Setari Cookie-uri

10 ani si 8 luni

Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:02

cat de serios e articolul?
pe o scara e la unu' la 10, unde 1 e farsa de ziua pacalelii si 10 e testu' de graviditate pozitiv!!
geo_x
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:05
Ma tem ca e pe bune. Dilemele unei copile.
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:06

ma tem ca am grejit generatia!!
geo_x
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:09
omg
catalynaaa
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:12
valivieru96
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:15
lilianagr
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:39
Din pacate e cat se poate de real, l-am citit si eu acum vreun an cam asa. Desi e cam sigur ca e REAL inca am speranta ca totusi poate fii o gluma proasta! ... sper din suflet ca fata asta se va trezi odata si odata la realitate si nu va ajunge o traseista, din pacate viitorul ei ii e deja scris pe frunte :(
ralukutzza
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:01
atat, ma duc sa ma spanzur.. f**** you world!
felixcat
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:14
Nascuta C.U.R.V.A e filmul in care joaca progenitura asta.
Ce mama si tata are.
As strange-o de gat sa fie fi-mea.
E incalificabil.

Postat pe 9 Septembrie 2009 19:50
nu mai fiti asa aspra cu fata.. intre timp a facut 11 ani...
DieMann
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:54
De la: DieMann, la data 2009-09-09 19:54:09nu mai fiti asa aspra cu fata.. intre timp a facut 11 ani...


La 11 ani nici nu stiam ce e ala sex ,abia descoperisem ca am pasarica si credeam ca foloseste doar sa faci pipi,iar dorinta vietii mele era sa am Barbie.

Postat pe 9 Septembrie 2009 19:57
Continuarea:


Pentru fata de 21 ani,lideea (29-Apr-2008, 17:53). cum adica sunt prea mica/ Pai tu crezi ca fac sex adevarat? Nu fak asa, caci stiu ca apar probleme plus ca de afla ai mei nush ce fak. Eu ziceam de celelalte sexuri, care le fac fetele la iubitii lor, cand sunt excitati si ele vor sa ramana virgine, cum si eu vreau asta. Poate de aceea te-a prins 21 ani virgina, ca n-ai stiut sa pastrezi iubitii, shi i-ai schimbat mereu. asta inseamna ca nu ti-au placut destul, nu k tu ai fi mai de fier ca altele. Mie imi place prietenul de-l am, tin enorm la el, este primul care a fost in viata mea shi sper ca ultimul, dar daca un baiat nu-i satisfacut de fata lui, la ce mai vb cu ea ? Doar ca e frumoasa sau ca sa-i treaca timpul ? Zici ca sunt micuta, pai nu-s singura, doar eu stiu 8 din colegele mele care au iubiti ca fac jocuri sexuale cu ei, asta daca n-or fi si altele de nu spun si nu stiu eu.Prietenul meu spune clar ca daca fata nu-i ofera placere, la ce sa arda gazul degeaba k ea, ca dragostea (pe sek) e ca shi moarta. Prietenul meu se excita foarte usor, ce sa fac, sa-l las asa ? Nu-i destul ca si asa e suparat ca nu stiu cum sa-i ofer placere mai bine ? nu toate fetele fac sex anal si oral cand vor sa-si pastreze baietii lor fara a risca mai mult? Eu asa am auzit. Ier de himen de unde vrei sa stiu locul, daca e astupat? Ce tu esti facuta altfel, ori te dai desteapta sa te laude careva. Vezi mai bine de iubitul de-l ai acum, ca fuge dracului si asta, de-l mai tii mult cu c*aiele umflate si lasa morala. Eu voiam un sfat la problemele de nu le stiu bine, nu morala si inca de la o virgina batrana...Mai bine du-te la tipul ala de-l mai gasesti..shi ..dezverginare usoara fata...'
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:02




hahahahahhaha SISTEMUL E DE VINA !! SO... F*** THE SYSTEM !

Din pakate... e adevarat tot ce se intampla dureros de adevarat... si lumea nici nu`si imagineaza kte specimene de astea sunt.. !!!
Pai ce mama dracului.. knd si la stiri la orele dupa `amiezii.. arata litoralu` plin de cu**e goale !! ce sa invete copii ? ce sa mai zik .. sa`i duci pe copii la mare k raman stupefiati si toate filmele pline de sex ... sunt si copii curiosi de ce fac oamenii asa , ce simt cand fac aia... de ce e interzis?.. nu sunt de vina ei.. pt k ei nu au destula minte, ci parintii si Sistemul.. repet!

Asta e.. ROMANIA !
i0nutza
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:06
De la: Kathara, la data 2009-09-09 20:02:15Continuarea:


Pentru fata de 21 ani,lideea (29-Apr-2008, 17:53). cum adica sunt prea mica/ Pai tu crezi ca fac sex adevarat? Nu fak asa, caci stiu ca apar probleme plus ca de afla ai mei nush ce fak. Eu ziceam de celelalte sexuri, care le fac fetele la iubitii lor, cand sunt excitati si ele vor sa ramana virgine, cum si eu vreau asta. Poate de aceea te-a prins 21 ani virgina, ca n-ai stiut sa pastrezi iubitii, shi i-ai schimbat mereu. asta inseamna ca nu ti-au placut destul, nu k tu ai fi mai de fier ca altele. Mie imi place prietenul de-l am, tin enorm la el, este primul care a fost in viata mea shi sper ca ultimul, dar daca un baiat nu-i satisfacut de fata lui, la ce mai vb cu ea ? Doar ca e frumoasa sau ca sa-i treaca timpul ? Zici ca sunt micuta, pai nu-s singura, doar eu stiu 8 din colegele mele care au iubiti ca fac jocuri sexuale cu ei, asta daca n-or fi si altele de nu spun si nu stiu eu.Prietenul meu spune clar ca daca fata nu-i ofera placere, la ce sa arda gazul degeaba k ea, ca dragostea (pe sek) e ca shi moarta. Prietenul meu se excita foarte usor, ce sa fac, sa-l las asa ? Nu-i destul ca si asa e suparat ca nu stiu cum sa-i ofer placere mai bine ? nu toate fetele fac sex anal si oral cand vor sa-si pastreze baietii lor fara a risca mai mult? Eu asa am auzit. Ier de himen de unde vrei sa stiu locul, daca e astupat? Ce tu esti facuta altfel, ori te dai desteapta sa te laude careva. Vezi mai bine de iubitul de-l ai acum, ca fuge dracului si asta, de-l mai tii mult cu c*aiele umflate si lasa morala. Eu voiam un sfat la problemele de nu le stiu bine, nu morala si inca de la o virgina batrana...Mai bine du-te la tipul ala de-l mai gasesti..shi ..dezverginare usoara fata...'




iti dai seama.. s`a scumpit gazul`.. sa`l arda dijaba

si dak himenu` e astupat.. ce vina are fata? daca nu a dat`o Doamne Doamne cu el destupat.. sa nu o mai controleze mamica.. jocuri sexuale auzi... pfoa
i0nutza
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:11
OMFG
Maine-poimaine pustoaicele noastre vor avea parte de "jocuri sexuale" de la 5 ani de fapt nu..virginele de 5 ani vor fi fete batrane
Pumpkin_Head
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:27
cred ca nu vad bine
trebuie sa-mi maresc dioptriile
gugulina74
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:27
refuz sa cred tot ce am citit
yza79
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:49
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro


yyyeeesssssssss............traiasca tineretul democrat !!!!!.......... ..........GO..GO.GOOO...GIRLLLLLLL !!.......... .........

BABALACI CLOSED-MIND CE SUNTETI !!!!............

etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:42
De la: Kathara, la data 2009-09-09 20:02:15Continuarea:


Pentru fata de 21 ani,lideea (29-Apr-2008, 17:53). cum adica sunt prea mica/ Pai tu crezi ca fac sex adevarat? Nu fak asa, caci stiu ca apar probleme plus ca de afla ai mei nush ce fak. Eu ziceam de celelalte sexuri, care le fac fetele la iubitii lor, cand sunt excitati si ele vor sa ramana virgine, cum si eu vreau asta. Poate de aceea te-a prins 21 ani virgina, ca n-ai stiut sa pastrezi iubitii, shi i-ai schimbat mereu. asta inseamna ca nu ti-au placut destul, nu k tu ai fi mai de fier ca altele. Mie imi place prietenul de-l am, tin enorm la el, este primul care a fost in viata mea shi sper ca ultimul, dar daca un baiat nu-i satisfacut de fata lui, la ce mai vb cu ea ? Doar ca e frumoasa sau ca sa-i treaca timpul ? Zici ca sunt micuta, pai nu-s singura, doar eu stiu 8 din colegele mele care au iubiti ca fac jocuri sexuale cu ei, asta daca n-or fi si altele de nu spun si nu stiu eu.Prietenul meu spune clar ca daca fata nu-i ofera placere, la ce sa arda gazul degeaba k ea, ca dragostea (pe sek) e ca shi moarta. Prietenul meu se excita foarte usor, ce sa fac, sa-l las asa ? Nu-i destul ca si asa e suparat ca nu stiu cum sa-i ofer placere mai bine ? nu toate fetele fac sex anal si oral cand vor sa-si pastreze baietii lor fara a risca mai mult? Eu asa am auzit. Ier de himen de unde vrei sa stiu locul, daca e astupat? Ce tu esti facuta altfel, ori te dai desteapta sa te laude careva. Vezi mai bine de iubitul de-l ai acum, ca fuge dracului si asta, de-l mai tii mult cu c*aiele umflate si lasa morala. Eu voiam un sfat la problemele de nu le stiu bine, nu morala si inca de la o virgina batrana...Mai bine du-te la tipul ala de-l mai gasesti..shi ..dezverginare usoara fata...'


fir-ar al dreaq de himen !!!.......de ce esti maaaaa....astupat ????............

cre'ca o sa-mi pierd titlul de PERVERSA !!............ .........

Doamne -doamne..........ce inseamna lipsa comunicarii intre parinti si copii.....si atatea surse "de inspiratie"....la liber !!..........
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:46
Oare s-au terminat toate preocupãrile specifice vârstei de 10 ani?

fata asta o sa se imbonaveasca de sindromul placerii eterne...
Aphrodite
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:47
...ma scuzati.... revin cand imi trece....nu cred ca ne vedem prea curand
_oktober_
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:48
sunt shocata.....pe bune.....nu pot sa mi revin.....cand citesc asemenea faze....imi vine sa mi promit mie ca nu am sa fac copii vreodata..... sau cel putin.....sa nu fac fete.....
monaq
Postat pe 9 Septembrie 2009 21:54
Doamne ce tropic ........radem noi ca nu ne putem abtine dar e de plans la 11 ani eram in razboi cu baietii sy ma intrebam dc a facut Doamne-Doamne aceste "creaturi"...nici nu stiam ce'i ala ciclu da sex ce sa mai zic credeam ca m'a adus barza Da de fetitzele astea sunt mai documentate si in capsorul lor ala lipsit de creier ...(aaaa..........ma scuzati fetitzele astea au creier ca deh stiu de sex anal si orar )considera ca daca esti virgila la 21 de ani esti fata batrana da eu zic ca daca esti asa la 11 anisori cand vei ajunge la 21 de ani vei fi cea mai mare tarfa te vei duce in spania la "indreptat de banane"
fetita_cu_fitze
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:08
De la: monaram, la data 2009-09-09 21:54:21sunt shocata.....pe bune.....nu pot sa mi revin.....cand citesc asemenea faze....imi vine sa mi promit mie ca nu am sa fac copii vreodata..... sau cel putin.....sa nu fac fete.....


fetele oricum vor mai mult baieti... dar eu care vreau fete, ce ma fac???
DieMann
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:08
De la: DieMann, la data 2009-09-09 22:08:36
De la: monaram, la data 2009-09-09 21:54:21sunt shocata.....pe bune.....nu pot sa mi revin.....cand citesc asemenea faze....imi vine sa mi promit mie ca nu am sa fac copii vreodata..... sau cel putin.....sa nu fac fete.....


fetele oricum vor mai mult baieti... dar eu care vreau fete, ce ma fac???


te insori cu un barbat
monaq
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:15
what the f.uck

Diavolyta_
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:18
De la: monaram, la data 2009-09-09 22:15:26
De la: DieMann, la data 2009-09-09 22:08:36
De la: monaram, la data 2009-09-09 21:54:21sunt shocata.....pe bune.....nu pot sa mi revin.....cand citesc asemenea faze....imi vine sa mi promit mie ca nu am sa fac copii vreodata..... sau cel putin.....sa nu fac fete.....


fetele oricum vor mai mult baieti... dar eu care vreau fete, ce ma fac???


te insori cu un barbat


asa si? crestem iepuri?
DieMann
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:22
11 ani si 4 luni.

‘mihaele_super hapy (01-Jan-2009, 19:06)
buna girls ..sa stiti ca nu mai sunt supy pe voi.Chiar daca ati fost rautacioase mi-am dat seama ca ati facut asta doar pentru ca erati geloase pe baiatu meu.Am vorbit mai multe cu o fata de clasa a 8a si m-a asigurat ca baiatul ei e foarte multumit de cum il satisface ea oral si anal.Cu analul nu prea am reusit dar o sa incerc, insa am facut-o.L-am lasat sa o bage decat jumate la inceput iar apoi pe toata.M-a durit putin de tot cand am facuto dar acum o facem aproape in fiecare zi si a inceput sa-mi palaca .Baiatul meu este foarte multumit si mi-a zis ca putem sa profitam ca nu mi-a venit ciclul sa facem toate tipurile de sexuri.Ultima data cand am facut-o m-am simtit foarte bine , cred ca am avut orgasm .Mi-a zis ca e foarte mandru de mine .Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult sa stau cu baiatul meu si sa il iubesc mult de tot .Cam atat am vrut sa va spun girls
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:22
mi'e rau....
Diavolyta_
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai proasta abordare 217 De la: leo_ 24 Septembrie 2010 03:19
:-? 4 De la: simonycik 9 Octombrie 2009 10:03
la toti barbatii,,,, 45 De la: kudika226297 14 Septembrie 2010 09:40
femeia isterica si actul sexual 121 De la: ROBERTA_BRUNI 18 Septembrie 2012 12:25
Despre ejaculare si erectie 31 De la: kudika_37265 19 Iulie 2013 15:41