Setari Cookie-uri

O relatie mai complicata

Buna! am 18 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. am mai fost impreuna o perioada, acum un an, dar ne'am despartim si acum am considerat ca este bine sa reluam relatia noastra. la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie. am avut incredere in el si am decis ca el este cel care vreau sa fie primul baiat din viata mea. nu regret ca am facut acest pas alaturi de el, chiar daca lucrurile nu mai stau asa de roz. problema este ca desi stiu ca tine la mine, cu siguranta eu tin mult mai mult la el. probabil ca este si firea mea de vina, ma atasez foarte repede de oameni, iar el este modelul de baiat care imi place din toate punctele de vedere. desi la inceput am fost o fire care i'a acordat foarte multa libertate, nu il sunam foarte des, dar nu atat de rar incat sa creada ca imi este indiferent si alte lucruri asemanatoare, de la un timp am inceput ca de fiecare data cand nu imi raspunde la telefon, sa ii aduc reprosuri de genul"aaa, dar de ce nu raspunzi? de ce nu imi spui ce ai de spus si te ascunzi dupa deget". stiu ca nu este frumos deloc ceea ce fac, si imi pare rau, dar totdeauna e cam tarziu pentru regrete. ieri mi'a spus pentru prima oara ca nu e bine ceea ce fac, nici pentru mine si nici pentru el, ca nu mai stie ce vrea. in rest, relatia este ok, asa cum ar trebui sa fie, insa eu m'am atasat foarte mult de el si imi e teama ca cu toate crizele mele, nu reusesc decat sa il indepartez. mi'a mai spus sa avem o relatie in toate sensurile ei, si apoi sa vedem cum evolueza lucrurile. Mi'ar parea rau ca totul sa se termine, mai ales din motivul asta..pentru ca tin la el cu adevarat si a fost primul baiat din viata mea. voi ce credeti? va multumesc anticipat
Georgeta1991
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:00
De la: Georgeta1991, la data 2010-04-06 13:00:04Buna! am 18 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. am mai fost impreuna o perioada, acum un an, dar ne'am despartim si acum am considerat ca este bine sa reluam relatia noastra. la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie. am avut incredere in el si am decis ca el este cel care vreau sa fie primul baiat din viata mea. nu regret ca am facut acest pas alaturi de el, chiar daca lucrurile nu mai stau asa de roz. problema este ca desi stiu ca tine la mine, cu siguranta eu tin mult mai mult la el. probabil ca este si firea mea de vina, ma atasez foarte repede de oameni, iar el este modelul de baiat care imi place din toate punctele de vedere. desi la inceput am fost o fire care i'a acordat foarte multa libertate, nu il sunam foarte des, dar nu atat de rar incat sa creada ca imi este indiferent si alte lucruri asemanatoare, de la un timp am inceput ca de fiecare data cand nu imi raspunde la telefon, sa ii aduc reprosuri de genul"aaa, dar de ce nu raspunzi? de ce nu imi spui ce ai de spus si te ascunzi dupa deget". stiu ca nu este frumos deloc ceea ce fac, si imi pare rau, dar totdeauna e cam tarziu pentru regrete. ieri mi'a spus pentru prima oara ca nu e bine ceea ce fac, nici pentru mine si nici pentru el, ca nu mai stie ce vrea. in rest, relatia este ok, asa cum ar trebui sa fie, insa eu m'am atasat foarte mult de el si imi e teama ca cu toate crizele mele, nu reusesc decat sa il indepartez. mi'a mai spus sa avem o relatie in toate sensurile ei, si apoi sa vedem cum evolueza lucrurile. Mi'ar parea rau ca totul sa se termine, mai ales din motivul asta..pentru ca tin la el cu adevarat si a fost primul baiat din viata mea. voi ce credeti? va multumesc anticipat





pai ce sa credem noi...parerea mea e ca sa fii putin mai indiferenta si chiar daca ai anumite banuieli nu i le spune lui pana nu esti sigura...usor de spus greu de facut..

sincer si eu mai am momente din astea cand ma gandesc la tot felu de balarii dar am invatat sa ma abtin daca nu e nimic sigur doar ma gandesc eu aiurea de ce sa imi expun relatia...si sa stii ca mi-a mers ff bine
si tu esty constienta ca datorita reactiilor tale o sa se indeparteze incearca sa fii mai calma...mai intelegatoare bine aqm nici sa fie totu evident iar tu de frica ca il pierzi sa accepti...ideea e sa nu faci din tantar armasar...:*
_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:22
esti geloasa draga. da mai bine las'o mai moale, nu aduce nimic bun gelozia!!!!
Shhh
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:32
M-am regasit foarte mult in postarea ta :D Inteleg ca iti este foarte greu dar cu genul asta de reactii, ceea ce o sa faci este sa-l indepartezi de tine.Barbatul nu are nevoie de reprosuri zilnice.. din cauza asta m-am despartit si eu de fostul prieten :| Tot timpul ii reprosam ba ca nu era atent cu mine, ba ca nu imi raspundea cand era cu prietenii lui in oras, si tot felul de chestii d-astea. Chiar dak erau aceste discutii, relatia mergea destul de bine pana in ziua in care m-a lasat pentru alta fata :P Se saturase de reprosurile mele.Inca il iubesc dar nu mai am ce face. Asa ca ai grija, fi mai toleranta si mai calma.Nu te mai supara sau gandi la cine stie ce ca poate o sa ajungi ca mine ;) Te pup
Somo
Postat pe 13 Aprilie 2010 17:47
si eu am trecut prin acelasi lucru ca tine...si am ajuns sa-l fac sa nu ma mai iubeasca si the end...asa ca ai mai grija
sakura_7777777
Postat pe 13 Aprilie 2010 22:50
nu mai teroriza
lasal liber
ce bine ar fii sa ne lom gelosi cu gelosi si indiferenti cu indiferentii.
poti pierde pers iubita eu acu 3ani am pierduto .treb sa facem nunta si ne cunosteam de 10 anii
nu fa prosti fara rost
alyn27
Postat pe 27 Iunie 2010 13:18
la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie.

Cred k puteai sa te exprimi asa dupa ce ai stat ceva mai mult imp cu el...sunteti la inceput abia...asteapta si ai sa vezi k o sa mai scrii un mesaj pe tema relatiei voastre si peste vreun 1 (daca rezistati pana atunci) cu probleme mult mai mari decat asta k nu'ti raspuunde la telefon ...
Fly2Freedom
Postat pe 30 Ianuarie 2011 05:27
De la: Somo, la data 2010-04-13 17:47:17M-am regasit foarte mult in postarea ta :D Inteleg ca iti este foarte greu dar cu genul asta de reactii, ceea ce o sa faci este sa-l indepartezi de tine.Barbatul nu are nevoie de reprosuri zilnice.. din cauza asta m-am despartit si eu de fostul prieten :| Tot timpul ii reprosam ba ca nu era atent cu mine, ba ca nu imi raspundea cand era cu prietenii lui in oras, si tot felul de chestii d-astea. Chiar dak erau aceste discutii, relatia mergea destul de bine pana in ziua in care m-a lasat pentru alta fata :P Se saturase de reprosurile mele.Inca il iubesc dar nu mai am ce face. Asa ca ai grija, fi mai toleranta si mai calma.Nu te mai supara sau gandi la cine stie ce ca poate o sa ajungi ca mine ;) Te pup


de ce sa stai unu care nu te baga in seama cand e cu altcineva inclusiv prietenii.

hai sa va zic ceva, pt ca cred ca multe puneti botu si sunt si multe care pun atat de rau botu incat chiar se simt vinovate.

daca iesi cu prietenii nu inseamna ca nu mai auzi nu mai vezi nimic. daca aud ca sun tel, raspund oricui si daca s rupt de beat, asta la mine nsemnand ca s ametit de a binelea . daca suna cineva caruia nu i vreau sa i raspund, doar atunci nu raspund. la fel toti amicii , prietenii mei pe care i am cunoscut vreodata.

merita sa fii cu cineva care nici macar nu ti raspunde cateodata la tel? efortu minim?

invatati macar sa va ganditi la voi, nu puneti botu chiar la orice. e dezamagitor.
rockk
Postat pe 13 Februarie 2011 05:40
De la: Georgeta1991, la data 2010-04-06 13:00:04Buna! am 18 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. am mai fost impreuna o perioada, acum un an, dar ne'am despartim si acum am considerat ca este bine sa reluam relatia noastra. la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie. am avut incredere in el si am decis ca el este cel care vreau sa fie primul baiat din viata mea. nu regret ca am facut acest pas alaturi de el, chiar daca lucrurile nu mai stau asa de roz. problema este ca desi stiu ca tine la mine, cu siguranta eu tin mult mai mult la el. probabil ca este si firea mea de vina, ma atasez foarte repede de oameni, iar el este modelul de baiat care imi place din toate punctele de vedere. desi la inceput am fost o fire care i'a acordat foarte multa libertate, nu il sunam foarte des, dar nu atat de rar incat sa creada ca imi este indiferent si alte lucruri asemanatoare, de la un timp am inceput ca de fiecare data cand nu imi raspunde la telefon, sa ii aduc reprosuri de genul"aaa, dar de ce nu raspunzi? de ce nu imi spui ce ai de spus si te ascunzi dupa deget". stiu ca nu este frumos deloc ceea ce fac, si imi pare rau, dar totdeauna e cam tarziu pentru regrete. ieri mi'a spus pentru prima oara ca nu e bine ceea ce fac, nici pentru mine si nici pentru el, ca nu mai stie ce vrea. in rest, relatia este ok, asa cum ar trebui sa fie, insa eu m'am atasat foarte mult de el si imi e teama ca cu toate crizele mele, nu reusesc decat sa il indepartez. mi'a mai spus sa avem o relatie in toate sensurile ei, si apoi sa vedem cum evolueza lucrurile. Mi'ar parea rau ca totul sa se termine, mai ales din motivul asta..pentru ca tin la el cu adevarat si a fost primul baiat din viata mea. voi ce credeti? va multumesc anticipat

daca o lasi moale....si il lasi pe el sa sune....ai sa vezi ca brusc devine "ingrijorat"....cum de nu l'ai cautat...las'o moale..si relaxeaza'te.cu siguranta nu e ultimul
dark_eye
Postat pe 1 Martie 2011 23:56
De la: dark_eye, la data 2011-03-01 23:56:00
daca o lasi moale....si il lasi pe el sa sune....ai sa vezi ca brusc devine "ingrijorat"....cum de nu l'ai cautat...las'o moale..si relaxeaza'te.cu siguranta nu e ultimul



daca din 6 Aprilie 2010, ora 13:00, nu si-a rezolvat problema
poate ca e mai bine asa
battleofwits
Postat pe 2 Martie 2011 00:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 00:02:09
De la: dark_eye, la data 2011-03-01 23:56:00
daca o lasi moale....si il lasi pe el sa sune....ai sa vezi ca brusc devine "ingrijorat"....cum de nu l'ai cautat...las'o moale..si relaxeaza'te.cu siguranta nu e ultimul



daca din 6 Aprilie 2010, ora 13:00, nu si-a rezolvat problema
poate ca e mai bine asa

tot uit sa ma uit la data
dark_eye
Postat pe 2 Martie 2011 09:21
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta
battleofwits
Postat pe 2 Martie 2011 09:42
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive
dark_eye
Postat pe 3 Martie 2011 12:42
De la: rockk, la data 2011-02-13 05:40:25
De la: Somo, la data 2010-04-13 17:47:17M-am regasit foarte mult in postarea ta :D Inteleg ca iti este foarte greu dar cu genul asta de reactii, ceea ce o sa faci este sa-l indepartezi de tine.Barbatul nu are nevoie de reprosuri zilnice.. din cauza asta m-am despartit si eu de fostul prieten :| Tot timpul ii reprosam ba ca nu era atent cu mine, ba ca nu imi raspundea cand era cu prietenii lui in oras, si tot felul de chestii d-astea. Chiar dak erau aceste discutii, relatia mergea destul de bine pana in ziua in care m-a lasat pentru alta fata :P Se saturase de reprosurile mele.Inca il iubesc dar nu mai am ce face. Asa ca ai grija, fi mai toleranta si mai calma.Nu te mai supara sau gandi la cine stie ce ca poate o sa ajungi ca mine ;) Te pup


de ce sa stai unu care nu te baga in seama cand e cu altcineva inclusiv prietenii.

hai sa va zic ceva, pt ca cred ca multe puneti botu si sunt si multe care pun atat de rau botu incat chiar se simt vinovate.

daca iesi cu prietenii nu inseamna ca nu mai auzi nu mai vezi nimic. daca aud ca sun tel, raspund oricui si daca s rupt de beat, asta la mine nsemnand ca s ametit de a binelea . daca suna cineva caruia nu i vreau sa i raspund, doar atunci nu raspund. la fel toti amicii , prietenii mei pe care i am cunoscut vreodata.

merita sa fii cu cineva care nici macar nu ti raspunde cateodata la tel? efortu minim?

invatati macar sa va ganditi la voi, nu puneti botu chiar la orice. e dezamagitor.



ai perfecta dreptate ce mare lucru face el cand e in oras de nu poate raspunde la un telefon? ca doar nu e in conferinte prin strainatate... prietenul meu imi raspunde oricand si vorbeste cu mine oricat, bine asta nu inseamna ca daca imi spune ca e ocupat ca face cutare lucru, eu continui sa vorbesc deci si parerea mea e aceiasi...cu a lui rockk...
asta cu invinovatitul tau sunt pretexte si nu recunosti ca e deranjant ce face el...daca vrea o relatie asa cum spune,atunci sa-si asume toate responsabilitatile !
inna_1688
Postat pe 4 Martie 2011 10:54
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?
battleofwits
Postat pe 4 Martie 2011 11:03
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 11:03:19
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?

exact....dar nu o sa afli niciodata ce lipsa
dark_eye
Postat pe 4 Martie 2011 12:58
De la: Georgeta1991, la data 2010-04-06 13:00:04Buna! am 18 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. am mai fost impreuna o perioada, acum un an, dar ne'am despartim si acum am considerat ca este bine sa reluam relatia noastra. la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie. am avut incredere in el si am decis ca el este cel care vreau sa fie primul baiat din viata mea. nu regret ca am facut acest pas alaturi de el, chiar daca lucrurile nu mai stau asa de roz. problema este ca desi stiu ca tine la mine, cu siguranta eu tin mult mai mult la el. probabil ca este si firea mea de vina, ma atasez foarte repede de oameni, iar el este modelul de baiat care imi place din toate punctele de vedere. desi la inceput am fost o fire care i'a acordat foarte multa libertate, nu il sunam foarte des, dar nu atat de rar incat sa creada ca imi este indiferent si alte lucruri asemanatoare, de la un timp am inceput ca de fiecare data cand nu imi raspunde la telefon, sa ii aduc reprosuri de genul"aaa, dar de ce nu raspunzi? de ce nu imi spui ce ai de spus si te ascunzi dupa deget". stiu ca nu este frumos deloc ceea ce fac, si imi pare rau, dar totdeauna e cam tarziu pentru regrete. ieri mi'a spus pentru prima oara ca nu e bine ceea ce fac, nici pentru mine si nici pentru el, ca nu mai stie ce vrea. in rest, relatia este ok, asa cum ar trebui sa fie, insa eu m'am atasat foarte mult de el si imi e teama ca cu toate crizele mele, nu reusesc decat sa il indepartez. mi'a mai spus sa avem o relatie in toate sensurile ei, si apoi sa vedem cum evolueza lucrurile. Mi'ar parea rau ca totul sa se termine, mai ales din motivul asta..pentru ca tin la el cu adevarat si a fost primul baiat din viata mea. voi ce credeti? va multumesc anticipat

bre, da' pe matale te mananca undeva ca pe Zambilica! Tu n-ai auzit niciodata ca o relatie se bazeaza pe incredere, iar cand neincrederea intervine trebuie sa te convingi, insa reprosurile nu inseamna "a te convinge de ceva". Reprosurile sunt doar niste refulari ale neputintei sau geloziei tale, dupa caz. Oricum, nici una, nici cealalta nu sunt ok ptr o relatie.
puiut_77
Postat pe 4 Martie 2011 16:00
De la: Georgeta1991, la data 2010-04-06 13:00:04Buna! am 18 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. am mai fost impreuna o perioada, acum un an, dar ne'am despartim si acum am considerat ca este bine sa reluam relatia noastra. la inceput, totul a fost frumos, ca fiecare inceput de relatie. am avut incredere in el si am decis ca el este cel care vreau sa fie primul baiat din viata mea. nu regret ca am facut acest pas alaturi de el, chiar daca lucrurile nu mai stau asa de roz. problema este ca desi stiu ca tine la mine, cu siguranta eu tin mult mai mult la el. probabil ca este si firea mea de vina, ma atasez foarte repede de oameni, iar el este modelul de baiat care imi place din toate punctele de vedere. desi la inceput am fost o fire care i'a acordat foarte multa libertate, nu il sunam foarte des, dar nu atat de rar incat sa creada ca imi este indiferent si alte lucruri asemanatoare, de la un timp am inceput ca de fiecare data cand nu imi raspunde la telefon, sa ii aduc reprosuri de genul"aaa, dar de ce nu raspunzi? de ce nu imi spui ce ai de spus si te ascunzi dupa deget". stiu ca nu este frumos deloc ceea ce fac, si imi pare rau, dar totdeauna e cam tarziu pentru regrete. ieri mi'a spus pentru prima oara ca nu e bine ceea ce fac, nici pentru mine si nici pentru el, ca nu mai stie ce vrea. in rest, relatia este ok, asa cum ar trebui sa fie, insa eu m'am atasat foarte mult de el si imi e teama ca cu toate crizele mele, nu reusesc decat sa il indepartez. mi'a mai spus sa avem o relatie in toate sensurile ei, si apoi sa vedem cum evolueza lucrurile. Mi'ar parea rau ca totul sa se termine, mai ales din motivul asta..pentru ca tin la el cu adevarat si a fost primul baiat din viata mea. voi ce credeti? va multumesc anticipat


hai sa-ti spun si eu parerea mea:unii tipi au acest talent de a te face sa te simti tu vinovata pentru toate mofurile lor
ai grija si nu pune boticul,daca nu-ti raspunde e pt ca nu are chef ,daca nu te cauta la fel.
Un barbat care te vrea face pe dracu in patru sa raspunda "prezent"
Ame_ly
Postat pe 4 Martie 2011 16:15
De la: dark_eye, la data 2011-03-04 12:58:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 11:03:19
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?

exact....dar nu o sa afli niciodata ce lipsa


hmmm ...vrei sa aflu?
battleofwits
Postat pe 4 Martie 2011 17:37
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 17:37:46
De la: dark_eye, la data 2011-03-04 12:58:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 11:03:19
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?

exact....dar nu o sa afli niciodata ce lipsa


hmmm ...vrei sa aflu?

sa lasam o alura de mister
dark_eye
Postat pe 5 Martie 2011 12:54
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 12:54:04
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 17:37:46
De la: dark_eye, la data 2011-03-04 12:58:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 11:03:19
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?

exact....dar nu o sa afli niciodata ce lipsa


hmmm ...vrei sa aflu?

sa lasam o alura de mister


mai bine ma duc sa iau ceva de mancare
battleofwits
Postat pe 5 Martie 2011 13:07
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 13:07:23
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 12:54:04
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 17:37:46
De la: dark_eye, la data 2011-03-04 12:58:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-04 11:03:19
De la: dark_eye, la data 2011-03-03 12:42:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-02 09:42:58
De la: dark_eye, la data 2011-03-02 09:21:25
tot uit sa ma uit la data


dehhh,
varsta

nu nu....alte motive


lipsa ....?

exact....dar nu o sa afli niciodata ce lipsa


hmmm ...vrei sa aflu?

sa lasam o alura de mister


mai bine ma duc sa iau ceva de mancare

orgasm pe pita?....sau ce?
dark_eye
Postat pe 5 Martie 2011 14:51
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun
battleofwits
Postat pe 5 Martie 2011 14:53
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 14:53:26
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun

nu spune...ca oricum nu te cred
dark_eye
Postat pe 5 Martie 2011 14:58
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 14:53:26
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun
gabrielle_new
Postat pe 5 Martie 2011 15:03
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:58:37
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 14:53:26
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun

nu spune...ca oricum nu te cred


mmmm a fost gustoasa masa
battleofwits
Postat pe 5 Martie 2011 15:06
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 15:06:14
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:58:37
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 14:53:26
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun

nu spune...ca oricum nu te cred


mmmm a fost gustoasa masa

oua cu ceapa?
dark_eye
Postat pe 7 Martie 2011 00:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 15:06:14
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:58:37
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 14:53:26
De la: dark_eye, la data 2011-03-05 14:51:34
orgasm pe pita?....sau ce?


nu spun
dar a fost bun

nu spune...ca oricum nu te cred


mmmm a fost gustoasa masa

tu chair mananci mobila?
puiut_77
Postat pe 7 Martie 2011 09:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt geloasa si invidioasa si nu mai suport 84 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:03
sta cu mine doar pentru sex? 8 De la: steffy91 19 Iunie 2011 19:55
cum sa stiu sa reactionez? 79 De la: nightangel 14 Martie 2011 15:36
A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? 34 De la: kudika017531 14 Mai 2009 15:42
cum poti scapa de boala numita gelozie? 22 De la: alexa1502 19 Iulie 2009 13:31