Setari Cookie-uri

eu romanca el arab:-S

Toti musulmanii sunt la fel, nu exista musulman bun nu conteaza nationalitatea araba, turca sau ca e din Malayesia, America sau Africa atata timp cat e musulman clar are o personalitate urata si asta rezulta din convingerile si credintele lor. Asa ca veziti de scoala si asculto pe mama ca ai sa fi si tu mama la randul tau si ai sa vezi cum e. Daca te fascineaza asa tare arabii gaseste-ti unul crestin macar dupa cum am vazut ca ti-a mai recomandat cineva mai sus.Ceea ce traiesti tu acum e o iluzie.
sweet_mira
Postat pe 29 Noiembrie 2009 13:57
deci am aproape 2 luni de cand sunt cu el....ne intelegem foarte bine ....si mama a inceput sa isi schimbe parerea,bine caci nu ma lasa sa ies cu el pentru ca ii e frica...na sunt intr'o tara straina si nu cunosc bine orasul....si deasta..dar eo il vad doar la scoala...si mama acum nu mai e impotriva acestei relatii...pentru ca a si vorbit cu el,si i'a ascultat si lui parerile...si cum ziceam eu la inceput nu sunt toti lafel....acum depinde de fiecare cum gandeste si pnm..dar nustiu...eo sunt fericita cu el..si pana acum ne intelegem minunat....
khaoula
Postat pe 29 Noiembrie 2009 14:26
sincer iti zic k nu-i bine ce faci, dar treaba ta faci cum crezi. am si eu o prietena care e cu un arab care aparasit-o recent si akuma sta cu buza umflata. daca vrei sa umbli cu tzolu-n cap la 2 pasi in urma barbatului si sa nu faci nimic altceva decat sa cresti copii tot restu vietii ramai cu el.
dr_lu
Postat pe 29 Noiembrie 2009 14:46
Trebuie sa intelegeti pentru totdeauna ca RASA MULSULMANA RAMANE, ASA CUM ESTE, NU ESTE PENTRU TINE,SI PENTRU NICI-O ROMANCA
kudika076761
Postat pe 29 Noiembrie 2009 15:35
subscriu, ramane RASA
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2009 15:37
citeste cartea suad arsa de vie si o sa iti formezi o parere despre arabi.Eu am o parere foarte proasta
alyssa4u
Postat pe 29 Noiembrie 2009 18:22
Draga mea,nu zic k nu au si ei inima,sau k nu iubesc.dar mulsulmani oufff iti vei blestema zilele mai tarziu,si ti'o zic din propria experienta,totu' a fost roz la inceput.dp kteva luni treaba s-a schimbat.imi imaginez k il iubesti,si iti este greu sa'l dai uitari.si eu am patit la fel pe toti cei kre m-au sfatuit nu ii ascultam,dar am ascultat un alt arab kre mi-a povestit km sunt mulsulmani si ei isi respecta traditile,ei nu au voie sa se casatoreasca k alte natii,inclusiv araboiace kre nu sunt mulsulmance.fata si mai tarziu va fi mai greu.asa k decide akm.ei au niste reguli femeile sunt considerate k o treapta mai jos k barbatul.deci orikt de mult te-ai stradui u,sau incerci sa faci cv,nu-ti va iesi. nu stiu ce sa-ti spun si mie mi-a fost destul de greu,dar am fost optimista.si-am trecut peste tot. poop...fa ce crezi k e mai bn ptr tn..
giorgiana_viorica2000
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:06
nu te gandi la aceasta relatie...e doar o iluzie..va pleca inainte sa iti dai seama
abrry_s
Postat pe 30 Noiembrie 2009 02:44
De la: khaoula, la data 2009-11-29 14:26:17deci am aproape 2 luni de cand sunt cu el....ne intelegem foarte bine ....si mama a inceput sa isi schimbe parerea,bine caci nu ma lasa sa ies cu el pentru ca ii e frica...na sunt intr'o tara straina si nu cunosc bine orasul....si deasta..dar eo il vad doar la scoala...si mama acum nu mai e impotriva acestei relatii...pentru ca a si vorbit cu el,si i'a ascultat si lui parerile...si cum ziceam eu la inceput nu sunt toti lafel....acum depinde de fiecare cum gandeste si pnm..dar nustiu...eo sunt fericita cu el..si pana acum ne intelegem minunat....



Sa fie intr-un ceas cu cuc.
ebebebeb
Postat pe 30 Noiembrie 2009 12:15
ma intreb ... cu un romani nu ai avut experiente urate????
si ma intreb si mai mult care dintre ei te-au facut sa suferi mai mult , arabul sau romanul.
baroudelena
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un ajutor 30 De la: kudika099277 30 Iulie 2010 20:31
AM GRESIT POATE PREA MULT 36 De la: alexxx12000 4 August 2012 01:10
Ramnicu Valcea 2 De la: economisesti 17 Mai 2010 16:15
Salut 4 De la: nucuta 26 Iunie 2010 16:38
compatibilitate 3 De la: nico_ochiverzi 21 Noiembrie 2009 11:34