Setari Cookie-uri

Masina de spalat vase

va recomand cu incredere masina de spalat vase ... este cel mai util lucru pe care il poti avea in bucatarie ... economisesti apa, timp, e super ... inainte sa o am nici nu vroiam sa aud de asa ceva dar dupa ce am inceput sa o folosesc ... nu as mai putea sta fara ... si sunt doar eu cu sotul meu ... e mai mare dragul sa inviti prietenii la masa fara sa mai trbuiasca sa speli 20 de farfurii si 30 de pahare. E o investitie buna pentru orice bucatarie ....
rocsanyk3
Postat pe 16 Martie 2009 23:58
Ce model recomandati, stau sa imi iau si eu una, stie cineva ceva de Indesit IDL 42 EU ? E un model de 9 seturi, singurul care incape in bucataria noastra, asta dupa ce o sa renunt la un corp.
fpadurou
Postat pe 25 Martie 2009 15:50
eu am un bosh .... sunt foarte multumita ... si nu consuma multa sare si pastile ... mie mi-a ajuns un an de zile o cutie si ink mai am ...
rocsanyk3
Postat pe 27 Martie 2009 01:13
De la: fpadurou, la data 2009-03-25 15:50:00Ce model recomandati, stau sa imi iau si eu una, stie cineva ceva de Indesit IDL 42 EU ? E un model de 9 seturi, singurul care incape in bucataria noastra, asta dupa ce o sa renunt la un corp.


cauta pe net la whirpool, au unele inguste de 45 cm. eu am achizitionat una incorporabia si e foarte buna.
nuvola
Postat pe 4 Mai 2009 08:53
tot BOSCH am si eu acasa de 12 seturi....foarte multumit....daca e sa fac un top ar fi asa :
1.BOSCH
2.WHIRPOOL
si cam atat....
Oricum topul la masini de spalat vase e bosch
brawnie
Postat pe 27 Martie 2010 03:02
Pentru cei care nu cunosc exista si un model de aragaz care, pe langa elementele clasice, cuptor (electric) si plita (gaz), are si masina de spalat vase (6 seturi). Ocupa mai putin spatiu, masina este suficienta pentru o familie cu 3, 4 membri. Il folosim si suntem foarte multumiti.
condo003241
Postat pe 27 Martie 2010 06:56
Dar de Hotpoint Ariston ce spuneti?
andi_condo
Postat pe 27 Martie 2010 10:04
ce denumire are acel tip de aragaz ce cupinde si masina de spalat vase?? Ce dimensiuni are??trebuie conectata si la apa calda si la apa rece? Mai multe informatii mar interesa Multumesc anticipat
ghery
Postat pe 27 Martie 2010 15:27
eu am ELECTROLUX dar nu as schimba-o cu nimic, poate cu clasa ei superioara AEG. cred ca e cel mai util aparat din casa!
stiubeia
Postat pe 29 Martie 2010 21:35
Adevarat,masina de spalat vase e utila ca si masina de spalat rufe,chiar daca sunt doar 2 persoane in casa,eu si sotul meu o folosim 1 data la cateva zile,nu costa decat o pastila pt spalat,ca apa consuma mai putina fata de cat ai folosi apa sa speli la mana toate cele din masina de spalat vase,e un miracol,nici nu iti mai pierzi timpul,nici nu mai ai chiuveta plina,le arunci in masina si astepti sau nu sa se umple,apoi le scoate si cu luciu si uscate si dezinfectate,la temperatura aia aproape se fierb,e o necesitate,recomand cu incredere,eu am indesit idl 600 si va spun sincer ca nu am loc in bucatarie si am desfiintat un corp de mobila si tot i-am facut loc.Insa am o nelamurire:daca nu pun sare ce se intampla?eu nu am mai pus de vreo 1 an
leya_condo
Postat pe 1 Aprilie 2010 00:10
aragazul care are si masina de spalat vase incorporata este candy trio.
initial s-au gasit la carrefour dar de ceva timp nu le-am mai vazut.
condo003241
Postat pe 6 Mai 2010 23:50
Continuare la mesajul referitor la Candy Trio. Se conecteaza doar la apa rece si la energie electrica. Plita are 4 ochiuri (pe gaz) iar cuptorul este electric. Corpul este din inox (este tratat pentru a nu se murdari chiar asa usor).
condo003241
Postat pe 6 Mai 2010 23:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Designerul Tau va propune un nou serviciu: SMART HOME! 1 De la: Designerul_Tau 5 Iunie 2010 15:52
Ajutor! Usi nuc vs mobila wenge? 3 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:44
Curs Furoshiki 1 De la: KONISKA 16 Decembrie 2008 09:04
Etapele zugravirii unui apartament 20 De la: deliaoltean_condo 21 Noiembrie 2016 10:22
Care este pretul reconditionarii unui mobilie cu sculpturi din anul 1900? 20 De la: ar70ady 1 August 2020 17:57