Setari Cookie-uri

consiliere de cuplu ???

stiti cumva daca functioneaza consilierea de cuplu? am observat ca rel mea care odata era perfecta a inceput sa se zdruncine.. candva eu eram "aia" care taia si spanzura, care cerea si i se dadea...dar cum toate lucrurile bune au si un sfarsit...s a terminat! parca nu mai sunt eu suflutul lui...si asta, sincer, ma distruge.
stiti ceva, cumva despre c as putea sa fac?
sabinavoicu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:06
"candva eu eram "aia" care taia si spanzura, care cerea si i se dadea"
si crezi tu ca o consiliere ti-l va readuce pe barbatul "presuletz" inapoi? stai cuminte, cred ca ai una bucata sot desteptat brusc si sper eu iremediabil
miss_darine
Postat pe 21 Ianuarie 2010 08:18
mda... asta intelegi tu prin consiliere (?)
daca-l duci acolo probabil ca cineva ii va deschide si mai mult ochii. sau poate te exprimi tu aiurea si, de fapt, vrei sa ne spui ca s-a racit si nu iti mai acorda atata importanta.
eu sunt pro consiliere, dar trebuie sa revii cu mai multe detalii.
sau inscrie-l si pe el in forum ca va va iesi consilierea pe nas
Boca
Postat pe 21 Ianuarie 2010 08:25
cred ca este naspa sa te trezesti jos de pe piedestalul pe care erai obisnuita sa stai!
s-o fi saturat si omu' de viata asta!
iar consilierea ar trebui sa o faci doar tu..unde poate inveti ca aveti drepturi egale!
one_size
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:31
Deci daca tu dai de un consilier care sa-l faca pe iubitul tau sa te divinizeze, te rog sa-i postezi numarul de telefon ! Nu de alta, dar o sa fii apreciata in comunitate.
Acuma serios vorbind...mai si oboseste omul de atata adorat non-stop. El s-o fi plictisit pur si simplu. Tu n-ai obosit sa te tot pupe-n.....coarne ?
anissya
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:41
pina la consilie4re poate ar trebui sa vorbiti intre voi ce va doare, c eva framinta si s ainveti ca nici tu si nic el nu trebuie sa fiti cei care taiat si spzinurati si va cereti unulaltuia s ava faceti musai poftele. De asta exista limbaj articulat, sentimente si suflet ca sa puteti purta discutii normale, civilizate si pline d e...suflet. Daca lipseste sufletul din ele, atunci totul e pierdut cu toata consilierea d erigoare...
Aproape_eu
Postat pe 26 Ianuarie 2010 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum te inpaci cu fostu prieten? 10 De la: little_doll 18 Martie 2009 16:52
de ce barbatul vrea sa-ti ramana amic? 30 De la: razz 12 Februarie 2011 15:13
CE SA FAK 12 De la: kudika002739 2 August 2012 21:08
Copilul lui nu ma place! 23 De la: Bubulina_Aditza_1 26 Martie 2014 20:41
Cum gestionati faptul ca nu primiti nici un feedback la raspunsurile pe care le dati ? 17 De la: Radu_Cristian_1 20 Februarie 2014 14:33