Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

a auzit cineva de metoda de slabire a dr. ladislau veress?? a folosit-o cineva? a dat rezultate?
SoniaI
Postat pe 11 Septembrie 2008 19:37
nu vreau sa-i fac reclama asa cum fac uni la pastilele herbalife sau la nu stiu ce pastile eu am luat un ceai verde adipos chinezesc cutia este verde si scrie in chineza si romana am slabit 3 kg int-ro luna initial in prospect scria ca slabesti 3-4 kg intr-o luna dar initial nu am crezut si a dat rezultate in fiecare zi ceea ce mincam ieseam afara se gaseste peste tot la plafar la farmacii etc
bogdan_7000
Postat pe 12 Septembrie 2008 14:24
si eu am luat un ceai chinezesc antiadipos ( cred ca-i acelasi)si nu am slabit deloc, daor am reusit sa-mi dereglez tranzitul intestinal,dupa ce nu l-am mai luat am avut probleme de constipatie.

Postat pe 12 Septembrie 2008 15:47
In ceea ce ma priveste pe mine am incercat sa slabesc prin 3 moduri pana acum si numai ultimul a fost pe masura asteptarilor.Am incercat o dieta, am luat capsule de slabit si am realizat un tartament specializat la salon.Bineinteles ca ultimul a avut rezultate exceptionale.Am facut un tratament de 2 luni cu un aparat super performant.Si am slabit 15 kg iar acum arat asa cum mi-am dorit.Important este ca efectul rezultatelor este de durata pentru ca practic asta conteaza.Dupa parerea mea dietele, capsulele sunt doar moduri de a slabit temporar.Am simtit-o pe pielea mea.Va pup.
mihaela_eugenia
Postat pe 17 Septembrie 2008 09:52
Andrada spune-mi si mie cat au costat astfel de sedinte,cate au fost mai exact?la ce interval de timp trebuia sa mergi?stii si cum se numeste aparatul?

Postat pe 17 Septembrie 2008 16:44
Herbalife nu sunt pastile. E un mod de viata sanatos. Ai citit articolul trimis de Healthy? Pastilele chinezesti dau cancer pe termen lung. Nu stiu cum va incumetati sa consumati tot felul de chestii ciudate de prin farmacii si sa fiti cobai. Macar herbalife este pe piata de zeci de ani si milioanele de oameni care le consuma nu au patit nimic ba chiar si-au imbunatatit calitatea vietii.
i_love_lexa
Postat pe 18 Septembrie 2008 03:00
nu stiu sa comand costumul sauna.eu l-am avut acum cativa ani dar mi s-a rupt, este foarte eficient.
ghicica_claudia
Postat pe 18 Septembrie 2008 16:21
De la: ghicica_claudia, la data 2008-09-18 16:21:49nu stiu sa comand costumul sauna.eu l-am avut acum cativa ani dar mi s-a rupt, este foarte eficient.


Daca vrei costumul cu efect de sauna, intra pe www.articolesportive.com, il comanzi , iar fetele de acolo te vor suna si-ti vor putea spune toate detaliile care te intereseaza si cum il primesti.
anomis1980_healthy
Postat pe 19 Septembrie 2008 08:57
Fetelor mai usor cu costumul pentru sauna ca nu-i cine stie ce! In vreo doua luni se rupe. Este adevarat ca transpiri in el dar daca il purtati si iarna sau toamna cand afara este frig veti observa ca nu mai trenspirati in el decat daca faceti putin aerobic. Si daca stau bine sa ma gandesc prin transpiratie elimini apa din organism (si cu ea toxinele) nicidecum nu scapi de celulita sau slabesti miraculos. Doar daca tii si regim slabesti. E doar o autosugestie ca slabesti cu costumul de sauna. Daca il doriti asa de mult sa stiti ca se gasesti si in unele farmacii. Eu l-am gasit in carrefour acum cativa ani.
Ana_Maria_healthy
Postat pe 22 Septembrie 2008 08:16
METODA SIGURA DE SLABIT:UN REGIM DE ALIM.(NU POT SA ZIC CHIAR SANATOS,CA IN ZIUA DE AZI NU STIU CATE ALIMENTE MAI SUNT SANATOASE DOAR CELE BIO CARE SUNT SCUMPE)NORMAL,ADICA 3 MESE PE ZI,FARA PAINE SEARA..NA,UN PIC DE ATENTIE LA CE MANANCI+MASAJ+ELECTROSTIMULARE SI DACA MAI AI TIMP,SPORT!FORMULA:REGIM+MASAJ+ELECTROSTIMULARE(+SPORT)=SLABIT!!!!!!!!
simonabargan
Postat pe 24 Septembrie 2008 09:58
De la: iulisa, la data 2008-08-23 09:40:02aceasta CAPSULA DE SLABIT ESTE DIN PLANTE si este un produs nou cind ajungi sa descoperi ca ai cancer el este de ceva timp activ deci nu are cum sa fie de la acest produs.Nu confundati alte produse de slabit cu acestaa asa se numeste CAPSULA DE SLABIT




Si drogurile sunt tot din plante!
gabelache
Postat pe 24 Septembrie 2008 10:08
Buna tuturor...si eu am o vasta experienta in curele de slabire.de knd ma stiu sunt intr-o continua cura de slabire.pana anul trecut nu am avut nici un rezultat.aveam 80kg la 1.59m.va inaginati cum aratam...si cum ma simteam.la insistentele mamei (obosita si ea de curele mele) am mers la endocrinolog.am facut cateva teste si intr-adevar aveam probleme.am luat tratamentul prescris de medic(mi-a zis medicul k ma vor ajuta si sa slabesc putin dar nu a fost asa).in luna mai a anului trecut m-am hotarat sa incerc cu Herbalife.am avut rezultate uimitoare(10 kg intr-o luna).aveam 70 kg.am plecat din tara in septembrie iar knd am revenit in luna martie am adus cu mine si niste kg(76).intr-un mod miraculos zic eu(dar ma gandesc ca poate fi si din cauza schimbarii de clima)am dat jos fara nici o dieta 5 kgintr-o luna.foarte ambitionata am zis k trebuie sa slabesc cu orice pret.am inceput cu faimoasa supa de varza.prima data am slabit 2 kg intr-o saptamana.facam cura o data pe luna.din a doua luna am slabit cate un kg iar ultima data,in luna august nu am mai slabit deloc(aveam 66kg).am fost cam suparata k pt. mine era un chin sa mananc supa de varza si fara nici un rezultat.vazandu-ma asa suparata, sefa mea s-a hotarat sa ma ajute cumva si mi-a adus capsulele de slabit(doar 1 folie sa vad dak au efect).eram cam rezervata in privinta lor dar...le-am. nu am respectat prospectul si am luat 3,am facut pauza(involuntar,am uitat de ele vreo 2 zile)dupa care le-am luat pe ultimele 3.m-am cantarit cand am inceput66 kg(in timp ce luam capsulele nu m-am cantarit) iar knd am terminat 6 capsule aveam 64 kg.
pitu
Postat pe 25 Septembrie 2008 10:35
Este foarte bine ca ai slabit, de-aia sunt capsule de slabit ca sa slabesti. Problema (pt. cine vrea sa o cunoasca) este ce se intampla cu metabolismul dupa 6-8 luni ? Se mentine greutatea obtinuta, se mai poate scadea in greutate ?
dusa
Postat pe 25 Septembrie 2008 15:16
salut. poti slabi sanatos si daca nu mergi la masaje si nu te infometezi. nu slabesti dintr-o data... dar cu rabdare si daca te ti slabesti. eu asa am slabit vreo 4 kg in 3-4 luni. Am redus din mancare, mancam mai putin si mi s-a obisnuit stomacul. Micul dejun era format din 1-2 felii de paine cu ce vroiam eu, la amiaza mancam doar supa, cateodata si felul 2, si seara mancam inainte de ora 6-7, sau cel putin cu 4 ore inainte sa dorm. mancam si dulciuri dar nu des. Seara faceam exercitii fizice pentru abdomen, fese, coapse si aripioare... eu pe o pagina de net le-am vazut, le-am incercat si au dat rezultate impreuna cu mica mea "dieta" inventata de mine. sper sa va ajute si pe voi... mult succes
va atasez aici niste link-uri unde gasiti acele exercitii:

http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm
http://www.healthy.ro/articol/Fitness/4885/5-exercitii-pentru-talie-si-abdomen-de-invidiat.html
http://www.healthy.ro/articol/Fitness/4841/6-exercitii-pentru-picioare-frumoase-si-sexy.html
anca_rus
Postat pe 25 Septembrie 2008 15:21
pentru roxanac, intadevar toata lumea care a folosit acele pastile herbalife, s-au plans ca dupa intreruperea lor s-au ingrasat la loc, poate chiar mai mult, ( personal cunosc un caz). si eu imi doresc sa slabesc c-am 8 kg, desi manc foarte putin, paine deloc, seara rar, nu reusesc sa slabesc din contra ma ingas pe zi ce trece.intradevar am un mod de viata sedentar, lucrez la birou, circul cu masina,iar pentru sport nu am timp. am vrut sa i-au si eu pastile herbalife sau capsula de slabit dar mi-e frica de urmari.........

Postat pe 25 Septembrie 2008 15:30
Buna, fetelor! Pentru cele interesate sa slabeasca, va pot recomanda cu incredere capsulele "Super Slim" - sunt niste capsule chinezesti, pe baza de plante, care, au in principal, rolul de a inhiba senzatia de foame. Eu am fost de cand ma stiu impotriva acestor metode artificiale de slabit si nu credeam in eficienta lor. Dar o prietena mi le-a recomandat si mi-am propus sa incerc, mai ales ca nu exista efecte secundare si nici riscul dependentei. Am o luna de cand iau aceste capsule (se ia doar dimineata una, de preferat dupa masa) si am slabit 5-6 kg. Cel mai bun lucru este ca, neavand acea senzatie acuta de foame,imi este usor sa mananc portii mici si sa mananc sanatos.Acum ma simt mult mai bine (atat fizic, cat si psihic) si pot sa imi pastrez acest nou stil de viata, fara excese alimentare, fara a mai manca seara si fara a mai manca junk food.
agrigora
Postat pe 26 Septembrie 2008 11:03
Buna...tu ziceai ca daca ne dorim gasim sigur un centru de slabire care sa aiba acest aparat...si cu toate cautarile mele si cu toata dorinta mea de a gasi...tot nu am gasit asa ca daca esti draguta as astepta si eu un raspuns din partea ta cu locul unde se gaseste acest centru pentru a ma putea duce si eu.Merci!
bobo85ro
Postat pe 26 Septembrie 2008 11:57
salut. eu am o prietena care a folosit produse din gama herbalife si a facut tensiune, neputand sa mai continue tratamentul si s-a ingrasat la loc...
anca_rus
Postat pe 26 Septembrie 2008 16:59
am auzit ca dak reusesti sa-ti mentii greutatea 6 luni riscul sa pui inapoi este foarte mic.va spun sincer ca este foarte greu.vreau sa mentionez inca odata un lucru:mergeti la un endocrinolog inainte de o dieta.am citit nenumarate mesaje in care ziceati ca in ciuda faptului ca nu consumati paine, dulciuri, paste si altele nu reusiti sa slabiti.poate fi pe baza endocrinologica.eu va recomand dim toata inima.v-am spus k eu am tot facut diete fara nici un rezultat.dupa tratament am inceput sa pierd kg cu cure de slabire cu care inainte nu am putut.bafta multa tuturor care se lupta cu acest monstru...kilogramele...va pup
pitu
Postat pe 27 Septembrie 2008 20:10
buna tuturor! fiecare vorbeste din experienta lui, eu spre exemplu am luat ProSlim si m-a ajutat sa slabesc 5 kg intr-o luna , dar am facut exercitii si am incercat sa mananc cat mai multe fructe si legume si mai putine prajeli. sunt inca sub tratament dar eu sunt ff mutlumita pana acum de rezultate. acuma nu stiu ce sa zic, cred ca depinde de organism, dar o alimentatie cat de cat sanatoasa si exercitii fizice zic eu sunt esentiale atunci cand vrei sa slabesti. bafta si voua!
armyna
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:01
buna fetelor...eu am fost la nutritionist, mi-a recomandat o dieta si vrea sa va spun ca sunt tare multumita..in doua saptamani am slabit 3 kg, dar sincer, am tinut dieta strict...si am fost si la un salon unde am facut vreo trei sedinte de electrostimulare. va urez bafta mult!
danaela
Postat pe 16 Octombrie 2008 15:37
Buna fetele.Vad ca multe ati urmat tratamente corporale si chiar au avut efect.Sa stiti ca daca vreti sa slabiti si sanatos si cat de cat repede nu trebuie sa luati toate pastilele de pe piata ca riscati sa va imbolnaviti.Parerea mea ca pentru a da kg jos ar trebui sa tineti o dieta si sa o combinati cu tratamente corporale: electrostimulare, vacuum, masaje ...si va garantez ca o sa aibe efectul dorit si fara o mare chinuiala.Daca vreti mai multe detalii intrati pe www.onyxspa.ro si aflati mai multe.
onyxspa
Postat pe 21 Octombrie 2008 09:57
salut tratamentul realizat de mine a durat 2 luni aproximativ si l-am realizat cu aparatul eximia.este un aparat nou pe piata si cred cu desavarsire ca este aparatul care face minuni cu adevarat iar pretul unui asemenea tratament variaza in functie de pb fiecareia dar oricum merita.sincer.eximia este o inovatie in materie de slabit.va pup
mihaela_eugenia
Postat pe 26 Octombrie 2008 00:49
cel mai sanatos produs pentru slabit este (SPORTUL)si trbuie facut zilnic 20 de min.in functie de preferinte fiecaruia si timp sa nu uitam ca nu mai avem voie sa mancam dupa ora 17. BAFTA SI MULTA SANATATE
fratilagina2005
Postat pe 4 Noiembrie 2008 09:27
..cea mai buna pastila pt slabit se numeste "vointa"..pe care unii o au..altii o au..daca se straduiesc..mincati putin,..si des...5-6 ori pe zi..va treziti cu un sfert de ora mai devreme..puneti muzica de dans..si faceti gimnastica aerobica..e benefica si pt tonusul fizic si pt cel moral...incercati chestia asta o luna..si..cintariti-va..dar..nu uitati de pilula cu pricina (vointa)..succes....
aryna27
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:22
da vreu si eu
alinuta_intasneata
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:54
dupa parerea mea cea mai buna metoda de slabit este sportul,asa se poate elimina cel mai sigur surplusul,eu am primit un cd cu exercitii fizice pentru diferite grupe de muschi(pentru fund si picioare,abdomen,partea de sus a corpului),am facut 20 de min pe zi si chiar am simtit diferenta pentru ca exercitiile sunt antrenante nu gluma.
este foarte importanta ambitia si sa ne tinem de ceea ce ne-am propus pt ca altfel degeaba,
e adevarat ca nu fac exercitiile zilnic dar am grija sa nu mananc prea mult si sa beau cat mai multe lichide.
bafta
adriana_lidia
Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:33
Exact asa,aveti dreptate toate care laudati Capsula de slabit.Suntem 3 colege care am luat si e fff buna,slabesti miraculos pot spune.Noi am slabit intre 5 kg(in 2 sapt),a 2 colega 11kg(in 3 sapt),ultima a slabit 15 kg(2 luni).Merita toti banii.Dar are si ,,mici reactii adverse,,.In ce consta:transpiri ,,abundent,,,frisoane,sete in permanenta,si cel mai nasol pt mine..insomnii.Dar cred ca merita atata ,,efort,, cand vad rezultatele pe cantar. Nu?!
deni_healthy
Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:06
Nu merita efectele adverse. De ce riscati sa folositi medicamente netestate si cu efecete adverse cu riscul sanatatii? Doar pentru ca e ieftin? o sa vedeti ca spitalele or sa fie mult mai scumpe. Si sanatatea nu o mai poti lua inapoi.
i_love_lexa
Postat pe 8 Noiembrie 2008 16:00
i_love_lexa iti dau perfecta dreptate, ca sa slabesti nu merita sa te imbolnavesti. Eu spre exemplu nu am avut absolut nici o reactie adversa de la ProSlim, pur si simplu nu am mai avut pofta de mancare, dar ma simteam bine si aveam energie cat sa merg si la sala. Ca si concluzie, as spune ca rabdarea si vointa alaturi de un ajutor (in cazul meu suplimentul alimentar) sunt cheia succesului la slabit!
armyna
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa pun cateva kilograme in +, dar cum?! 6 De la: Lumiere-R 11 August 2013 21:51
SALVATI O VIATA 1 De la: crina.craciun 8 Octombrie 2009 20:44
Ce parere aveti despre TOMATO FORTE? 76 De la: kudika485122 29 Octombrie 2013 10:59
DIETEEEE 53 De la: merycam 12 Mai 2010 17:41
Program anticelulitic cu rezultate 100% 17 De la: onehellofaguy 15 Mai 2010 14:07