Setari Cookie-uri

Pregatiri speciale pentru Paste

In fiecare an am facut traditionala masa de paste, am invitat familia si gata! M-am saturat de tiparul acesta pascal, as vrea ceva nou, inedit, eventual si o supriza speciala pentru iubit... ma gandeam la o escursie, dar... cred ca e un pic tarziu. As vrea ceva special de acest Paste, voi aveti idei? Multumesc!
elissa_grace
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:11
Si eu m-as fi saturat de acelasi tipar de Pasti.O mica excursie la munte sau la mare, nu ar fi rau.Paste fericit!
mcgabi
Postat pe 17 Aprilie 2009 08:11
mi-se pare o prostie sa spui ca te-ai saturat de acelasi tipar de pasti! Exact de lucrurile de care spui ca te-ai saturat sunt lucruri traditionale. nu vad ce te tine sa faci altceva, inedit? dar e firesc ca in ziua de pasti sa sa iei masa cu rudele
claudia_fedor07
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:22
De la: claudia_clau23, la data 2009-04-17 14:22:15mi-se pare o prostie sa spui ca te-ai saturat de acelasi tipar de pasti! Exact de lucrurile de care spui ca te-ai saturat sunt lucruri traditionale. nu vad ce te tine sa faci altceva, inedit? dar e firesc ca in ziua de pasti sa sa iei masa cu rudele



eu n-am mai facut pastele acasa de 3 ani si nu poti sa-ti imaginezi ce dor imi e de toate traditiile si tot ¨familionul¨ care se aduna ... Tocmai de asta e pastele o data pe an ... nu faci in fiecare weekend pasca, cozonaci, friptura de miel, oua rosii etc ...
lucruri inedite poti sa faci in oricare zi a anului dar asta 3 zile de paste nu le ai cand vrei ...
cred ca daca ai sta si tu cativa ani fara sa simti ca e paste sau craciun fara zapada si colinde ai aprecia mai mult aceste traditii

incearca sa mai faci si alt tip de mancare sau faceti mielul intreg pe gratar in curte la bunici ... cheama si cativa prieteni daca nu ai multi membri in familie ... etc
rocsanyk3
Postat pe 19 Aprilie 2009 11:46
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fotografie si Filmare Nunta - Bucuresti 3 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:45
GENE FALSE LA NUNTA? 31 De la: raluca_2506 1 Aprilie 2010 21:40
Vand costume orientale! 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:41
cum se aseaza nasii la masa? 34 De la: elissa_grace 28 Noiembrie 2015 13:57
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 13:44