Setari Cookie-uri

Vreu un job.....

Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...
dea_22
Postat pe 4 Mai 2010 23:40
Poate ca nu e un job serios care sa-ti ocupe timpul si nici nu iti spune nimeni ca vei castiga mii de euro, dar poate vrei sa fii reprezentant Metropolitan. Firma comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan, la o comanda de (exemplu) 100 de lei castigi 33 de lei. Pentru inscriere iti trebuie un cod; pentru cod, contact: crazy_any_frog .
anyckya
Postat pe 5 Mai 2010 22:30
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de jobul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult.Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "job" pe adresa de e-mail safe.job174@gmail.com Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "job".
anchi15
Postat pe 7 Mai 2010 19:49
NOU!!! SALARIU INCEPAND DE LA 200 DE EURO!

TOT CE TREBUIE SA FACI ESTE SA STAI ACASA SI SA LUCREZI CU NOI PE INTERNET! OFERTA NOASTRA ESTE NELIMITATA, prin vanzarea de produse cosmetice Metropolitans, obtii un discout de 23% luna de luna, in functie de vamzari si poti sa-ti deschizi astfel propria afacere!
Altii au reusit!
Tu de ce nu ai face-o??

Aceasta colaborare este una part-time si se castiga procentual in functie de vanzarile dvs si ale membrilor echipei.

De asemenea:

- va ofera posibilitatea de a castiga un venit consistent putand avea un alt job chiar si full-time;


- presupune formarea unui portofoliu de clienti (cunostinte, colegi, prieteni etc),

strangerea de comenzi pe baza unui catalog si comandarea produselor cerute de acestia de pe site-ul www.metropolitans.ro, formarea unei echipe proprii (optional).



Oferta:

- reducere de 25% - 32,5% la vanzarile proprii

- castiguri intre 50-500 euro, lunar, in functie de timpul acordat

- bonusurile se pot acorda cash

- inscrierea este gratuita

- transport gratuit

- nu trebuie sa semnati contract

- suport continuu in desfasurarea activitatii

- program de lucru flexibil.


Produsele sunt de calitate si au un pret competitiv, accesibil multor categorii de clienti


Pentru inscriere accesati www.MetropolitanS.ro .

Apasati pe ˜Creare cont.

Completati datele necesare, iar la ˜Codul reprezentantului care v-a recomandat˜, scrieti codul: CPQFnFeB(Copy paste la cod reprezentant)

Apasati ˜Continua˜.


Inscrierea se incheie prin plasarea unei comenzi:

- un catalog gratuit se finalizeaza si urmeaza 3 pasi se apasa de 3 ori pe continua.



Va rog sa-mi confimati prin email

daca v-ati inregistrat si ati facut prima comanda de un catalog pentru va putea oferi suport in acest job.

Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru: www.metropolitans.ro, iar pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ma contactati. la adresa de email metropolitan_tulcea@yahoo.com

Te asteptam in echipa noastra!
lady_me
Postat pe 18 Mai 2010 16:57
: http://www.trust-community.com/RaluSoare/Account/Register?hl=ro

Nu trebuie sã fii un geniu financiar, nu trebuie sã ai studii peste studii sau sã fii multimilionar.Nici nu promitem cã vei deveni peste noapte Bill Gates. Incearca insa, ceva nou si nu risca inutil. Poti deveni partener pe TRUST COMMUNITY si daca i-ti place ramai, daca nu, poti recomanda celor din jurul tau aceasta oportunitate.
Mult succes si sa auzim numai de bine!

:
bunicuta66
Postat pe 28 Octombrie 2010 13:11
De la: dea_22, la data 2010-05-04 23:40:23Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...


: http://www.trust-community.com/RaluSoare/Account/Register?hl=ro

Informeaza-te si nu risca inutil! Poti sa devii partener si poti sa ai acce la informatii gratuite.
Succes!
bunicuta66
Postat pe 28 Octombrie 2010 13:14
De la: dea_22, la data 2010-05-04 23:40:23Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...


: http://www.trust-community.com/RaluSoare/Account/Register?hl=ro

Informeaza-te si nu risca inutil! Poti sa devii partener si poti sa ai acce la informatii gratuite.
Succes!
bunicuta66
Postat pe 28 Octombrie 2010 13:14
De la: dea_22, la data 2010-05-04 23:40:23Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...


: http://www.trust-community.com/RaluSoare/Account/Register?hl=ro

Informeaza-te si nu risca inutil! Poti sa devii partener si poti sa ai acces la informatii gratuite.
Succes!
bunicuta66
Postat pe 28 Octombrie 2010 13:14
Daca vrei un job, alatura-te echipei Tupperware in Romania. Detalii pe www.tupperware.ro.
Retete Tupperware gasiti pe www.lalena.ro, precum si un concurs Tupperware!
Poti castiga bani, produse, excursii. Trimite un mail la: lena_r12@yahoo.com pentru detalii. Elena
lenora
Postat pe 1 Noiembrie 2010 10:37
Vad ca subiectul este vechi, dar poate mai e vizitat de persoane interesate. Eu va propun sa nu intoarceti spatele internship-urilor, mai ales in timpul facultatii. Acestea desi par munca pe degeaba, se pot concretiza intr-un job la finalul perioadei, sau, daca sunteti norocosi pot sa fie chiar remunerate.
kudika_7869
Postat pe 8 Iunie 2013 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
afacerea ta 2 De la: voicucristina 17 Noiembrie 2009 20:53
reangajare 23 De la: corinamusescu 18 Iulie 2009 22:49
A plecat cineva în străinătate la muncă prin westjobs tg.mures 2 De la: kudika_1028456 23 Noiembrie 2017 21:50
caut loc de munca in strainatate,ofer maxima seriozitate 7 De la: Floryn_Eu_1 20 Iulie 2013 04:21
Asistent de farmacie 2 De la: kudika_995723 18 Iunie 2016 15:39