Setari Cookie-uri

eu romanca el arab:-S

De la: kudika075615, la data 2009-10-19 21:36:22
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:08:57poi eo nu prea ma gandesc la planuri de viitor..


nu ca ar avea vreo importanta majora in decizia ta, da tare as vrea sa vad un mesaj scris catre el.
mhai, la thine viitor gandhitor estem. nu gandhim prezent, nu gandhim viitor, nu gandhim deloc mhai!


m-am tavalit de ras!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:26
De la: khaula, la data 2009-10-14 19:52:13nuj ce sa fac...ca mama nu il vrea...zice ca nu il vrea din cauza religiei lor ca ei nu respecta femeile si sa sunt foarte rai..dar nuj ce sa fac...eo i'am zis k nu sunt toti la fel depinde si de familia lui si de imprejurarile in care a crescut..dar ea nu vrea sa ma asculte...ce sa fac..ca nu vreau sa il las..:)):)):))si q mama nuj qm sa fac...dak ma putetzi sfatui si pe mn pls....:*:*:**:**:*>:D:D:D


Treci la scoala si invata dracului limba si literatura romana. Nu sunt eu profesoara ta de romana sa iti corectez ortografia execrabila, acum pe un forum.
La cum te prezinti cred ca degeaba as incerca eu sa iti zic ceva de arabii musulmani , asa ca nu o sa-mi tocesc degetele degeaba. Ramai cu el si peste 10 ani cand te vei trezi sefa la turma lui de capre o sa vezi ce ai facut. Doar ca atunci nu vei mai avea net sa postezi dracovenii pe forumuri.
frozen_autumn
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:35
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:26:03
De la: kudika075615, la data 2009-10-19 21:36:22
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:08:57poi eo nu prea ma gandesc la planuri de viitor..


nu ca ar avea vreo importanta majora in decizia ta, da tare as vrea sa vad un mesaj scris catre el.
mhai, la thine viitor gandhitor estem. nu gandhim prezent, nu gandhim viitor, nu gandhim deloc mhai!


m-am tavalit de ras!!!!!!!


Ce avatar? Nu mai mananc in viatza mea nimic!!!!!

Postat pe 20 Octombrie 2009 07:31
daca il iubesti orice sfat vei primi nu o sa-l asculti DAR asculta bine o sa ai mult de suferit mai tarziu o sa vezi sant mincinosi afemeiati vezi de treaba ta ca o sa regreti mult
kudika028170
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:04
ms ptr sfat Kathara ..chiar ma gandeam s il supun unor teste..
andreea_fairytale
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:31
Cred k ar fi bine sa o asculti pe mama ta,in general arabii sunt niste brute cu femeile,mai ales dupa casstorie.Acum depinde si ce fel de persoana esti,dar nu cred k ti-ar conveni sa fii o viata supusa si slujnica unui barbat.
annk48
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:13
De la: andreea_fairytale, la data 2009-10-20 21:31:07ms ptr sfat Kathara ..chiar ma gandeam s il supun unor teste..


da da! vezi mai intai daca o are taiata! decapitata. sectionata. decopertata!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:17
De la: one_size, la data 2009-10-19 10:19:16
inainte sa faci observatie ia vezi cum se scrie corect
"scri" cum ai scris tu sau "scrii"?
stupid people!

De la: iulia75, la data 2009-10-19 10:13:24Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.



Intradevar ai dreptate este gresit cum am scris ,imi cer "umil "scuze pentru eroare. Nu cred ca era necesar sa te adresezi cu "stupid people".Nu suntem poate toti asa destepti dar ne dam si noi silinta.Oricum multumesc de observatie ,chiar nu ma deranja daca nu foloseai si expresia ta preferata banuiesc "stupid people".
iulia75
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:56
pt ce ai mai deschis subiectul asta? exista o gramada deja pe kudika... cu peste 10 pagini fiecare, referitoare la musulmani... replici taioase, pareri pro si contra... mai mai sa se omoare pe acolo romancele cu cele care s-au casatorit cu musulmani
un adevarat sitcom
adina_black
Postat pe 21 Octombrie 2009 22:10
"AI GRIJA DACA NU STII CE HOTARARE SA IEI MAI UITETE LA SERIALUL CLONA,SAU DACA CUMVA AI OCAZIA SA VEZI FILMUL NU PLEC FARA MAMA MEA "

Doamne, de mult n-am mai ras asa, eu pe cuvant de cercetasa, as pune-o sa se uite la toate telenovelele de pe Acasa, macar asa poate ar sta in casa priponita in fata teveului si ar mai invata lb.romana!
PS. exista oare si Nu plec fara mama mea reloaded?
miss_darine
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:43
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 17:43:53"AI GRIJA DACA NU STII CE HOTARARE SA IEI MAI UITETE LA SERIALUL CLONA,SAU DACA CUMVA AI OCAZIA SA VEZI FILMUL NU PLEC FARA MAMA MEA "

Doamne, de mult n-am mai ras asa, eu pe cuvant de cercetasa, as pune-o sa se uite la toate telenovelele de pe Acasa, macar asa poate ar sta in casa priponita in fata teveului si ar mai invata lb.romana!
PS. exista oare si Nu plec fara mama mea reloaded?


E o carte, de fapt, Not without my daughter, despre o americanca sechestrata de sot in Iran.
Kathara
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:56
Ai mare grija! Atat!!
Raluca_SA
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:30
De la: iulia75, la data 2009-10-21 20:56:27
De la: one_size, la data 2009-10-19 10:19:16
inainte sa faci observatie ia vezi cum se scrie corect
"scri" cum ai scris tu sau "scrii"?
stupid people!

De la: iulia75, la data 2009-10-19 10:13:24Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.



Intradevar ai dreptate este gresit cum am scris ,imi cer "umil "scuze pentru eroare. Nu cred ca era necesar sa te adresezi cu "stupid people".Nu suntem poate toti asa destepti dar ne dam si noi silinta.Oricum multumesc de observatie ,chiar nu ma deranja daca nu foloseai si expresia ta preferata banuiesc "stupid people".


ai vrut sa pari mai desteapta si nu ti-a iesit!
si stupid people am folosit-o in general..asta referitor si la subiect..nu-i vina mea ca te-ai simtit!
one_size
Postat pe 23 Octombrie 2009 11:32
De la: one_size, la data 2009-10-23 11:32:26
De la: iulia75, la data 2009-10-21 20:56:27
De la: one_size, la data 2009-10-19 10:19:16
inainte sa faci observatie ia vezi cum se scrie corect
"scri" cum ai scris tu sau "scrii"?
stupid people!

De la: iulia75, la data 2009-10-19 10:13:24Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.



Intradevar ai dreptate este gresit cum am scris ,imi cer "umil "scuze pentru eroare. Nu cred ca era necesar sa te adresezi cu "stupid people".Nu suntem poate toti asa destepti dar ne dam si noi silinta.Oricum multumesc de observatie ,chiar nu ma deranja daca nu foloseai si expresia ta preferata banuiesc "stupid people".


ai vrut sa pari mai desteapta si nu ti-a iesit!
si stupid people am folosit-o in general..asta referitor si la subiect..nu-i vina mea ca te-ai simtit!


ai vrut sa spui stiupid pipal?
cu s la sfarsit???? sau fara???
_curly
Postat pe 23 Octombrie 2009 11:41
Iubita mea, cati ani ai tu? Esti tu in stare sa iubesti? Daca da, lasa prejudecatile si parinti la o parte si urmeaza-ti inima. Macar pana te convingi tu singura. Arabii intr-adevar sunt o natie mai ciudata, dar eu cred ca si ei sunt capabili de iubire si respect. Asta tu trebuie sa vezi.
Sau macar da-ne mai multe detalii...
ligiapop19
Postat pe 23 Octombrie 2009 11:44
De la: khaula, la data 2009-10-14 19:52:13nuj ce sa fac...ca mama nu il vrea...zice ca nu il vrea din cauza religiei lor ca ei nu respecta femeile si sa sunt foarte rai..dar nuj ce sa fac...eo i'am zis k nu sunt toti la fel depinde si de familia lui si de imprejurarile in care a crescut..dar ea nu vrea sa ma asculte...ce sa fac..ca nu vreau sa il las..:)):)):))si q mama nuj qm sa fac...dak ma putetzi sfatui si pe mn pls....:*:*:**:**:*>:D:D:D


Nu ºtiu tu,dar io-s înnebunit dupã karaoke!Dacã ºtii sã te distrezi ºi tu ca mine am putea face un duet chiar acum!!!!...1,2,3 ºi:

Some boys kiss me, some boys hug me
I think theyre o.k.
If they dont give me proper credit
I just walk away

They can beg and they can plead
But they cant see the light, thats right
cause the boy with the cold hard cash
Is always mister right, cause we are

Living in a material world
And I am a material girl
You know that we are living in a material world
And I am a material girl

Te descurci biniºor dar...dansul din buric este exclus,hai pa.
io_sunt
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:01
nu are cum sa aibe neveste..are 17 ani...aa...si am uitat sa zic ceva,...el este nascut in italia si aici sta...doar vara si de craciun merge in tunisi...in rest sta in italia cu familia lui...:D:D:D
khaoula
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:15
aaa....si app..el stie doar sa vorbeasca araba...sa scrie si sa citeasca nu stie...pt ca a facut scoala aici..:P
khaoula
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:16
scz pt mesaje...am scris gresit..nu trebuia sa scriu aici...scz nu mi'am dat seama...:D:D:D::D:D
khaoula
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:18
imi cer scuze pentru ultimu mesaj...vroiam sa scriu in alta parte....gresala mea...dar oricum v'am zis...el are 17 ani e nascut aici in italia..in tunisia merge doar de craciun si in vacanta de vara...stie doar sa vorbeasca araba sa scrie si sa citeasca nu stie....pentru ca a facut scoala italiana nu scoala tunisiana..suntem de aproape o luna impreuna..si pana acum sa purtat foarte frumos cu mine..si deasta zic...pentru ca am citit cartea "totul pentru fica mea"....dar eu totusi cred ca dak el e nascut si crescut in italia poate ca nu e ca si acei arabi care sunt nascuti si crescuti in tarile arabe...
khaoula
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:40
De la: khaoula, la data 2009-10-24 16:40:26imi cer scuze pentru ultimu mesaj...vroiam sa scriu in alta parte....gresala mea...dar oricum v'am zis...el are 17 ani e nascut aici in italia..in tunisia merge doar de craciun si in vacanta de vara...stie doar sa vorbeasca araba sa scrie si sa citeasca nu stie....pentru ca a facut scoala italiana nu scoala tunisiana..suntem de aproape o luna impreuna..si pana acum sa purtat foarte frumos cu mine..si deasta zic...pentru ca am citit cartea "totul pentru fica mea"....dar eu totusi cred ca dak el e nascut si crescut in italia poate ca nu e ca si acei arabi care sunt nascuti si crescuti in tarile arabe...


Vezi tu, in cazul asta exista doua posibilitati: ori face parte dintr-o familie destupata si s-a occidentalizat (integrare completa), ori a abordat cealalta posibilitate a oricarui emigrant, respectiv s-a inchistat mai mult sub presiunea majoritatii. Multi devin mai nationalisti/religiosi etc. cand se muta intr-o tara straina decat ar fi fost acasa ca un mod de aparare in fata presiunii societatii evstice. Depinde de tine sa vezi in ce stiuatie se afla el.
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2009 19:47
De la: rusanu_irina, la data 2009-10-20 00:22:02AI GRIJA DACA NU STII CE HOTARARE SA IEI MAI UITETE LA SERIALUL CLONA,SAU DACA CUMVA AI OCAZIA SA VEZI FILMUL NU PLEC FARA MAMA MEA .ESTE UN FILM EXTRAORDINAR.ACOLO AI SA VEZI ADEVARATA VIATA MUSULMANA .EU AM LUCRAT CU EI ANI DE ZILE NU AU NICI MACAR MINIMUL DE RESPECT FATA DE O FEMEIE .FEMEIA ESTE O TA....... SI ATAT ASTA ESTE PAREREA LOR DESPRE ROMANI ,FEMEIA NU ARE VOIE NICAIERI FARA EL SI ACCORDUL LUI ,NICI MACAR LA SCOALA SA SI IA COPII ,NU ARE DREPTUL SA STUDIEZE,NU ARE DREPTUL LA REPLICA IN FATA LUI EI IAU SINGURI HOTARAREA CARE CRED EI CA ESTE BUNA,FEMEIA NU MANANCA LA ACEEASI MASA SI EL ,NU STA FARA VAL PE CAP NICI IN CASA ,PE STRADA ESTE SI FATA ACOPERITA CU TOT CU OCHI,NU AI NICI UN DREPT ASUPRA COPIILOR PE CARE II FACI CU EL ,SI MULTE ALTELE AI SA IEI O HOTARARE PE CARE O VEI REGRETA TOATA VIATA ,A SI ERA SA UIT POT SA AIBE 4 NEVESTE MUSULMANII ,NU AI SA FII NICIODATA PE LOCUL 1 CINE STIE DACA NU ARE ALTE NEVESTE SI NU TIA SPUS TIE DE ELE


tu la cine urlii??
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2009 19:53
De la: khaoula, la data 2009-10-24 16:40:26imi cer scuze pentru ultimu mesaj...vroiam sa scriu in alta parte....gresala mea...dar oricum v'am zis...el are 17 ani e nascut aici in italia..in tunisia merge doar de craciun si in vacanta de vara...stie doar sa vorbeasca araba sa scrie si sa citeasca nu stie....pentru ca a facut scoala italiana nu scoala tunisiana..suntem de aproape o luna impreuna..si pana acum sa purtat foarte frumos cu mine..si deasta zic...pentru ca am citit cartea "totul pentru fica mea"....dar eu totusi cred ca dak el e nascut si crescut in italia poate ca nu e ca si acei arabi care sunt nascuti si crescuti in tarile arabe...


Dacã nu poartã rochii albe ºi bea alcool n-ai de ce sã-þi faci griji.Pentru curiozitatea mea personalã, ce aduce cu el când vine înapoi din Tunisia?
io_sunt
Postat pe 25 Octombrie 2009 04:53

Treci la scoala si invata dracului limba si literatura romana. Nu sunt eu profesoara ta de romana sa iti corectez ortografia execrabila, acum pe un forum.
La cum te prezinti cred ca degeaba as incerca eu sa iti zic ceva de arabii musulmani , asa ca nu o sa-mi tocesc degetele degeaba. Ramai cu el si peste 10 ani cand te vei trezi sefa la turma lui de capre o sa vezi ce ai facut. Doar ca atunci nu vei mai avea net sa postezi dracovenii pe forumuri.[/quote]

Mie mi se pare cã fata e doar în trend cu jargonul internetului.Dar la cât de iute la mânie eºti tu,se pare cã-þi curge niscaiva sânge arab prin degetele tocite în tastaturã ºi nu în paginile coranului.
io_sunt
Postat pe 25 Octombrie 2009 06:00
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 06:00:22

Mie mi se pare cã fata e doar în trend cu jargonul internetului.Dar la cât de iute la mânie eºti tu,se pare cã-þi curge niscaiva sânge arab prin degetele tocite în tastaturã ºi nu în paginile coranului.


E la moda pe net sa scrii deasta intr-un cuvant?
Kathara
Postat pe 25 Octombrie 2009 09:50
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 04:53:12
De la: khaoula, la data 2009-10-24 16:40:26imi cer scuze pentru ultimu mesaj...vroiam sa scriu in alta parte....gresala mea...dar oricum v'am zis...el are 17 ani e nascut aici in italia..in tunisia merge doar de craciun si in vacanta de vara...stie doar sa vorbeasca araba sa scrie si sa citeasca nu stie....pentru ca a facut scoala italiana nu scoala tunisiana..suntem de aproape o luna impreuna..si pana acum sa purtat foarte frumos cu mine..si deasta zic...pentru ca am citit cartea "totul pentru fica mea"....dar eu totusi cred ca dak el e nascut si crescut in italia poate ca nu e ca si acei arabi care sunt nascuti si crescuti in tarile arabe...


Dacã nu poartã rochii albe ºi bea alcool n-ai de ce sã-þi faci griji.Pentru curiozitatea mea personalã, ce aduce cu el când vine înapoi din Tunisia?


nu stiu...pt ca de cand sunt eo cu el nu a fost in tunisia..:D:D:D:D
khaoula
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:43
De la: Kathara, la data 2009-10-25 09:50:42
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 06:00:22

Mie mi se pare cã fata e doar în trend cu jargonul internetului.Dar la cât de iute la mânie eºti tu,se pare cã-þi curge niscaiva sânge arab prin degetele tocite în tastaturã ºi nu în paginile coranului.


E la moda pe net sa scrii deasta intr-un cuvant?


A cam trecut moda asta ce-i drept,la modã acum e sã corectezi plin de urã niºte texte de 2 lei.Alte întrebãri despre modã mai ai sã-mi pui?Dacã da, pot organiza o conferinþã de presã,cã nu am timp de fiecare-n parte.
io_sunt
Postat pe 25 Octombrie 2009 15:06
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 15:06:49
De la: Kathara, la data 2009-10-25 09:50:42
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 06:00:22

Mie mi se pare cã fata e doar în trend cu jargonul internetului.Dar la cât de iute la mânie eºti tu,se pare cã-þi curge niscaiva sânge arab prin degetele tocite în tastaturã ºi nu în paginile coranului.


E la moda pe net sa scrii deasta intr-un cuvant?


io_sunt
Postat pe 25 Octombrie 2009 15:08
De la: khaoula, la data 2009-10-25 13:43:41
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 04:53:12
De la: khaoula, la data 2009-10-24 16:40:26imi cer scuze pentru ultimu mesaj...vroiam sa scriu in alta parte....gresala mea...dar oricum v'am zis...el are 17 ani e nascut aici in italia..in tunisia merge doar de craciun si in vacanta de vara...stie doar sa vorbeasca araba sa scrie si sa citeasca nu stie....pentru ca a facut scoala italiana nu scoala tunisiana..suntem de aproape o luna impreuna..si pana acum sa purtat foarte frumos cu mine..si deasta zic...pentru ca am citit cartea "totul pentru fica mea"....dar eu totusi cred ca dak el e nascut si crescut in italia poate ca nu e ca si acei arabi care sunt nascuti si crescuti in tarile arabe...


Dacã nu poartã rochii albe ºi bea alcool n-ai de ce sã-þi faci griji.Pentru curiozitatea mea personalã, ce aduce cu el când vine înapoi din Tunisia?


nu stiu...pt ca de cand sunt eo cu el nu a fost in tunisia..:D:D:D:D



Când se mai duce spune-i sã-mi aducã ºi mie niºte iarbã ºi ceva ex, pentru glaucomul lu' mamaie.
io_sunt
Postat pe 25 Octombrie 2009 15:12
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 15:06:49
De la: Kathara, la data 2009-10-25 09:50:42
De la: io_sunt, la data 2009-10-25 06:00:22

Mie mi se pare cã fata e doar în trend cu jargonul internetului.Dar la cât de iute la mânie eºti tu,se pare cã-þi curge niscaiva sânge arab prin degetele tocite în tastaturã ºi nu în paginile coranului.


E la moda pe net sa scrii deasta intr-un cuvant?


A cam trecut moda asta ce-i drept,la modã acum e sã corectezi plin de urã niºte texte de 2 lei.Alte întrebãri despre modã mai ai sã-mi pui?Dacã da, pot organiza o conferinþã de presã,cã nu am timp de fiecare-n parte.


Moama, plin de ura! Careva nu prea are simtul proportiilor. Tu organizeaza conferinta aia si asteapta-ne in sala!
Kathara
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
consiliere de cuplu ??? 6 De la: kentfarafiltru 26 Ianuarie 2010 16:53
........ 4 De la: Barbie30_ 1 Aprilie 2011 03:00
ce.. 23 De la: ella_c 11 Februarie 2009 20:34
el.... 8 De la: alessia_9 11 Iunie 2012 11:07
CE SA FAC ? 47 De la: andreea_21_nice 15 Mai 2009 10:16