Setari Cookie-uri

Am facut o greseala, cum o repar?sfaturi va rog

Buna!Am facut si eu o greseala si as avea nevoie de sfaturi pt. a o repara.sa va spun cum a fost:Am plecat la bunici ,acolo m-am reintalnit cu vechi prieteni pe care mi i-am facut anul trecut, printre care si un baiat care imi placuse f. mult anul trecut (A.)dar el era genul albinutza kre zbura din floare in floare si intre noi nu fusese decat un sarut, flirt intr-o seara.ma rog..knd m-am reintalnit apovestit ce am mai facut iar apoi el mi-a cerut sa fim impreuna insa l-am refuzat pe motivk ii place prea mult sa umble din floare in floare...dupa 2 zile l-am vazut cu alta tipa...el knd ma vazut a ramas umpic surprins a venit ma pupat ma luat in brate si eu iam zis sa vina pana afara 2 min sa vb ceva cu el, i-am spus k acuma vreau eu sa fi cu el dar el mia zis k acuma numai poate deoarece nu pate sa faca asa ceva tipei cu care ii pt. k aia a venit cu verisoara lui la el.in fine am trecut peste asta insa in ultima zi in care am stat acolo(trebuia sa plc pt o saptamana si dupaia sa ma reintorc pt o saptamana)am intalnit un baiat f simpatic de treaba(B.) care ma cucerit pe loc ma rog s-a bagat el cu mine in seama am vb si m-a luat de mana ma dus pana la masina si mi-a zis hai cu noi sa mancam(cu el si cativa prieteni)l-am refuzat spunand k maine plec e dimineata si e deja 12 noatea:)cam suparat a mai incercat sa ma convinga si pana la urma a plecat.....am plecat si eu de la bunici si ma sunat danduse drept A. k sa vada ce am avut eu cu A. in fine nu m-am dat de gol cu nik.knd mi-a spus cn e de fapt am ramas socata(A.si B.sunt ceva verisori)in fine am mai vb la tel cu el mesaje etc.knd m-am intors el era plecat din oras si trebuia sa vina miercuri dar nu a venit pt k nu a avut cu ce...nici joi timp in care A. se hotarase k ma vrea d prietena si se tot ruga de mine l-m refuzat miercuri,joi,vineri toata seara pan am inteles k defapt B.no sa mai vina prea curand si atunci am acceptat sa fiu cu A. partea proasta e k m-am culcat cu el....greseala mea...in fine duminik de dimineata amn lekt definitiv de la bunici si A. plecase.....atunci ma sunat B. sa ma iebe ce fac cat mai stau cum de pec k am zis k plec miercuri k sa iu cuminte ma pupa bla bla.de atuci n-am mai vb cu el dar am sunato pe veisoara mea so intreb de el ea mi-a zis k marti a venit B. la e sa o intrebe ce am facut cu A. k stie k mo frecat ...am puso pe varamea sal intrebe de unde stie si el a zi k la sunat in seara aia A. sa ii zica(app A. m,a intrebase dak imi place de B. k cik auzise asta)app B. ii zisevaramea si k s-r fi intors mai repede da lo tinut prietena(ata oare a ziso din razbunare sau erios?)oricum cred k e acum suparat p mine nu am mai vb el exact o saptamana si nutiu ce sa fac ce sa ii spun dak el sar fi intos nik nu sar fi intamplat si l e cam orgolios nustiu dak ar vrea sa mai aiba de a face cumine dupa ce m-am culcat cu ala......in fiecare zi ma gandesc la el.acuma ink iscu A. DAR NUI NIK SUNTE IN TARI DIFERITE VB DOAR PE MESS deci nik imp.ce sa fac? sper k nu v-am plictisit cu c v-am zis pt voi nu conteaza dr pt mn asta se rezuma acuma la subiectul vieti mele:O...multumesc tuturor care ati vrea a ma ajutati cu un sfat
candymax10
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:20


2 intrebari : a.) Si tu pe care dintre ei il placi totusi???????
b.) Cati ani ai???? (conteaza mult!!!!)

Ast. raspunsurile tale. Poop
Lacra___
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:14
Am 17 ani.....si pot sa zic k imi plac amandoi dar pt. B. park e ceva mai mult poate si pt faptul k nu am avut nimic cu el inafara de mesaje beep-uri pupici pe obraz:-jms mult pt ajutor pup
candymax10
Postat pe 7 Septembrie 2009 21:52
La B. ma gandesc in fiecare zi si mie aiurea k n-am mi vb cu el, ieri s-a implni o saptamana...oricum de Craciun ma intorc la bunici atunci o sa fie si A. si B.......as vrea sa nu risc sa il pierdpe A. si B. sa nu vrea nimic cu mine...orikm pe B las alege
candymax10
Postat pe 7 Septembrie 2009 21:56
mai bine tac!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:03
da interesanta poveste uite am trecut si io printr-o pov asemanatoare
si i-am avut pe amandoi tipi pana la urma iar acu eu sunt cea care trebuie sa aleg
hai sa iti dau un sfat trimitei un sms la b intreabal de sanatate ce mai facezi si mai intreabal cand iesiti la un suc cu siguranta nu o sa te refuze* pt ca baiezii nu rezista tentatiei iti zik io:)
simonik911
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:10
...mai pe scurt nu se putea?! ..
cantafabule
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:10
simonik911
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:12
Nu vreau sa fiu rea...dar in situatii de genu deobicei se intampla sa cunosti un al treilea sa ii zicem C. Si probabil o sa ramai cu C. Insa daca de B iti place da-i un semn de viata un sms ceva si vezi daca iti raspunde
byannca
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:17
poi da asta i zikeam si io
simonik911
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:24
nik n-am inteles
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:30
De la: gugulina74, la data 2009-09-07 22:30:34nik n-am inteles


bine ai venit in club!
aperitivele-s pe dreapta, traducerile pe stanga!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:39
god help us;






mai da' ce repede a mai sarit in "ciucurel"
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 22:57
nu-mi spuneti k voi sunteti toti perfecti si nu ati mai gresit....n-am scris aici pt. a fi judecata pt. k deja ma judecat varamea destul...am avut nevoie de pareri ,sfaturi....pt cei interesati verisoara mea s-a intalnt azi cu B. si la intrebat dak a mai vb cu mine,pt. k ea nu a mai vb cu mn demult la care el i-a rasp. ce treaba am eu cu ea? (cu un gram de ironie zice varamea dar totusi cu tonu calm)mai are rost sa fac ceva? ms pt. cei ce incearca sa ma ajute
candymax10
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:12
De la: gugulina74, la data 2009-09-07 22:57:24god help us;






mai da' ce repede a mai sarit in "ciucurel"


jump jump!!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:14
no coment
parca am fi la gradinita
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:34
singura diferenta ca cei de la gradi nu se arunca-n.......
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:38
De la: gugulina74, la data 2009-09-07 23:38:31singura diferenta ca cei de la gradi nu se arunca-n.......



geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:40
De la: gugulina74, la data 2009-09-07 23:38:31singura diferenta ca cei de la gradi nu se arunca-n.......


Gugulina,rautate mica..treci la colt
mitura
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:41
oameni buni, oameni buni.....fata asta are o dilema..adica o problema matematica..cu A si cu B si cred ca e si C pe acolo....si voi asta faceti?!...
rusiiiiiinee!
cantafabule
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:47
rea ?????????






sunt blanda ca o pisicuta
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:47
in curand apare si D ,tineti-va bine!!!
gugulina74
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:56
te ai culcat cu un baiat chiar daca l placeai pe altul? e aiurea situatia....majoritatea baietilor vor doar sa marcheze, ceea ce s a intamplat si cu A.iar B...nu te ai gandit ca l a pus A sa se bage in seama cu tine? ei reprezinta prototipul adolescentului care vrea doar sa aiba o lista luuunga de partenere.dc nu realizezi ce se intampla? dc te ai grabit? dc continui relatia cu A? intrebari la care raspunsul tau e : toti oamenii gresesc. incearca sa ti ridici standardele sa cauti raspunsurile corecte si apoi o sa ti dai ce e mai bine pt tine.
hama45
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:56
cred ca treaba asta se cam incinge
simonik911
Postat pe 8 Septembrie 2009 00:12
nu. temperatura e constanta!
geo_x
Postat pe 8 Septembrie 2009 00:17
De la: simonik911, la data 2009-09-08 00:12:18cred ca treaba asta se cam incinge


ti se pare...se trage de la incalzirea globala
cantafabule
Postat pe 8 Septembrie 2009 00:19
De la: geo_x, la data 2009-09-07 22:03:58mai bine tac!

si eu il vreau pe C
cristiana_cris
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:37
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-08 12:37:20
De la: geo_x, la data 2009-09-07 22:03:58mai bine tac!

si eu il vreau pe C



si de ce dai quote la mesaju' mieu?
geo_x
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:59
De la: geo_x, la data 2009-09-07 22:03:58mai bine tac!


eu nici sa vreau nu poci geo..............................Dumnezeule mare bai fata pe ce planeta traiesti?.....................este strigator la cer .......................auzi da de ce B nu vrea si el ce a vrut A ca doar sunt verisori
anybody
Postat pe 8 Septembrie 2009 13:05


k B n`are atata vrajeala`n el :>
deci... d`soara X ... gauritoru` de X`uri... adik A si cetateanul anonim B... de aici rezulta urmatoare ecuatie... de gradu`I

A*X + B = ? C ? 0 ?
i0nutza
Postat pe 8 Septembrie 2009 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PSIHOLOG BUN 2 De la: delia_ro2000 3 Februarie 2011 15:29
ciudat... 5 De la: ego71 2 Iulie 2011 06:25
nu stiu ce sa cred.. :sml-indifferent0014: 24 De la: io___ 26 Martie 2010 20:32
credeti in mitul oglinzii sparte?7 ani de ghinion? 27 De la: redline 16 August 2009 14:47
de ce se poarta asa?ma doare... 59 De la: Pisicutzaaa 12 Ianuarie 2012 01:34