Setari Cookie-uri

10 ani si 8 luni

De la: DieMann, la data 2009-09-09 22:22:17
De la: monaram, la data 2009-09-09 22:15:26
De la: DieMann, la data 2009-09-09 22:08:36
De la: monaram, la data 2009-09-09 21:54:21sunt shocata.....pe bune.....nu pot sa mi revin.....cand citesc asemenea faze....imi vine sa mi promit mie ca nu am sa fac copii vreodata..... sau cel putin.....sa nu fac fete.....


fetele oricum vor mai mult baieti... dar eu care vreau fete, ce ma fac???


te insori cu un barbat


asa si? crestem iepuri?


puteti infia.....
monaq
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


VINE SF LUMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
monaq
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:31
ia innebunit dumnezeu pe copii din ziua de azi la 11 ani deja te gandesti la sex...mai bne te`ai gandi la scoala sa ajungi cineva macar sa stii cum te cheama cu buletinu in mana nu sa ajungi o c***a ca sunt deja multe tocmai prostia unora ca tine au fct tara de ras....gandestete la tine nu la el ....cand o sa ajungi la 18 ani deja o sa fii prea tarfa si o sa iti para rau ca nu ti`ai trait copilaria....o sa ai timp de sex....asa ca preocupate de scoala nu de sex....si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei....daca de la 11 ani vrei sa ai un singur prieten iubit ce o fi inseamna ca esti nebuna....daca la 11 ani faci sex oral ce sa zic mai incolo...e clar daca ai dat`o in sex anal si oral deja esti o tarfa penala...dumnezeu sa te ierte mai copilo
TzaKaN_Ta
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:33
si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei...



va fi si la 21.....ca face sex numa din ala care nu impliCA CAutarea himenului


ok,nu e de ras
_oktober_
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


s-aduc ligheanu' ??......... .......imi FUUUU TAREEEEEE dor di tiniiiiiiiiii !!!............
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:06
De la: monaram, la data 2009-09-09 22:31:23
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


VINE SF LUMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


pe dreaqqqqqqqq....it's just the BIGINING !!!........ca ne mai lasa Domnul oleaca in durerea noastra ,asa !!.............
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:07
De la: monaram, la data 2009-09-09 22:31:23
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


VINE SF LUMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


pe dreaqqqqqqqq....it's just the BIGINING !!!........ca ne mai lasa Domnul oleaca in durerea noastra ,asa !!.............
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:07
De la: TzaKaN_Ta, la data 2009-09-09 22:33:30ia innebunit dumnezeu pe copii din ziua de azi la 11 ani deja te gandesti la sex...mai bne te`ai gandi la scoala sa ajungi cineva macar sa stii cum te cheama cu buletinu in mana nu sa ajungi o c***a ca sunt deja multe tocmai prostia unora ca tine au fct tara de ras....gandestete la tine nu la el ....cand o sa ajungi la 18 ani deja o sa fii prea tarfa si o sa iti para rau ca nu ti`ai trait copilaria....o sa ai timp de sex....asa ca preocupate de scoala nu de sex....si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei....daca de la 11 ani vrei sa ai un singur prieten iubit ce o fi inseamna ca esti nebuna....daca la 11 ani faci sex oral ce sa zic mai incolo...e clar daca ai dat`o in sex anal si oral deja esti o tarfa penala...dumnezeu sa te ierte mai copilo


pacat de timpul tau pierdut...........ca s-asa nu stie sa citeste...fatuca !!..........stie doar sa ....oraleste !!.......si analeste !!.........
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:09
De la: _oktober_, la data 2009-09-09 23:01:29si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei...



va fi si la 21.....ca face sex numa din ala care nu impliCA CAutarea himenului


ok,nu e de ras


A facut si de-ala clasic la 11 ani.
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:10
fata desteapta....a evoluat
_oktober_
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:13
De la: etta, la data 2009-09-09 23:06:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


s-aduc ligheanu' ??......... .......imi FUUUU TAREEEEEE dor di tiniiiiiiiiii !!!............



si mie de tine >:D:D<

puuup dulceee deeee toooott etta
Diavolyta_
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:13
De la: Kathara, la data 2009-09-09 22:22:3511 ani si 4 luni.

‘mihaele_super hapy (01-Jan-2009, 19:06)
buna girls ..sa stiti ca nu mai sunt supy pe voi.Chiar daca ati fost rautacioase mi-am dat seama ca ati facut asta doar pentru ca erati geloase pe baiatu meu.Am vorbit mai multe cu o fata de clasa a 8a si m-a asigurat ca baiatul ei e foarte multumit de cum il satisface ea oral si anal.Cu analul nu prea am reusit dar o sa incerc, insa am facut-o.L-am lasat sa o bage decat jumate la inceput iar apoi pe toata.M-a durit putin de tot cand am facuto dar acum o facem aproape in fiecare zi si a inceput sa-mi palaca .Baiatul meu este foarte multumit si mi-a zis ca putem sa profitam ca nu mi-a venit ciclul sa facem toate tipurile de sexuri.Ultima data cand am facut-o m-am simtit foarte bine , cred ca am avut orgasm .Mi-a zis ca e foarte mandru de mine .Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult sa stau cu baiatul meu si sa il iubesc mult de tot .Cam atat am vrut sa va spun girls


Girlssss..........da' lasati fata sa face toate tipurile se....SEXURI !!..........nu vedeti ce SATISFY e ????........... ..........m'anc-o mama pe ea de .........MODERNISTA !!........ ........ssstttttt.....a'ncoa sa-ti mai zica baba neshte tipuri de SEXURI :..biliboaca.....clapacioace ......vezi daca te aranjeaza si astea !!..........

OOOOOOO....MMMMMMMMMMMMMM......GGGGGGGGGGGG.......... ...........IL IUBESCCCCCC,GIRLSSSSSSS !!..........
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:15
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 23:13:46
De la: etta, la data 2009-09-09 23:06:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


s-aduc ligheanu' ??......... .......imi FUUUU TAREEEEEE dor di tiniiiiiiiiii !!!............



si mie de tine >:D:D

o lamaie...ceva??...sau ti-a trecut ???........raul de...mare...prostie .......
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:16
De la: etta, la data 2009-09-09 23:16:48
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 23:13:46
De la: etta, la data 2009-09-09 23:06:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


s-aduc ligheanu' ??......... .......imi FUUUU TAREEEEEE dor di tiniiiiiiiiii !!!............



si mie de tine >:D:D

o lamaie...ceva??...sau ti-a trecut ???........raul de...mare...prostie .......


nu inca nu mi'o trecut... si nici nu cred ca o sa'mi treaca curand


Diavolyta_
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:21
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 23:21:56
De la: etta, la data 2009-09-09 23:16:48
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 23:13:46
De la: etta, la data 2009-09-09 23:06:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-09 22:26:35mi'e rau....


s-aduc ligheanu' ??......... .......imi FUUUU TAREEEEEE dor di tiniiiiiiiiii !!!............



si mie de tine >:D:D

o lamaie...ceva??...sau ti-a trecut ???........raul de...mare...prostie .......


nu inca nu mi'o trecut... si nici nu cred ca o sa'mi treaca curand




eeeeeeee...e si ele mici,maica.........si le mananca....de la urticarie !!........
etta
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:26

Nu stiu daca eu sunt tampita sau a innebunit lumea. De fapt copiii. Am ramas cu gura cascata ca la dentist citind ca a scris acel copil!
Nu-mi vine sa cred!
Inca sunt cu gura cascata!
Alessyaxyz
Postat pe 10 Septembrie 2009 05:04
cred ca e o poveste inventata. cum sa fie adevarat asa ceva?
si probabil mama-sa are vreo 23-24 de ani. au fost precoce astea.
dar d c ne mai miram? nu trebuie si fetele de pe centura sa aiba urmase? doar nu s-o pierde samanta pe drum.
poate n-o fi adevarat....
Madalina2808
Postat pe 10 Septembrie 2009 11:16
Nu pot sa cred ca se intampla asa ceva.
Sunt uimita,zapacita,socata.
Nu poate fi ceva real.
lilianagr
Postat pe 10 Septembrie 2009 12:27
promit ca voi avea grija sa am baiat.....

on topic, daca nu e inventata povestea , atunci e grav, pe langa faptul ca educatia in scoli e jale si durere mai aflii ca exista si specimene de parinti care nu au nici cea mai vaga idee ce inseamna sa supraveghezi odrasla si sa comunici cu ea....
rau de tot ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2009 12:41
De la: TzaKaN_Ta, la data 2009-09-09 22:33:30ia innebunit dumnezeu pe copii din ziua de azi la 11 ani deja te gandesti la sex...mai bne te`ai gandi la scoala sa ajungi cineva macar sa stii cum te cheama cu buletinu in mana nu sa ajungi o c***a ca sunt deja multe tocmai prostia unora ca tine au fct tara de ras....gandestete la tine nu la el ....cand o sa ajungi la 18 ani deja o sa fii prea tarfa si o sa iti para rau ca nu ti`ai trait copilaria....o sa ai timp de sex....asa ca preocupate de scoala nu de sex....si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei....daca de la 11 ani vrei sa ai un singur prieten iubit ce o fi inseamna ca esti nebuna....daca la 11 ani faci sex oral ce sa zic mai incolo...e clar daca ai dat`o in sex anal si oral deja esti o tarfa penala...dumnezeu sa te ierte mai copilo

is there a God or a Satan? or we are just what we make of ourselves ?!
felixcat
Postat pe 10 Septembrie 2009 12:57
De la: felixcat, la data 2009-09-10 12:57:23
De la: TzaKaN_Ta, la data 2009-09-09 22:33:30ia innebunit dumnezeu pe copii din ziua de azi la 11 ani deja te gandesti la sex...mai bne te`ai gandi la scoala sa ajungi cineva macar sa stii cum te cheama cu buletinu in mana nu sa ajungi o c***a ca sunt deja multe tocmai prostia unora ca tine au fct tara de ras....gandestete la tine nu la el ....cand o sa ajungi la 18 ani deja o sa fii prea tarfa si o sa iti para rau ca nu ti`ai trait copilaria....o sa ai timp de sex....asa ca preocupate de scoala nu de sex....si daca la 21 de ani esti virgina e f bne inseamna ca stii sa joci baietii pe degete fara sa faci sex cu ei....daca de la 11 ani vrei sa ai un singur prieten iubit ce o fi inseamna ca esti nebuna....daca la 11 ani faci sex oral ce sa zic mai incolo...e clar daca ai dat`o in sex anal si oral deja esti o tarfa penala...dumnezeu sa te ierte mai copilo

is there a God or a Satan? or we are just what we make of ourselves ?!


cu siguranta fiecare dintre noi isi creeaza propriul iad....captusit bine
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2009 12:59
Si eu imi faceam griji ca Morenuca mea de 4 ani jum. tipa intr-una cind vrea ceva!!!! :(((((
uite aici probleme!!!!
daca nu gasesti calea cea corecta si deschisa cu copilul tau, ai INCURCAT_O rau rau rau.

Mi-e rau, sila, spaima!!!!!

_iluzie_
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:09
dumnezeule peste 2 luni fiica mea face 11 ani deja am intrat in panica.........................lumeeeeeeeeeee ce se intampla cu tine? mai fetitza mai inca te potzi juca cu papusi la varsta ta crede-ma
anybody
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:11
...sper ca e aberatia unei copile care duce lipsa de atentie...
anot
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:18
De la: anot, la data 2009-09-10 13:18:37 ...sper ca e aberatia unei copile care duce lipsa de atentie...


Pe dracu'! (scuzati-mi franceza, da-s holbata si am nevoie de o refulare... )
Fatuca da prea multe amanunte - cu un deget, cu doua degete - ca sa fie text...

Desi ma rog la cel de sus sa fie... Stati, am nevoie de o pauza ca tot nu-mi revin din holbare...
Ma duc sa citesc o carte, sa-mi amintesc de cand aveam 10 ani si tineam cartile Agathei Christie sub manuale sa creada ai mei ca invat (si daca ma prindeau, ma pedepseau, ca cica aveam, nene, preocupari superficiale... O fiica ca asta le trebuia alor mei, nu eu, care nu ma dezlipeam de o carte pana n-o terminam )
Dor_a
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:47
Dora mama,esti tu sau doar visez????
daca da,uite
matracucu
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:49
De la: just_laura, la data 2009-09-10 13:49:55Dora mama,esti tu sau doar visez????
daca da,uite


Dora este lauriciule....................da suntem toate sub influentza socului dupa ce "cetiram "topicul asta
anybody
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:51
De la: just_laura, la data 2009-09-10 13:49:55Dora mama,esti tu sau doar visez????
daca da,uite


Io sunt Laura cea sexoasa...

Doar ca am luat o pauza... Si acu', dupa faza cu 10 ani si 8 luni ma'c Doamne-iarta-ma sa citesc despre The hound of death and other stories, despre criminali nebuni si misteriosi, ca parca e mai putin depresiv decat sa citesti despre copii care vorbesc de f** in c** cu nonsalanta cu care eu vorbeam la varsta lor cu papusile....

Imi amintesc ca aveam o Barbie (care nu era o Barbie originala, da' nu-mi pasa) pe care o imbracam ca pe Scarlet O'Hara (i-am taiat mamei un capot de matase sa-i fac panglici la palarie... nu mult si nu vizibil, din partea interioara a gulerului, da' tot m-a "incins" Deci, citeam Pe aripile vantului si ma jucam cu papusile... Si tot ma pedepseau! Unde esti tu, mama draga, sa vezi ce ai fi putut avea la usa. Sa te fi vazut atunci! Pe mine ma pedepseau ca gaseau carti in masina de spalat
Dor_a
Postat pe 10 Septembrie 2009 14:11
mi-e sila de ceea ce am citit aici...si nu de ce scrisese acea fatuca ci de replicile unor persoane inteligente de pe acest forum
fata era probabil la sfarsitul clasei a patra,poate ma-sa s-o fi gandit ca e prematur sa ii explice mai pe indelete cum sta treaba cu oralu sau analu insa faptul ca noi,oameni maturi luam in deradere drama (ca pana la urma aia e) acestei fete,e strigator la cer.
nu va rugatzi sa nu avetzi fete(cele care inca nu le avetzi)pt ca la baietzi poate fi cu mult mai rau.

matracucu
Postat pe 10 Septembrie 2009 14:11
De la: just_laura, la data 2009-09-10 14:11:58mi-e sila de ceea ce am citit aici...si nu de ce scrisese acea fatuca ci de replicile unor persoane inteligente de pe acest forum
fata era probabil la sfarsitul clasei a patra,poate ma-sa s-o fi gandit ca e prematur sa ii explice mai pe indelete cum sta treaba cu oralu sau analu insa faptul ca noi,oameni maturi luam in deradere drama (ca pana la urma aia e) acestei fete,e strigator la cer.
nu va rugatzi sa nu avetzi fete(cele care inca nu le avetzi)pt ca la baietzi poate fi cu mult mai rau.




laura si eu am o fata de aproape 11 ani si cum puii mei sa-i explic sau sa incep sa-i fac educatzie sexuala(asta presupanand anal si pozitzii)cand eu o vad cat de frumos se joaca inca cu papusile sau cand ii fura sora-si cubuletzele pentru ca inca ii este drag sa construiasca si ea cum as putea sa-i vorbesc despre orale si anale? explicati-mi si mie ca io nu pricep
anybody
Postat pe 10 Septembrie 2009 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu ma simt satisfacuta! 7 De la: crissulinaa 8 Martie 2016 06:58
cine a vazut filmul "he is just not that into you?" 4 De la: cckitty 30 Aprilie 2009 00:04
A trecut atractia sau nu mai e bun la pat? 5 De la: kitty_krieger 4 Iunie 2010 14:56
insarcinata sau probleme cu stomacul? 32 De la: kudika_28965 13 Februarie 2013 23:32
Ce parere au femeile despre sexul total? 84 De la: scorpio67 13 Mai 2010 07:29