Setari Cookie-uri

Prins intre 3 femei..........

Poate o sa vi se para ceva banal, dar din pacate am ajuns sa le iubesc pe toate. Nu pot neglija niciuna ,nu ma pot despartii de niciuna. Fiecare completeaza defectele celeilalte. As putea sa spun ca toate 3 formeaza femeia perfecta pentru mine. Am ajuns azi intr-o cafenea si ma gandeam ca nu mai pot continua. Initial mi-a fost frica sa sufar dupa ultima relatie oficiala. Am zis sa imi gasesc un "pansament". Dar am gasit 3.Revenim la faptul ca imi cautam o solutie pentru rezolvarea situatiei. Si am gasit doua: Prima ar fi sa continui pana gasesc ceva care intradevar este ceea ce-mi doresc intrutotul si a doua este sa renunt definitiv ,pentru ca nu imi voi putea gasii jumatatea fiind tot timpul cu ele. Nu stiu care ar fi cea mai buna solutie,cert este ca trebuie o schimbare. Poate imi puteti da cateva sfaturi.
in_mintea_7a
Postat pe 2 Noiembrie 2009 12:51
no bine! somn usor....
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:05
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-02 16:05:31no bine! somn usor....
incep sa regret ca am intrabat asta pe forum
in_mintea_7a
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:22
insfarsit unul care isi revine!!!!! kudika atinge cote de normalitate
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:25
da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?
one_size
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:27
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?


prea multe intrebari?cum este prins intre 3 nu cred ca va avea timp sa-ti raspunda
spumosu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:29
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?



da' exagerata mai esti !!! reao! nu te gandesti la sufletul omului?? fantastic ce ti-e cu oamenii care arunca cu pietre!
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:31
De la: spumosu, la data 2009-11-03 12:29:03
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?


prea multe intrebari?cum este prins intre 3 nu cred ca va avea timp sa-ti raspunda

te-am bulversat si pe tine,nu?uofff mucios mic ce esti!si invidios pe deasupra si pe dedesubt!
one_size
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:33
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 12:31:19
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?



da' exagerata mai esti !!! reao! nu te gandesti la sufletul omului?? fantastic ce ti-e cu oamenii care arunca cu pietre!

gata ma asez intr-un colt!
one_size
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:33
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:33:33
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 12:31:19
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?



da' exagerata mai esti !!! reao! nu te gandesti la sufletul omului?? fantastic ce ti-e cu oamenii care arunca cu pietre!

gata ma asez intr-un colt!



mdaaa.....ok...o sa incerc sa inchid postul ca aici clar nu o sa gasesc nici un raspuns....
in_mintea_7a
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:49
d
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-02 12:51:00Poate o sa vi se para ceva banal, dar din pacate am ajuns sa le iubesc pe toate. Nu pot neglija niciuna ,nu ma pot despartii de niciuna. Fiecare completeaza defectele celeilalte. As putea sa spun ca toate 3 formeaza femeia perfecta pentru mine. Am ajuns azi intr-o cafenea si ma gandeam ca nu mai pot continua. Initial mi-a fost frica sa sufar dupa ultima relatie oficiala. Am zis sa imi gasesc un "pansament". Dar am gasit 3.Revenim la faptul ca imi cautam o solutie pentru rezolvarea situatiei. Si am gasit doua: Prima ar fi sa continui pana gasesc ceva care intradevar este ceea ce-mi doresc intrutotul si a doua este sa renunt definitiv ,pentru ca nu imi voi putea gasii jumatatea fiind tot timpul cu ele. Nu stiu care ar fi cea mai buna solutie,cert este ca trebuie o schimbare. Poate imi puteti da cateva sfaturi.

din pacate e o situatie destul de grea....sincer,nu stiu daca vei avea timp sa gasesti pe altcineva pt ca 3 fete iti ocupa ff mult timpul....totusi eu zic sa alegi doar una dintre ele,cea de care te simti tu cel mai atasat,pe care o iubesti cel mai mult.odeal ar fi sa ii si spui ca ai calcat stramb... ...multa bafta!!
pissy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 09:27

Daaaaaaaa, este de-a dreptul banal, sa ai un corazon atat de mare, incat sa incapa in ea trei iubiri!
Eu in locul tau, m-as simti f bine, pt ca nu poate oricine sa fie atat de potent.
Te-as sfatui sa mai adaugi cel putzin doua iubiri la cele trei pe care le ai in prezent, nu de alta, dar sa fi chiar "cel mai tare din parcare"!
miss_darine
Postat pe 10 Noiembrie 2009 09:40
Si cam ce raspuns iti doreai sa gasesti aici? Te asteptati sa fi fost invidiat (de baieti), compatimit de fete si, eventual, apaludat de intrega masa a forumistilor?
Esti constient (sper) ca situatia in care te-ai varat singurel.. nu e buna, nu-i corecta si n-are viitor.
Spui ca le iubesti pe toate.. Asa e, fizic le iubesti. Altfel.. cu sufletul, nu iubesti niciuna. Nu mai argumentez de ce.
Ceea ce mi-a atras atentia la mesajul tau. este faptul ca nu te-ai gandit nicio secunda la solutia de a alege. Desi afirmi ca iubesti 3 femei, singurele tale solutii sunt de a-ti bate joc de toate trei sau a renunta la toate trei. dar, nicidecum de a alege pe una dintre ele. Ceea ce, din nou, ma indreptateste sa cred ca le iubesti doar prin pat...

Esti deosebit de naiv daca iti inchipui ca exista femeia perfecta. Prin urmare, ori alegi ... ori le lasi in plata Domnului pe toate 3. Nu inainte de a le spune ca fel de om esti si a-ti cere scuzele de rigoare.
rashela
Postat pe 10 Noiembrie 2009 09:41
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-03 21:49:47
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:33:33
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 12:31:19
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?



da' exagerata mai esti !!! reao! nu te gandesti la sufletul omului?? fantastic ce ti-e cu oamenii care arunca cu pietre!

gata ma asez intr-un colt!



mdaaa.....ok...o sa incerc sa inchid postul ca aici clar nu o sa gasesc nici un raspuns....



Si cam ce raspus voiai: bravo nenea,fa-ti harem!

Postat pe 10 Noiembrie 2009 09:43
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-02 12:51:00Poate o sa vi se para ceva banal, dar din pacate am ajuns sa le iubesc pe toate. Nu pot neglija niciuna ,nu ma pot despartii de niciuna. Fiecare completeaza defectele celeilalte. As putea sa spun ca toate 3 formeaza femeia perfecta pentru mine. Am ajuns azi intr-o cafenea si ma gandeam ca nu mai pot continua. Initial mi-a fost frica sa sufar dupa ultima relatie oficiala. Am zis sa imi gasesc un "pansament". Dar am gasit 3.Revenim la faptul ca imi cautam o solutie pentru rezolvarea situatiei. Si am gasit doua: Prima ar fi sa continui pana gasesc ceva care intradevar este ceea ce-mi doresc intrutotul si a doua este sa renunt definitiv ,pentru ca nu imi voi putea gasii jumatatea fiind tot timpul cu ele. Nu stiu care ar fi cea mai buna solutie,cert este ca trebuie o schimbare. Poate imi puteti da cateva sfaturi.

Sfatul meu e sa reduci la 2 numarul, ca apoi, progresiv, vei ajunge la una. Eu asa am facut, dar inca n-am trecut de faza cu 2... Ca asa-i de bine!!!!!!!
Totaia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 11:54
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-02 12:51:00Poate o sa vi se para ceva banal, dar din pacate am ajuns sa le iubesc pe toate. Nu pot neglija niciuna ,nu ma pot despartii de niciuna. Fiecare completeaza defectele celeilalte. As putea sa spun ca toate 3 formeaza femeia perfecta pentru mine. Am ajuns azi intr-o cafenea si ma gandeam ca nu mai pot continua. Initial mi-a fost frica sa sufar dupa ultima relatie oficiala. Am zis sa imi gasesc un "pansament". Dar am gasit 3.Revenim la faptul ca imi cautam o solutie pentru rezolvarea situatiei. Si am gasit doua: Prima ar fi sa continui pana gasesc ceva care intradevar este ceea ce-mi doresc intrutotul si a doua este sa renunt definitiv ,pentru ca nu imi voi putea gasii jumatatea fiind tot timpul cu ele. Nu stiu care ar fi cea mai buna solutie,cert este ca trebuie o schimbare. Poate imi puteti da cateva sfaturi.


Mi-e mila de tine cand vor afla unele de altele:))
dianawWw
Postat pe 10 Noiembrie 2009 12:02
eu nu inteleg dc toata lumea il critica?toata lumea are dreptul sa ceara o parere....de parca ar fi singurul care sta cu mai multe persoane....
pissy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:11
De la: pissy, la data 2009-11-10 20:11:28eu nu inteleg dc toata lumea il critica?toata lumea are dreptul sa ceara o parere....de parca ar fi singurul care sta cu mai multe persoane....


Si tu faci parte dintr-un harem, de esti asa intelegatoare?
miss_darine
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:15
ele se cunosc? de cat timp vb cu toate 3? bate un apropo sa formati o familie toti 4, sa stati in aceeasi casa

cel mai bun sfat cred ca a fost acela de a renunta la una - ramai cu 2 si apoi mai renunti la una
sau chiar cum ai zis si tu: renunta la toate 3 si gaseste una care sa iti placa in totalitate
dar nu uita ca toti avem defecte
adina_black
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:24
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-03 21:49:47
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:33:33
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 12:31:19
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:27:06da le iubesti pe toate in acelasi timp?
si din 24 de ore cat timp petreci cu fiecare?
te-ai gandit vreo clipa ca la un moment dat ai sa le frangi inimile?
Tie ti-ar conveni daca ai sti ca esti al 3 lea pansament?



da' exagerata mai esti !!! reao! nu te gandesti la sufletul omului?? fantastic ce ti-e cu oamenii care arunca cu pietre!

gata ma asez intr-un colt!



mdaaa.....ok...o sa incerc sa inchid postul ca aici clar nu o sa gasesc nici un raspuns....



dar ce raspuns te asteptai sa primesti? ca esti cel mai tare ca umblii cu 3 femei deodata? se pare ca raspunsurile primite pana acum nu prea te-au multumit... dar tu nu ai de unde sa stii ce ar fi in sufletul lor daca ar afla..nu? de fapt nici nu te gandesti la asta... Ei lasa, ca roata se intoarce odata si odata...
kudika062019
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:57
1. esti un nefericit. ce e in sufletul tau? dar ce va fi cand vor sti femeile alea ?
2. emigreaza la arabi, fa te emir, si ai rezolvat problema. . ba mai mult, daca puterile te tin, mai ai dreptul si la o a patra.
3. nici cu 3 si nici cu 20 nu vei gasi femeia perfecta.asta e fictiune
4. traieste o viata reala, ceea ce traiesti tu e chinuiala. nu iubesti cu adevarat.
iubire pace si lumina
anda_a
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:51
De la: anda_a, la data 2009-11-10 23:51:571. esti un nefericit. ce e in sufletul tau? dar ce va fi cand vor sti femeile alea ?
2. emigreaza la arabi, fa te emir, si ai rezolvat problema. . ba mai mult, daca puterile te tin, mai ai dreptul si la o a patra.
3. nici cu 3 si nici cu 20 nu vei gasi femeia perfecta.asta e fictiune
4. traieste o viata reala, ceea ce traiesti tu e chinuiala. nu iubesti cu adevarat.
iubire pace si lumina


Eh femeia perfecta.Nu mai stie cum sa motiveze ca e un pierde vara care nu-si gaseste locul langa nici o femeie.Un inadaptat.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 07:47
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 07:47:57
De la: anda_a, la data 2009-11-10 23:51:571. esti un nefericit. ce e in sufletul tau? dar ce va fi cand vor sti femeile alea ?
2. emigreaza la arabi, fa te emir, si ai rezolvat problema. . ba mai mult, daca puterile te tin, mai ai dreptul si la o a patra.
3. nici cu 3 si nici cu 20 nu vei gasi femeia perfecta.asta e fictiune
4. traieste o viata reala, ceea ce traiesti tu e chinuiala. nu iubesti cu adevarat.
iubire pace si lumina


Eh femeia perfecta.Nu mai stie cum sa motiveze ca e un pierde vara care nu-si gaseste locul langa nici o femeie.Un inadaptat.


Prietene.... daca prostia ar putea sa doara.....tu te-ai chinuii foarte tare. Nu te cunosc si cu atat mai mult nu ma cunosti. Nu stii cu ce ma ocup.....si din moment ce fac asta inseamna ca nu sunt un pierde vara. Cat despre subiectul (prins intre 3 femei) prefer sa-l consider SUBIECT INCHIS. Am hotarat sa ma despart de toate 3 fara sa afle una despre cealalata. Va multumesc. Va rog nu mai postati pentru ca problema a fost rezolvata.
in_mintea_7a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:45
Din pacate femeia pefecta si barbatul perfect nu exista, important e sa gasesti persoana care se apropie cel mai mult de ceea ce iti doresti tu,din pacate se mai intampla in viata sa fim atrasi de alte persoane decat partenerii nostri,dar important e sa te gandesti daca merita sa inseli s-au nu,ispite vor exista intodeauna, depinde de caraterul omului daca cedeaza sau nu.E bine ca ai avut puterea sa renunti la toate 3, asa poti s-o iei de la capat dar de data asta daca se poate cu una singura.
Mult succes.
rahela11
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:14
De la: in_mintea_7a, la data 2009-11-11 17:45:46
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 07:47:57
De la: anda_a, la data 2009-11-10 23:51:571. esti un nefericit. ce e in sufletul tau? dar ce va fi cand vor sti femeile alea ?
2. emigreaza la arabi, fa te emir, si ai rezolvat problema. . ba mai mult, daca puterile te tin, mai ai dreptul si la o a patra.
3. nici cu 3 si nici cu 20 nu vei gasi femeia perfecta.asta e fictiune
4. traieste o viata reala, ceea ce traiesti tu e chinuiala. nu iubesti cu adevarat.
iubire pace si lumina


Eh femeia perfecta.Nu mai stie cum sa motiveze ca e un pierde vara care nu-si gaseste locul langa nici o femeie.Un inadaptat.


Prietene.... daca prostia ar putea sa doara.....tu te-ai chinuii foarte tare. Nu te cunosc si cu atat mai mult nu ma cunosti. Nu stii cu ce ma ocup.....si din moment ce fac asta inseamna ca nu sunt un pierde vara. Cat despre subiectul (prins intre 3 femei) prefer sa-l consider SUBIECT INCHIS. Am hotarat sa ma despart de toate 3 fara sa afle una despre cealalata. Va multumesc. Va rog nu mai postati pentru ca problema a fost rezolvata.


Dragutza daca jignesti inseamna ca te-am atins unde te doare.Nu era vorba de serviciu aici ci de faptul ca-ti pierzi timpul amagind femei credule, ca esti slab baiete ,ca nu esti in stare sa faci fata unei femei adevarate si ca te ascunzi dupa mai multe fuste.Subiectul nu se inchide cand vrei tu ci doar cand ne saturam noi de postat.

Postat pe 15 Noiembrie 2009 08:02
nu fac partea din niciun harem draga...doar k omul a cerut si el o parere aici si toata lumea a sarit pe el ca de obicei...pt ce se mai numeste forum????
pissy
Postat pe 17 Noiembrie 2009 22:00
Buna....nu stiu ce as putea sa zic....un lucru e clar si anume k nu iubesti pe niciuna din cele 3 si ca dovada sta cuv care tu le-ai zis "se completeaza unele pe celelalte..." e drept esti atras de cate un lucru de la fiecare dar nu va iesi nimic bun dak o ti asa in continuare E o diferenta mareeeeee intre a place pe cineva si a iubi...sper ca ai sa vezi si tu curand aceasta diferenta.Succes
cucciola21
Postat pe 18 Noiembrie 2009 16:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stewardesa 1 De la: VanesikaKudika 11 Martie 2011 14:54
concurs Kudika 20 De la: LuckyMe 15 Decembrie 2008 12:52
AVON 2 De la: yumalai 18 Februarie 2010 17:36
Tu stii care iti sunt drepturile de angajat? 9 De la: Barbie30 6 August 2010 23:16
depasite de situatie sunteti toate 45 De la: ___LL___ 31 Mai 2009 12:46