Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrrr vreau niste sfaturi in legatura cu sexul anal...

DANG!
greierash_is_back
Postat pe 3 Octombrie 2009 16:16
ai dreptate yneedlove...am pus poza reala si am ramas uimita de faptul ca lumeain ziua de azi duce lipsa de multe,dar de prostie si lipsa de educatie nu duc lipsa...nu e de mirat ca romania e asa de inapoiata..si cred ca o sa fie pt mult timp asa cat timp o sa existe persoane din astea,norocul meu ca sunt departe de ei...f departe...
brunetzica69
Postat pe 3 Octombrie 2009 16:23
De la: brunetzica69, la data 2009-10-03 16:23:39ai dreptate yneedlove...am pus poza reala si am ramas uimita de faptul ca lumeain ziua de azi duce lipsa de multe,dar de prostie si lipsa de educatie nu duc lipsa...nu e de mirat ca romania e asa de inapoiata..si cred ca o sa fie pt mult timp asa cat timp o sa existe persoane din astea,norocul meu ca sunt departe de ei...f departe...


Ce dura esti in autocaracterizare vezi ca oricat de departe ai fi tot romanca esti si tu
simonycik
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:05
De la: brunetzica69, la data 2009-10-03 16:14:37aaaa...e posibil sa fie greseli in mess..cred si eu..avand in vedere ca eram nervoasa..ce dracu aveti in cap fratilor? o persoana intra pe un site sa isi spuna parerea sau sa ceara sfaturi si voi va apucati de comm aiurea.tu nu poti vedea sufletul meu..e mai asa ca daca il vezi e posibil sa il infectezi cu rautatea ta...si cinismul tau...ufffffffffffffff......

Nu te mai enerva pisi ca-ti face sufletelul riduri
simonycik
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:08
De la: greierash, la data 2009-10-03 16:04:07pisi mic si pocit! io sunt sigura ca ai un suflet absolut mirific! da' vezi tu, io nu pot sa-l observ din cauza mutritei tale si faptului ca scrii agramat, ca o analfabeta cu picioru stang!good luck and good bye!



hai ca ai fost tare la faza asta greierash
Diavolyta_
Postat pe 4 Octombrie 2009 22:57
De la: brunetzica69, la data 2009-10-03 16:14:37aaaa...e posibil sa fie greseli in mess..cred si eu..avand in vedere ca eram nervoasa..ce dracu aveti in cap fratilor? o persoana intra pe un site sa isi spuna parerea sau sa ceara sfaturi si voi va apucati de comm aiurea.tu nu poti vedea sufletul meu..e mai asa ca daca il vezi e posibil sa il infectezi cu rautatea ta...si cinismul tau...ufffffffffffffff......


uffff pisiii pisiiii da' recunoaste... ai vrea tu sa arati ca aia din poza de la avataru' tau nu??
Diavolyta_
Postat pe 4 Octombrie 2009 22:59
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-04 22:57:57
De la: greierash, la data 2009-10-03 16:04:07pisi mic si pocit! io sunt sigura ca ai un suflet absolut mirific! da' vezi tu, io nu pot sa-l observ din cauza mutritei tale si faptului ca scrii agramat, ca o analfabeta cu picioru stang!good luck and good bye!



hai ca ai fost tare la faza asta greierash


multumesc!
greierash_is_back
Postat pe 4 Octombrie 2009 23:00
pis unu...pis doi
cristiana_cris
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:43
ce o fi insemnand sa-si bage respectivul, instrumentul in rahat nu-mi dau seama si ea sa accepte
margareta2006
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:05
De la: brunetzica69, la data 2009-10-03 16:23:39ai dreptate yneedlove...am pus poza reala si am ramas uimita de faptul ca lumeain ziua de azi duce lipsa de multe,dar de prostie si lipsa de educatie nu duc lipsa...nu e de mirat ca romania e asa de inapoiata..si cred ca o sa fie pt mult timp asa cat timp o sa existe persoane din astea,norocul meu ca sunt departe de ei...f departe...


adica vrei sa spui ca tu esti in poza aia de la avatar??
pei cum ..pisicii mei...mai fetito sa nu se ia oamenii de tine pe net ? tu nu stii pe ce lume traiesti ? sau faci pe ..hai sa nu zic proasta... faci pe nestiutoarea??
sau eu stiu...poate ai de gand chiar sa oferi ceea ce arati..
doamne...ingrijorator
arhanghel
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:08
.....mai fatuca daca tot vrei sa ti faci fericit prietenul.... treci pe la mine sa ti fac rodajul ....si dupa ce nu te va mai durea poti merge linistita la el sa l faci fericit
vali778
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:34
De la: geo_x, la data 2009-10-01 19:04:14
De la: simonycik, la data 2009-10-01 19:01:37
De la: DieMann, la data 2009-10-01 18:54:29io va zic sigur ca "ea" e un el...

Luand in considerare mesajele care le-a scris pana acum, nick-ul si in primul rand poza ...DA...clar


incurcate-s caile netului draga mea! si nu tot ce se vede e real!


deci ceea ce vedem e doar ireal sau imaginar, nu?
franziska_eu
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:52
De la: Franzi, la data 2009-10-09 10:52:01
De la: geo_x, la data 2009-10-01 19:04:14
De la: simonycik, la data 2009-10-01 19:01:37
De la: DieMann, la data 2009-10-01 18:54:29io va zic sigur ca "ea" e un el...

Luand in considerare mesajele care le-a scris pana acum, nick-ul si in primul rand poza ...DA...clar


incurcate-s caile netului draga mea! si nu tot ce se vede e real!


deci ceea ce vedem e doar ireal sau imaginar, nu?


fuc!
interesanta filozofie e intepretare. uneori se produce datorita neintelegerii unui text sau a citirii doar unei parti din text!
ceea ce-mi place totusi , ca interpretarea e si limitata de imaginatia fiecaruia. da' asta-i alta poveste!!
geo_x
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:57
De la: geo_x, la data 2009-10-09 10:57:44
De la: Franzi, la data 2009-10-09 10:52:01
De la: geo_x, la data 2009-10-01 19:04:14
De la: simonycik, la data 2009-10-01 19:01:37
De la: DieMann, la data 2009-10-01 18:54:29io va zic sigur ca "ea" e un el...

Luand in considerare mesajele care le-a scris pana acum, nick-ul si in primul rand poza ...DA...clar


incurcate-s caile netului draga mea! si nu tot ce se vede e real!


deci ceea ce vedem e doar ireal sau imaginar, nu?


fuc!
interesanta filozofie e intepretare. uneori se produce datorita neintelegerii unui text sau a citirii doar unei parti din text!
ceea ce-mi place totusi , ca interpretarea e si limitata de imaginatia fiecaruia. da' asta-i alta poveste!!


am io asea o imaginatzie cu tine geo ,da nu acilea pe topicul asta penal.....anal.......
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:59
carliontato, de ce-mi provoci vise cu oaresce caracter senzual!!?
mmmmm! si ce viseeeeee! vise ce implica buze
geo_x
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:13
De la: geo_x, la data 2009-10-09 11:13:56carliontato, de ce-mi provoci vise cu oaresce carter senzual!!?
mmmmm! si ce viseeeeee!



geo,te rog io nu visa acilea ,pe topicul asta
oaresce din astea mai ai si pt moa?
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:15
ah,i-ai adaugat dupe....ce draguuuuutz
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:16
De la: oanaonyxa, la data 2009-10-06 18:52:31sexul anal e ok atat timp cat vrei!!! nu trebuie sa faci doar d dragul prietenului.eu una eram ca tine la inceput..dar crede-ma ca eu innebunesc acum de placere!! chiar am orgasm cand fac sex anal!!!
important este sa te lubrefiezi foarte bine.poti folosi lubrefianti din comertz speciali sau chiar ulei de corp de la johnson's baby.miroase si frumos si isi face treaba chiar f bine!!!
iti recomand sa stati in pozitia pe o parte ..pt ca sa poti controla penetrarea.
primele 2-3 dati te doare un pic...dar nu e mare lucru.
in curand o sa te rogi u d el sa faceti anal!!!! te-am pupat



Diavolyta_
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:22
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-09 11:22:09
De la: oanaonyxa, la data 2009-10-06 18:52:31sexul anal e ok atat timp cat vrei!!! nu trebuie sa faci doar d dragul prietenului.eu una eram ca tine la inceput..dar crede-ma ca eu innebunesc acum de placere!! chiar am orgasm cand fac sex anal!!!
important este sa te lubrefiezi foarte bine.poti folosi lubrefianti din comertz speciali sau chiar ulei de corp de la johnson's baby.miroase si frumos si isi face treaba chiar f bine!!!
iti recomand sa stati in pozitia pe o parte ..pt ca sa poti controla penetrarea.
primele 2-3 dati te doare un pic...dar nu e mare lucru.
in curand o sa te rogi u d el sa faceti anal!!!! te-am pupat



cee te holbezii asa roxanoo,,lasa ca o sa incepi cu mn
thadoog
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:25
foloseste cu larghetze lubrifiant si nu uita de prezervativ pentru ca exista posibilitatea sa nu potzi face clisma imediat dupa iar sperma cand se usuca lipeste. si gandestete ca totusi ai fost vreodata constipata si ai trecut de asta.
stefanant
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:54
In primul rand tre sa-ti doresti sa o faci.Pt ca , daca esti indecisa te va durea inainte de a incepe.Nu grabitzi lucrurile,loati-o mai incet.In 2-3 zile o sa reusiti.E la fel dar ai o alta senzatzie.Totul e pe "creier".Nimic mai mult.Hai , trece-ti la treaba.Bafta
shtefan_d
Postat pe 20 Noiembrie 2009 10:15
shtefan_d
Postat pe 20 Noiembrie 2009 10:17
multe lucruri nu sunt placute la inceput,dar dupa.....
kudika097635
Postat pe 26 Decembrie 2009 23:26
Lol ce de oameni frustrati
ce aveti fratilor ku fata,doar a cerut si ea o parere k omu si imediat ii sariti in kap
dear sfatul meu ca si cele cateva putine la subiect de pe threadul tau e sa incerci usor si cu lubrifiante pe baza de apa nu creme sau uleiuri de masaj cum mai fac unii
o krema de lubrifiere pentru sexul anal e cateva zeci de lei si merita efortul financiar
in general (cu exceptia femeilor care sunt predispuse la excitatie in zona anala) sexul anal merge mai greu,e nevoie de ...multa deschidere ca sa zic asa.Daca vrei sa-l satisfaci pe pr tau in aceasta privinta atunci ia initiativa nu-l mai lasa pe el sa te roage.O sa-i faci si o surpr plakuta si o sa fie si putin mai rabdator in procesul creatiei :P
si repetitia e mama invataturii
dar MARE ATENTIE
daca durerile persista sau e o incompatibilitate de ...marimi ca sa zic asa atunci las-o balta mai bine da-i 100 de lei sa se duca la curve si sa te lase-n pace din punctul asta de vedere
ma bucur ca tea interesat aspektul si nu ai neglijat subiectul fiindca in general situatiile astea sunt importante in mersul unei relatii si tensiunile create de pe urma lor pot avea repercursiuni grave
anda_iso
Postat pe 27 Decembrie 2009 13:30
interesant topic si multumesc celor care dau sfaturi pe aici
yumy
Postat pe 27 Decembrie 2009 13:33
Wowwww nu imi vine sa cred,citesc si ma crucesc.oameni buni ce aveti cu fata? a cerut saraca un sfat si voi tate ati inceput sa mancati rahat,oare nu va e rusine,dar de unde vad ca faceti si complimente care mai de care e mai proasta.topicurile se fac pt a cere un sfat nu pt a judeca persoanele cum sunt ele,sau cum arata.Sfatul meu asa cum au spus si altii foloseste lubrifiant si stai in pozitia pe o parte sa poti contola penetrarea..doare dar o sa ai si un maxim de placere.succes.IAR VOI DESTEPTELOR MAI ALES GREIERAS CANTA MAI PUTIN CA E MAI BINE,VAD CA LA MULTE TOPICURI TE BAGI IN SEAMA CU COMM NASPA,CE VREI DEFAPT SA DAI SFATURI SAU SA MANANCI RAHAT.AR TREBUI SA VA FIE RUSINE,HALAL FEMEII.
kudika098308
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:07
De la: brunetzica69, la data 2009-10-01 18:03:23iubesc prietenul meu mai mult ca orice pe lume...dar un singur lucru nu pot face ca relatia noastra sexuala sa fie satisfactie 100%....suntem impreuna de 1 an...si mi-a cerut lucrul asta de mii si mii de ori...am incercat dar am simtit o durere ingrozitoare..asa ca l-am oprit...vreau si imi doresc sa o fac dar frica aia din cauza durerii ma blocheaza..ce pot face?








... NIMIC ... refuza si cu asta gata ... spune-i clar si raspicat ... odata pentru totdeanua ... iubirea nu inseamna sex anal obligatoriu ... e un pervers prapadit dar corpul si sentimentele sint ale tale ... daca nu le respecta sa ii fie de bine ... nu te transforma intr-o cirpa de dragul cuiva care, dupa cum insista, e clar ca nu te iubeste asa cum il iubesti tu ...


marco918
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:20
De la: kudika098308, la data 2009-12-31 14:07:18Wowwww nu imi vine sa cred,citesc si ma crucesc.oameni buni ce aveti cu fata? a cerut saraca un sfat si voi tate ati inceput sa mancati rahat,oare nu va e rusine,dar de unde vad ca faceti si complimente care mai de care e mai proasta.topicurile se fac pt a cere un sfat nu pt a judeca persoanele cum sunt ele,sau cum arata.Sfatul meu asa cum au spus si altii foloseste lubrifiant si stai in pozitia pe o parte sa poti contola penetrarea..doare dar o sa ai si un maxim de placere.succes.IAR VOI DESTEPTELOR MAI ALES GREIERAS CANTA MAI PUTIN CA E MAI BINE,VAD CA LA MULTE TOPICURI TE BAGI IN SEAMA CU COMM NASPA,CE VREI DEFAPT SA DAI SFATURI SAU SA MANANCI RAHAT.AR TREBUI SA VA FIE RUSINE,HALAL FEMEII.





... auzi ... tu cit sex anal faci, mai dasteapt-o si cit esti de respectata pentru asta ? ... gel, relaxare si succes !!! ... ATIT !!! ... mai mamaitza, daca vrei sa ajuti pe cineva ii spui tot ... incepind de la problemele psihice care pot sa apara in unele cazuri, la durere, singerarile care apar aproape de fiecare data si diversele boli care se pot lua ... tu chiar crezi ca toate femeile au anusul cit banitza ? ... cap de tab_a ... daca tu visezi ca vrei sa zbori crezi ca e corect ca eu sa iti spun - deschide fereastra si sari de acolo ? ...
... si de dragul corectitudinii ar trebuii sa stii ca nu exista ''sex anal'' ... doar in visele unora ... pentru sex ai nevoie de organe sexuale ... or partea dorsala inca nu a fost categorisita asa nici la oameni nici la animale ... actiunea in sine se numeste SODOMIE ... si e o perversiune ... cine vrea sa se ''relaxeze'' e strict treaba ei ... dar nu minimaliza asa ceva ...
marco918
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:25
Da fratioare...asa mai zic si eu topic de citit dimineata la cafea ca ma saturasem de babe nef...amiliare sau de pustoaice care se omoara pentru nus ce sarac...N-as stii ce sfat sa-i dau celei care a deschis topicul,e funduletul ei,dar durerea de acum nu cred ca se compara cu placerea care se va intoarce inzecit dupa putin timp! I-as da insa un premiu pentru curaj iar sexul anal...daca ar fii sa ma iau dupa fosta mea prietena casatorita cu altul e superbelea!Keep on rockin' babe...you're on the damn gooood way honey! Mai ales ca s-a iesit din post....
Saxon
Postat pe 31 Decembrie 2009 16:36
io zic ca a prins miros....
adrianoo33
Postat pe 31 Decembrie 2009 17:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu pot sa am orgasm!!!! 13 De la: kudika038125 29 Octombrie 2009 20:54
Este oare posibil?sfat 76 De la: ironia 11 Septembrie 2009 12:15
urgent 5 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:26
anticonceptionale 9 De la: kudika_nikole 17 Decembrie 2011 17:09
fantezie 14 De la: florin886 7 Septembrie 2014 17:28