Setari Cookie-uri

spuneti cum a fost ceea mai ghimionista zii a voastra?!

azi am inceput cu stangu parca ar fii fost cu 13 si vinerea

azii 23 iunie 2010 pt mine a fost ceea mai ghinionista zii de pana acu
de dimineta la 7 am incercat sa repar bicicleta dar nam reusit foarte bine pt k imi trebuiau niste piese noi
dupaia la9:45 am spalat un trening k era cam prafuit de la munte{am fost la vidraru la un gratar} sa il iau pe mine la facultate k aveam ex la statistica ,si treningu asta era mai usor pe caldura asta si foarte bun in caz de ploaie
pe la 12 vad k nu gasec carnetu de student ,imi trebuia la facultate k poate nu vrea profii sa te bage in examen daca nul ai cu tine.
il caut pana la 3 dar degeaba,
la 4 ma fac jerico{adica ma rad, ma imbrac spreez etc}plec la facultate . nu plec cu masina k poate nu gasec parcare si poate mergem sa bem o bere dupa ex .asa k o iau la ocazie ,
prima care vine opreste,in masina puta a transpirate degeaba avea o solenta intretinuta si curata k ziceai k doarme porcii in ea la ce miros era.si-acu simnt mirosuu,
dar ajung tarziu cam la facultate la 5:20 mergea k mortu cu ea .eu faceam 15 min cu totu asta cred k a facut 30min k popa .cu mortu
normal k nam mai intrat la ex k incepuse de 15 min
sa plec spre casa ma prine o ploaie pe la 6 seara,ma facut fleasca in3 min
la6:45 ma urc la ocazie pierd mobilu era pe abonament nr vodafon,intr- un logan alb al astora de la CEZ {electrica} mam trezit dupa 2 min cand am coborat k am pierdut mob ,
dau tel de la alcineva dar canici mob inchiss,
incerc sa sun de acasa la relatii clientii sa blochez abon dar nu merge nici o cartela din2 cartele vodafon,nu merg pe motiv k nam mai incarcat cartelele,in noiembrie expira ,
abia am reusi de la un var sa blochez cartela.asta pe la 9 seara.
acasa gasesc factura de la electrica de 1mil
mai ramine k prietena sami zica k se marita cu altu in aug si k are gemenii cu el in 5 lunii................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

stiiti daca se mai pot recupera cumva nr de tel ,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fara cartela ai si fara mob?!

Postat pe 24 Iunie 2010 00:43
Heeei .. ! Wow dar urata zi ai mai avut :| Am avut si eu zile destul de proaste .. chiar foarte dar a ta le intrece pe toate ale mele :))) Si nu , nu se mai pot recupera contactele .
AndruTsa1417
Postat pe 12 Iulie 2010 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a face sau a nu face un copil... 169 De la: crestere_inaltime 17 Octombrie 2009 14:49
eu gemeni...el varsator 3 De la: Georgia99 12 Februarie 2009 23:12
cum ati reactiona? 61 De la: danNad 21 Decembrie 2011 00:55
Poti fi prietena cu fosta lui iubita? 49 De la: gratuit89 20 Decembrie 2009 04:19
frustrati/e aveti cuvantul 38 De la: bestdevilinside 31 Decembrie 2008 14:22