Setari Cookie-uri

cameramanul si fotograful iti fac amintirile de nunta

fetelor ati optat ptr fotograf si cameraman, sau ati avut 2 in 1 , adik, o singura persoana care sa faca poze si sa filmeze?....cele care au avut in jur de 100 invitati,ce pachet ati ales la fotograf, cu cate poze mai axact avand in vedere ca facem si actele si cununia religioasa in aceeasi zi. multumesc
alice_ali
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:05
Noi am avut 2 persoane care s-au ocupat de foto si filmare.
fantome
Postat pe 17 Aprilie 2009 10:17
alexe_al si noi am avut invitati 100 persoane, am avut si cameraman si foto.

Nu e bine sa ai 2 in 1, exista mom pe care nu le poate prinde facnd 2 in 1 si cred ca la bani nu e mare diferenta.
Eu am ales cameramanul si foto profesionisti mi-au facut aproximativ 700 poze, si o filmare de aproximativ 4 ore din care urmeaza sa fac un filmulet scurt cu cele mai frumoase momente.

Imi pare rau ca nu mi-am facut o poza intr-un parc de copii pe hinta ca am uitat...
laura02maria
Postat pe 19 Aprilie 2009 19:57
multumesc,asa ma gandisem si eu, ca o persoana mai ales in momentele importante nu poate sa le faca pe amandoua in acelasi timp...
alice_ali
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:48
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro




Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:44
Hi
Nu de mult am fost in Romania, ca musafir la o nuntá.
Mireasa stia cá má ocup cu filmár, si ma rugat sá fac un video montaj, de ziua lor cea mare.

Dacá aveti timp aicea puteti uita
http://www.davideo.hu/index_main.php?p=002&video_item=88
info0
Postat pe 20 Mai 2009 11:54
Caut si eu un fotograf pentru nunta.Stiu ca e cam tarziu (nunta e pe 4 iulie) dar cei care imi placeau, sunt ocupati.
Eu va recomand pe chitzuphoto.ro, pe bysergio.ro.Sunt superbi.
Va rog daca mai cunoasteti fotografi care au acelasi stil si cu un pret rezonabil, sa-mi spuneti si mie cat mai repede posibil.
Multumesc anticipat.
O si excelenta va doresc!!
grace002943
Postat pe 28 Mai 2009 15:35
grace002943 dupa sait-ul lor sunt buni chiar foarte buni si mie imi place stilul lor.

la nunta mea sau facut undeva la 700 de poze din acestea 200 au fost foarte bune, iar din cele 200 am ales 40 pt album.

deci acele poze sunt foarte frumoase datorita prelucrarii lor pe care chiar si tu o poti realiza daca-ti place bibileala, daca nu le duci la acesti domni minunati sa le prelucreze.

parearea mea daca esti in criza de fotograf gaseste-ti urgent un fotograf cu un aprat bun te documentezi un pic si tu cam cum ai vrea pozele si cu ajutorul lui sper sa iesi la luminita de la capatul tunelului.

Nu prea mai ai ce mai face ai intrat deja pe ultima suta de metri.

succes mult
laura02maria
Postat pe 29 Mai 2009 15:19
[quote name='mycoli'

m-am uitat si eu pe site-ul lor si sunt varza cei de la VMSTUDIO, nu pot sa cred, sunt niste cocalari, sa ma scuzati . . . . dar nu sunt profesionisti deloc. astfel de oameni strica piata! ala e clip? si foto? nu pot sa cred . . . daca i-as fi avut la nunta as fi regretat toata viata . . . sau mai bine luam un amator . . . . [/quote]

Da-ne si noua te rog un exemplu de site pe care sa ne uitam, sau pune tu cateva poze/un videoclip pe pagina ta de profil asa incat sa vedem si noi ceva super profi ca sa putem face diferenta. Poate ca neavand ochiul format sunt lucruri care mi-au scapat, dar daca le-as vedea comparativ as intelege si eu despre ce e vb ca sa stiu la urmatorul eveniment ( nunta cumnatei, botez etc)
bastiuta
Postat pe 15 Iunie 2009 12:50
Da sunt baieti de nota 10 i-am avut la mine si au fost super ok
SI la banuti au fost civilizati
La treaba pe care mi-au facut-o altii cereau 800-1000 euro
3 DVD pline 3 ore
1 DVD cu montaj poze film ,muzica pe fundal scris ,prezentari etc SUPER
Si poze 150 13-18
20 A4 ffff frumoase dar trebuie sa stati la poze cum va zice el

Ei mi-au luat 500
Stau dupa tine "te chinuie" dar de "vrei poze"
Suna-i la 0740 121 651
0764 674 292 Mugurel
Pandele
Postat pe 18 Iunie 2009 17:50
Da sunt baieti de nota 10 i-am avut la mine si au fost super ok
SI la banuti au fost civilizati
La treaba pe care mi-au facut-o altii cereau 800-1000 euro
3 DVD pline 3 ore
1 DVD cu montaj poze film ,muzica pe fundal scris ,prezentari etc SUPER
Si poze 150 13-18
20 A4 ffff frumoase dar trebuie sa stati la poze cum va zice el

Ei mi-au luat 500
Stau dupa tine "te chinuie" dar de "vrei poze"
Suna-i la 0740 121 651
0764 674 292 Mugurel
Pandele
Postat pe 18 Iunie 2009 17:51
Da sunt baieti de nota 10 i-am avut la mine si au fost super ok
SI la banuti au fost civilizati
La treaba pe care mi-au facut-o altii cereau 800-1000 euro
3 DVD pline 3 ore
1 DVD cu montaj poze film ,muzica pe fundal scris ,prezentari etc SUPER
Si poze 150 13-18
20 A4 ffff frumoase dar trebuie sa stati la poze cum va zice el

Ei mi-au luat 500
Stau dupa tine "te chinuie" dar de "vrei poze"
Suna-i la 0740 121 651
0764 674 292 Mugurel
Pandele
Postat pe 18 Iunie 2009 17:55
Da sunt baieti de nota 10 i-am avut la mine si au fost super ok
SI la banuti au fost civilizati
La treaba pe care mi-au facut-o altii cereau 800-1000 euro
3 DVD pline 3 ore
1 DVD cu montaj poze film ,muzica pe fundal scris ,prezentari etc SUPER
Si poze 150 13-18
20 A4 ffff frumoase dar trebuie sa stati la poze cum va zice el

Ei mi-au luat 500
Stau dupa tine "te chinuie" dar de "vrei poze"
Suna-i la 0740 121 651
0764 674 292 Mugurel
Pandele
Postat pe 18 Iunie 2009 17:56
De la: alexe_al, la data 2009-04-16 00:05:56fetelor ati optat ptr fotograf si cameraman, sau ati avut 2 in 1 , adik, o singura persoana care sa faca poze si sa filmeze?....cele care au avut in jur de 100 invitati,ce pachet ati ales la fotograf, cu cate poze mai axact avand in vedere ca facem si actele si cununia religioasa in aceeasi zi. multumesc

O singura persoana nu poate face fata. Sunt momente care trebuie surprinse atat in poza cat si pe film, cum ar fi spre exemplu momentul in care semnati actele. Am ami vazut unii care cu o mana filmeaza si cu alta fac poze dar nu mi se par profesionisti.
In general cei care se respecta cat de cat lucreaza cate 2, fara ca asta sa presupuna costuri deplasate.
bastiuta
Postat pe 9 Iulie 2009 09:24
UN AMANUNT FOARTE IMPORTANT IN FOTOGRAFIILE DE NUNTA IL CONSTITUIE INCLUDEREA PORUMBEILOR ALBI CARE CU SIGURANTA VOR INCANTA ATAT MIRII CAT SI INVITATII !!!
RELATII PENTRU INCHIRIERI LA Tel: 0723704791
MARK_grace
Postat pe 9 Iulie 2009 14:01
Am onoarea fetelori!

Nu de mult am terminat un montaj, de cea mai frumoase momentele, ale unei tineri cásátoriti.
Puteti comenta, si dacá avti orcie intrebári, linisti puteti intreba.

http://davideo.hu/index_main.php?p=002&video_item=91
info0
Postat pe 1 August 2009 08:27
Hi!
Un nou video montaje, de cele mai frumaose momente ale mutei.
Vizionare plácutá, poate gásiti idei, din film

http://www.youtube.com/watch?v=I0min6AGb_I

info0
Postat pe 2 Septembrie 2009 16:56
da stiu ,a fst al nunta mea si a facut super filamrile si pozele intra si iti dau nr lui de tel ,, pe id meu rugina_florentina pooop
florycyka_grace
Postat pe 3 Septembrie 2009 11:43
CELE MAI IMRESIONANTE FOTOGRAFII DE NUNTA SUNT CELE CU PORUMBEI ALBI. INCHIRIEZ PORUMBEI ALBI VOLTATI PENTRU NUNTI SI ALTE EVENIMENTE SPECIALE. REZERVARI LA TEL; 0723704791 SAU porumbeialbi@gmail.com.DISPONIBILITATE IN TOATA TARA SI PRETURI AVANTAJOASE. GALERIE FOTO : http://MARKOS.SunPhoto.ro
MARK_grace
Postat pe 4 Septembrie 2009 12:03
Buna! Pentru ca lucrez in bransa foto-video evenimente nu pot sta deoparte fara sa ma "bag" si eu putin in discute... desi sigur observ ca putin cam tarziu ...
Pentru astfel de evenimene CLAR E NEVOIE DE UN FOTOGRAF SI UN CAMERAMAN si NICIODATA 2 IN 1 ! Sub nici o forma un singur om nu poate face treaba de 2 asa cum trebuie ...Fiecre isi stie ungiurile lui ,shustele lui si sigur cei care sunt de profesie nu vor fi niciodata 2 in 1 mai ales ca profesionistii lucreaza foarte mult cu aparatura pe manual ,ceea ce inseamna schimbarea setarilor in permanenta in functie de unghiuri,luminozitate etc etc. Chiar daca va veti bucura ca POATE ati scapat mai ieftin... si produsul finit (ceea ce veti primi) va fi la fel de ieftin.Trebuie sa intelegeti foarte bine ca, fiecare are rolul lui foarte bine stabilit, pentru ca nunta voastra este unul dintre cele mai importante momente ale vietii voastre (mai vin apoi si nasterea unui copil si botezul unui copil sau poate 2, 3 etc etc )dar cu siguranta UNICUL!!!Deci cameramanul+ fotograful au un rol foarte important la acest eveniment!!! In viziunea mea, dupa miri, fotograful si cameramanul sunt cei mai importanti la acest eveniment, pentru ca amintirile voastre sa fie cat mai bine realizate si dupa ani si ani cand priviti acele materiale sa retraiti acele momente !!! De aceea este foarte important sa incepeti sa va documentati din timp cu privire la o astfel de echipa! Sunt miri care constientizand importanta partii de foto+ video si in functie de numarul invitatilor si de cum se va desfasura nunta isi iau chiar 2 echipe, una din ele putand sa mearga la gatitul mirelui si luatul nasilor, in timp ce cealalta echipa ramane la gatitul miresei(astfel nu se pierde nimic mai ales daca si numarul invitatilor este destul de mare)
Eu lucrez foarte mult prin recomandari!!! Eventualii clienti ma suna cu cateva luni inainte de eveniment, ii invit sa vizionam impreuna cateva materiale si sa discutam pe marginea lor,aflu ce le place si ce nu, studiem impreuna oferta cu tot ceea ce include ea ...Iar pana la finalul intalnirii ne stabilim la un pachet si eventualii clienti devin clienti cu contract in regula! Tin sa ne mai intalnim in limita timpului disponibil la o cafea, la o vorba si ii sfatuiesc sa studieze pe cat posibil si sa imi spuna daca au vazut undeva ceva ce le-a placut, i-a impresionat si isi dorec si ei pentru ca stiu ca pot oferi aproape orice isi doreste clientul!
Dupa ce am stabilit pe cat posibil o relatie de prietenie cu o comunicare cat mai relaxata, in ziua cea mare, eu stiu deja ce isi doresc mirii, stiu cat ii pot "agasa" stand cu camera pe ei iar ei stiu ca atunci cand obosesc de pozat imi pot spune sa luam o pauza sau cand vor o poza anume imi pot cere oricand pentru ca deja suntem prieteni !!!
In plus, pe langa faptul ca oamenilor le plac lucrarile mele ma mai aleg si pentru ca sunt femeie iar mireasa se simte mult mai relaxata la pozici, asta daca nu mai punem si faptul ca ii pot oferi suport ptr eventualele retusuri ale machiajului pe toata perioada evenimentului !
Sunt dedicata meseriei mele, o fac cu drag, exact asa cum mi-ar placea sa mi se intample si mie cand voi fi mireasa si pot spune dupa tot acest timp in care am lucrat ca fotograf pentru evenimente, nuntile inca imi dau emotii si fericirea din ochii oamenilor ma inspira astfel incat niciodata nu merg pe sablon anume... daca o sa vedeti materialele mele o sa va dati seama ca niciodata nu ma repet sau daca se intampla acest lucru este foarte rar.
Sper ca acest post sa nu va fi plictisit prea tare si sa va ajute la ceva pentru ziua voastra cea mare, iar dupa atatea vorbe poate vreti sa va clatiti ochii cu cate ceva ...
www.kysart.ro este site-ul nostru de prezentare
http://www.kysart.ro/tresh_the_dress/#id=Trash The dress&num=0 un making of facut la mare cu niste miri de exceptie
http://www.vimeo.com/6084372 aici gasiti un videoclip foto de la acea filmare puteti vedea si echipa si echipamentul
http://www.vimeo.com/6070777 iar aici puteti viziona produsul finit CHIAR MERITA VAZUT!!!

Si in cateva zile sper printre picaturi sa reusesc sa termin si profilul d p blogspot unde voi avea materiale noi si mult mai impresionante !!!
Astea fiind spuse ...sper ca acum sa se inteleaga de ce intotdeauna 2 si niciodata 1

Va urez CASA DE PIATRA !!! Si amintiri UNICE!!!


Ptr mai multe detalii: alexxa_ale83@yahoo.com
ale.fotograf@gmail.com
BABY_INIMIOARA83
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:44
Momentul mult asteptat se apropie! De mic copil, printre multele vise despre "ce ai vrea sa te faci cand vei fi mare?" cu siguranta si-au facut loc si vise, ganduri si sperante despre cum ti-ar placea sa se desfasoare si aceast eveniment, cel mai mare si mai important DA din viata ta . Rochita/costumul, buchetul, restaurantul, verighrtele. "caleasca sau limuzina?!" "papion sau cravata?!" "alb sau crem?!" sunt doar cateva din gandurile si intrebarile ce nu te lasa sa dormi de o vreme.Vrei din tot sufletul sa fie ceva special si de neuitat pentru ca esti constient/a ca e cea mai importanta zi. UNICA in din viata ta!!!
Aici intervenim noi, echipa KYSART! Doi tineri plini de viata care cu experienta de 4 si respectiv 7 ani in domeniul foto-video pentru orice fel de evenimente, vom avea grija ca prin munca noastra sa retraiesti acele momente de neuitat, emotiile voastre(ale mirilor), lacrimile de fericire ale parintilor, bucuria prietenilor de a va fi alaturi in aceasta zi importanta.
Prin experienta noastra in domeniu foto-video va oferim AMINTIREA UNEI ZILE SPECIALE PENTRU O VIATA!
Stiu ca sunteti foarte ocupati cu pregatirile, asa ca va cer o ora din pretiosul vostru timp pentru a va prezenta cateva materiale si pentru a construi o oarecare punte de comunicare, astfel incat noi eschipa KYSART sa aflam exact ceea ce va doriti fara a deveni stresanti in timpul marelui eveniment.


o mica parte din materialele noastre le puteti gasi pe
www.kysart.ro
http://picasaweb.google.com/razalx
http://vimeo.com/videos/search:kys@rt%20hd
www.kysart.ro
http://www.kysart.ro/tresh_the_dress/#id=Trash The dress&num=0
http://www.vimeo.com/6084372
http://www.vimeo.com/6070777 iar aici puteti viziona produsul finit CHIAR MERITA VAZUT!!!



telefoane de contact : 0726 22 66 55 / 0723 403 679

Va asteptam cu drag Alexandra si Dumitru (echipa KYSART)
BABY_INIMIOARA83
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:54
intra pe id rugina_florentina si iti dau nr lui de tel.ciao
florycyka_grace
Postat pe 4 Septembrie 2009 21:40
Unele chestii pe care le-am vazut pana acum chiar arata bine. Pana la urma conteaza ca stilul fotografului sau cameramanului sa fie pe placul mirilor, pentru ca fiecare are o alta cultura, alte asteptari....etc.
Asa ca este alegerea fiecaruia, insa va recomand sa alegeti din mai multe oferte cea care va satisface mai mult.

Vizitati www.binecuvantare.ro
si spuneti-ne impresiile voastre.
binecuvantare_ro
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:56
La nunta mea am avut un cameraman si un fotograf, care, intr-adevar ,mi-au facut amintiri de nunta. Am sa le si spun numele, pe cameraman il cheama Marian Grecea si pe fotograf: Danil Tatar, ambii din Petrosani, Judetul Hunedoara. Mi-au facut niste poze si filmari absolut superbe. Pe langa exemplarul nostru au facut inca 4 in plus(pentru parinti, nasi,frati). S-au implicat foarte mult si asta s-a vazut. Le multumesc foarte mult. Un site daca vreti sa vedeti www.pbase.com/tatdanil.ro
DaianaP
Postat pe 13 Septembrie 2009 11:59
LUATI AMINTE!!!...daca mi-ar fi zis cineva ca ceva nu merge bine la nunta noastra , si acel ceva care ma nemultumeste este tocmai fotograful, nu l-as fi crezut.Dupa ce am analizat ,mai multe materiale a mai multor fotografi, la urma l-am ales pe cel care ne-a impresionat cel mai mult, cei de la "duegemelli" care pana la urma ne-au demostrat ca doar materialele au fost profesionale, ca in rest,.... Trebuie sa analizati bine oferta lor si eventualele lucruri care sunt in plus trebuie puse intr-un contract , ca altfel, ca si cum nu ar fi existat....Noi am semnat o hartie, nu-l poti chema contract, dar dupa modul cum ne-au abordat si au incercat sa ne castige increderea am zis ca nu este nevoie de mei mult. De la bun inceput i-am zis ca noi am organizat nunta traditional cu un ansamblu folcloric, deci de la bun inceput nu o sa ne incadram in doar 300 poze si 4 ore de filmat cat era initial pachetul.Raspunsul lui s fost sa nu ne facem griji ca o sa ne dea tot ceea ce o sa fie in plus si lui nu o sa-i scape din vedere absolut nimic.Zis si facut, ne-am increzut!...insa surprizele au aparut cand ne-am dus sa luam pozele.
- Mai intai de toate a zis ca nu mai este valabil vechiul pret(am semnat asa-zis-ul contract ptr 800 euro), ca el a facut poze in plus pe care el vrea cate 1 ron pe click, si pot spune ca erau 500 poze in plus fata de pachetul initial, pe care el a zis de la bun inceput ca o sa le faca si o sa ni le dea fara probleme
- Aveti grija sa-i prezentati rudele si spropiatii cu care vreti sa va faca poze, ca noua ne-a zis ca ce "doar nu vroiai sa-i cunosc eu pe toti, ..cine vroia poza venea si statea la poza in fata mea"
- Sa-i spuneti sa taca cat mai mult cat timp sa filmeaza , ca la noi pe filmat se aude tot timpul fotograful cum aseaza lumea si face comentarii neadecvate
- I-am numerat multe poze pecare EU IMI ADUCEAM BINE AMINTE CA LE-AM FACUT, in schimb el a negat si nu am reusit in nici un fel sa-l convingsa mi le dea. Exemplul il am chiar aici...in acel moment cand am fost la el nu am avut proba, dar a iesit la iveala mai tarziu....daca va uitati in pozele noastre, in pozele de la biserica sunt poze la fantana arteziana din curtea bisericii ,cum stateam sa ne faca poze fotograful , dar din intamplare ne-a facut cateva poze si fratele mirelui cu telefonul. Cand i-am zis fotografului ca nu sunt pozele de la fantana , el a si jurat ca nici macar nu ne-am asezat macar pe acea fantana, dar daca vreau imi face un colaj. Imi doresc mult sa vada aceste poze, care au iesit cat de cat bine, chiar daca sunt facute cu telefonul,nu cred ca ar rezolva nimic , dar macar si-ar da seama ca mai sunt si persoane care nu pun accent pe bani, atat timp cat li se promite si li se ofera ceea ce li s-a promis. (eram atat de suparata ca i-am zis ca-i dau oricat vrea pe acel clik, pe fiecare poza care o are ca nunta a doua oara nu o pot face, raspunsul lui, de fiecare data la orice intrebare, orice afrmatie, "ce vrei sa-ti fac eu acum??")...nici acum dupa mai bine de trei luni nu pot crede (imi doresc sa am ocazia sa i le arat sa vad ce zice oare, acelasi lucru???)
- Si daca va mai zic ca le-am platit la amandoi(fotograful a adus alt baiat cre filma) meniul la restaurant , ca am zis sa nu stea sa se uite la lume cum mananca!!...
- Ca sa nu mai zic ca ne-au zis ca ne dau pozele intr-o saptamana, noi am sunat nerabdatori dupa o sapatamana si ne-a zis ca mai are de scos poze, ca el are de facut poze la un botez in afara localitatii si trebuie sa plece , ca pozele nu sunt in album si mi le da asa sa facem noi albumul, chiar daca initial aceste lucruri au fost specificate ca vor fi facute de fotograf, fiind cuprinse in pachet.
Deci, dupa cum ati vazut sunt multe lucruri de luat in vedere si de discutat,(nici nu stiu daca le-am scris pe toate) care initial ti se par normale, dar in Romania de azi tot mai multe persoane vor bani multi pe munca putina!!!...Si nu va incredeti pe ceea ce va arata, trebuie sa va impuneti , sa spuneti ceea ce vreti si cum vreti voi sa fie , nu cum vor ei!!!...ca doar amintirile sunt ale noastre, ca sa nu mai vorbim si de bani ptr care unii chiar muncesc din greu!!!!
alice_ali
Postat pe 13 Septembrie 2009 19:11
Hi.
Puteti uita mai multe filme si poze pe seitul meu.
www.davideo.hu

Cine doreste sá má angajazá la nunta sa, ca cameran, si foto
Poate sá ia legátura prin messenger sau skype.

Messenger: dlacikaa@hotmail.com
Skype: david.laszlo1
Sau mail: info@davideo.hu
info0
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:10
Cred ca cel mai important este ca viitorii miri sa cerceteze mai bine piata de servicii foto-video, sa vada lucrarile echipelor si apoi sa se decida pe cine aleg. Cei care au o cultura, vor sti sa aleaga ceva mai stilat in detrimentul pretului, iar ceilalti se vor uita numai la bani, nepunand la socoteala valoarea sentimentala peste ani.
Este de datoria fotografului sa ii puna in tema cu detaliile tehice, sa stie omul la ce sa se astepte si ce va primi, cum este mai bine, ... insa si mirii trebuie sa inteleaga ca in 20-30 minute sedinta foto nu se pot face multe(pana ajungi la locatie, pana intra in atmosfera, pana le dai indicatii, etc) asa ca eu recomand mirilor sa aloce sedintei foto macar 1 ora. Daca nu, tot voi veti regreta dupa!
binecuvantare_ro
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:35
intr-adevar echipa multimedia (cum o numesc eu) trebuie sa treaca neobservata, nu sa fie parte integranta a nuntii...
Pentru cine este interesat, pot sa arat productii video facute de mine la nunti din diferite locatii.By the way, practic preturi "domestice", nu cele ireale pe care le cer diferite firme care "miros" ca e rost de bani si profita de ocazie.....
grace006110
Postat pe 29 Octombrie 2009 11:56
De la: , la data 2008-07-07 15:21:54eu cred ca e f imp sa avem la nunta si camerama si fotograf, astfel sunt convinsa ca vor fi surprinse cat mai multe momente... cred ca de treaba lor depind amintirile noastre...
eu sunt din ploiesti, am porumbei albi pentru nunti voltati ,gulerati ,si voiajori albi, am si covor rosu si stalpisori merg la majoritatea nuntilor din ploiesti si jud prahova, am foarte multi fotografi si cameramani prieteni, si sa stiti ca sunt foarte profesonisti, va rog sa-i inchiriati cu incaredere...! iar pe mine ma gasiti la tel 0723948753 sau id de mess giusky69 ,noi va facem nuntile si amintirile mai frumoase.
giuscanu
Postat pe 30 Octombrie 2009 08:01
eu am avut 3in 1 :o) foto-video-DG
la pret f bun si profesionisti
am cele mai frumoase poze si album
sunt tineri sot si sotie f de treaba si inca un pusti
filmul e foarte frumos realizat si filmarea schimbarea cadrelor
au aparatura de calitate si binenteles pozele sunt de calitate am fost la 7 nunti anul asta la nimeni nu sunt pozele asa declare ca ale mele
plus ca albumul zici ca e catalog cu rochie de mireasa si ginere
nu le fac reclama dar merita laudati
nic0lle_grace
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bautura ieftina pt nunta???? 7 De la: niko_okin 1 Noiembrie 2010 03:46
Executam rochii de mireasa la comanda pret 320euro!!!!!!! 1 De la: grace006894 9 Ianuarie 2010 16:33
Iubire la distanta 4 De la: pickard 28 Iunie 2011 23:12
ce idei aveti pentru petrecerea burlacelor? 55 De la: 22 Aprilie 2015 19:02
decoratiuni bucuresti 4 De la: grace003867 11 Iulie 2009 01:45