Setari Cookie-uri

o dilema...

am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 23 Iunie 2010 21:46
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 11:30
De la: angelik19, la data 2010-06-24 11:30:18
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 11:30
complicat.....pai ideea e sa te desparti de el...sa inceepi sa iesi si sa cunosti persoane noi...nu sa stai cu un idiot care se comporta cu tine ca si cu o carpa....vine si pleaca dupa bunul plac...exista multi baieti pe lumea asta ....si o sa gasesti persoana potrivita care sa iti aduca lumea la picioare....nu are rost sa te chinui....mai bine suferi 1 luna 2 3...decat toata viata...
I0anaG
Postat pe 24 Iunie 2010 11:49
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 17:12
buna tiam citit atent povestea simi pare foarte rau ca la 19 anii trebuie sa treci prin asta cu un baiat mai ales ca ai spus ca este primul barbat din viata ta.Credema ca si eu am tot 19 ani si am trecut prin multe incercari din cauza barbatiilor am ramas remarcata pe viata.Sincer iti spun spre binele tau sal lasi stiu cum este sa iubesti si eu am trecut printro poveste asemanatoare si iti va parea rau daca nu termini acum relatia.Gandeste_te daca acum se comporta asa cu tine fara sa stati impreuna nu are rost sa continui isi bate joc de tine si nu trebuie sai permiti lucrul asta.Ascultama ai toata viata inainte,esti tanara si nu trebuie sati distrugi zilele din cauza unui barbat care nu te respecta,nu te merita si nu mai continua relatia cu el.Ascultama si renunta la el,asta nui relatie si nici iubire.Eu daca vrei te sprijin moral oricand Adica putem vb si de acum incolo.Stii am o sora mai mare si ea a trecut prin asta si acum este foarte fericita alaturi de un barbat care o respecta si o iubeste.Te trec prietena mea in profil eu vreau sa tinem legatura si sa mai vb asa te mai si eliberezi adica sa vb deschis.astept sami raspunzi.Ai gija de tine si fii tare
albertina1925
Postat pe 24 Iunie 2010 17:35
Iti multumesc din suflet pentru sinceritate in primul rand si pentru ca incerci oarecum sa ma ajuti...da am suferit enorm...sunt zile in care se poarta frumos vorbeste frumos si altele in care nu ai ce sa vb cu el...pur si simplu noi am vorbit mai mult la tel...Dar un motiv care ma facut sa fiu inca cu el...este ca el are suflet bun...de ce zic asta...pentru ca el ajuta p oricine are nevoie de el...chiar fara sa ceara ceva in schimb iar prietenilor stie sa le fie prieten...... dar cand eu i-am cerut ajutorul de cateva ori mereu imi zicea ca nu are el ce sa faca,nu e treaba lui si etc...imi pare rau ca am tinut atat la el si mai rau ca m*am gandit la el inainte de mine..
Ai spus ca sora ta a trecut prin ceva asemanator as vrea daca doresti desigur sa imi spui ce sa intamplat...vreau sa invat ceva din chestiile astea si sa iau un exemplu bun..
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 21:34
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 22:20
De la: angelik19, la data 2010-06-24 22:20:41
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am 19 ani si sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 22:41
De la: angelik19, la data 2010-06-24 22:41:12
De la: angelik19, la data 2010-06-24 22:20:41
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am nevoie de un sfat...va implor... sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 24 Iunie 2010 23:18
De la: angelik19, la data 2010-06-24 23:18:45
De la: angelik19, la data 2010-06-24 22:41:12
De la: angelik19, la data 2010-06-24 22:20:41
De la: angelik19, la data 2010-06-23 21:46:46am nevoie de un sfat...va implor... sunt impreuna cu un baiat de un an si 3 luni pot spune ca rel noastra a inceput dintr-o prostie el a fost prieten bun cu un vecin din cartier si asa l-am cunoscut,,,,sa zicem ca pt mine a fost o incercare pt el un pariu,,,, ...a facut pariu cu vecinul meu...el zicea ca poate sa se culce cu mine vecinul meu nu...si a trecut o luna eu deja incepusem sa tin la el si ma tot ameninta ca daca nu o fac se desparte d mine...chiar virgina fiind l-am vrut cu oorice pret...si am facut [pt el asta mi-a zis sa tine la mine etc etc...dar de unde venea la mine doar pt a obtine cv,,,,a trecut timpul si a inceput calvaru venea la mine si beat ma injura ma scuipa daca nu voiam sa ma culc cu el....am continuat pt ca isi cerea scuze si ma gandeam ca na se schimba....si a trecut si tot lafel mereu il rog sa iesim in oras nu vrea niciodata...ne vedem decat la mine seara cand are chef...ideea e ca inainte vb foarte mult la telefon acum sa rarit si asta...bineinteles ca injuraturile si vorbele urate erau la ordinea zilei...a facut si lucruri bune dar atat de putine incat am si uitat...am acceptat sa ma insele pt a nu fi eu o piedica pt el...pt ca el sa fie fericit la 19 ani sa nu se gandeasca,ca este insurat si sa vrea sa scape d mine...l-am sfatuit si invatat multe lucruri despre viata....am stat inchisa in casa timp de un an doar la sc si acasa fara iesiri cu prietenii pt ca merreu imi striga ca cine stie ce faceam si cu cine...i-am acceptat si iesirile doar cu prietenii lui,,,,dar acum dupa un an si 3 luni de chin am deschis ochii si mi-am dat seama cat am gresit...as vrea sa ma despart de el...sunt indiferenta chiar nu imi mai pasa...dar el totusi nu mai e ca inainte..am impresia ca vrea sa ma recupereze dar nu stiu sigur de ce....nu imi mai cere ca inainte sa ne despartim si mereu vrea sa ne impacam atunci cand ma cert cu el...insa ma suna foarte rar doar cand isi aduce aminte iar asta ma face sa ma gandesc ca pt el am fot doar o papusa gonflabila si atat si ma prefera p mine decat sa dea banii la ziar.... ...voi ce parere aveti va rog mult....sunt foarte dezamagita si nu stiu cum sa procedez....lucrul asta ma marcat p viata...si vreau sa fac ce este mai bine...sa procedez corect...
Sandra19
Postat pe 26 Iunie 2010 23:10
De la: albertina1925, la data 2010-06-24 17:35:29buna tiam citit atent povestea simi pare foarte rau ca la 19 anii trebuie sa treci prin asta cu un baiat mai ales ca ai spus ca este primul barbat din viata ta.Credema ca si eu am tot 19 ani si am trecut prin multe incercari din cauza barbatiilor am ramas remarcata pe viata.Sincer iti spun spre binele tau sal lasi stiu cum este sa iubesti si eu am trecut printro poveste asemanatoare si iti va parea rau daca nu termini acum relatia.Gandeste_te daca acum se comporta asa cu tine fara sa stati impreuna nu are rost sa continui isi bate joc de tine si nu trebuie sai permiti lucrul asta.Ascultama ai toata viata inainte,esti tanara si nu trebuie sati distrugi zilele din cauza unui barbat care nu te respecta,nu te merita si nu mai continua relatia cu el.Ascultama si renunta la el,asta nui relatie si nici iubire.Eu daca vrei te sprijin moral oricand Adica putem vb si de acum incolo.Stii am o sora mai mare si ea a trecut prin asta si acum este foarte fericita alaturi de un barbat care o respecta si o iubeste.Te trec prietena mea in profil eu vreau sa tinem legatura si sa mai vb asa te mai si eliberezi adica sa vb deschis.astept sami raspunzi.Ai gija de tine si fii tare



ai ramas REMARCATA pe viata ??? da cum vine asta? ca eu stiam de MARCAT (MARCATA) PE VIATA...
FRN
Postat pe 1 Iulie 2010 19:07
De la: FRN, la data 2010-07-01 19:07:17


ai ramas REMARCATA pe viata ??? da cum vine asta? ca eu stiam de MARCAT (MARCATA) PE VIATA...

adica numai scapa de remarci
miss_darine
Postat pe 1 Iulie 2010 19:10
ALBERTINO am ras cu lacrimi.Ti-a iesit de minune asta!
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 19:18
si eu sant de parere ca ar trebui sa l lasi pt ca de aici nu va iesii nimik viata e si asa foarte scurta si nu merita sa o traiesti in lacriimi crede ma
kudika160733
Postat pe 3 Iulie 2010 17:45
De la: angelik19, la data 2010-06-24 21:34:04Iti multumesc din suflet pentru sinceritate in primul rand si pentru ca incerci oarecum sa ma ajuti...da am suferit enorm...sunt zile in care se poarta frumos vorbeste frumos si altele in care nu ai ce sa vb cu el...pur si simplu noi am vorbit mai mult la tel...Dar un motiv care ma facut sa fiu inca cu el...este ca el are suflet bun...de ce zic asta...pentru ca el ajuta p oricine are nevoie de el...chiar fara sa ceara ceva in schimb iar prietenilor stie sa le fie prieten...... dar cand eu i-am cerut ajutorul de cateva ori mereu imi zicea ca nu are el ce sa faca,nu e treaba lui si etc...imi pare rau ca am tinut atat la el si mai rau ca m*am gandit la el inainte de mine..
Ai spus ca sora ta a trecut prin ceva asemanator as vrea daca doresti desigur sa imi spui ce sa intamplat...vreau sa invat ceva din chestiile astea si sa iau un exemplu bun..

Te rog sa citesti ce ai scris chiar tu de 2-3 sau de cate ori ai nevoie sa intelegi ca ceva nu este in ordine cu tine...Ai continuat sa fii cu el pentru ca are un suflet bun!?? ei si ce!???inca alte sute de baietii au suflet bun....Ajuta pe oricine are nevoie dar pe tine nu...inseamna ca stie el ce stie si tu chiar nu ai nevoie de ajutorul lui!
eu ce sa inteleg din topicul tau ?te bucuri ca ti-ai dat seama ca nu e in beneficiul tau sa fi alaturi de el sau ca,"saracutul",regreta si ai vrea sa ii mai dai o sansa!?
desi_desiree
Postat pe 13 Iulie 2010 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
The Private Lives of Pippa Lee 7 De la: iulia069834 29 Decembrie 2009 11:14
Site-ul Lockerz! 4 De la: Empty 5 Martie 2010 23:43
Need some help!... 6 De la: Shhh 15 Februarie 2010 10:55
Studio VideoChat 10 De la: ipahebirowtnod 11 Noiembrie 2010 14:44
new 2 De la: valivieru96 29 Decembrie 2009 16:37