Setari Cookie-uri

ceaiul din amestec de plante traditionale

Am incercat combinatia tei,sunatoare,musetel,soc,papadie,si am baut 1,5 litri de infuzie pe parcursul unei zile timp de 1 saptamana.Rezultatele nu au intarziat sa apara:s-a reglat tranzitul intestinal,a disparut pofta exagerata de mancare,somnul a devenit mai linistit si odihnitor,si spre bucuria mea am inceput sa pierd in greutate.Mentionez ca de 2 zile am inceput sa pun in fiecare cana de ceai cate 1 lingurita zeama de lamaie.
vasilicamaria
Postat pe 18 Februarie 2008 11:13
torasexy
Postat pe 4 August 2008 08:45
ce cantitate din fiecare aceste plante pui si la ce cantitate de apa, te rog?Multumesc anticipat! dorinelasandru@yahoo.com
dorisan
Postat pe 23 August 2008 11:54
SLABESTE DEGUSTAND DESERT PLANT.Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:12
Buna ziua ! Va rog sa-mi spuneti si mie,de unde pot procura acest "DESERT PLANT "si cum il folosesc! Ma intereseaza pt. ca am mare nevoie sa slabesc, ma ingras pe zi ce trece,(am un surplus de 30-40 kg) nu am activitate fizica, din motiv ca munca nu-mi permite Eu sunt din Tg-Mures si va rog din suflet sa ma indrumati, am citit de mai multe ori despre acest desert plant, dar nici acum nu stiu de unde il procur si daca se poate cat costa un tratament pe o luna. Va multumesc anticipat ! Viki
VIKTORIA1961
Postat pe 20 Februarie 2009 07:57
sunt de acord ,dar ma gandesc ca pentru un rezultat spectaculos si de durata este nevoie de un anumit gramaj din fiecare planta ,deci recomand ceaiurile gata preparate de la plafar
mcornelia19
Postat pe 20 Februarie 2009 15:16
buna sint MARI si eu as dori sa stiu de unde as putea face rost de acest DESERT PLANT am incercat toate de slabit si fara nici un rezultat as vrea sa incerc si acest DESERT PLANT poate da rezultate am un surplus de greutate de 15kg va multumesc si astept un raspuns
ag_terraconstruct
Postat pe 20 Februarie 2009 19:59
BUNA ZIUA
VA ROG SA-MI RASPUNDETI SI MIE DE UNDE SE POATE PROCURA ACEST"DESERT PLANT"V-AS MULTUMI ANTICIPAT DACA A-TI PUTEA SA-MI DATI MAI MULTE EXPLICATII IN LEGATURA CU MODUL DE ADMINISTRARE ,PRET,PROVIENENTASI DACA CINEVA A URMAT TRATAMENT CU ACEST PRODUS
VA ROG TRIMITETI RASPUNSUL PE ADRESA ELENAJUSTINA@WALLA.COM
MULTUMESC ANTICIPAT
justyna
Postat pe 23 Februarie 2009 06:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EFECTELE BIOLOGICE ALE TERAPIEI CAMPURILOR MAGNETICE 1 De la: bienaime 29 Septembrie 2010 20:28
Obtineti gratuit profilul dvs. psihologic! 2 De la: kudika226898 7 Noiembrie 2010 21:24
Sunt disperata! 70 De la: healthy009442 18 August 2014 22:17
Ceva nou in cancer- in engleza, interesant 1 De la: Ildikuta 14 Iunie 2011 12:02
Cel mai tare antioxidant – RESVERATROL – acum la indemana dumneavoastra – la un telefon distanta: 0769449978! 8 De la: kudika226898 14 August 2010 19:53