nu iti pasa de el atunci de ce iti pasa daca te mai place ??si daca tot tii intens sa afli de ce nu il intrebi ??

Pentru ca stiu ca raspunsul lui va fi intotdeauna negativ.si asta o face din orgoliu sigur.e scorpion o zodie cam ciudata
AndrEEA515
Postat pe 28 Iulie 2009 22:02
Buna! Opinia mea e ca,din moment ce se uita cu acele priviri la tine,cred ca te mai place.Si s-ar putea ca sa se fi combinat cu prietena ta tocmai pentru a vedea ce reactii ai tu despre ce se intampla intre ei si el de fapt sa te placa tot pe tine in continuare. Eu zic ca cel mai potrivit ar fi sa il intrebi pe el daca mai are sentimente pentru tine,cu toate ca ai spus ca i-ai lasat in pace pe amandoi. O seara minunata!
Pretty_A
Postat pe 4 August 2009 21:02
De la: Pretty_A, la data 2009-08-04 21:02:16Buna! Opinia mea e ca,din moment ce se uita cu acele priviri la tine,cred ca te mai place.Si s-ar putea ca sa se fi combinat cu prietena ta tocmai pentru a vedea ce reactii ai tu despre ce se intampla intre ei si el de fapt sa te placa tot pe tine in continuare. Eu zic ca cel mai potrivit ar fi sa il intrebi pe el daca mai are sentimente pentru tine,cu toate ca ai spus ca i-ai lasat in pace pe amandoi. O seara minunata!

Si eu cred tot asta...cat timp m'a vazut ca sufar dupa el a fost cu fata respective dupa ce nu m'a mai interesat s'au despartit
AndrEEA515
Postat pe 6 August 2009 20:00
ceva serios nu vroia!mai mult d atat ii place sa se joace sa arate nimeni nu-i k el si mai presus de toate...inccerk sa-ti arate k tu ai fost cea kare ai pierdut un baiat k el!nu te mai gandi mult la asta MAI ALES k ai spus k nu mai ai nici un sentiment pt el.....e perdere de timp!!!!!!!!!!!!salutari
dixe
Postat pe 11 August 2009 01:32
si eu am patit ceva asemanator asa ca te inteleg perfect. sincer eu am rupt orice fel de legatura cu amandoi si a fost cel mai bine asa. s-a dovedit ca "prietena " era un om de nimic care vorbea foarte urat despre mine si bineinteles ca a parasit-o dupa vreo 2 saptamani cu astfel de oameni nu merita sa pastrezi legatura.
SweetYrYs
Postat pe 27 August 2009 16:06
cred ca vrea sa faceti sex, dara fara sa te scoate in oras
Aphrodite
Postat pe 29 Septembrie 2009 18:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbat Rac si femeie Scorpion 1 De la: kudika_1041029 30 August 2020 23:57
O intrebare 40 De la: kudika046333 3 Septembrie 2009 17:44
ce stiti despre fecioara? 7 De la: one_size 19 Ianuarie 2010 14:26
Ce ati vrea in plus sau in minus la caracterul \comportamentul prietenul vostru? 1 De la: r_girl 27 Mai 2009 15:23
As dori un sfat, va rog 20 De la: the_same_contesina 23 Septembrie 2011 07:07