Setari Cookie-uri

tepe cu produse pentru slabit

dacã doriþi sã slãbiþi cu adevãrat contactaþi-mã. adresa mea este:stery_ra@yahoo.com
stery
Postat pe 6 Mai 2009 19:26
Buna fetelor,
pentru un slabit fara riscuri va recomand Hoodia Goordonii, un extract de cactus. Nu are absolut nici un fel de contraindicatii. De fapt extractul este inregistrat ca aliment si nu ca medicament.Se slabeste eficient si treptat, in timp deci. Acest produs apartine unei firme americane cu 60 de ani vechime in domeniul produselor naturiste. Actioneaza prin reducerea poftei de dulce si taierea apetitului. Desigur, de mancat veti manca dar se va reduce cantitatea ... pofta. Daca va intereseaza detalii contactati-ma pe adresa loapersonal@yahoo.com.
Va doresc o zi senina,
Loa
kudika028076
Postat pe 21 Mai 2009 13:06
Pentru Roxy0 si pt cine vrea sa slabeasca 14 kg in 2 luni jumatate sa ma contacteze pe email iulialupes@yahoo.com va trimit si poze care dovedesc acest lucru si pt ca toata lumea ma intreaba cum am slabit si imi cer aceste produse am devenit distribuitor pt pastila de slabit.Astept cu nerabdare.Succes la slabit!
healthy001807
Postat pe 24 Mai 2009 10:57
De la: healthy001807, la data 2009-05-24 10:57:30Pentru Roxy0 si pt cine vrea sa slabeasca 14 kg in 2 luni jumatate sa ma contacteze pe email iulialupes@yahoo.com va trimit si poze care dovedesc acest lucru si pt ca toata lumea ma intreaba cum am slabit si imi cer aceste produse am devenit distribuitor pt pastila de slabit.Astept cu nerabdare.Succes la slabit!
Si analizele la zi le vrem pentru a vedea cat de sanatos ai slabit.
enemgabriel
Postat pe 24 Mai 2009 18:12
Draga Piu-piu nu exista pastila minune care sa te faca sa slabesti instantaneu dupa niste ani de adunat gasimi pe organele interne si pe vasele de sange.
Exista produsele naturiste Herbalife care chiar functioneaza in controlul greutatii si wellness. Daca se respecta administrarea acestor suplimente nutritive naturale 100%, o disciplina alimentara si cele 20-30 de min. de sport zilnice poti slabi intre 3 si 5 kg/luna (este in functie de metabolismul propriu si de cum raspunde fiecare organism) asa cum este sanatos si recomandat de doctori.
Produsele sunt avizate de Ministerul Sanatatii de la noi si din inca 60 de tari din lume, plus ca nu le cumperi ca la farmacie si gata, poti sa le iei cum te taie capul. Vei beneficia de asistenta si ajutor pe toata perioada slabirii si a mentinerii (perioada de slabire trebuie sa fie egala cu cea de mentinere pentru a obisnui organismul cu noua greutate si pentru a mentine rezultatul pe termen lung).
Aceste produse sunt de foarte buna calitate, regleaza digestia, metabolismul si detoxifica intregul organism ajutandi corpul sa reajunga la greutatea optima pentru inaltimea si varsta lui.
Sunt usor de consumat si nu fac decat bine organismului, redandu-i dinamismul si o stare de bine generala.
Daca esti interesata de aceste suplimente nutritive (nu sunt doctorii!) poti sa ma contactezi la nutritiesanatoasa@live.com pentru o evaluare wellness gratuita si stabilirea unui program de slabire personalizat
Iti doresc multa sanatate
Elena_B_
Postat pe 26 Iunie 2009 07:03
De la: malinastan@yahoo.com, la data 2008-11-12 12:22:44Buna Claudia
am citit mesajul tau, nici eu nu prea intru pe acest site dar m-ai facut curioasa. Am 40 de ani si 85 Kg, as vrea sa slabesc si eu cel putin 15Kg. Dar mai am si o fetita de 4 luni, mai alaptez deocamdata. Ma intereseaza cum ai reusit tu. Am incercat toata viata regimuri si ca si tine se puneau inapoi. Astept raspuns de la tine.
sylvynet
Postat pe 26 Iunie 2009 15:09
Exclus Malina! Nu ai voie sa iei pastilele Super Slim daca alaptezi, scrie f clar in prospect de interdictii. Nu pune in pericol viata bebelusului tau.Ai rabdare pana o sa termini cu alaptatul...De abia atunci ai voie sa te preocupi de cum arati la silueta.
sylvynet
Postat pe 26 Iunie 2009 15:13


CRED CA SE SLABESTE greu, cu miscare sustinuta si dieta alimentara sub 1500 CAL/ZI.Hapurile mediatizate nu sunt o SOLUTIE BUNA.Ati vazut ce-a patit C.Crisan cand A SCAPAT la calorii? A TREBUIT s-o ia DE LA INCEPUT.UN NUTRITIONIST BUN SI VOINTA MULTA ar fi solutia. Cornelia-Lulu
Lulusa
Postat pe 4 Iulie 2009 18:14
De la: healthy003909, la data 2009-07-04 18:14:55

CRED CA SE SLABESTE greu, cu miscare sustinuta si dieta alimentara sub 1500 CAL/ZI.Hapurile mediatizate nu sunt o SOLUTIE BUNA.Ati vazut ce-a patit C.Crisan cand A SCAPAT la calorii? A TREBUIT s-o ia DE LA INCEPUT.UN NUTRITIONIST BUN SI VOINTA MULTA ar fi solutia. Cornelia-Lulu

nu stiu in ce masura sta un nutritionist langa frigiderul tau si iti socoteste caloriile pe care vrei sa la ingerezi.Este vorba de un alt stil de viata.
enemgabriel
Postat pe 4 Iulie 2009 19:15
sunt total impotriva pastilelor de slabit.e adevarat ca unele chair dau rezultate dar totusi hai sa fim seriosi stim bien ca efecte adverse au toate.nu m-as increde sa slabesc in modul asta.sunt atatea metode.eu am fost la salon si am cerut un traatment de slabire intensiva plus ajutorul unui nutritionist.si am slabit in mod natural ei elegant 15 kilogram in 2 luni.efectele sunt de durata.nu ma chinui cu mancarea.nu am ameteli,stari de voma sau alte stari din astea menite sa imi strice si buna dispozitie.cinste salonului care ma ajutat sa slabesc si mai ales aparatului:P
mihaela_eugenia
Postat pe 7 Iulie 2009 11:58
eu cred in munca si sudoarea fruntii, sport, dieta, chestii dinastea :D normal k pui la loc dupa dieta daca mananci ca inainte ! si decat sa ma imbolnavesc de la pastile...s-a inventat tenacitatea dar deh, nu e pentru toata lumea pastila asta
sab628
Postat pe 8 August 2009 14:14
eu am slabit cam 17-18 kg cu AYURSLIM de la HIMALAIA.sunt super bune dar trebuie si un pic mai mult regim si miscare.
win
Postat pe 28 August 2009 12:45
Fetelor!! Eu sunt una dintre cele mai disperate fiinte dupa diete si dupa orice altceva ce slabeste!! tin diete de vreo 7 ani de zile... in sfarsit am ajuns unde am dorit, dar bineinteles nu e de-ajuns! dar NU va recomand pastile de slabit! sa va spun si de ce: 2 prietene au luat si mai iau superslim, in prima perioada s-au simtit foarte rau si lipsite de energie sau prea pline de energie(insa incapabile sa faca ceva), aveau insomnii, transpiratie excesiva si tot felul de stari ciudate....habar nu avem defapt ce prostii contin pastilele alea.. si inafara de starile urate nici macar nu prea au slabit, decat foarte putin, kilograme pe care le-ar fi dat jos cu putina miscare si diete usoare si daca au intrerupt administrarea de pastile s-au ingrasat la loc...serios acum?? chiar credeti ca daca sunt recomandate de unu - doi doctori chiar sunt sanatoase?? ne-a explicat cineva ce contin defapt si cum actioneaza compusii aia??? si nu cred ca au vreo relevanta cele scrise ca o reclama pt acele pastile. si cum naiba sa topeasca grasimile niste pastile, indiferent de ce ar contine ele???? cum spune si win mai sus: a slabit cu pastilele dar bineinteles pe langa astea regim si miscare (un pic mai mult )
xsAna
Postat pe 31 August 2009 10:36
perfecta dreptate au doamnele care nu recomanda pastila se slabit ,eu sunt un dintre consumatoare,am luat o anul trecut,intradevar am slabit mult cu ea dar si cu multa miscare si un regim mai sever,dupa ce le am interup am continuat tot cu multa miscare si regim mam mentinut la aceias greutate pana mam lasat de miscare si regim strict,asa ca concluzia este ca nu pastila este cea care te ajuta sa slabesti ci doar miscarea si regimul cu putina vointa,iar un regim general nu cred ca exista fiecare persoana trebui sa fie propriul nutritionist pentru ca doar noi stim ce avem acasa in frigider ,noi ne stim posibilitatile materiale nu un strain ,asa ca daca vreti sa slabiti va doresc multa RABDARE si VOINTA pentru ca aveti mare nevoie de ele impreuna.eu mai am mult de dat jos dar nu mai disper pentru ca acum miam inteles propriul corp si sper ca in viitor, de fapt nu sper ci chiar o sa reusesc sa ajumg la greutatea dorita.va doresc bafta
mirela06
Postat pe 20 Septembrie 2009 11:06
Buna seara! ma surprinde ceea ce spune Serseniuc despre HERBALIFE!Eu am lucrat cu aceste produse insa sincera sa fiu asi permit sa le ia doar cei cu bani! Nu contest ca nu sant sanatoase, chiar le apreciez foarte mult cu toate ca eu nu mai activez in acest domeniu. Problema este alta, trebuie sa fii toata viata consumator Herbalife ca sa te mentii dupa ce ai slabit! O mare problema la toate tratamentele pentru slabit este consumul de apa 2-2,5 l/ zi trebuie obligatoriu pentru ca sa asi faca efectul! Aceasta este marea greseala pe care cei care le produc nu specifica , cu litere mari pe prospect!
lelly
Postat pe 3 Octombrie 2009 19:15


ProShow Producer 4.0 este produs de cei de la Photodex.com(pretul acesti soft pe site-ul lui este de 249$) ,un program cu care puteti creea slide-uri (prezentari).Pentru a explica mai pe intelesul tuturor , puteti adauga poze , o muzica care sa ruleze pe fundal si texte si pentru toate acestea fiind disponibile o multime de setari . Adaugarea elementelor in ProShow Producer 4.0 se face foarte simplu , prin drag & drop , adica trageti elementul cu mouse-ul direct in program .Deasemenea puteti adauga efecte de tranzitie pozelor , pentru un strop de stil si un aspect mai placut , iar rezultatul v-a fi unul peste asteptari . Dupa ce ati terminat de aranjat si setat , puteti exporta slide-ul in mai multe formate : DVD , Blu-Ray , il puteti uploada direct pe Youtube sau pe site-ul producatorului , Photodex , il puteti salva ca si executabil , sau intr-un format video. ProShow Producer 4.0 este compatibil cu sistemele de operare Windows Xp si Windows Vista.

pretul meu este numai 200lei!!! id : trademobile@ymail.com
FILISOARA
Postat pe 13 Octombrie 2009 20:44
http://calitateavietii.wordpress.com/2009/10/26/dieta-cu-lamai/
camiflorea
Postat pe 26 Octombrie 2009 08:01
buna claudia...am inceput si eu sa iau capsula pt zlabit de 3 zile ...in prima zi eram asa moale si plictisita si p deasupra imi era si foarte somn...dar a doua si atreia ma simt destul de bn ...imi ese frica ca daca o sa ma las dupa o luna de pastile sa nu pun la loc p mnn desi o sa tin un regim anume... posti sa imi raspunzi?
healthy011000
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:40
ma bucur pt voi ca au dat rezultate pastilele. eu am incercat cidru100 si nu a avut nici un efect.dupa o cura de o luna nu am slabit nici un gram.daca a m ai luat cineva as dori sa stiu daca a avut vre u efect.
Suciumo
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:33
nu cred ca trebuie sa ai o varsta sa-ti dai seama ca pastilele sunt niste prostii d kre se 'agata' doar persoanele disperate kre ar vrea sa slabesca dar sa nu depuna nici un efort.poate chiar si peste noapte sa se trezeasca slabe n-ai cum sa zici ca nu poti slabi prin alte metode in afara de pastile

da' pan la urma fiecare face ce vrea ca doar e corpu/viata lui
m_geani
Postat pe 12 Ianuarie 2010 13:26
DRAGELE MELE , NU VA MAI IMBATATI CU APA RECE TOATE ACESTE PASTILE DE SLABIT CARE SUNT ACUM PE PIATA SUNT CONTRAFACUTE CA ASA STIM NOI ROMANII SA FACEM BANI SA AJUNGEM MARI SCULE CU PRODUSE DIN ASTEA FALSE CARE NE PUN SANATATEA IN PERICOL.DACA VRETI SA SLABITI ALEGETI UN MOD DE VIATA CAT DE CAT ECHILIBRAT SI LASATI LA O PARTE TOATE PORCARIILE ASTEA DE PASTILE.VA VB DIN PROPRIE EXPERIENTA AM LUAT 2 LUNI DE ZILE SUPER SLIM DESIGUR ERAU CONTRAFACUTE CA PROBABIL ALEA ORIGINALE SUNT BUNE ASTEA AU IN ELE PRAF ALB SI NU MAU AJUTAT ABSOLUT DE LOC.BA DIN CONTRA M-AM INGRASAT.AU IN ELE DROGURI VEZI ART IN REALITATEA CU MUTU .SUNT INTERZISE PE PIATA SI TOTUSI SE VAND PRIN LOCURI CLANDESTINE.EU AM CUMPARAT 6 CUTII 4 LE AM DE VANZARE CINE DORESTE .....NU LE VAND LE VOI PASTRA SI VOI MERGE CU ELE PTR A VA DEMONSTRA CE CUMPARAM NOI PTR A NOASTRA" SANATATE"
kudika132143
Postat pe 2 Februarie 2010 16:02
Asta sa crezi tu ca erau contrafacute,asa sunt pastilele acelea.Sunt capsule chinezesti.Tot ce face chinezul e prost,asa ca e numai vina noastra ca le consumam marfa.Eu am luat asa ceva si supa a 2a pastila,nu mi-a mai trebuit.Acum am reusit sa slabesc cu alte pastile care nu au legatura cu China.Se poate slabi simplu si usor cu sport si o alimentatie sanatoasa.
kudika113187
Postat pe 2 Februarie 2010 17:39
cel mai bine e sa nu luati nici un produs dupa ureche cum se spune doar pentru al-a luat vecina, prietna sau sotul cuiva. Consulytati mereu un nutritionist, un diabetolog, un medic naturist sau un homeopat. Chiar si cele mai inofesnive profduse pot face mari daune sananatii luate as adin auzite !
Aproape_eu
Postat pe 3 Februarie 2010 09:39
Draga mea nu stiu cate kg ai in plus, dar ai incercat sa te adresezi unui nutritionist? nu stiu de ce trebuie sa ne tratam dupa ureche!Incearca, daca esti serioasa da rezultate si ramai si sanatoasa
ilona6411
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:23
De la: healthy001807, la data 2009-05-24 10:57:30Pentru Roxy0 si pt cine vrea sa slabeasca 14 kg in 2 luni jumatate sa ma contacteze pe email iulialupes@yahoo.com va trimit si poze care dovedesc acest lucru si pt ca toata lumea ma intreaba cum am slabit si imi cer aceste produse am devenit distribuitor pt pastila de slabit.Astept cu nerabdare.Succes la slabit!

E nebunie curata, toata lumea stie ca a slabi mult dintr-o data nu e sanatos, unde mai pui si ca se depune foarte repede la loc, aducand dupa un surplus de greutate.
ilona6411
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:25
De la: Madonna, la data 2009-06-26 07:03:50Draga Piu-piu nu exista pastila minune care sa te faca sa slabesti instantaneu dupa niste ani de adunat gasimi pe organele interne si pe vasele de sange.
Exista produsele naturiste Herbalife care chiar functioneaza in controlul greutatii si wellness. Daca se respecta administrarea acestor suplimente nutritive naturale 100%, o disciplina alimentara si cele 20-30 de min. de sport zilnice poti slabi intre 3 si 5 kg/luna (este in functie de metabolismul propriu si de cum raspunde fiecare organism) asa cum este sanatos si recomandat de doctori.
Produsele sunt avizate de Ministerul Sanatatii de la noi si din inca 60 de tari din lume, plus ca nu le cumperi ca la farmacie si gata, poti sa le iei cum te taie capul. Vei beneficia de asistenta si ajutor pe toata perioada slabirii si a mentinerii (perioada de slabire trebuie sa fie egala cu cea de mentinere pentru a obisnui organismul cu noua greutate si pentru a mentine rezultatul pe termen lung).
Aceste produse sunt de foarte buna calitate, regleaza digestia, metabolismul si detoxifica intregul organism ajutandi corpul sa reajunga la greutatea optima pentru inaltimea si varsta lui.
Sunt usor de consumat si nu fac decat bine organismului, redandu-i dinamismul si o stare de bine generala.
Daca esti interesata de aceste suplimente nutritive (nu sunt doctorii!) poti sa ma contactezi la nutritiesanatoasa@live.com pentru o evaluare wellness gratuita si stabilirea unui program de slabire personalizat
Iti doresc multa sanatate


Da si eu am incercat, luandu-ma dupa cineva care a slabit miraculos. Eu am dat jos 3 kg apoi in a doua luna am pus la loc, am respectat intocmai instructiunile!
ilona6411
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:27
Ciao, am de vanzare o cutie de alli cu 42 de capsule. Mama mea a urmat programul o perioada, dar datorita jobului si altor probleme, nu mai are timp sa mearga la sala, iar alli fara miscare nu functioneaza. Daca e cineva interesat, dau cutia cu 100 ron. Trimiteti-mi un mail pe ioanabragaru@gmail.com. O zi faina :)
ioanabragaru
Postat pe 20 Mai 2010 09:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
1oo% PUR COLLAGEN tip II-Supliment alimentar (capsule) 2 De la: semaka_boy 22 Septembrie 2009 03:28
dieta de ingrasare cu doua feluri de manacre la masa 17 De la: natasarostova 6 Aprilie 2010 10:07
spirulina 69 De la: concursKudika 3 Iunie 2015 18:52
Cura de slabire :sml-happy0158: 3 De la: RoxyRoxx 20 Iunie 2011 18:17
WELLSTAR 1 De la: epopescu58 19 Ianuarie 2009 08:36